sarigazi-hurdaci

Sarıgazi Hurdacı bayilerinde, bölgede bulunan hurdayı değerinden alan firmamızdan günlük değer ödemesi alırsınız. İstanbul’un Sarıgazi bölgesi hariç tüm ilçe ve ilçelerinde hizmet veren firmamız, kalite anlayışı ve deneyimli çalışma arkadaşları ile sahip olduğunuz hurdalara değer vermektedir.

Doğayı ve insanı uyumlu hale getirmeyi kendisine görev edinmiş olan firmamız, geri dönüşüm sistemleri ile sizlere geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Demir hurda alımı, bakır hurda alımı, krom hurda alımı, kağıt hurda alımı, metal hurda alımı ve plastik hurda alımı sunmaktadır. Ayrıca biriktirdiğiniz plastik ve kağıt atıkları evinizden, iş yerinizden veya fabrikanızdan düzenli olarak satın alınabilir. Ayrıca bugüne özel fiyatlarımız ve hizmetlerimizin detayları için de arayabilirsiniz.

sarigazi-hurdaci
sarigazi-hurdaci

Sarıgazi Hurdacı Hurda Alım Satım Hizmetleri

Sarıgazi hurdacı alım satım hizmetleri sağlayan firmamız, alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte sizlere hurda söküm ve hurda parçalama işlemlerinde de yardımcı olmaktadır. Sarıgazi bölgesi içerisinde yer alan bina yıkım işlemlerimizi de hurdalarına karşılık yapabilmekteyiz. Sarıgazi bölgesinde aldığımız hurdalarla birlikte siz de geri dönüşüme büyük katkı sağlayabileceksiniz. Geri dönüşümün artık büyük bir kitlesel çözüm olduğu, uzmanlar tarafından sık sık dile getiriliyor. Bu noktada hem İstanbul’da hem de ülkemizde faaliyet gösteren firmalardan biri olan Hurdacılar Birliği, sizlere alanında uzman iş arkadaşlarıyla birlikte kaliteli hizmet garantisi sağlıyor. 

Sarıgazi Hurda Metal Geri Dönüşümü

Sultangazi hurdacı metal geri dönüşümü sağlayan firmamız, sahip olduğunuz çeşitli metal merkezli hurda materyallerini geri dönüşüme dahil ederek ücreti karşılığında satın almaktadır. Firmamızın sağladığı hizmetlerle birlikte, metal hurdalarınızı söktürebilir, parçalatabilir ve nakliyesini yaptırabilirsiniz. Metal hurdası dışında, bakır ve kağıt hurdasını da yine kullanıcılarına sağlatan firmamız, geri dönüşüme uygun bütün materyalleri tekrar kullanıma kazandırmaktadır. Ayrıca hurda materyallerinin geri dönüşleriyle ilgili merak ettiğiniz konuları haftanın 7 günü 24 saat canlı destek hattımızdan ya da WhatsApp üzerinden öğrenebilirsiniz. Hurda geri dönüşümün aşamaları ile birlikte, siz de ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri bulacaksınız.

Sarıgazi Hurdacı, Hangi Hurdalar Geri Dönüştürülmektedir?

Sarıgazi hurdacı işletmemizde, sizlerin sahip olduğu geri dönüşüme uygun olan bütün hurdaları satın almaktayız. Satın aldığımız hurdalar ise şu şekilde:

Sahip olduğunuz hurdalar daha sökülmemiş olabilir. Bu noktada uzman ekibimiz söküm işlemlerini uygulayarak, gerekli parçalamaları yapabilmektedirler. Talepleriniz doğrultusunda nakliye dahil olarak da geri dönüşüm tesisine aktarımı gerçekleşebilmektedir. Tesis içerisinde öncelikli olarak ayrıştırma işlemleri uygulanmaktadır. Toplumda kullanım artığı olarak nitelendirilen bu materyallerin tekrar kullanılması, doğanın korunması açısından oldukça önemlidir.

Sarıgazi Hurdacı Hurda Fiyatları

Sarıgazi hurda fiyatları, hurda materyali ve hurdanın durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Hurda içerisinde bulunan hammadde ve alaşım durumu, ilk fiyatlandırma kıstasını oluşturmaktadır. Örneğin kablo hurdalar fiyatlandırılırken, kabloların ayrıştırma kısmı da düşünülerek fiyatlandırma oluşturulur. Sonucunda da ağırlık hesaplanarak fiyat sunulur. Bir diğer önemli kıstas da söküm ve parçalama işlemleri. Bu noktada uzman ekibimiz son teknoloji ürünü ekipmanlarıyla birlikte, hurda materyalinin sökümünü tamamlar ve buna uygun olarak da nakliye alanına yerleştirir. Son kısım ise nakliye kısmıdır. Nakliye dahil ya da hariç kısımda ücretlendirme yapısı yine değişiklik gösterecektir.

Hizmet katsayımız ve geri dönüşüm tesisimiz ile ilgili bilgilere ulaşmak için siz de telefon numaramız üzerinden bizleri arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.