Hurdacı Sultanbeyli İstanbul

Sultanbeyli Hurdacı

Sultanbeyli Hurdacı  Hurdacılık mesleği, çok eski yıllardan günümüze gelen, hala sürdürülebilir bir meslektir. Hurda kelimesinin anlamı, geri dönüştürülebilir olan fakat şu anki şekilleriyle kullanılamayan her türlü üründür.

Hurdacı mesleği, bu ürünlerin ticaretini yapan meslektir. Hurda sahibi firma ya da kişiler, ürünlerini hurdacılara satar. Hurdacılar da geri dönüşüm tesisine sahip firmalara bu hurdaları satarak hem çevre adına önemli bir iş yaparlar hem de kazançlarını bu ticaret sayesinde kazanırlar.

Sultanbeyli Bakır Hurdası Alanlar

Bakır, iletken bir metaldir. Yeraltından çıkarılarak işlenir. Bakır, özelliklerini kaybetmez fakat içinde bulunduğu üründe artık çalışmayabilir. Bu durumda bakır içeren ya da direkt bakırdan üretilen ürünler hurda olur.

Pek çok elektrikli üründe, elektrik devrelerini kurmaya yarayan araçlarda, iletkenliğinden dolayı bakır madeni kullanılır.

Aynı zamanda bakır ısı iletkenliğine de sahip olduğu için, mutfak araç gereçlerinin yapımında da kullanılabilir.

Bakır hurdaları, talaş, tel, kablo, tabak ya da tencere gibi pek çok çeşitli fiziksel görünümde olabilir. Bakır hurda fiyatları, hurdanın formuna ve içindeki diğer maddelerin yani alaşımların oranına göre değişebilir. En kolay işlenebilen bakır hurdası, üretim faaliyetleri sırasında ortaya çıkan, talaş formundaki hurdadır.

Sultanbeyli Demir Hurdası Alanlar

Demir, iletken ve sağlam bir metaldir. Doğada kendiliğinden var olur ve çıkarıldıktan sonra ısı yardımıyla şekillendirilip işlenebilir. Aynı zamanda demir madeni, çeşitli alaşımlara da katılabilir. Dayanıklı bir malzeme olmasından dolayı inşaat ve oto sanayisinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Demir hurdaları farklı formlarda bulunabilir. Üretim artığı ya da kullanım ömrü dolmuş ürünler olabilir. İki formu da en yakın hurdacı tarafından satın alınıp, bir geri dönüşüm tesisine satılarak dönüştürülebilir.

İşlenmesi en kolay olan demir hurdası, üretim sırasında ortaya çıkan demir talaşıdır. Bunun yanı sıra, demir hurdası, inşaat demirleri, demirden yapılmış mutfak araç gereçleri, yürüyen parçaları bozulan araçlar gibi çeşitli boyutlarda, ağırlıklarda ve şekillerde olabilir.

Sarıyer sanayi sitesi, oto sanayi sektöründe gelişmiştir. Bu sayede, demir hurdası, hem sıklıkla satılmakta hem de alınmaktadır.

Sultanbeyli Sarı Hurdası Alanlar

Halk arasında sarı olarak da bilinen pirinç alaşımı, çinko ve bakırın karıştırılmasından meydana gelir. Oksitlenmeye karşı dirençli bir alaşımdır. Bu sebeple gemi parçası imalatında ve tesisat parçalarının üretiminde sıklıkla kullanılır.

Pirinç, aynı zamanda, dekoratif ürün imalatında da kullanılabilir. Değişen moda sebebiyle artık pirinç dekor ürünleri çok görülmese de dekorasyonda pirinç kullanımı henüz bitmemiştir.

Pirinç, silah sanayisinde, mermi kılıfı üretiminde ve elektrikli ürün sanayilerinde de kullanılabilir. Hurdası genellikle, su saati, vana gibi nesnelerden olur. İstanbulhurdacı dükkanlarına götürülerek bu hurdaların satışı gerçekleştirilebilir.

Sultanbeyli Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum, işlenmesi kolay bir metaldir. Pek çok sanayide yan madde veya ana madde olarak kullanılır.

Alüminyum hurdası üretim esnasında oluşabilir. Bunun yanı sıra, bu madenden yapılmış tabaklar, tencereler, kablolar gibi pek çok ürün de alüminyum hurdası olarak hurdacılara satılabilir.

Hurda satışı yapmak, depozito mantığında geri dönüşüme katkı sağlamaya benzerlik gösterir. Dönüştürülebilecek eski ürünlerini satan kişiler, bu satış karşılığında bir bedel alır.

Sultanbeyli Hurdacı Firmaları 

Hurdacı Sultanbeyli firmamız tüm semtlerde kapıdan hurda alımı yapmaktadır. Güncel hurda fiyatları ile hurdanızın toplam tutarını anında hesaplıyoruz. Sultanbeyli hurdacı ekiplerimiz toptan hurda alımlarında elektronik kantarlar ile tartım yapmaktadır. Hassas bir şekilde ölçülen hurdanızın ağırlığına göre size hemen peşin parayla ödeme yaparız. Çoğu iş yerinden geri dönüşüm konusunda destek talepleri almaktayız.

Hurdacılar Birliği olarak sektörde edindiğimiz tecrübe sayesinde birçok iş koluna hurdacılık alanında rehberlik etmeyiz. Sultanbeyli’de özellikle eski tesislerin yıkım söküm ve makine hurdası alım işlerini titizlikle yapmaktayız. İlçede hurda metal geri dönüşümü alanında yetkili olarak birçok sosyal sorumluluk projelerinde görev aldık. Hurdacı Sultanbeyli şirketi olarak her zaman daha kapsamlı hurdacılık faaliyetleri yürütmekten yana olduk. Bunun için de kamu kurumları, özel işletmeler, fabrikalar ve dökümhaneler gibi yerler ile ortaklaşa çalışmaktayız.

Sultanbeyli Hurda Alımı
Sultanbeyli Hurda Alımı

Sultanbeyli’de Hurda Alan Firmayız

Elinizde, evinizde, işyerinizde, deponuzda veya arsanızda fazlalık olduğunu düşündüğünüz ne varsa yüksek fiyattan satın alıyoruz. Bize hurda malzeme satmak oldukça kolaydır. Telefon, mail ya da whatsapp aracılığıyla bize ulaşmanız yeterlidir. Sultanbeyli hurdacı önce can güvenliği prensibiyle çalışmaktadır.

İşçilerimiz bizim için çok değerlidir. Siz müşterilerimize de bu yaklaşım ile yaklaşmaktayız. O nedenle profesyonel anlamda geri dönüşüm hizmeti sağlayan personelimizden en ufak bir yanlış veya saygısızlık göremezsiniz. Modern araç gereçlerle hızlı bir şekilde hurdanızı belirtilen alandan yükleriz. Kesim ya da herhangi bir kırım işlemi varda kesinlikle çevreyi rahatsız etmeyecek şekilde güvenilir yöntemlerle yaparız. Özellikle bina içi kablo kesimi gibi işlerde uzman personelimiz mevcuttur. Yine metal yangın merdiveni kesimi işleri için özel ekibimiz vardır.

 

En Yakın Hurdacı Sultanbeyli

Mehmet Akif Mahallesi Hurdacı Telefonu

Mecidiye’de Hurda Alımı

Abdurrahmangazi Civarında Hurdacılar

Turgut Reis Hurdacılık Yapan Yerler

Orhangazi Hurdacı Sultanbeyli

Fatih Mahallesi Hurdacı Numarası

Battalgazi Hurda Demir Fiyatları

Hasanpaşa’da Geri Dönüşüm Firması

Yavuz Selim Yakınlarında Hurda Alanlar

Necip Fazıl Mahallesi Hurdacısı

Sultanbeyli Adil Hurda Metal Alımı

Mimar Sinan Hurda Kilo Fiyatları

Hamidiye’de Şantiye Hurdası

Akşemsettin Mahallesi Demir Korkuluk

Ahmet Yesevi’de Hurdacı Bul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir