Hurdacı Ümraniye

Ümraniye hurdacı firması demir, sarı, bakır, kurşun, alüminyum, çinko, kablo, motor, galvanizli sac, akü ve çeşitli hurdaları alım garantisi ile satın almaktadır. Hurdacılar derneği olarak günün her saatinde ilçenin hemen her noktasından hurda alma imkanına sahibiz. Hurdacı servislerimiz isteklerinize göre adresinize kadar yolda. Uzman ekibimiz, satmak istediğiniz hurda türüne bağlı olarak size özel alet ve ekipman sağlamaya hazırdır.

Ümraniye Hurdacı/ Ümraniyede Hurda Alanlar

 Ümraniye hurdacı firmamız 1991 senesinde kurulmuştur. Kurulduğumuz yıldan günümüze kadar her zaman planlı bir şekilde hareket ettik. Kendimizi geliştirmek için büyük çabalar sarf ettik ve sonunda hayal ettiğimiz yere ulaşmayı başardık. Peki hangi hurdaları alıyoruz? Ümraniye’de bulunan bütün bölgelere hizmet imkanı sağlıyoruz ve aklınıza gelebilecek her türlü hurdayı;  demir, çinko, alüminyum, plastik, kızıl sarı gibi birçok orta çeşitlerine alıyoruz ve değerlendiriyoruz.  Ümraniye’de hurda alanlar olarak sizlere 7/24 saat kesintisiz bir şekilde hizmet sunuyoruz. Siz de bizi tercih ederek değerinizi ve hurdalarınızın ne kadar değerli olduğunu görebilirsiniz

Ümraniye Hurdacı/ En yakın hurdacı

 Ümraniye hurdacı firmasının geçmişi çok uzun senelere dayandığı için alanında uzmanlaşmıştır. Hizmetlerimize başlamadan evvel  mutlaka önlemlerimizi alırız. Özellikle bina , inşaat ve fabrika gibi yerlerin yıkımında çevreye ve insanlara zararlı olabilecek bütün önlemleri öncesinden alırız ve daha sonra hizmetimizi gerçekleştiririz. Müşterilerimize çok önem veriyoruz ve onları memnuniyeti için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Fabrika yıkım söküm gibi hizmetleri sizlere ücretsiz bir şekilde sağlayabiliriz. Sizinde kullanmadığınız hurdalık malzemeleriniz bulunuyor ise en yakın hurdacıya yani bize ulaşım sağlayabilir ve gerekli olan hizmetleri ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz

Ümraniye hurdacı/ iletişim

 Ümraniye hurdacı firmamız müşterilerinin taleplerini en iyi şekilde karşılamak için uğraş verir. Bizden beklentilerinizi biliyoruz. Kuşkusuz ki; beklentileriniz profesyonel, güvenilir ve iyi bir fiyat teklifi dir. Uzun senelerdir var olduğumuz için hakkımızda olumlu yorumlar elbetteki duymuşsunuzdur. Bu sektörde uzun senelerdir var olmamızın sebebide sizden aldığımız malzemelerin tamamını geri dönüşüme göndermemizdir. Geri dönüşüme gönderilen eşyalar ve malzemeler kısa süre içerisinde tekrardan yenilenerek satışa sunulur. Bu sayede hem siz kazanmış olursunuz hem de ülke ekonomisi kazanır. İletişim numaramızdan bize ile iletişim kurabilir ve detayları kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz detayları sizlere açıklayacak ve kafanızda bulunan soru işaretlerini giderecektir 

