Alibeyköy Hurdacı Firmaları ve Hizmetleri

Alibeyköy hurdacı firmaları içerisinde verdiğimiz kaliteli hizmetler sayesinde adımızdan söz ettiirmekteyiz. Hurdacılar Birliği çatısı altında sürdürdüğümüz çalışmaları müşteri memnuniyetine endeksli, disiplinli ve koordineli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Alibeyköy hurdacı tesisimizde sağladığımız hizmetler şunlardır:

Hizmetlerimizden yalnızca Alibeyköy değil İstanbul’un hangi beldesinde olursanız olun yararlanabilirsiniz. Sağladığımız geniş hizmet ağı sayesinde gerek Anadolu gerekse de Avrupa yakasında sınırsız hizmet sağlamaktayız.

Alibeyköy hurda tesisimiz yasalar çerçevesinde oluşturulmuş bir yapıya sahiptir, hizmetlerimizi sağlayabilmek adına gerekli olan tüm izinleri almış bulunmaktayız. Bu noktada endişeniz olmadan firmamızdan hizmet alabilirsiniz. 

Alibeyköy Hurda Eşya Alımı

Alibeyköy hurda tesislerimize elinizdeki hurda niteliğine sahip eşyaları getirerek yüksek kazanımlarla değerlendirebilirsiniz. Bu noktada demir, bakır başta olmak üzere alüminyum, krom, çinko ve kağıt içerikli hurda eşyalarınızın alımını sağlamaktayız. Hurda eşya alımı hakkında ayrıntılı bilgi almak için sitemizin içerisinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilir, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Bunun haricinde elinizdeki hurdaların değerini öğrenmek adına da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Alibeyköy Demir Hurda Alımı

Alibeyköy demir hurda alımı yapan tesislerimiz içerisinde her gün yüzlerce demir hurdasını geri dönüşüm uygulamalarına iletmek için çalışıyoruz. Ev, iş yeri, depo, okul, arsa ve inşaat alanlarında bulunan demir hurdalarınızı Alibeyköy hurdacı firmasına getirerek, demir hurdalarınız üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak fabrikalar adına hammadde tedariğinin sağlanmasını dolaylı yoldan sağlayabilirsiniz.

Alibeyköy Bakır Hurda Alımı

Bakır elementi, hayatımızın her alanında kullanılmaktadır. Elektrik, elektronik, inşaat, ulaşım, endüstri ve kimya alanlarında yararlanılmaktadır. Bakıreşsiz fiziksel ve kimyasal özellikleri nedeniyle de üretim faaliyetlerinde sıklıkla yer almaktadır. Hurda değeri olan bakır materyallerinizi Alibeyköy hurda tesisimize getirip, değerlendirebilirsiniz. Hurda bakır alım, satım ve hurda değeri konuları ile ilgili bizlere mail ya da telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Alibeyköy Alüminyum Hurda Alımı

Alüminyum dünya kaynakları içerisinde en sık bulunan metaller arasındadır. Sık bulunurluğunun yanısıra kolay şekil alabilen, üstün korozyon özellikleri ve elektrik iletkenliği sebebiyle birçok alanda kullanılmaktadır. Dolayısıyla her yıl binlerce alüminyum hurdası açığa çıkmaktadır. Alüminyum hurdalarının geri dönüşümü, endüstiryel faaliyetler arasında önemli bir konumdadır. Çünkü geri dönüşüm sonucunda üretilen hammadde normal üretimlere kıyasla daha ekonomiktir. Çeşitli otomobil parçaları, pencereler, kapılar, konteynerler ve içecek kutuları geri dönüşüm yapılabilecek niteliğe sahip alüminyum hurdalar arasında yer almaktadır. Evinizde alüminyum içeriğe sahip hurdaların alım ve satım işlemlerini tesisimize getirerek sağlayabilirsiniz. Hurda alım satım işlemleri ile ilgili merak ettiklerinizi sitemizden öğrenebilirsiniz, daha fazlası içinse telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Alibeyköy Krom Hurda Alımı

Krom mevcut özellikleri nedeniyle otomotiv, endüstri ve kimya alanlarında tercih edilen materyaller arasında yer almaktadır. Bu nedenle geri dönüşüm işlemleri de en az üretim faaliyetleri kadar önem taşımaktadır. Alibeyköy hurda tesislerimiz içerisinde oluşturduğumuz koordineli çalışma sistemi ile krom hurdaları toplamakta, ayrıştırmakta ve temizlemekteyiz. Tüm işlemlerin ardından krom hurdalara geri dönüşüm işlemleri uygulanacak fabrikalara nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Krom hurdalarınızı, firmamıza ulaştırarak değeri üzerinden yüksek kazanımlarla satabilirsiniz.

Alibeyköy Hurda Atık Kağıt Alımı

Alibeyköy hurda tesislerimizde her gün binlerce kilo atık kağıdın alımını sağlamaktayız. Hurda kağıtların geri dönüşümüne aracı olarak, tekrar kullanılabilir hale getirilmesini amaçlamaktayız. Evinizde yer alan dergi, kitap, defter, gazete gibi birçok atık kağıtlarınızı tesisimize getirebilir ve geri dönüşümüne katkı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir