sancaktepe hurdacı firması

Sancaktepe Hurdacı Şirketi Hurdacılar Birliği olarak Uzun yıllardır İstanbul Anadolu yakasında hurda geri dönüşüm işinde faaliyet gösteren bir şirketiz. Hurda bayilik faaliyetlerimize yaklaşık 20 yıl önce Sancaktepe’de başladık. Şu anda bölgede demir, alüminyum, kablo ve bakır hurdası gibi artıkları satın alıyoruz. Ayrıca toplu apartman yıkımı, fabrika söküm, çelik çatı kesme işleri de yapmaktayız.

İstanbul Anadolu yakasında güvenilir hurda alımı imkanı sunan Hurdacılar Derneği dilerseniz evinize kadar gelir. 7/24 hurdacı da Sancaktepe’nin tüm ilçelerine geliyor. Tek yapmanız gereken bizi arayıp mahallenizi anlatmak. Özellikle metal ve mineral geri dönüşümünde önemli bir yere sahip olan firmamızın finansal gücü oldukça yüksektir. Bu nedenle ödeme veya hurda fiyatlandırmasında herhangi bir sorun yaşamayacağınızı güvenle söyleyebiliriz.

Sancaktepe Hurda Alan Yerler

Sancaktepe hurda alan yerler arasında yer alan firmamız, sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet sağlayarak, elinizde yer alan hurdaları alarak değerlendirmektedir. Alanında uzman ekibimiz elinizde yer alan hurdalara, güncel fiyatlandırma üzerinden değer biçerek, arzu ettiğiniz taktirde nakliye dahil şekilde hizmet sağlayabilmektedir. Hurdalar arasında yer alan alternatif model ve seçeneklere göre oluşan fiyatlandırma hizmetleri ve detaylar için bugün siz de bize telefon ile ulaşabilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

Sancaktepe çevresinde ve İstanbul içerisinde yer alan hizmet ağımızda kısa sürede arzuladığınız standartta hizmet alımını gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca firmamız bina yıkım hizmetleri de sağlayarak, bunu hurdaları karşılığında yapmaktadır. Hurdalarınızı satarak hem bütçenize katkı sağlayabilir hem de geri dönüşüme fayda sağlamış olacaksınız. Hurdaların satışı, geri dönüşümü ve hurdaların fiyatları ile ilgili detayları sitemiz içerisinde yer alan alternatif içeriklerden takip edebilirsiniz.

Sancaktepe Hurda Alım Satım

Sancaktepe hurda alım satım konusunda uzun zamandır hizmet sağlayan firmamız, bölge içerisinde hurdalarınız opsiyonel olarak nakliye dahil ya da hariç olarak da alabilmektedir. Tek yapmanız gereken bugüne özel fiyatlarla sitemiz üzerinden iletişim kurarak, elinizdeki hurdanın cinsi, ağırlığı ve durumu ile ilgili vermek.

Böylece ekibimiz hurdanız için ortalama bir değer çıkartabilir ve arzuladığınız ölçüde alım ya da satım işlemleri yapabilmektedir. Hurda satın almak ve ihtiyacınız ölçüsünde hurdaları geri dönüşümde değerlendirerek; bakır, demir ya da türevi materyaller almak için yine firmamızla etkileşime geçebilirsiniz.

 Sancaktepe Hurda Geri Dönüşümü

Sancaktepe bölgesinde hurda geri dönüşümü yaptırmak için tek yapmanız gereken, firmamıza ulaşarak rezervasyon oluşturmak ve hurdalarınızı tarafımıza iletmek. Böylece geri dönüşüm işleyişlerini halledecek, bölge içerisinde arzuladığınız standart ölçüsünde satış yapabilir ve hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.

Ayrıca Sancaktepe bölgesinde yıktırmak istediğiniz binaları hurdaları karşılığında yıkabilmekteyiz. Bina yıkım hizmetlerimiz tamamen sertifikalı yıkım ekibimiz ve ön görülen zaman aralığında gerçekleştirilmektedir. Yıkım için belediye izinleri, güvenlik bariyeri ve gereken bütün önlemler bir arada alınarak yapılmaktadır. Siz de bugüne özel fırsatlarla hurdalarınızı satmak için firmamızı arayabilirsiniz.

Sancaktepe Hurdacı, Demir Hurda Alımı

Sancaktepe hurdacı, demir hurda alımı konusunda sağladığı geniş hizmet ağıyla sizlere eşsiz bir deneyim vaat etmektedir. Bugüne özel fırsatlarla hurdalarınızı nakliye dahil şekilde satmak ve bundan gelir elde etmek için firmamızı arayabilirsiniz. Demir hurdalarınızı ekibimiz gerekirse sökme ve parçalama işlemlerini de tamamlayarak alabilmektedir.

Zamanınızı doğru firma işleyişleriyle değerlendirmek için zaman kaybetmeden siz de bizi arayabilirsiniz. Sancaktepe bölgesi ile sınırlı kalmayan iş ağımız sizlere, İstanbul ilçeleri ve çevre illerde de hizmet taşımaktadır. Zamanınızı doğru işleyişlerle değerlendirerek kaliteli bir firma ile çalışmak için bizleri tercih edebilirsiniz. 20 yıla aşkın süredir sahip olduğumuz deneyim sayesinde sizlere kaliteli bir hizmet sağlamaktayız.

Sancaktepe Hurdacı, Atık Kağıt Alımı

Sancaktepe hurdacı atık kağıt alımı ve toplaması da gerçekleştirmektedir. Eğer atık kağıtlarınızı biriktiriyor ve değerlendirmek istiyorsanız, siz de firmamız üzerinden bilgi alarak atık kağıtlarınızı nasıl değerlendirebileceğiniz ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz. Sancaktepe bölgesinde olan hizmet ağımız sayesinde sahip olduğunuz hurdaları, atık kağıtları ve türevi materyalleri firmamıza satabilir ve geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz.

Hurdalarınızı değerlendirmek için bugün siz de firmamıza telefon açarak kaliteli bir hizmet alımı için gereken adımları atabilirsiniz. İstanbul, çevre iller ve ilçelere yayınlan hizmet ağımız, sizlere nakliye dahil şekilde de hizmet sağlayabilmektedir. Tek yapmanız gereken bugüne özel fiyatlarla hurdalarınızı değerlendirmek için bize telefon açmak.


Sancaktepe Krom Hurda Alanlar


Sancaktepe krom hurda alanlar arasında yer alan firmamız, sizlerin ihtiyaçlarına uygun olarak hurdalarınızı arzu ettiğiniz taktirde nakliye dahil ya da hariç opsiyonlarla satın alabilmektedir. Hurdalarınızı en iyi şekilde değerlendirmek için bugün siz de telefon ile firmamıza ulaşarak hem hurdalarınızın değerini öğrenebilir hem de hurdalarınızın ederi üzerinden satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız hizmeti kapsamında, bina yıkım işlemlerini hurdaları karşılığında yapabilmektedir. Firmamız satın aldığı hurdaları geri dönüşüm tesislerinde değerlendirmeye alarak, tekrar kullanım için hazır hale getirmektedir. Sizler de sahip olduğunuz hurdaları satarak hem maddi olarak getiri kazanırken, doğaya katkı sağlamayı da başarabileceksiniz.

Sancaktepe Kağıt Hurdası Alanlar


Sancaktepe kağıt hurdasıalanlar içerisinde yer alan firmamız, sizlere ihtiyaçlarınıza uygun olarak alım ve satım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sancaktepe bölgesi ile sınırlı kalmayan hizmet ağımız, İstanbul ilçelerini ve çevre illerini de kapsamaktadır. Bölge ağımız ve hizmet detaylarımızla ilgili telefonla bizden bilgi alabilirsiniz. Demir, metal, krom ve alternatif materyallerinizle ilgili satış işlemlerinizi yapabileceğiniz firmamız, taleplerinize uygun olarak ek ücret karşılığında nakliye dahilşekilde hizmet de sağlayabilmektedir. Sancaktepe kağıt hurdası alan firmamız, hurda satışı işleyişlerinde geri dönüşüm kazandırarak, doğaya katkı sağlamaktadır.

Sancaktepe Hurdacı Telefonu


Sancaktepe hurdacı telefonu için sitemizde yer alan iletişim numarasından etkileşime geçebilirsiniz. Bizlere ulaşarak hizmet ağımızdan faydalanabilir ve kazanım elde edebilirsiniz. Satacağınız hurdalar ile ilgili birim fiyatları ve hizmet detaylarımıza ulaşmak için sitemiz içerisinde yer alan alternatif başlıklara bakabilirsiniz. Çevre iller ve hizmet detaylarımızla ilgili bizlere ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak elinizde olan hurdalarınızın materyallerine uygun olarak fiyatlandırmasıyla ilgili detaylara telefon ile bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Sancaktepe bölgesi içerisinde hurda işleyişlerinizle ilgili vakit kaybetmeden bugün bizleri arayın.

 

Hurda Alımı Sancaktepe

Her çeşit hurdayı kolayca satabileceğiniz bir firmayız. Geri dönüşüm alanında edindiğimiz tecrübe sayesinde hurdaya ait gerçek değer neyse size onu söyleriz. Sancaktepe’de hurdacı mı arıyorsunuz? Hurdacılar Birliği tam da bu konuda hizmet sağlıyor. Üstelik iş kalitesi, personel yeterliliği ve ekipman güvenliği gerçekten olağan üstüdür. İstanbul’un en büyük hurdacı firması olan Hurdacılar Birliği Sancaktepe hurdacısı olarak müşterilerine keyifli bir hurda alım satımı yaşatmaktadır.

Sancaktepe En Yakın Hurdacı

Gün içerisinde değişen bir fiyat ortalaması bulunmadığının bilinmesi son derece önemlidir. Direkt olarak Ocak, Mart, Ekim gibi aylar üzerinden hesaplamalar yapılır, en uygun ücretler doğrultusunda, firmaya teslim edilen malzemenin ağırlığı kadar hurda  ücreti alınır. İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakalarında yer alan toplayıcılar ile şirket olarak alım satım yapmak isteyen kişiler, tesislere yönelik araştırmalarında anında bilgilere ulaşabiliyorlar. Hurda alanlar ile görüşmek için sadece şirketin adresine gitmeniz gerekmeksizin, doğrudan evinize veya iş yerinize gönderilecek ekiplerle satışları yapabilirsiniz.

Bakır Alan Hurda Firmaları

Hurda almanın son derece kolay bir hale gelmesi, çeşitli sektörlerde çalışan veya kendisine çeşitli malzemelerle eşyalar üretecek olan kişilerin işinin kolaylaşmasına yol açıyor. Hurdacı olarak tanımlanan kişiler, sokaklardan ve caddelerden pek çok metalin alınması, bunların içerisindeki demir ve bakır gibi malzemelerin çıkarılmasıyla birlikte tesislere satılmasında görevlidir.

Hurda Demir Alan Şirketler

Soyma bakır alanlar özellikle kabloların ve çeşitli döküm malzemelerin dönüştürülmesiyle ilgili sektörde kalıcı bir yere sahiptir. Başta inşaatların yoğunluğu, farklı sektörlerdeki inşaat çalışmaları ve çeşitli kablo, çıkma malzeme satışı nedeniyle hurda alım satımında büyük bir kitleye erişilmiştir. Şirketlere çalışan birçok personel olduğu gibi, direkt olarak çeşitli hurdacı tesislerine bağlı olan kişiler de bulunuyor. Her birinin farklı dönemlerde hurda alüminyum ile bakır malzemeleri temin edebildiği biliniyor.

Türkiye’de en büyük hurdacılara İstanbul’da ulaşılabiliyor olması, geri dönüştürmeye yönelik şirketlerin de bu bölge civarında faaliyet göstermesini sağlıyor. Sadece kutu alüminyum malzemeler ve çeşitli hurda araçlar değil, yıkım sonrası elde edilen inşaat demirleri, çelikler de özel olarak ayrıştırılarak tartılıyor. Her bir kilogram, belirlenen malzemeye göre değişiklik gösteren bir ücretle satılabiliyor. Satın alınmak istenen malzemeler de müşteriler tarafından kilogram ölçümlerinin hassas tartılarda yapıldığı tesiste temin edilebiliyor.

Sancaktepe Hurdacı

Hurda, kullanılamayacak duruma gelmiş fakat geri dönüşüm ile tekrar kazanılabilecek tüm hammadde ve malzemelere verilen addır.

Hurdacı; bu malzemelerin ticaretini yapan kişilerin mesleğinin adıdır. Bu ticaret, bir firma ya da insan ve başka bir firma arasında gerçekleştirilebilir.

Geri dönüşüm tesislerine sahip olmayan üreticiler de, üretim sırasında ortaya çıkan çeşitli hurdalarını hurdacılar aracılığıyla satıp geri dönüştürebilir.

Sancaktepe Bakır Hurdası Alanlar

Sancaktepe ilçesinin en çok ziyaret edilen bölgelerinden birisi sanayi bölgesidir. Bu sebeple firmalar arası ticaret de yapan hurdacı popülasyonu gelişmiştir.

Bakır pek çok sanayide kullanılan, ısı ve elektrik iletkenliği yüksek olan, metal sınıfında doğal bir madendir. Bu hammaddenin, üretim sırasında da çeşitli formlarda hurdaları oluşmaktadır. Geri dönüşüm tesisi bulunmayan firmalar bu hurdaları hurdacılar aracılığıyla geri dönüştürülebilecek bir tesise satabilir.

Aynı zamanda bakır ürünler, evlerde de yaygın olarak kullanılır.  Evinde bakır hurdası bulunan, bu hurdaları hem geri dönüşüme kazandırıp hem para kazanmak isteyen vatandaşlar tarafından, en yakın hurdacı dükkanlarında satışı gerçekleştirilebilir.

Sancaktepe Demir Hurdası Alanlar

Demir, ısı ve elektrik iletkenliği olan, doğal bir madendir. Isı yardımıyla işlenebilir. İşlenmesi sonucunda talaş formunda hurda da meydana gelir.

Aynı zamanda demir madeni, evlerde, sokaklarda, kurum ve kuruluşlarda sıklıkla kullanılır. Teknolojik aletlerin bazı parçalarının üretiminde, tencere gibi mutfak gereçlerinde ve elektrik tesisatlarında demir madeni kullanılabilir.

Bu madenin hurda fiyatları, bulunduğu forma göre değişiklik gösterir. Madenin saflığı da fiyatı etkileyen etmenlerden biridir.

Sancaktepe Sarı Hurdası Alanlar

Sarı hurdası, pirinç adlı metal karışımının, geri dönüşüme mecbur hale gelmiş formuna verilen addır. Metal karışımı bakır ve çinkodan oluşur. Hurdası, sarı adını, maden karışımının renginden almıştır.

Çoğu zaman su tesisatlarında kullanılan pirinç, gemi ve gemi parçaları üretiminde tersanelerde, tesisat parçası üreten tesislerde hammadde olarak kullanılabilir.

Fabrikasyon üretimi sonucu ortaya çıkan hurdası genelde talaş formundadır. Vatandaşlar tarafından satılarak geri dönüşüme kazandırılan sarı hurdaları ise su saati, vana, musluk, radyatör gibi işlenmiş halde bulunur.

İstanbul, denize kıyısı olan ve tersanelerinde gemi parçası üretilen bir kenttir. Bu sayede İstanbul hurdacı kesimi, tersanesi bulunmayan illere nazaran, sarı hurda ticaretini daha aktif gerçekleştirmektedir.

Sancaktepe Hurdacı Şirketi Hurdacılar Birliği

 Sancaktepe hurdacı şirketi; kullanılmayacak durumda olan eşyaların geri dönüşüme kazandırılması ve bu malzemelerden yeniden kullanılabilecek ürünler elde edilmesi için uğraş vermektedir. Geri dönüşüme gönderilmesi için toplanan hurdalık eşyalar sanayide işlenir ve kısa süre içerisinde tekrardan tüketime hazır hale getirilir. Ülkenin ekonomisinin ne kadar önemli olduğunu biliyor musunuz? Ülke ekonomisi ne kadar iyi olursa bizim yaşantımızda o kadar iyi olur. Siz de yaşantınızın iyi olmasını istiyorsanız ülke ekonomisine katkıda bulunmaya ne dersiniz? Bunun için yapmanız gereken kullanmadığınız ve ömrünü tamamlamış olan eşyaları çöpe atmak yerine bize teslim etmek olacaktır. İletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Hurdacılar birliği olarak sizlere istediğiniz zaman hizmet vermeye hazırız.

Sancaktepe Hurdacı En Yakın Hurdacı Şirketi

 Sancaktepe hurdacı; iş yeri ve ev ayırt etmeksizin adrese kadar gelerek hurdaları adresten alır. Geri dönüşüm tesislerimiz mevcuttur ve günlük olarak topladığımız hurdaları geri dönüşüm tesislerimizde biriktiririz. Firmamız; bakır, çinko, kablo, alüminyum, kutu, kâğıt, plastik, demir, krom, akü ve kurşun gibi aklınıza hangi hurda çeşidi geliyor ise onu almaktadır. Çünkü bizim amacımız sizden aldığımız hurdaları satmak ve kar elde etmek değildir. Bu hurdaları aldıktan sonra tekrardan kullanılabilir hale   dönüştürmektir. Bu sebeplere sizden yüksek fiyata hurda alıyoruz ve geri dönüşümü doğrudan gönderiyoruz. Sizde en yakın hurdacı şirketi arıyorsanız hemen bize ulaşın. Bize ulaştığınızda ve bizden hizmet aldığımızda asla pişman olmayacaksınız

 Sancaktepe Hurdacı Değerinden Hurda Alımı

Geri dönüşüm herkes tarafından detaylı bir şekilde bilinmesi gereken bir konudur. Toplumumuzda yaşam sürdüren bireylere yerleştirilmesi gereken bir bilinçtir. Herkes bilinçli davranır ise çevrede atık madde kalmaz ve atık maddelerin her biri geri dönüştürülerek tekrardan kullanılabilir duruma getirilir. Sancaktepe hurdacı firmamız Sancaktepe’de bulunan her yere gelip hurda alımı yapar. Sizde kapıdan hurda alan ve aynı zamanda değerinden hurda alımı yapan bir firma arıyorsanız Sancaktepe hurdacı tam da size göre. O halde hemen bizi arayın ve bize adresinizi verin

 Sancaktepe Hurdacı Kaliteli Ve Hızlı Hizmet

 Sancaktepe hurdacı Sancaktepe’nin neresinde bulunursanız bulunun kısa süre içerisinde gelip sizlere hizmet sağlar. Kurulduğumuz günden bu yana  hem doğaya hem de ülke ekonomisine verdiğimiz faydanın bilincindeyiz. Her çeşit hurdalarınızı kısa süre içerisinde alıyoruz. Firmamız sadece hurda alım satım hizmeti değil fabrika bina yıkım söküm hizmetini de sizlere profesyonel ve uzman kadrosuyla verir. Fabrikalarımızda büyük boyutlu hurda bulunuyor ise çalışanlarımız oksijen tüpü ile hurdaları küçültüyor ve daha sonra ise araçlara yüklüyor. Eğer bu işlemler karşısında herhangi bir ücret ödemek istemiyorsanız bizlere hurda vermeniz yeterlidir. Sizde kaliteli ve hızlı hizmet arıyorsanız Hemen bize ulaşın ve sizlere hizmet verelim

 Sancaktepe Hurdacı Adresten Teslim

 Sancaktepe hurdacı firmamız size en yakın firmadır. Bizimle irtibat kurduğunu takdirde hemen ekip arkadaşlarımızla adresinize yolluyoruz.  Keşif işlemlerini gerçekleştirmeden sizlere detaylı bir şekilde fiyat vermemiz mümkün değildir.  Peki,verdiğimiz keşif hizmeti ücretli midir? Asla keşif işlemlerini ücretli bir şekilde yapmıyoruz. Tamamen  ücretsiz bir şekilde sizlere bu hizmeti sağlıyoruz. Hatta hurdalarınızı satmak istemeseniz bile sizlerden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Firmamızda çalışan ekipler adresinize gelerek şeffaf bir şekilde malzemelerinizi tartar. Eğer size ücreti beğenirsiniz ödemeleriniz gerçekleştirilir ve daha sonra malzemeler araçlara yerleştirilir. Sizde adresten teslim alan bir hurdacı firması arıyorsanız bize ulaşın.

Sancaktepe Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum, metal sınıfında bulunan, diğer metallere göre daha kolay işlenebilen, ısı ve elektrik iletkenliği olan bir madendir. Hayatın birçok alanında kullanılan alüminyum, inşaatlarda, mutfak araç gereçlerinde, elektrikli ürün sanayilerinde ve daha birçok üretim türünde sıklıkla kullanılmaktadır. Tel formuyla elektrik kablolarında kullanımı ve bazı tabak, tencere üretiminde işlenerek kullanımı, farklı formlarına birer örnektir.

Alüminyum hurdası, üretim esnasında ortaya çıkabildiği gibi, eskiyen alüminyum ev eşyaları da bu madenin hurdalarındandır. Mutfak gereçleri, alüminyum madeni ile üretilen petekler, radyatörler ve daha birçok hammaddesi alüminyum olan ürün, hurdacılar aracılığıyla, geri dönüşüm ünitesine sahip işletmelere satılabilmektedir.

Sancaktepe En Yakın Hurdacı

Yenidoğan en yakın hurdacı firması burada olup kolayca iletişim kurabilirsiniz. Sancaktepe Akpınar mahallesi geri dönüşüm şirketi olarak sürekli hurda malzeme alımı yapıyoruz. Sarıgazi’de hurdacı lazımsa hemen arayın hızlıca gelelim. Her gün Paşaköy civarına hurdacı servisimiz vardır. Özellikle şantiyeler için konteyner talep ediniz. Merve mahallesinde hurdacılık yapan ekiplerimiz size nakit ödeme yapacaktır. Veysel Karani hurdacısı olan şirketimiz demir, krom, sarı, nikel, kurşun alüminyum hurdaları için yüksek fiyat teklif etmektedir. Emek semtinde geri dönüşümcü olarak yıllardır bulunuyoruz. En yüksek fiyat garantisi ile çalışmaktayız. Safa mahallesinde de Sancaktepe hurdacı kuruluşu olarak haftanın her günü hizmet sağlıyoruz. Firmamız daima müşteri yararını gözetmektedir. Bunun en iyi örneğini Sancaktepe Meclis’te toptan hurda alımında yaşadık. Eğer siz de Hilal mahallesi yakınlarında hurdacı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Konum atın 10 dakikada gelip tüm hurdanızı alalım.

 

Sancaktepe’de Mahalle Hurdacısı

Abdurrahmangazi’de hurda kablo satıp en çok parayı kazanmanın yolu Hurdacılar Birliği ile çalışmaktan geçer. İnönü hurdacı telefonu için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Osmangazi güncel hurda fiyatları konusunda daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen ilgili sayfayı takip ediniz. Sancaktepe Fatih’te şantiye malzemeleri satacak ama alan yer bulamıyorsanız biz yardımcı olalım. Hem de yüksek fiyattan almaktayız. Atatürk mahallesinde demir yangın merdiveni söküm kesim gibi işleriniz var ise daima buradayız. Eyüp Sultan genelinde gece gündüz hurdacı servisimiz vardır. Yunus Emre civarında çelik konstrüksiyon yıkım işiniz olursa vinçlerimiz ile hizmete hazırız. Kemal Türkler mahallesi hurdacı çalışanlarımız artık işe yaramayan inşaat iskele direklerini çok iyi fiyattan almaktadır. Birçok hurdacı Sancaktepe Mevlana mahallesine sadece yüklü tonajlarda hurda için gelmektedir. Ancak firmamız burada size en yakın hurdacı olarak daima adrese araç göndermektedir.

hurda alan yerler sancaktepe istanbul
hurda alan yerler sancaktepe istanbul

3 thoughts on “Sancaktepe Hurdacı Şirketi Hurdacılar Birliği”

  1. Geri bildirim: Hurdacı Sancaktepe - En Yakın Hurdacı
  2. Geri bildirim: Bitlis hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı
  3. Geri bildirim: Elazığ Hurdacı Firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.