Hurdacı Ataşehir

Ataşehir Hurdacı Bayisi olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın her ilçesinde olduğu gibi hurda bayimiz Ataşehir’in de faaliyetleri tüm hızıyla devam ediyor. İlçedeki her mahalleden anında gerçek değeri kadar nakit ödeyerek hurda alıyoruz. Hurda tartımı için son derece hassas elektrikli teraziler kullanıyoruz. Tartım, onay amaçlı diğer terazilerde size uygun olarak yapılır.

Ataşehir’de uzman ekibimizle 7/24 hurda metal alımı yapıyoruz. Alüminyum, paslanmaz çelik, kurşun, kablo, bakır, sarı, demir hurda gibi malzemeler için yüksek fiyat garantisi ile çalışıyoruz. Size en yakın sıyırıcı hizmetini sunabilmek için tercihinize göre mobil sıyırıcı araçlarımızı adrese göndereceğiz. Hurdanızın cinsi ve tonajı ne olursa olsun mutlaka bizden fiyat almalısınız.

Ataşehir hurda alan hurdacı
Ataşehir hurda alan hurdacı

Ataşehir’de Hurda Alımı

Ataşehir hurdacıları arasında kaliteli hizmet anlayışı ile öne çıkan firmamız Hurdacılar Birliği hurdacılık, ikinci el eşya, yıkım ve söküm işleri yapmaktadır. Hurda alımı için ilçenin her yerine demir, krom, pirinç, plastik, pimapen, çelik, akü vb. hurdası araçlarımızı hızlıca göndermekteyiz. İş yerinizde yer işgal eden hurda adına ne varsa bize hemen değerinde satabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken mail, telefon ya da whatsapp yoluyla iletişim kurmak. Yüksek tonajlı hurda alımlarında size net fiyat verebilmek için hurda malzeme cinsine göre numune istenebilir.  

Ataşehir Hurdacı Firması

Firmanızdan, fabrikanızdan veya depolarınızdan çıkan her tür metal hurdası için bizi arayabilirsiniz. Hurdacı Ataşehirde şirketimiz kendi araç ve ekipleri ile hurdanızı sahanızdan kolayca yükler ve tartıma götürür. Paranızı da ister cash para isterseniz de bankaya eft havale olarak aktarır. Fabrika sökümü, şantiye temizliği, depo kaldırma, raf hurdası sökümü ve alımı gibi işler de yapmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için lütfen arayınız.

Hurdacı Telefonu Ataşehir
Hurdacı Telefonu Ataşehir

Ataşehir Hurdacı

Ülkemizde hurda geri dönüşümü karlı bir iştir bu yüzden İstanbul hurdacı dendiğinde insanların aklına maddi geliri yüksek olan meslek grubu gelir. Hurdacılık kazandıran meslektir doğru ama yapılması da bir o kadar zor olan meslekler arasındadır çünkü hurdacılık yapanlar metal, kâğıt, plastik ve cam hurdalarını genellikle şehirlerde ki çöplerin arasından toplarlar dolayısı ile hurdacı sürekli şehri gezmek zorundadır.

Doğanın korunması adına son yıllarda geri dönüşüm alanında ciddi yatırımlar gerçekleşmekte, bu yatırımların artması hurda sektörünün de hareketlenmesine katkı sağlamakta, birçok ürün geri dönüşümde kullanılmaya başladığından dolayı insanlar bu tür eski eşyalarını en yakın hurdacı ile geri dönüşüme kazandırmayı tercih etmektedir. Özellikle geri dönüşümü vaz geçilmeyecek kadar değerli olan metal eşya hurdalarının alım satımı ve hurda fiyatları konusunda bilgi sahibi olmakta her iki taraf içinde fayda vardır.

Ataşehir Bakır Hurdası Alanlar

ham madde olarak üretimi maliyetli olan bakır bu nedenle geri dönüşüm alanında değerli bir metaldir ancak doğada bakır metali diğer metallere göre daha az oranda bulunmaktadır. Soyma Bakır, bobin bakır, teneke bakırı, kalın yanık bakır, trafo bakırı, lama bakır hurdası, levha bakırı hurdası, plaka bakırı hurdası, filmaşin bakır ve boru bakır gibi birçok türü olan bakır hurdası İstanbul’un her semtinden alınmaktadır. Ataşehir bakır hurdası alanlar kapınıza kadar gelir ve hurdalarınızı alır.

Ataşehir Demir Hurdası Alanlar

Alım ve satımı çok fazla olan demir hurdası doğada en çok bulunan metal olması nedeni ile alana da satana da kazandırır. Özellikle inşaat sektöründe son yıllarda yaşanan hareketliliğin etkisi ile demir hurdası en çok hurdacılığı yapılan metal gurubundadır. Sanayi ve inşaat sektöründe kullanılan demir aynı zamanda çeliğinde ham maddesidir ve bu nedenle değerlidir, gerek inşaat alanlarından gerek fabrikalardan gerekse evlerden toplanan demir hurdası geri dönüşümü en fazla yapılan metal grubundan olduğu gibi Ataşehir demir hurdası alanlar açısından da en yoğun ticareti yapılan malzemedir.

Ataşehir Sarı Hurdası Alanlar

Sarı hurda olarak adlandırılan pirinç metal ürünleri arasında çok fazla bulunmayan özellikle elektrik ve elektronik ürünlerde kullanılan bir metal türüdür dolayısı ile geri dönüşümde değerlidir. Sanayi sektöründe kullanılan pirinç vana ve musluk başta olmak üzere altın rengi ve parlak ürünlerin üretiminde kullanılır. Dayanıklı bir metal olan pirinç korozyon oluşumundan etkilenmediği içinde değerlidir, metalin fiyatı Ataşehir sarı hurdası alanlar tarafından arz talep dengesine göre belirlenir.

Ataşehir Alüminyum Hurdası Alanlar

Geri dönüşüm konusunda değerli metallerden bir diğeri de alüminyumdur, iki türü bulunan metalin türlerinden olan yumuşak alüminyum, sert yapılı alüminyuma göre daha fazla kullanım alanına sahiptir bu nedenle diğerine göre fiyatı daha yüksektir. Ataşehir alüminyum hurdası alanlar değerli metalin hurdasını kapınızdan gelip almaktadır.

Ataşehir Hurdacı Alım Satım

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde hurda alım satım faaliyetlerimiz kesintisiz bir şekilde sürmektedir. Demir, plastik, sarı hurda, alüminyum içerikli tüm hurdalarınızı koşulsuz şartsız almaktayız. Geri dönüşüm anlamında büyük çalışmalara imza atan Ataşehir hurda firması, www.hurdacilarbirliği.com kapsamında yürüttüğü hurda alımlarında müşterilerine avantajlar sağlamaktadır.

Hurda işlemlerinde hem evinizde yer tasarrufu yapabileceksiniz hem de belli oranda bir maddi bir kazanım sağlayabileceksiniz. Devletin çevreyi korumaya yönelik politikalarına dolaylı yoldan yardım etmiş olacak ve bu sayede geri dönüşüme de yardımcı olup doğayı koruyabileceksiniz. Her alanda kazanım sağlamanızın mümkün olduğu bu alışveriş işinize yarayacaktır. 

Ataşehir Hurda Alan Yerler

Ataşehir hurda alan yerler, bulmanız çok zor değildir. Ataşehir lokasyonunda evinize en yakın hurdacıyı bir telefon kadar uzağınızda bulabilirsiniz. Sitemiz üzerinde yer alan telefon numarası ile Ataşehir hurdacılarına erişim sağlayıp, istediğiniz hurda eşyaların satımını gerçekleştirebilirsiniz.

Hurda alım işlemleri için tercih edebileceğiniz Ataşehir hurda firması sayesinde ödemenizi nakit olarak güvenli şekilde alabilmektesiniz. Yasalara uygun şekilde düzenenlenen tesislerimizde, alanında uzman ekibimizle birlikte hurdaları alıp, biriktirip geri dönüşüm işlemlerine tabi tutmak üzere ilgili fabrikalara nakliyatını gerçekleştirmekteyiz. Sitemiz üzerinden iletişim bilgilerine ulaşıp, bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz. 

Ataşehir Hurda Fiyatları

Hurda alım satım fiyatları her hurda firmasında olduğu gibi Ataşehir hurda firmasında da İstanbul Borsası’na endeksli bir şekilde fiyatlandırılır. Dövizde meydana gelen dalgalanmalar hurda fiyatlarını direkt olarak etkilemektedir. Bu sebeple yüklü miktarda değerli hurda eşyaya sahipseniz stratejik bir yaklaşımla güncel hurda fiyatlarını takip ederek, hurda satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aksi taktirde kilogram başına bugün biçilen değer, 1 ay sonra aynı olmayacaktır. Sitemiz üzerinden hurda fiyatları sekmesinden kilogram başına biçilen hurda fiyatlarını güncel bir şekilde takip edebilirsiniz.

Hurda Ticareti İçin Sıklıkla Geldiğimiz Yerler

Örnek Mahallesi Hurdacı Ataşehir

Ferhatpaşa’da Hurda Alan Yerler

Mevlana Civarı Hurdacılar

Fetıh Mahallesi Hurdacısı

Ataşehir İnönü Hurdacı Telefonu

Mustafa Kemal Hurda Metal Geri Dönüşümü

Barbaros Hurda Demir Fiyatları

Atatürk Mahallesi Ataşehir İstanbul Hurdacı İletişim

Aşıkveysel Hurdacı Bul

Yenisahra Hurda Geri Dönüşüm

Esatpaşa Alüminyum Hurda

Yenişehir Hurda Alımı

Kayışdağı Hurdacı Alırım

Küçükbakkalköy Hurdacı 

İçerenköy Hurda Alım Satım

Yeni Çamlıca’da Hurdacılık

Mimar Sinan Mahallesi İkinci El Konteyner

Ataşehirde Hurda Alan Firmalar

Ataşehir İstanbulun gözde ilçelerinden birisi haline gelmiştir Ataşehirde yapılan inşaatlar sonucu Ataşehirde büyük dev bloklar haline gelmiştir Hurdacılar Birliği Firmamız bu dev blokların hurdasının tamamını bizzat Biz alarak Ataşehirde hurdacılığı geliştirdik 

Ataşehir Hurdacı Hizmetlerimiz

 Ataşehir hurdacı firmamız; uzun senelerden beri Ataşehir’de bulunan bütün bölgelere hizmet verir. Kurulduğumuz yer Ataşehir dir ve tam olarak 30 senedir aynı yerde hizmet veriyoruz. Firmamız demir hurdası da dâhil olmak üzere birçok hurdayı adresinizden teslim alır. Ataşehir hurdacı hizmetlerimiz; sadece hurda alım satımdan ibaret değildir. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimize atık nakliyesi, moloz nakliyesi ve aynı zamanda bina yıkımı hizmeti de sağlıyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız ve aradığınızda sizde bulunan demir hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, sarı hurdası, bakır hurdası gibi  birçok hurda çeşidini alırız

 

Ataşehir En Yakın Hurdacı

 Ataşehir hurdacı firması olarak geniş kadromuz bulunur. Kadromuz uzman kişilerden oluşur ve bu kişiler müşterilerine en iyi hizmeti sunarak onların taleplerine çözüm üretirler. Bir kenarda köşede bekleyen hurda olarak tabir edilen bütün malzemeler sağlığa çevreye ve ülkeye zararlıdır. Fakat bu malzemeleri geri dönüşüme kazandırarak hem cebinize katkıda bulunabilir hem de ülkenin ekonomisini yüksek seviyeye çıkararak çevre sağlığını koruyabilirsiniz. Piyasada nakit bir şekilde ödeme gerçekleştiren tek firmayız. Sizde Ataşehir en yakın hurdacı firmamızdan istediğiniz süre içerisinde hizmet alabilirsiniz. İletişim numaramızdan dilediğiniz an bize ulaşmanız ve detaylı bilgiye sahip olmanız mümkündür

Ataşehir Güncel Hurda Fiyatları

Firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini göz önünde bulundurur ve ona göre hareket eder. Bu sebeple de bütün hurdaları yüksek fiyattan alıyoruz. Biz sizden aldığımız hurdaları başka şirketlere satıp kar elde etmeyiz. Bunun içinde sizlerden en yüksek fiyata hurdalarınızı alıyoruz. Daha sonra ise hurda toplama alanlarında ayrıştırıldığıktan sonra geri dönüşüme gönderiyoruz.

Geri dönüşüme gönderilen hurdalar kısa süre içerisinde tekrardan kullanılabilecek duruma getirilir. Sizde güncel hurda fiyatlarını merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Fakat şunu da belirtmek isteriz ki hurda fiyatları borsaya bağlı olarak değiştiği için  iletişim numaramızdan bize ulaşarak en detaylı bilgiye öğrenebilirsiniz. Şimdi sizlere Ataşehir güncel hurda fiyatları hakkında daha detaylı bilgiler Sunacağız. 

Bakır çamuru: 34,50 TL

 Bakır talaşı: 65, 00 TL

 Kırkambar kırma bakır: 63,50 TL

 Külçe Bakır: %98 65,50 TL

 Kırkambar:( Bakır boru yanık bobin) 61, 00 TL

 Lama bakır imalat artığı: 71.00 TL

Soyma bakır hurdası: 71, 00 TL 

Fosfor bronz arayış: 78,0 TL

 Fermuar talaşı pirinç: 47,00

 Su saati hurdası: 38,3 çift 0 TL

 Çubuk sarı talaşı: 40,50 TL

 Arayış sarı hurdası: 53, 00 TL

 Araiş levha alüminyum: 15,80 TL

 Profil çıkma alüminyum: 14,30 TL

 Beyaz imalat profil: 15,50 TL

 

Ataşehirde Hurda İşi Yapanlar

Firmamız günden güne genişlemekte ve profesyonelleşmektedir. Amacımız kurulduğumuz günden bu yana firmalar arasında koordinasyon düzenini oluşturmaktı. Kısa süre içerisinde hayal ettiğimiz yere ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ataşehir’de hurda işi yapanlar firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Uzun yılların vermiş olduğu deneyimimiz bulunduğu için müşterilerimize kendimizi ispatladık ve bu sebeple de müşterilerimizin bize olan güveni tamdır. Siz de elinizde bulunan hurdaları bize teslim edin. Hem siz kazanın hem de ülke ekonomisi kazansın.

 

Ataşehir Hurdacı Hizmeti

 Ataşehir hurdacı firmamız her türlü hurdayı Ataşehir’de bulunan bütün bölgelerden adresten teslim alır. Sizin de elinizde hurda bulunuyorsa ve bu konu hakkında detaylı bilgi istiyorsanız öncelikle hurdalarınızın fotoğrafını bizlere WhatsApp yolu ile göndermenizi isteyeceğiz. Hurdalarınız detaylı bir şekilde incelendikten sonra sizlere fiyat hakkında geri dönüş sağlanacaktır. Fiyatlarımız ile memnun olacağınıza inanıyoruz. Çünkü piyasada yüksek fiyatı sizlere sadece biz sağlıyoruz. Sizde Ataşehir hurdacı hizmetinden 7/24 saat hizmet alabilirsiniz.

 

2 thoughts on “Ataşehir Hurdacı Hizmetlerimiz”

  1. Geri bildirim: Ataşehir Hurdacı Telefonu - Ataşehir Hurda Alım- En Yakın Hurdacı
  2. Geri bildirim: Şahintepe Hurdacı Başakşehir - Hurdacı Şahintepe - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.