Ümraniye hurdacı/ ücretsiz keşif

 Ümraniye hurdacı firmamız ücretsiz keşif hizmetini sizlere sağlar. Bizimle iletişim kurduğunuz takdirde ekip arkadaşlarımızı adresinize gönderiyoruz ve eşyalarınızı tartıp inceliyorlar. Bu hizmetimiz sonrasında sizlerden asla bir ücret talep etmiyoruz. Sizlere fiyat hakkında detaylı bilgilendirme yapılıyor ve siz de fiyatı beğenirseniz hurdalarınızı bize teslim ediyorsunuz ve aynı zamanda nakit bir şekilde ödemelerinizi alıyorsunuz. Siz de iyi bir hurdacı firması alıyor arıyorsanız ve aynı zamanda bu firmanın güvenilir olmasını istiyorsanız bizimle iletişim numaramızdan iletişime geçebilirsiniz. Sizlere 7/24 saat kesintisiz bir şekilde hizmet veririz ve istediğiniz her an adresinizde oluruz

Ümraniye hurdacı/ nakit ödeme seçeneği

Ümraniye hurdacı firmamız nakit ödeme seçeneği ile sizlere hizmet sağlar. Ödemelerinizde çok hassas davranıyoruz ve malzemelerinizi aldıktan sonra hemen ödeme lerimizi adresinizde gerçekleştiriyoruz. Bu bizim ne kadar profesyonel ve deneyimli bir firma olduğumuzun göstergesidir. Çünkü müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz ve müşterilerimizin mutluluğunu sağlamak ve ticaretimizde geliştirmek adına her şeyi düzgün bir şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Hurdalık eşyalarınızı evinizin bir köşesinde veya  işyerinizde bulundurmak yerine bizlere teslim ederek hem kazanç elde edebilirsiniz hem de çevrenin sağlığını koruyabilirsiniz. Ülke ekonomisi hurdalık olan malzemelerin tekrar geri dönüştürülmesi ile yüksek seviyelere gelebilir. Bu nedenle de herkes duyarlı olmalı ve elinde bulunan hurdalık malzemeleri mutlaka bir hurdacıya teslim etmelidir. Sizin de hurdalık malzemeleriniz bulunuyor ve bu malzemelerimizi değerinden satmak istiyorsanız hemen bize ulaşım sağlamalısınız.

 

Ümraniye Demir Hurda Alan Yerler

Demir hurda, geri dönüşüm işlemlerinde en çok kullanılan malzemelerden biridir. Çünkü elektrik elektronik, inşaat, otomotiv gibi pek çok alanda üretim ham madde olarak üretim bantlarında yer almaktadır. Ümraniye bölgesinde demir hurda alım satımı yapmak isterseniz sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilmeniz mümkündür.

Ümraniye Alüminyum Hurda Alan Yerler

Alüminyum, günlük hayatımız içerisinde sıklıkla kullandığımız malzemelerden biri olmuştur. Mutfak araç gereçleri, ürün ambalajları, otomotiv sanayi gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kolay işlenebilen ve az maliyetli bir ham madde olması sebebiyle de geri dönüşüm işlemlerinde tercih edilmektedir.

Ümranye Zamak Hurda Alan Yerler

Zamak; çinko, alüminyum, magnezyum ve bakır elementlerinin birleşmesi ile meydana gelen bir alaşımdır. Türkiye’de büyük oranda üretim faaliyetleri içerisinde yer alan bir alaşımdır. Özellikle pres dökümde tercih edilen bir malzeme olmuştur. Metal enjeksiyon sanayisinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Ümraniye Sarı Hurda Alan Yerler

Sarı hurda alım satımı yapan ve Ümraniye civarlarında bulunan bir firma bulmak istiyorsanız sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Sarı hurda, korozyon gibi değişimlere dayanıklı bir madde olduğundan üretim bantlarında yerini sıklıkla almaktadır. Bu sebeple ham madde ihtiyaçlarının karşılanması adına sarı hurdalar geri dönüşüm işlemlerine tabi tututlmaktadır. Sarı hurda kimyasal özellikleri sebebiyle birçok sanayi alanında tercih edilen bir madde olmuştur. Sarı hurdalar, bakır ile eş değere sahip bir maddedir.

Ümraniye Bakır Hurda Alan Yerler

Ümraniye bakır hurda alan yerler, yüklü miktarda bakır hurdasına sahip kişilerin araştırdığı bir konu olmuştur. Her zaman da güvenilir bir hurdacı bulmak da zor olmuştur. Bu sebeple www.hurdacilarbirligi.com altında İstanbul hurdacılarını bir arada topladığımız platformumuzda yer alan güvenli ve profesyonel hurda hizmetlerimiziden faydalanabilirsiniz.

Ümraniye Hurda Alım- Satım Teknik Hizmetleri

Hammadde özelliği gösteren ve geri dönüşüme konu olan her türlü bakır demir, krom ve hurda malzemeleri farklı tarifelendirilen; hurda fiyatları ile yeniden topluma kazandırılıyor. Firma ve devasa şirketlerin geniş ölçekte yatırım ortaklığı içine girdikleri bilişim, otomotiv, inşaat ve her türlü hizmet kategorisi hurda hizmetleri ile yeniden boyut kazanıyor. Bu sayede firmalar elde ettikleri hurdalar ile binlerce kullanıcı ve vatandaşa büyük kullanım kolaylığı sunan faydalı olan sayısız teknik araç gereç sistemini yeniden üretme şansı elde ediyor.

Hurdacılık için büyük önem taşıyan hurdanın cinsi ve kullanım alanı özellikle hurdanın topluma sağladığı fayda ölçüsünde; farklı fiyat tarifesi ölçüsünde alım satım sürecine yeniden konu oluyor. Hurdacılık alanı ve kullanım kategorisi bir hayli zengin bir içerik olarak gösterilen hurdacılık, Ümraniye ‘de kalite esası gereğince sağlık koşullarına dikkat; edilerek büyük bir özveriyle hizmet veriyor.

Bu sayede Ümraniye hurdacılık;   depolama başarısı ve temizlik koşullarına uyum sağlayan,  koku yapmayan hizmet koşulları ile adeta toplumun güvenini kazanan bir teknik hizmet modeli haline geliyor. Ümraniye hurdacılık büyük atılım sağlayan bir hizmet deposu olarak oldukça etkin ve faydalı biri geri dönüşüm teknik hizmeti olarak gelişimine son hız devam ediyor.

Ümraniye Hurda Hizmeti Güvenliği ve İletişim Desteği Uygulama Kalitesi

Ümraniye hurdacılık; Plastik kâğıt ve her türlü hurdacı soyma sisteminin yanı sıra soyma makineleri hurda hammaddesi olan metal malzemeleri yeniden işliyor.  Bu sayede hurda hizmeti, hayran kalacağınızın hayatınızı kolaylaştıracak pek çok teknik ürüne üstün başarısıyla imza atamayı başarıyor. Ümraniye hurdacılık sistemleri olarak büyük ölçekteki geri dönüşüm haznesini duyarlı vatandaşlardan aldığı destekle adeta sosyal bir görevi de yerine getirmiş oluyor.

Ümraniye hurda alım satım ve depolama sürecindeki her türlü güvenlik esası kalite kontrol esası gereğince yeniden gözden geçiriliyor. Bu sayede güvenle hurda niteliği taşıyan ürünleriniz Ümraniye; hurda merkezlerine iletebilir farklı fiyat seçenekleri ile alık satım işlemine dahi olabilirsiniz. Ayrıca kullanmadığınız yeniden üretim safhasına konu olacak her türlü hurda ürününü duyarlı bir vatandaş örneği göstererek üretim fayda sürecine dâhil edebilersiniz.

Böylece toplumsal fayda ölçeğinde daha avantajlı ve kaliteli bir geri dönüşüm aşaması geçirebilirsiniz. Ümraniye hurdacılık sektörü olarak oldukça gelişmiş ve teknik araç sistemi son teknik makinelerle çalışırken size en yakın hurdacı olarak Ümraniye hurdacılık hizmetlerini güvenle arayabilirsiniz. Bu sayede, kolayca hurda malzemeleri hem üretmek için satın alabilir hem de üretim sürecine; duyarlı bir birey olarak sosyal medya ve mobil uygulama desteği ile firmaya keyifle destek verebilirsiniz.

Ümraniye Büyük Hurdacılar

Firmamız İstanbul’un en büyük hurda metal geri dönüşüm şirketlerinden olup İstanbul hurda borsası ve güncel hurda fiyatları belirlemesinde aktif rol almaktadır. Bu nedenledir ki bizden fiyat teklifi istemeden hurda satmayınız. Çünkü firma olarak hurdalarınız gerçekten en yüksek fiyat aralığını size dürüstçe belirtiyoruz.

ümraniye hurda alımı
ümraniye hurda alımı

 

Ümraniye Hurda Alım Yerleri

Adem yavuz mahallesinde 2. El şantiye malzemesi veya hurda inşaat araç gereçleri için bizi arayabilirsiniz. Ümraniye Altınşehir’de hurda trafo için en iyi fiyatı vermekteyiz. Armağanevler yakınlarında ise demir merdiven alan yerler için güvenilir firmalardanız. Her gün Aşağı Dudullu’da konteyner alımlarımız vardır. Hurdacılar Birliği şirketimiz Atakent mahallesinde demir çit kesimi için uzman ekiple gelmektedir. Profesyonel anlamda çalışan Atatürk Mahallesi asansör söküm elemanlarımıza güvenebilirsiniz. Hurdacı Ümraniye Cemil Meriç genelinde hurda ray demiri satın almaktadır. Çakmak mahallesinde ise çatı hurdası gibi hurdalar için oldukça yüksek meblağlarda ödeme yapıyoruz. Çamlık’ta bulunan iş yerlerinden ofset matbaa kalıpları alıyoruz. 7/24 açık olan firmamız Dumlupınar klima santralleri hurdası konusunda deneyimlidir.

 

Hurdacı Telefonları Ümraniye

Elmalıkent defolu çatı sacı için hurdacı arıyor da bulamıyorsanız daha fazla kendinizi yormayın. Çünkü Esenevler araiş hurdası alım satımı da yapan firmamız bu konuda size yardımcı olacaktır. Birçok kez Esenkent’e pimapen hurda almak için geldik. Ama Esenşehir’de fabrika sökümü için daha çok zaman harcamaktayız. Yine Ümraniye’de Fatih Sultan Mehmet çevresinde depolardan, toptan marketlerden veya diğer iş yerlerinden ister ikinci el raf isterse hurda raf satın alıyoruz. Çoğu zaman hurdacı Ümraniye servislerimiz Hekimbaşı mahallesine paslanmaz hurda almak için gidiyor. Fakat Huzur semtinde çelik konstrüksiyon yapıların bozumu için daha çok tercih ediliyoruz. Kalabalık bir yerleşime sahip olan Ihlamurkuyu’da ise hurda kurşun daha çok satılanlar arasında başı çekmektedir. Geri dönüşüm işlerinde uzun yıllar hizmet etmiş bir firma olarak İnkılap semtinde hurda olmuş tekstil makinaları için gerçek fiyat değerleri sunuyoruz. Son zamanların gözde mekanlarından olan İstiklal mahallesinde ise hurda inşaat iskelesi satın alırız.

ümraniye hurdacısı
ümraniye hurdacısı

En Yakın Hurdacı Ümraniye

Hurdacı Madenler olarak imalat artığı dkp hurdası için güncel hurda fiyatları ile satın alma işlemi gerçekleştiririz. Yaşayan insan sayısı fazla olan Mehmet Akif mahallesinde her tür alüminyum hurdasını yüksek fiyattan bize kolayca satabilirseniz. Yine yoğun nüfusuyla dikkat çeken başka bir mahalle olan Kazım Karabekir daha çok petek hurdası veya döküm petek satışı olan bir yerdir. Kentsel dönüşüm ile adını sık sık duyuran Namık Kemal hurdacısı olarak yıkım çıkması hurdalar veya ikinci el malzemeler için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Necip Fazıl’da eski sanayi makinaları satmak gibi bir niyetiniz var ise zaman kaybetmeden arayın yardımcı olalım. Ümraniye Parseller hurda inşaat demiri için sıklıkla ticaret yaptığımız bir semttir. Saray mahallesinde hurda trapez sac alımı için adrese geliyoruz.

Ümraniye Hurdacı

Ülke ekonomisine katkısının yanı sıra geri dönüşüme de önemli bir destek sağlayan hurdacılık mesleği eski bilinen meslek grubu olmanın oldukça dışına çıkmaya başladı. Gerek inşaat sektörünün hızlı gelişimi gerekse geri dönüşüm konusunda yapılan devlet yatırımları hurdacılık mesleğinin ve hurdacı işini meslek edinenlerin önemini bir kat daha arttırdı.

Sokaklarda, çöplerde hurda toplayanların yerini zaman içerisinde kurumsal olarak bu işi yürüten firmalar almaya başladı. Belediyelerin ve bazı kurumların geri dönüşüm için ayrı atık toplama hizmetleri ile İstanbul hurdacı firmalarının her sokağa bıraktığı hurda toplama konteynırlarında biriken hurdalar geri dönüşüme kazandırılıyor. Hurda bilindiği gibi yalnız kâğıt, plastik, metal ya da cam eşyalar değil, geri dönüşümü mümkün olan ve yeniden kullanıma sunulan her malzeme hurda sınıfına girmekte, bilinçlenen toplum en yakın hurdacı ile iletişime geçerek artık kullanılmayan eski eşyalarını hurdaya kazandırmakta.

Profesyonel ve kurumsal firmaların sayısının artması ile kendi kurallarını koyan bir sektör haline gelen hurdacılıkta hurda fiyatları güncel piyasa rakamları üzerinden belirlenmekte.

Ümraniye Bakır Hurdası Alanlar

Bakır doğada demir kadar bulunmayan ama geri dönüşümü önemli olan bir madendir, elektrik ve elektronik eşyaların üretiminde kullanılan bakır madeninin birden fazla çeşidi vardır, soyma bakır, lama bakır, trafo bakırı, kablo bakırı, bakır talaşı gibi birçok farklı bakır hurdası Ümraniye bakır hurdası alanlar tarafından ev ve işyerlerinden alınmaktadır.

Ümraniye Demir Hurdası Alanlar

Demir çok fazla alanda ve üründe kullanılan dayanıklı ve çok rastlanan madendir. Özellikle inşaat ve sanayi sektörlerinde ihtiyaç duyulan demir madeninin hurdası ile yenisi arasında fiyat farkı yoktur bu nedenle Ümraniye demir hurdası alanlar tarafından söküm, kesim ve nakliye işlemi yapılarak alınır. Dünya çelik üretiminde de kullanılan demir madeni geri dönüşümü önemli bir yere sahip olan değerli bir hurdadır.

Ümraniye Sarı Hurdası Alanlar

Sarı hurda olarak isimlendirilen pirinç madenine sarı denmesinin nedeni renginin altın rengi olmasıdır, parlak bir maden olan sarı hurdası genellikle musluk, vana, saat gibi ürünlerde ve sıhhi tesisat malzemelerinin üretiminde kullanılır. Uzun ömürlü olması, iletken yapısı, dayanıklılığı ve korozyona uğramaması nedeni ile denizcilik sektörü başta olmak üzere pek çok sektör tarafından kullanılan pirinç madeni Ümraniye sarı hurdası alanlar tarafından değerli görülen bir madendir.

Ümraniye Alüminyum Hurdası Alanlar

Sanayinin hemen her alanında ki üretimde kullanılan alüminyum birçok yerden hurdaya çıkmakta ve sektörde en çok alım satımı yapılan maden olarak rastlanmaktadır. Alüminyum imalatı yapan atölye ve fabrikalarda geri dönüştürülerek kullanılan alüminyum tabela imalatında, mutfak gereçlerinde, profil doğrama atölyelerinde kullanılır. Hafif ama hacmi büyük olan alüminyum Ümraniye alüminyum hurdası alanlar için çok değerli bir geri dönüşüm malzemesidir ve hurdası da aynı derecede değerlidir.

 

Ümraniye Hurda Metal Geri Dönüşüm Firması

Site mahallesinde hurdacı telefonu ihtiyacınız var ise lütfen iletişim bölümünü ziyaret ediniz. Firmamız çok uzun zamandan beri Şerifali en yakın hurdacı firmasıdır. Üstelik Tantavi gibi semtlerde de 7/24 açık olan hurdacı numarası ile kesintisiz geri dönüşüm hizmeti vermekteyiz. Şirketimiz Tatlısu hurdacısı olarak da bilinir. Bunun en büyük nedeni Tepeüstü civarı da dahil olmak üzere hurdacılar arasında bölgede en fazla hurda alım yapan firma olmamızdır. Aynı zamanda Topağacı mahallesinde hurda alanlar arasında da sürekli nakit ödeme yapma imkanı olan nadir şirketlerdeniz. Aralıksız olarak haftanın her günü Yamanevler’de hurda alımı için geliriz. Sanayisi oldukça gelişmiş olan Yukarı dudullu’da hurdacı firması olarak bulunuyoruz.

Kazımkarabekir Mahallesi Hurdacı

İstanbul ümraniye kazımkarabekir mahallesinde hurda alan hurdacıyız sizde ümraniyede hurda satmak istiyorsanız hemen bize ulaşın size en yakın hurdacı  Hizmeti Vermekteyiz

Ümraniye Bölgesi Hurdacı

Çelikler, demir kaplamalar, bakır levhalar, plakalar veya toz, talaş halindeki özel hurda çeşitlerinin satışlarını yapabiliyorsunuz. Hangi malzemelerin toplandığı, o an ki piyasa durumuna ve borsadaki fiyat ortalamasına bağlı olarak farklı kazançlara erişilmesini sağlıyor. Ümraniye hurdacı tesislerine gidebilir, biriktirilen hurdalarla ilgili satış işlemlerini kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Ümraniye ve diğer semtlerde bulunan hurda şirketlerinin tümü geri dönüşüm sürecini desteklemeye devam ediyor.

Güncel Hurda Piyasası

Hurdalar için dahi son derece özel ve günlük grafiklerin yer aldığı bir borsa oluşturulmuştur. Ümraniye’de hurda alanlar için yapılan özel yayınlarla ilgili her bir açıklamaya güvenli tesisler aracılığıyla ulaşılabiliyor. Aşağıda yer verilen malzeme çeşitlerinin genel özellikleri birbirinden çok farklı olduğu için, fiyatları arasında da ciddi farklar görmek mümkündür;

  • Lama bakır hurdası 63,00 Türk Lirası
  • Kırkambar bobin, yanık, boru bakır hurdası 59,00 Türk Lirası

Hurda Ücretleri Ne Kadar?

Biriktirilen ve yüzlerce kilonun toplu bir şekilde satışının yapılması istenen hurda tipleri için binlerce lira kazanmak mümkündür. En düşük hurda türü için dahi ortalama 3 Türk Lirası seviyesinde satış işlemlerinin yapılması sağlandığı biliniyor. Ümraniye hurdacı hurda tesislerine gitmeden, direkt olarak internet siteleri üzerinden hurda borsasına yönelik son durumu öğrenebiliyor. Bu sayede şehir genelindeki tesisleri tek tek araştırması gerekmeyecek şekilde, ortalamanın ne olduğunu anında öğrenmesi için yasal zemin oluşturuluyor.

Ümraniye’de hurda alanlar tarafından hurda toplayan kişilerle pazarlık yapılması ve sürekli olarak fiyat kırılmaya çalışılması doğru değildir. Piyasada ortalamasının altında almayı ve karşılığında anında nakit ödeme yapmayı kabul eden kurumlara ilgi göstermemeniz öneriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir