Ümraniye Hurdacı Firmaları

Hurdacılar Birliği firması Ümraniye Hurdacı Şirketleri arasında önemli bir yere sahiptir. Teknik elemanları ve ekipmanları ile sizlere kaliteli hizmet ve yüksek fiyat garantisi sağlayan şirketimiz uzun yıllardır Ümraniye bölgesinde hurda alım işlemi gerçekleştiriyor.

Ümraniye’de Alımını Sağladığımız Hurdalar

Ümraniye de alımını sağladığımız hurdalar genellikle maden hurdası ve demir hurdası üzerine olmakla beraber kağıt hurdası ve plastik hurdası alımları da yapıyoruz.

Krom Hurdası

Krom hurdası paslanmaz hurda olarak da bilinen bir hurda çeşididir. Genellikle krom hurdası sanayi mutfak, lokanta, pastane ve krom üreten atölye ve fabrikalarda çıkmaktadır. Krom hurdasının 304, 310, 316, talaş gibi çeşitleri vardır ve bu çeşitlere göre fiyat farklılığı olmaktadır.

Hurda Krom Alan Hurdacılar
Hurda Krom Alan Hurdacılar

Hurda Sarı

Ümraniye hurdacıları arasında en yüksek hurda sarı fiyatını ve size en yakın hurdacıyı sizlerle buluşturan firmamız aracılığı ile hem hurda sarılarınızı yüksek fiyattan hem de güvenilir bir şekilde satabilirsiniz. Hurda sarı fiyatlarımız sarı hurdanızın çeşitliliğine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hurda Sarı Alan Hurdacı Ümraniye
Hurda Sarı Alan Hurdacı Ümraniye

Bakır Hurdası

Bakır hurdası üzerine de alım yapan firmamız diğer hurda çeşitlerinde olduğu gibi bakır hurdasında da yüksek fiyat garantisi vermektedir. Ümraniye hurdacıları arasında yılların verdiği tecrübeler sayesinde ön plana çıkan firmamız bakır hurdalarınızı yerinde ve nakit olarak almaktadır.

Bakır Hurdası Alımı Ümraniye
Bakır Hurdası Alımı Ümraniye

Alüminyum Hurda

Hurda piyasasının büyük bir bölümünü oluşturan alüminyum hurdası son günlerde geri dönüşüm alanında da büyük talep uyandırmaktadır. Alüminyum hurdası doğrama, imalat artığı, matbaa kalıbı, kalıp alüminyum, araç jantı ve daha birçok alüminyum ve alaşımı hurdalarınız adresinizden alınır.

Hurda Demir

Geri dönüşüm sektöründe büyük bir paya sahip olan hurda demiri tekrar dönüştürülüp kullanılabilir hale getirilmektedir. Biz hurdacı firmalarının temel görevi ise bu işlemleri daha hızlı ve daha güvenilir yollardan halletmektir. Hurda demiri de diğer hurda çeşitleri gibi çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitliliğe göre de fiyat farklılıkları oluşmaktadır.

Hurda Demir Alan Hurdacılar
Hurda Demir Alan Hurdacılar

Tepeüstü Mahallesinde Hurda Alan Hurdacılar

Ümraniye bölgesinde size en yakın hurda alan hurdacıları öğrenmek için bize ulaşın. Krom ve sarı hurdaları için Tepeüstü hurdacı esnafına kolayca ulaşabilirsiniz.

Kazım Karabekir’de Kurşun Hurdası

Ümraniye’nin her bölgesinden hurda alan firmamız Kazım Karabekir’de de hurda alımı yapmaktadır. Kurşun hurdası ve diğer hurda çeşitleri satımı ve fiyat almak için güvenilir adrestesiniz.

Atakent Yakınlarında Hurdacı Telefonu

Ümraniye’nin diğer mahallelerinde olduğu gibi Atakent mahallesinde de size en yakın hurdacı telefonuna sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Ümraniye İstiklal’de Geri Dönüşüm Firmaları

Geri dönüşüm firmaları ve bu firmaların iletişim bilgilerini bizler aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ümraniye hurdacı ekiplerince İstiklal’de hurda alımları yapılmaktadır.

Armağanevler’de Hurdacı Adresleri

Sizlere en yakın ve en yüksek fiyat garantisi veren hurdacı adreslerini öğrenmek ve satım işlemlerinizi gerçekleştirmek için bizim ile iletişime geçin.

Çakmak Mahallesi Karton Kağıt Alımı

Ümraniye Çakmak Mahallesi de hurdacılık alanında önemli mahallelerdendir. Karton kağıt alımı da yapan firmamız sizlere güvenilir ve çevre temizliğine önem veren bir hizmet sunmaktadır.

Ümraniye Hurdacı Ekipleri İnkılap’ta

Şirketimizin Ümraniye hurdacı ekipleri artık İnkılap mahallesinde de hizmet vermektedir. Hurdalarınızın hızlı ve güvenilir bir şekilde satışını yapmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Namık Kemal’e En Yakın Hurdacı

Ümraniye Namık Kemal mahallesine en yakın hurdacıları öğrenmek ve bölgedeki güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için sitemizdeki telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ümraniye’de Adresten Hurda Alımı İçin Geldiğimiz Diğer Mahalleler

Altınşehir, Esenevler, Necip Fazıl, Site, Atatürk, Mehmet Akif, Cemil Meriç, Elmalıkent, Çamlık, Tatlısu, Yukarı Dudullu, Esenkent, Esenşehir, Adem Yavuz, Ihlamurkuyu, Topağacı, Parseller, Yamanevler, Madenler, Dumlupınar, Aşağı Dudullu, Huzur, Tantavi, Hekimbaşı, Şerifali, Fatih Sultan Mehmet, Saray Mahallesi.

Ümraniye'de Bulunan Hurdacılar
Ümraniye’de Bulunan Hurdacılar

2 thoughts on “Ümraniye Hurdacı Firmaları | Ümraniye’de Hurda Alanlar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir