sarigazi-hurdaci

Sarıgazi Hurdacı, Sancaktepe Hurda Firmaları

Sarıgazi hurdacı işleyişlerinde, bölge içerisinde sahip olunan hurdaları ederi üzerinden satın alan işletmemiz, sizlere o günün ederi üzerinden ödeme sağlamaktadır. Sarıgazi bölgesi dışında İstanbul’un bütün semtleri ve ilçelerinde de hizmet sağlayan firmamız, kaliteli hizmet anlayışı ve alanında uzman çalışma arkadaşlarıyla sahip olduğunuz hurdaları değerlendirmektedir. Sahip olduğu geri dönüşüm tesisleriyle birlikte, doğaya ve insana kazandırmayı birincil hedef yapan firmamız sizlere geniş bir alanda hizmet sağlamaktadır. Demir hurda alım, bakır hurda alım, krom hurda alım, kağıt hurda alım, metal hurda alım ve plastik hurda alım sağlamaktadır. Ayrıca biriktirdiğiniz plastik hurdalar ve kağıt hurdaları da düzenli olarak evinizden, iş yerlerinizden ya da fabrikalarınızdan alabilmektedir. İşletme detaylarımız ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylara bugüne özel fiyatlarla siz de ulaşmak için telefon açabilirsiniz.

sarigazi-hurdaci
sarigazi-hurdaci

Sarıgazi Hurda Alım Satım Hizmetleri

Sarıgazi hurda alım satım hizmetleri sağlayan firmamız, alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte sizlere hurda söküm ve hurda parçalama işlemlerinde de yardımcı olmaktadır. Sarıgazi bölgesi içerisinde yer alan bina yıkım işlemlerimizi de hurdalarına karşılık yapabilmekteyiz. Sarıgazi bölgesinde aldığımız hurdalarla birlikte siz de geri dönüşüme büyük katkı sağlayabileceksiniz. Geri dönüşümün artık büyük bir kitlesel çözüm olduğu, uzmanlar tarafından sık sık dile getiriliyor. Bu noktada hem İstanbul’da hem de ülkemizde faaliyet gösteren firmalardan biri olan Hurdacılar Birliği, sizlere alanında uzman iş arkadaşlarıyla birlikte kaliteli hizmet garantisi sağlıyor. 

Sarıgazi Hurda Metal Geri Dönüşümü

Sultangazi hurdacı metal geri dönüşümü sağlayan firmamız, sahip olduğunuz çeşitli metal merkezli hurda materyallerini geri dönüşüme dahil ederek ücreti karşılığında satın almaktadır. Firmamızın sağladığı hizmetlerle birlikte, metal hurdalarınızı söktürebilir, parçalatabilir ve nakliyesini yaptırabilirsiniz. Metal hurdası dışında, bakır ve kağıt hurdasını da yine kullanıcılarına sağlatan firmamız, geri dönüşüme uygun bütün materyalleri tekrar kullanıma kazandırmaktadır. Ayrıca hurda materyallerinin geri dönüşleriyle ilgili merak ettiğiniz konuları haftanın 7 günü 24 saat canlı destek hattımızdan ya da WhatsApp üzerinden öğrenebilirsiniz. Hurda geri dönüşümün aşamaları ile birlikte, siz de ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri bulacaksınız.

Sarıgazi Hurdacı, Hangi Hurdalar Geri Dönüştürülmektedir?

Sarıgazi hurdacı işletmemizde, sizlerin sahip olduğu geri dönüşüme uygun olan bütün hurdaları satın almaktayız. Satın aldığımız hurdalar ise şu şekilde:

Sahip olduğunuz hurdalar daha sökülmemiş olabilir. Bu noktada uzman ekibimiz söküm işlemlerini uygulayarak, gerekli parçalamaları yapabilmektedirler. Talepleriniz doğrultusunda nakliye dahil olarak da geri dönüşüm tesisine aktarımı gerçekleşebilmektedir. Tesis içerisinde öncelikli olarak ayrıştırma işlemleri uygulanmaktadır. Toplumda kullanım artığı olarak nitelendirilen bu materyallerin tekrar kullanılması, doğanın korunması açısından oldukça önemlidir.

Sarıgazi Hurda Fiyatları

Sarıgazi hurda fiyatları, hurda materyali ve hurdanın durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Hurda içerisinde bulunan hammadde ve alaşım durumu, ilk fiyatlandırma kıstasını oluşturmaktadır. Örneğin kablo hurdalar fiyatlandırılırken, kabloların ayrıştırma kısmı da düşünülerek fiyatlandırma oluşturulur. Sonucunda da ağırlık hesaplanarak fiyat sunulur. Bir diğer önemli kıstas da söküm ve parçalama işlemleri. Bu noktada uzman ekibimiz son teknoloji ürünü ekipmanlarıyla birlikte, hurda materyalinin sökümünü tamamlar ve buna uygun olarak da nakliye alanına yerleştirir. Son kısım ise nakliye kısmıdır. Nakliye dahil ya da hariç kısımda ücretlendirme yapısı yine değişiklik gösterecektir.

Hizmet katsayımız ve geri dönüşüm tesisimiz ile ilgili bilgilere ulaşmak için siz de telefon numaramız üzerinden bizleri arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir