Sarı Hurda Pirinç Hurdası

Hurda sarı fiyatları sarı hurdanın cinsine göre değişmektedir. Sarı hurda, madenlerde bakır hurdadan sonra ikinci sırada gelen bir hurda türüdür. Hurda pazarında yaygın olarak bulunmasına rağmen, yüksek bir fiyata geliyor. Bunun nedeni, alaşımlarından birinin bakır olmasıdır.

Sarı pirinç, ev tipi musluk, kapı, dolap ve anahtarlar için vida ve civata gibi dekoratif unsur gerektiren ürünlerde kullanılmaktadır. Sarı pirinç, trombon ve saksafon gibi müzik aletlerinin yapımında da kullanılır. Hurda sarısı çoğunlukla yenilenmekte olan evlerden ve işyerlerinden gelir.

Hurda pirince geri dönüşüm açısından bakıldığında, içerdiği alaşım oranlarından dolayı farklılık gösterir. Bu alaşım farklılıkları pirinç hurda fiyatını da etkiler ve sınıflandırır. Bu sınıflandırmalar şu şekildedir; Sarı Orta Hurda ms-70, Sarı Orta Hurda ms-64, Sarı Çubuk Uç, Sarı Pirinç Talaşı, Kırk Kabuk Sarı Hurda, Su Saati Hurdası, Vana, Musluk, Sarı Radyatör Hurdası ve Sarı Çubuk Talaşı ms-58. Bu nedenle hurda metallerinizi analiz etmeden satmayın ve hurda fiyatlarının aynı olmadığını ve değişeceğini bilmenizi isteriz.

Bu nedenle İstanbul bölgesi genelinde faaliyet gösteren firmamız ve taşeronları ile iletişime geçmeden eski sarınızı satmayın. Firmamızın web sitesindeki telefon numaralarından bize ulaşın ve öncelikle hurda ambalajınızın resmini gönderin, sizi hem en yakın hem de en yüksek fiyatı verecek olan hurdacıya yönlendirelim. Sarı hurdalarınızı hem güvenilir firmalara hem de yüksek fiyata nasıl satarsınız.

Sarı Hurda Pirinç Hurdası
Sarı Hurda Pirinç Hurdası

Sarı Hurda Fiyatları

Tesislerin sayısında yaşanan artış, geri dönüşümle ilgili süreçte mağduriyet yaşanmasına neden olmamıştır. Hurda alım satımına yönelik tercihleriniz tamamen size bağlıdır. Sarı bakır malzemelerle ilgili bir satış yapabileceğiniz gibi, demir ve kablo satışlarıyla ilgili fiyatları öğrenerek, bunlara göre de hareket edebilirsiniz. Hurda sarı fiyatları için o gün itibariyle açıklanmış olan resmi satış rakamlarına uymanız yeterli olacaktır.

Hurda Fiyatları ve Satın Alan Yerler

Pirinç sarı hurdası alan hurdacılar hem İstanbul hem de Türkiye’nin geri kalanında sabit olmayan bir fiyatla değerlendiriliyor. Sadece bir türdeki malzeme alım satımıyla ilgili işlemlerin gerçekleştirilmesi söz konusu değildir.

Telefondan veya tabletten de girişlere uygun durumda olan tesislerin resmi açıklamalarını her istediğinizde inceleyebilirsiniz. Bakır, demir, krom ve alüminyum gibi malzemelerin hangi parçalarda kullanıldığından ziyade, ağırlıkları göz önünde bulundurulur. Bu tesislerle ilgili olarak günümüzde aşağıdaki fiyatlar aracılığıyla hizmet verilmeye devam ediliyor;

  • Hurda paslanmaz 310 krom 19,00 Türk Lirası
  • Hurda paslanmaz 430, 201, 202 krom 2,90 Türk Lirası
  • Kırkambar bobin, yanık, boru bakır hurdası 59,00 Türk Lirası
  • TTR kırma bakır hurdası 61,00 Türk Lirası

Güncel Hurda Fiyatları

Sarı hurdalar, değerleri itibariyle en çok ilgi gösterilen ve hurda toplayıcıları tarafından en çok aranan malzeme türleridir. Bulunmaları çok nadir olduğu gibi, çöpe gitme oranı da son derece düşük oluyor. Hurda sarı fiyatları hurda pirinç sarı hurdası alan hurdacılar ile ilgili olarak her kişi ve kurum tarafından anlık fiyatları üzerinden satış yapılabilir. Tesisler arasında sizin bulunduğunuz konuma en yakın olanın hangisi olduğunu öğrenebilir ve bu materyalleri parçalayarak veya o haliyle getirebilirsiniz. Bu sayede, karşılığında yüzlerce hatta binlerce lira ödeme alabilirsiniz.

Hurda Geri Dönüşümü Sarı Hurda Fiyatları

Sarı hurdası alımlarında firmamız öncelikle ürünün analizini yapıp sonrasında en yüksek fiyat teklifini sizlere sunmaktadır. Alışverişlerimizde nakit çalışmaktayız, ödeme işlemlerini sarı hurdanızı hassas terazi veya kantarlarımızda tartıp yükleme işlemini bitirdikten sonra anında nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Sarı hurdalarınızı en iyi piyasa fiyatı üzerinden satmak istiyorsanız iletişim bölümündeki telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi  en yakın hurdacı olarak arayın ve alanında uzmanlaşmış ekip ve alanına uygun ekipmanlarımız ile çalışmanın farkını görün.

İstanbul hurdacı firmaları arasında hurda sarı alan hurdacılar genelde tonaj odaklı çalışmaktadır. Hurdacılar Birliği olarak size hem iyi fiyat sunan hem de adresten alım yapan firmaları yönlendiriyoruz. Hurda sarı fiyatları konusunda kesinlikle piyasanın altına düşmeyen fiyat teklifi alırsınız. Sadece elinizdeki hurdanın fotoğraflarını bize gönderin. Whatsapp üzerinden 0539 698 67 83 hurdacı telefon numarasına fotoğraf gönderip anında fiyat alabilirsiniz. Numaraya tıklayarak whatsapp mesajı atabilirsiniz.

Hurda Sarı Alımı
Hurda Sarı Alımı

Hurda Alınan Yerler İstanbul

Hurda sarı alan hurdacı firmaları Sultangazi, Arnavutköy, Avcılar, Başakşehir, Fatih, Kâğıthane, Silivri, Büyükçekmece, Eyüp, Bakırköy, Beşiktaş, Beylikdüzü, Zeytinburnu, Esenyurt, Güngören, Beyoğlu, Çatalca, Şişli, Bayrampaşa, Küçükçekmece, Bağcılar ve Bahçelievler bölgelerine gelmektedirler. Ayrıca birliğimiz aracılığı Ümraniye, Ataşehir, Çekmeköy, Şile, Kartal, Beykoz, Sultanbeyli, Tuzla, Sancaktepe, Üsküdar, Kadıköy, Pendik ve Maltepe ilçelerine hurdacı servisleri ulaştırmaktayız. İstanbul Avrupa Yakası Hurdacıları ve İstanbul Anadolu Yakası Hurdacıları burada buluşuyor.

İstanbul Hurdacıları
İstanbul Hurdacıları

4 thoughts on “Hurda Sarı Fiyatları | Pirinç Sarı Hurdası Alan Hurdacılar”

  1. Geri bildirim: Ağrı Hurdacı Firmaları - En Yakın Hurdacı
  2. Geri bildirim: Kahramanmaraş Hurdacı Firmaları - En Yakın Hurdacı
  3. Geri bildirim: Avcılarda Bina Yıkan Firmalar - Avcılar Bina Yıkım - En Yakın Hurdacı
  4. Geri bildirim: Şereflikoçhisar Hurdacı - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir