Hurdacı Ataşehir

Ataşehire En Yakın Hurdacı Firması

Ataşehir Hurdacı olarak İstanbul Anadolu yakasında her ilçede olduğu gibi hurdacı Ataşehir faaliyetlerimiz de tüm hızıyla devam ediyor.  İlçede her mahalleden yerinde hurda alımını gerçek değerini anında nakit ödeyerek yapıyoruz. Hurda tartımı için oldukça hassas çalışan elektrikli kantarlar kullanmaktayız. Teyit amaçlı başka kantarlarda da tartım isteğinize göre yapılır. İşinde uzman ekibimiz ile Ataşehir’de 7/24 hurda alımı yapmaktayız. Alüminyum, paslanmaz, kurşun, kablo, bakır, sarı, demir hurdaları gibi malzemeler için yüksek fiyat garantisi ile çalışmaktayız. En yakın hurdacı hizmeti sağlayabilmek için mobil hurdacı araçlarımızı sizden gelen isteklere göre adrese gönderiyoruz. Hurdanızın türü ve tonajı ne olursa olsun bizden mutlaka fiyat alın.

Ataşehir hurda alan hurdacı
Ataşehir hurda alan hurdacı

Ataşehir’de Hurda Alımı

Ataşehir hurdacıları arasında kaliteli hizmet anlayışı ile öne çıkan firmamız Hurdacılar Birliği hurdacılık, ikinci el eşya, yıkım ve söküm işleri yapmaktadır. Hurda alımı için ilçenin her yerine demir, krom, pirinç, plastik, pimapen, çelik, akü vb. hurdası araçlarımızı hızlıca göndermekteyiz. İş yerinizde yer işgal eden hurda adına ne varsa bize hemen değerinde satabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken mail, telefon ya da whatsapp yoluyla iletişim kurmak. Yüksek tonajlı hurda alımlarında size net fiyat verebilmek için hurda malzeme cinsine göre numune istenebilir.  

Ataşehir Hurdacı Firması

Firmanızdan, fabrikanızdan veya depolarınızdan çıkan her tür metal hurdası için bizi arayabilirsiniz. Hurdacı Ataşehirde şirketimiz kendi araç ve ekipleri ile hurdanızı sahanızdan kolayca yükler ve tartıma götürür. Paranızı da ister cash para isterseniz de bankaya eft havale olarak aktarır. Fabrika sökümü, şantiye temizliği, depo kaldırma, raf hurdası sökümü ve alımı gibi işler de yapmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için lütfen arayınız.

Hurdacı Telefonu Ataşehir
Hurdacı Telefonu Ataşehir

Ataşehir Hurdacı

Ülkemizde hurda geri dönüşümü karlı bir iştir bu yüzden İstanbul hurdacı dendiğinde insanların aklına maddi geliri yüksek olan meslek grubu gelir. Hurdacılık kazandıran meslektir doğru ama yapılması da bir o kadar zor olan meslekler arasındadır çünkü hurdacılık yapanlar metal, kâğıt, plastik ve cam hurdalarını genellikle şehirlerde ki çöplerin arasından toplarlar dolayısı ile hurdacı sürekli şehri gezmek zorundadır. Doğanın korunması adına son yıllarda geri dönüşüm alanında ciddi yatırımlar gerçekleşmekte, bu yatırımların artması hurda sektörünün de hareketlenmesine katkı sağlamakta, birçok ürün geri dönüşümde kullanılmaya başladığından dolayı insanlar bu tür eski eşyalarını en yakın hurdacı ile geri dönüşüme kazandırmayı tercih etmektedir. Özellikle geri dönüşümü vaz geçilmeyecek kadar değerli olan metal eşya hurdalarının alım satımı ve hurda fiyatları konusunda bilgi sahibi olmakta her iki taraf içinde fayda vardır.

Ataşehir Bakır Hurdası Alanlar

ham madde olarak üretimi maliyetli olan bakır bu nedenle geri dönüşüm alanında değerli bir metaldir ancak doğada bakır metali diğer metallere göre daha az oranda bulunmaktadır. Soyma Bakır, bobin bakır, teneke bakırı, kalın yanık bakır, trafo bakırı, lama bakır hurdası, levha bakırı hurdası, plaka bakırı hurdası, filmaşin bakır ve boru bakır gibi birçok türü olan bakır hurdası İstanbul’un her semtinden alınmaktadır. Ataşehir bakır hurdası alanlar kapınıza kadar gelir ve hurdalarınızı alır.

Ataşehir Demir Hurdası Alanlar

Alım ve satımı çok fazla olan demir hurdası doğada en çok bulunan metal olması nedeni ile alana da satana da kazandırır. Özellikle inşaat sektöründe son yıllarda yaşanan hareketliliğin etkisi ile demir hurdası en çok hurdacılığı yapılan metal gurubundadır. Sanayi ve inşaat sektöründe kullanılan demir aynı zamanda çeliğinde ham maddesidir ve bu nedenle değerlidir, gerek inşaat alanlarından gerek fabrikalardan gerekse evlerden toplanan demir hurdası geri dönüşümü en fazla yapılan metal grubundan olduğu gibi Ataşehir demir hurdası alanlar açısından da en yoğun ticareti yapılan malzemedir.

Ataşehir Sarı Hurdası Alanlar

Sarı hurda olarak adlandırılan pirinç metal ürünleri arasında çok fazla bulunmayan özellikle elektrik ve elektronik ürünlerde kullanılan bir metal türüdür dolayısı ile geri dönüşümde değerlidir. Sanayi sektöründe kullanılan pirinç vana ve musluk başta olmak üzere altın rengi ve parlak ürünlerin üretiminde kullanılır. Dayanıklı bir metal olan pirinç korozyon oluşumundan etkilenmediği içinde değerlidir, metalin fiyatı Ataşehir sarı hurdası alanlar tarafından arz talep dengesine göre belirlenir.

Ataşehir Alüminyum Hurdası Alanlar

Geri dönüşüm konusunda değerli metallerden bir diğeri de alüminyumdur, iki türü bulunan metalin türlerinden olan yumuşak alüminyum, sert yapılı alüminyuma göre daha fazla kullanım alanına sahiptir bu nedenle diğerine göre fiyatı daha yüksektir. Ataşehir alüminyum hurdası alanlar değerli metalin hurdasını kapınızdan gelip almaktadır.

Hurda Ticareti İçin Sıklıkla Geldiğimiz Yerler

Örnek Mahallesi Hurdacı Ataşehir

Ferhatpaşa’da Hurda Alan Yerler

Mevlana Civarı Hurdacılar

Fetıh Mahallesi Hurdacısı

Ataşehir İnönü Hurdacı Telefonu

Mustafa Kemal Hurda Metal Geri Dönüşümü

Barbaros Hurda Demir Fiyatları

Atatürk Mahallesi Ataşehir İstanbul Hurdacı İletişim

Aşıkveysel Hurdacı Bul

Yenisahra Hurda Geri Dönüşüm

Esatpaşa Alüminyum Hurda

Yenişehir Hurda Alımı

Kayışdağı Hurdacı Alırım

Küçükbakkalköy Hurdacı 

İçerenköy Hurda Alım Satım

Yeni Çamlıca’da Hurdacılık

Mimar Sinan Mahallesi İkinci El Konteyner

Ataşehirde Hurda Alan Firmalar

Ataşehir İstanbulun gözde ilçelerinden birisi haline gelmiştir Ataşehirde yapılan inşaatlar sonucu Ataşehirde büyük dev bloklar haline gelmiştir Hurdacılar Birliği Firmamız bu dev blokların hurdasının tamamını bizzat Biz alarak Ataşehirde hurdacılığı geliştirdik 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir