fatih hurdacı

Fatih Hurdacı ve Hurda Alımı

Fatih Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği İstanbul genelinde hurda alımı yapan hurdacı firmasıdır. Hurdacılar Birliği olarak Fatih ve çevre bölgelerde hurda demir, bakır hurdası, hurda krom ve kablo hurdası alımları yapıyoruz. Fatih’de Hurdacı Firması olarak tüm hurda alımlarımızda siz değerli müşterilerimize yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi veriyoruz.

Fatih En Yakın Hurdacı

Hurdacılar Birliği hurda fiyatlarını İstanbul Hurda Borsasına göre belirlemektedir. Böylelikle siz değerli müşterilerine hem piyasanın üzerinde bir teklif sunuyor hem de en güncel hurda fiyatlarını size söylüyor. Hurdacılar Birliği olarak ikinci el inşaat malzemeleri, ikinci el çatı malzemeleri, ikinci el çelik kondüksyon ve ikinci el sandviç panel alımları da yapmaktadır. Fatih Hurdacısı olarak Fatih ve çevre bölgelerden şantiye hurdası alımlarımız da devam etmektedir. Şantiye sahalarınıza hurda biriktirme kasaları bırakma hizmetimiz de mevcuttur. Böylelikle şantiye sahanızda çıkan şantiye hurdasını daha kolay biriktirebiliyorsunuz. Hurdacılar Birliği olarak tüm hurdacılık hizmetlerimizde her aman kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan köklü bir firmayız.

İstanbul Hurdacılar Birliği
İstanbul Hurdacılar Birliği

Fatih Hurdacı Firmaları

Fatih’de Hurdacı Firmaları arasında verdiği hizmetlerle üst sıralarda yer almayı başarmış olan Hurdacılar Birliği tüm hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Gerek uzman kadrosu gerekse teknolojik araç gereçleri ile kaliteli hizmetin adresi olan Hurdacılar Birliği İstanbul merkezli bir firmadır.

Fatih Hurdacı

Fatih’te bulunan, tüm ekibe müşteri taleplerini karşılayabilecek şekilde çelik, demir, kobalt, nikel, alüminyum malzemelerle ilgili satış ve alış isteğinde bulunabilecekleri firmayla hitap edilebiliyor. Müşterilerin birkaç dakika içerisinde, ellerinde bulunan malzemeyle ilgili fiyatları öğrenmesi ve istedikleri zaman kuruma iletmesi mümkündür. Kurşun bakır hurdası alanlar tarafından piyasanın altında bir fiyat verilmesi gibi bir durumla karşılaşıldığı taktirde, piyasadaki güncel tutarın öğrenilmesi son derece önemli olacaktır.

An itibariyle Fatih ve civarında ekibin yoğun bir şekilde kurşun, alüminyum, çelik malzemelerle ilgili istekleri karşılanabiliyor. Sadece stoklarında bulunan ikinci el hurdalar için değil, almak istedikleri malzemelere yönelik istekler de müşterilere uygun hale getiriliyor. Talep edilen ödemeler kartla veya nakit olarak, kurumun deposuna gelen her kişi veya kurum temsilcisi tarafından yapılabiliyor. Ödemelere yönelik bir problemle karşılaşılmadığı için, sistemin güvenilirliğinden herkesin yararlanması mümkün hale geliyor.

Fatih Hurda Şirketleri

Sadece birkaç kilogramlık metaller için değil, bir inşaattan çıkan tüm demir malzemenin satış işlemlerinde de toplu satışların yapılması için uygun bir depo hacmi bulunuyor. Yılın her döneminde, Fatih’te bulunan hurdacı ekibimiz aracılığıyla malzemelerin satış işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Telefon numaramız üzerinden, hangi metalde ne kadar ağırlıkta stok olduğunu ve ne zaman satmak istediğinizi bildirebilirsiniz. Bu sayede de size göndereceğimiz ekip aracılığıyla satışı yapmamızı kolaylaştırabilirsiniz. Demir hurda fiyatları ile müşterilerin kilogram tutarı sadece yıllık değil, aylık ve haftalık paketlerde de tercih edilebiliyor.

Fatih Hurda Hizmeti

Sokaklarda çok düşük fiyatlarla hurdaları satın alan kişiler yerine herhangi bir düşük ücretle karşılaşmaksızın direkt olarak Fatih’te bulunan birimlerimizden faydalanabilirsiniz. Hem hızlıca satış yapılması mümkün oluyor hem de gün içerisinde tüm malzemelerin, kaç ton olduğu fark etmeksizin depolarımıza ulaştırılması için gerekli işlemleri gerçekleştirmiş oluyoruz.

Bizimle haftanın her günü, demir ve bakır dahil olmak üzere, kullanılmış veya fazla olan metallerinizin satışını yapmak amacıyla görüşme fırsatına sahipsiniz. Hurdacı arayan kişi ve kurumlara İstanbul’da en hızlı ve avantajlı hizmeti sunan şirketleri listeleme olanağına sahipsiniz. Bu süreçte sadece malzemeleri sizin götürmenizi isteyenler için değil, direkt olarak gönderilecek ekibe tonlarca hurdanın teslim edilebildiği hizmetler de verilebiliyor.

Fatih’de Bina Yıkımı Hemde Hurda Karşılığı

Hurdacılar Birliği olarak İstanbul genelinde Bina Yıkım Söküm İşleri, Fabrika Sökümü ve Otel Yıkım Sökümü de yapmaktayız. Fatih Hurdacı olarak tüm yıkım söküm işlerimizi Bina Analiz Ekibi ve Uzman Yıkım Personelimiz ile gerçekleştiriyoruz.Fatih Hurdacı Yıkım işlemleri sırasında çevreye hiçbir hasar vermiyoruz. Yıkım işlemlerimiz öncesinde Bina Analiz Ekibimiz bina çevresinde gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktadır. Binanızın tüm yıkım izinleri alındıktan sonra personelimiz yıkım işlemlerine başlamaktadırlar.Fatihde Hurdacı Demir Fiyatları  Yıkım bittikten sonra ortaya çıkan yıkım hurdası tartıma gitmek için firmamızın hurda nakil araçlarına yüklenir. Hurdacılar Birliği olarak tüm tartım işlemlerimiz elektronik hassas araç kantarlarında şeffaf bir şekilde yapılmaktadır. Fatih Hurdacı olarak ayrıca alüminyum hurdası, sarı hurdası, hurda kurşun, alkopan hurdası ve hurda çinko alımları da yapmaktayız. Sizler de tüm hurda satımı işlemleriniz için ve yıkım söküm işlemleriniz için bizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Fatih Hurdacı

Alüminyum, bakır, sarı hurdası ve demir hurdalarının alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayan İstanbul hurdacı, adresinize gelerek hizmet vermektedir. Güncel fiyatlandırmalar üzerinden hurdanın kilogram ölçümünü yaparak, özel araçlara yükleme gerçekleştirilmektedir. Ardından geri dönüşüm fabrikasına götürülerek, hurdaların yeniden kullanılır hale getirilmesi sağlanacak, bu işlem sayesinde hem ekonomiye hem de çevreye fayda sağlanacaktır.

Fatih Bakır Hurdası Alanlar

Bakır hurdası, kablo iç kısımlarında, elektronik cihazlarda ve mutfak eşyalarında bulunabilmektedir. Atıl durumda olan hurdaların ayıklanarak alınması aynı zamanda özel presleme aletleriyle geri dönüşüm fabrikasına gönderilmesi sağlanmaktadır. Bakırın yeni kullanım alanına kazandırılması ve çevreye zarar vermemesi için en yakın hurdacı firmamız üzerinden irtibat kurarak, depolarınızda, evinizde ve iş yerlerinizde bulunan hurdaların ayıklanarak alınmasını yardımcı olabilirsiniz.

Fatih Demir Hurdası Alanlar

Otomotiv, beyaz eşya ve birçok tekolojik cihaz üzerinde kullanılmakta olan demir, atıl durumda olduğu zaman yıpranma gösterebilir. Ancak bu geri dönüştürülemeyeceği anlamına gelmemektedir. Demirin paslanma ve benzeri durumlarına karşı özel bir işlemden geçmesiyle yeniden kullanım imkanı sağlanabilmektedir Dünyada en çok tüketilen madenlerden biri olan demir, süs eşyalarından, bina yapımlarına ve bina yapımlarından otombillere kadar birçok alanda kullanılır. Demir hurdasının güncel hurda fiyatları üzerinden değerlendirilerek alınması için firmamızla iletişime geçerek, kısa zamanda çevreye ve ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz. Adresinize aynı gün içerisinde gelecek olan çevre dostu ekibimiz, hurdaların ayıklanmasını ve aynı zamanda preslenerek araçlara yüklenmesini sağlayacaktır.

Ev eşyalarınızda, ulaşım araçlarınızda ve iş yeri malzemelerinizde bulunan atıl durumdaki demir parçaların değerlendirilmesini istiyorsanız, firma aracılığıyla alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Aynı gün içerisinde size zahmet vermeden anında işlem yapılara, ayıklama işleminden sonra araçlara yüklenecek ve adresinizden çıkartılacaktır.

Fatih Sarı Hurdası Alanlar

Sarı pirinç madeninden elde edilen sarı hurdası, tesisat alanında işlevselliğiyle bilinmektedir. Kolay kolay yıpranma göstermeyen bu madenler, hurda kullanım alanında değeri hiçbir zaman düşmeyen ve geri dönüşüme kazandırılan madenler arasında yerini almıştır. Sarı hurdası su sayaçlarında, tesisat borularında ve alet edavat gibi malzemelerde kullanılmaktadır. Sanayi ve endüstri alanına geri kazandırılabilecek değerli hurdalar olarak, hurdacı firmamız tarafından toptan alım ve satım işlemleri yapılarak geri dönüşüme kazandırılacaktır. Hurda çeşitleri metal olduğu müddetçe firmamızla iletişim kurarak, adresinizden alınmasını sağlayabilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Alüminyum Hurda Alanlar

Çatı ve doğramalarda kullanılmakta olan alüminyum parçalar, özellikle deniz yolu ve hava yolu taşıtlarında işlevsel bir kullanım alanına sahiptir. Hafif bir metal türü olarak kullanım alanı yaygın olan bu malzemenin geri dönüşüm alanına kazandırılması için birkaç işlemden geçmesi yeterli olmaktadır. Alüminyum hurda alımları için İstanbul üzerindeki birçok ilçeye yolculuk eden çevre dostu ekibimiz, kısa zamanda adresinize gelerek hurdaların ayıklanarak alımının yapılmasını sağlamaktadır.

 

One thought on “Fatih Hurdacı | Fatih’te Hurda Alımı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir