Adalar Hurdacı

Adalar Hurdacı

Adalar Hurdacı Firması Hurdacılık kâğıt, cam, metal plastik gibi eşyaların geri dönüşüm ile tekrar kullanılır hale getirilmesine denir, İstanbul hurdacı tarafından hurdalar genellikle çöplerden ya da gerekli olan yerlerden toplanarak geri dönüşüme getirilir, temizleme ve ayrımı yapıldıktan sonra işlenmeye alınır. Hurdacılık mesleği çok geniş bir alandır, kâğıt hurdası toplamaktan tutun otomobil hurdasına kadar her türlü eski eşyanın geri dönüşüm için toplandığı bilinmektedir, hurdaları toplayan kişiye hurdacı denir. Tatmin edici bir oranda kazanca sahip olan hurdacılık sektörü kolay bir meslek değildir, hurdacılık yapanların günlerinin büyük bölümü yürüyerek geçer. Hurda fiyatları hurdanın cinsine ve değerine göre değişir ancak hangi eski eşya olursa olsun hepsinin kazancı gayet iyidir. 0539 698 67 83

Adalar Bakır Hurdası Alanlar

Hurda sektöründe her geçen gün değer, artan ve maden hurdaları arasında yer alan bakır hurdası kırkambar, soyma, tel, lama, kalaylı soyma ve bobin bakır hurdası şeklinde birçok çeşide sahiptir. Geri dönüşüm işi ile uğraşanlar için çok önemli bir maden olan bakır oldukça büyük bir değere sahip. Kilo fiyatı üzerinden hurdacılar tarafından alınan bakır hurdası hassas tartılması gereken bir madendir ve tartılmasında dürüst davranılmalıdır. Adalar bakır hurdası alanlar bu konuda titizlikle çalışırlar ancak bakır eşyalarınızı verirken daha dikkatli davranmakta fayda vardır.

Adalar Demir Hurdası Alanlar

demir geri dönüşümü en fazla yapılan materyallerdendir, inşaat sektöründe ki gelişmeler ve dünya çeliğinin büyük bölümünün demirden yapılması hurda sektöründe demir metalinin değerini arttırmakta. Demir hurdası 1. grup, 2. grup ve talaş olmak üzere 3 çeşide ayrılır, yeryüzünde en çok bulunan metal olan demir hurdasının fiyatları çeşidine göre farklılık gösterir sizde demir hurdanızı vermek istiyorsanız adalar demir hurdası alanlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Adalar Sarı Hurdası Alanlar

Bakır ve çinko hurdasının karışımına pirinç sarı hurdası denir, musluklardan vanalara, su saatlerinden değişik inşaat malzemelerine kadar geniş bir alana sahip hurda çeşidi kilo ile alınmaktadır. Korozyon oluşumundan etkilenmemesi nedeni ile değerli bir maden olan sarı hurdanın farklı ve avantajlı özellikleri vardır. Nalburiyeden denizciliğe, elektronik ürünlerden sıhhi tesisatlara kadar birçok alanda kullanılan sarı hurda dayanıklılığı ve iletkenliği yüksek bir maddedir. Uzun ömürlü olmasından dolayı tercih edilen pirinç en fazla sanayi sektöründe tercih edilir. Adalar sarı hurdası alanlar söküm, kesim ve taşıma işlemlerini titizlik ile yaparlar.

Adalar Alüminyum Hurdası Alanlar

Sert ve yumuşak olmak üzere alüminyum hurdası ikiye ayrılır. Sert alüminyum hurdası sert bir yapıya sahiptir ancak yumuşak alüminyum fiyatlarından daha düşüktür. Yapı bakımından esnek olan alüminyumlar ise yumuşak alüminyum hurdalardır. Daha kolay kullanımı ve birçok alanda kullanılıyor olması nedeni ile yumuşak alüminyum hurdası fiyat açısından yüksektir. Size en yakın hurdacı olan Adalar alüminyum hurdası alanlar eski eşyalarınıza hakkı olan fiyatı verirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir