habibler-hurdaci

Fatih Hurdacı | Fatih’te Hurda Alımı yapan Hurdacılar birliği Derneği, İstanbul’un her yerinde hurda alımı yapan bir hurda ticaret şirketidir. Hurdacılar derneği olarak Fatih ve çevre bölgelerden demir hurdası, bakır hurdası, krom hurdası ve kablo hurdası almaktayız. Fatih hurdacısı olarak tüm hurda alımlarımızda siz değerli müşterilerimize yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi veriyoruz.

Fatih Hurdacı | Fatih’te Hurda Alımı Yapan Yerler

Fatih Hurda Bayisi olarak faaliyet gösteren firmamız sizlere hurda alımı, bina yıkımı, fabrika yıkımı, kağıt imhası, hafriyat ve hafriyat işleri, iş makinaları tedariki, çevre düzenlemesi ve çelik söküm hizmetleri vermektedir. Firmamız sizden kullanmadığınız her türlü atık ve malzemeyi değerlendirebilir.

 • Bakır hurda
 • Alüminyum hurda
 • Sarı pirinç hurda
 • Kablo
 • Çinko hurda
 • Kurşun hurda
 • Krom hurda
 • Demir hurda
 • Çelik hurda
 • Kağıt hurda
 • El makina hurdası
 • Akü hurdası
 • Jeneratör hurdası
 • Raf hurdası
 • Sac hurdası
 • Yangın merdiveni hurdası
 • Araç hurdası
 • Konteyner hurdası
 • Fabrika şantiye sökümü
 • Bina yıkımı
 • Hurda ve moloz nakliyesi
 • İş makinesi tedariği
 • Hammadde alımı ve satımı
 • Geri dönüşüm işlemleri
 • Klima hurda
 • Kombi hurda
 • Asansör hurdası

Alım, satım, tedarik ve nakliye alanlarında şirketimiz hizmet sağlamaktadır. Fatih bölgesi ile sınırlı kalmayan iş ağımızın detaylarını firmamıza telefon açarak öğrenebilirsiniz. Geri dönüşümlerinizi düzgün şekilde oturtarak sizlere hem ek gelir kazanma şansı sağlıyor hem de geniş bir alanda materyallerinizi tekrar insan kullanımına sunulmaktadır.

 Fatih En Yakın Hurdacı

Fatih içerisinde hurdacı işleyişlerinde firmamızı tercih ederek siz de hurdalarınızı satarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Dürüst bir hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet götüren firmamız, sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda nakliye dahil ya da hariç şekilde de elinizde olan materyalleri satın alabilmektedir. Tesislerimiz içerisinde yer alan geri dönüşüm alanında, kullanmadığınız bütün eski ve hurda eşyalar tekrar kullanıma kazandırılmaktadır.

Ekonomiye ve doğaya sağladığı katkı ile hurdacılık sektörü, birçok alternatif sektöre kıyasla çok daha geniş bir ekolojik fayda sağlamaktadır. Siz de bu katkıyı sağlamak için tek yapmanız gereken firmamızı arayarak bilgi almak. Sektör içerisinde 30 yıla aşkın süredir sağladığımız hizmet katsayımızda, online teklifler ve bina yıkım işleyişlerimizle ilgili bilgiyi sitemizde yer alan iletişim bölümünden alabilirsiniz.

 Fatih Hurdacılık Hizmetleri

Fatih hurdacılık hizmetleri katsayısında sizlere günlük değeri üzerinden hurdacılık hizmetleri sağlamaktayız. Artan kur fiyatlarına bağlı olarak yaptığımız ödemelerle, elinizde yer alan hurdaları en iyi şekilde değerlendirebileceksiniz. Fatih hurda alımı konusunda sağladığımız hizmetler katsayımızda, ömrü dolmuş ve sizin için gereği olmayan, gereksiz şekilde evinizde, deponuzda, iş yerinizde yer eden ürünleri alarak, geri dönüşüme kazandırmanıza sağlayan bir işleyiş sunmaktayız.

Bu sayede firmamız sizlere hurda alımı sağlayarak, bütçenize katkı sağlayarak, doğayı koruma mücadelesi sürdürmektedir. Profesyonel bir geri dönüşüm sağlayan firmamız, hurdalarınızı arzu ettiğiniz taktirde yerinizden alarak, değerlendirmek ve tekrar kullanıma kazandırmak için geri dönüşüm tesisine götürmektedir.

 Fatih Hurda Alım Satımı

Fatih hurda alım ve satım yapmak için siz de bir telefon açarak gereken bilgileri ve detayları öğrenebilirsiniz. Bölge içerisinde sizlere alüminyum, demir, bakır, çelik, kağıt, sarı hurda, pirinç hurdası ve krem hurdası alımı ve çözümü yapılabilmektedir. Hurdalarınızı günlük fiyatlandırmalar üzerinden değerlendirerek, nakliye dahil olarak hizmet alabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinde değerlendirerek, arzuladığınız taktirde söküm ve yıkım işlemlerini de yapabilmekteyiz. Hurda işleyişleriyle ilgili dünyaya sağladığımız fayda sayesinde, atık madde geri dönüşümü sağlanıyor ve dünya yaşanabilirlik katsayısı artış gösteriyor.

Fatih Bina Yıkımı

Fatih bina yıkımı işleyişlerinde firmamız sizlere kaliteli bir standart, nakliye işleri ve yıkım işleri de sağlayan firmamız, temiz işçilik ve ederi üzerinden değerlendirme yaparak ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere ödeme yapmaktadır. Bugüne özel fiyatlar ile ilgili detaylara siz de sitemiz üzerimizden ulaşabilirsiniz. Fatih bölgesi dışında alternatif bölgeler hakkında da bilgi almak için sitemizden bizlere telefon açabilirsiniz.

Fatih Hurda Alan Yerler

Fatih hurdacı hizmetleri kapsamında firmamız sizlerin çeşitli materyallerde olan hurdalarını alarak, geri dönüşüme uğratmaktadır. Firmamız hizmet kapsamı ile sadece Fatih bölgesi ile sınırlı kalmayarak, bölge içerisinde sizlerin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmektedir. İstanbul ilçeleri, Marmara bölgesindeki iller üzerinden hizmet sağlayarak, hem doğaya katkı sağlamakta hem de elinizde hurda eşyaları maddi kazanımlara dönüştürmenizi sağlamaktadır. Sitemiz aracılığı ile Fatih bölgesinde hurda alan yerlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Alanında uzman çalışanlarımız ve güvenli hizmet politikamızla Fatih’te hız kesmeden hurda alım satım faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Tarafımıza ulaşarak elinizdeki hurda eşyaların türünü ve ederini öğrenebilmeniz mümkün. Eşyalarınızın görselinizi telefon numaralarımız üzerinden bizlere gönderebilirsiniz. Personellerimiz görsellerden aldığı verilere dayanarak yaptığı analizlerin sonuçlarını en kısa sürede size ileterek eşyalarınızın maddi değerleri hakkında bilgilendirme yapacaktır. 

Fatih Kağıt Hurda Alanlar

Hurda konumunda yer alan materyaller arasında en çok geri dönüşüm işlemine tabi tutulanlar kuşkusuz kağıt ürünleridir. Türü, rengi ne olursa olsun fabrikalarda gerçekleştirilen kimyasal ve fiziksel işlemlerin sonucunda verimli şekilde tekrar kullanabileceğiniz kağıt ürünleri elde edilmektedir. Bu hem yaşadığımız çevreyi büyük oranda korumayı sağlar hem de doğal kaynaklarımızı tasarruflu kullanmamıza katkıda bulunur. O yüzden Fatih hurda tesisleri kağıt hurda toplama konusunda ekstra olarak hassasiyet göstermektedir. Elinizdeki eski dergi, kitap ya da defter gibi materyalleri çöpe atmak yerine Fatih hurda tesislerine getirerek geri dönüşümlerine katkı sağlayabilirsiniz.

Fatih Hurdacı Telefonu

Fatih bölgesinde yer alan hurda tesislerinin telefon ve adres bilgisine sitemiz aracılığı ile rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hurda eşyalarınızın alım satımı, toplanarak biriktirilmesi ayıklanması ve geri dönüşüm sahalarına nakliyatı gibi işlemleri gerçekleştiren Fatih hurdacısına erişim sağlamak için sitemizde yer alan iletişim kanallarından bizlere ulaşın.

Fatih En Yakın Hurdacı

Hurdacılar Birliği hurda fiyatlarını İstanbul Hurda Borsasına göre belirlemektedir. Böylelikle siz değerli müşterilerine hem piyasanın üzerinde bir teklif sunuyor hem de en güncel hurda fiyatlarını size söylüyor. Hurdacılar Birliği olarak ikinci el inşaat malzemeleri, ikinci el çatı malzemeleri, ikinci el çelik kondüksyon ve ikinci el sandviç panel alımları da yapmaktadır. Fatih Hurdacısı olarak Fatih ve çevre bölgelerden şantiye hurdası alımlarımız da devam etmektedir. Şantiye sahalarınıza hurda biriktirme kasaları bırakma hizmetimiz de mevcuttur. Böylelikle şantiye sahanızda çıkan şantiye hurdasını daha kolay biriktirebiliyorsunuz. Hurdacılar Birliği olarak tüm hurdacılık hizmetlerimizde her aman kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan köklü bir firmayız.

İstanbul Hurdacılar Birliği
İstanbul Hurdacılar Birliği

Fatih Hurdacı Firmaları

Fatih’de Hurdacı Firmaları arasında verdiği hizmetlerle üst sıralarda yer almayı başarmış olan Hurdacılar Birliği tüm hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Gerek uzman kadrosu gerekse teknolojik araç gereçleri ile kaliteli hizmetin adresi olan Hurdacılar Birliği İstanbul merkezli bir firmadır.

Fatih Hurdacı

Fatih’te bulunan, tüm ekibe müşteri taleplerini karşılayabilecek şekilde çelik, demir, kobalt, nikel, alüminyum malzemelerle ilgili satış ve alış isteğinde bulunabilecekleri firmayla hitap edilebiliyor. Müşterilerin birkaç dakika içerisinde, ellerinde bulunan malzemeyle ilgili fiyatları öğrenmesi ve istedikleri zaman kuruma iletmesi mümkündür. Kurşun bakır hurdası alanlar tarafından piyasanın altında bir fiyat verilmesi gibi bir durumla karşılaşıldığı taktirde, piyasadaki güncel tutarın öğrenilmesi son derece önemli olacaktır.

An itibariyle Fatih ve civarında ekibin yoğun bir şekilde kurşun, alüminyum, çelik malzemelerle ilgili istekleri karşılanabiliyor. Sadece stoklarında bulunan ikinci el hurdalar için değil, almak istedikleri malzemelere yönelik istekler de müşterilere uygun hale getiriliyor. Talep edilen ödemeler kartla veya nakit olarak, kurumun deposuna gelen her kişi veya kurum temsilcisi tarafından yapılabiliyor. Ödemelere yönelik bir problemle karşılaşılmadığı için, sistemin güvenilirliğinden herkesin yararlanması mümkün hale geliyor.

Fatih Hurda Şirketleri

Sadece birkaç kilogramlık metaller için değil, bir inşaattan çıkan tüm demir malzemenin satış işlemlerinde de toplu satışların yapılması için uygun bir depo hacmi bulunuyor. Yılın her döneminde, Fatih’te bulunan hurdacı ekibimiz aracılığıyla malzemelerin satış işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Telefon numaramız üzerinden, hangi metalde ne kadar ağırlıkta stok olduğunu ve ne zaman satmak istediğinizi bildirebilirsiniz. Bu sayede de size göndereceğimiz ekip aracılığıyla satışı yapmamızı kolaylaştırabilirsiniz. Demir hurda fiyatları ile müşterilerin kilogram tutarı sadece yıllık değil, aylık ve haftalık paketlerde de tercih edilebiliyor.

Fatih Hurda Hizmeti

Sokaklarda çok düşük fiyatlarla hurdaları satın alan kişiler yerine herhangi bir düşük ücretle karşılaşmaksızın direkt olarak Fatih’te bulunan birimlerimizden faydalanabilirsiniz. Hem hızlıca satış yapılması mümkün oluyor hem de gün içerisinde tüm malzemelerin, kaç ton olduğu fark etmeksizin depolarımıza ulaştırılması için gerekli işlemleri gerçekleştirmiş oluyoruz.

Bizimle haftanın her günü, demir ve bakır dahil olmak üzere, kullanılmış veya fazla olan metallerinizin satışını yapmak amacıyla görüşme fırsatına sahipsiniz. Hurdacı arayan kişi ve kurumlara İstanbul’da en hızlı ve avantajlı hizmeti sunan şirketleri listeleme olanağına sahipsiniz. Bu süreçte sadece malzemeleri sizin götürmenizi isteyenler için değil, direkt olarak gönderilecek ekibe tonlarca hurdanın teslim edilebildiği hizmetler de verilebiliyor.

Fatih’de Bina Yıkımı Hemde Hurda Karşılığı

Hurdacılar Birliği olarak İstanbul genelinde Bina Yıkım Söküm İşleri, Fabrika Sökümü ve Otel Yıkım Sökümü de yapmaktayız. Fatih Hurdacı olarak tüm yıkım söküm işlerimizi Bina Analiz Ekibi ve Uzman Yıkım Personelimiz ile gerçekleştiriyoruz.Fatih Hurdacı Yıkım işlemleri sırasında çevreye hiçbir hasar vermiyoruz. Yıkım işlemlerimiz öncesinde Bina Analiz Ekibimiz bina çevresinde gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktadır. Binanızın tüm yıkım izinleri alındıktan sonra personelimiz yıkım işlemlerine başlamaktadırlar.

Fatihde Hurdacı Demir Fiyatları  Yıkım bittikten sonra ortaya çıkan yıkım hurdası tartıma gitmek için firmamızın hurda nakil araçlarına yüklenir. Hurdacılar Birliği olarak tüm tartım işlemlerimiz elektronik hassas araç kantarlarında şeffaf bir şekilde yapılmaktadır. Fatih Hurdacı olarak ayrıca alüminyum hurdası, sarı hurdası, hurda kurşun, alkopan hurdası ve hurda çinko alımları da yapmaktayız. Sizler de tüm hurda satımı işlemleriniz için ve yıkım söküm işlemleriniz için bizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Fatih Hurdacı

Alüminyum, bakır, sarı hurdası ve demir hurdalarının alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayan İstanbul hurdacı, adresinize gelerek hizmet vermektedir. Güncel fiyatlandırmalar üzerinden hurdanın kilogram ölçümünü yaparak, özel araçlara yükleme gerçekleştirilmektedir. Ardından geri dönüşüm fabrikasına götürülerek, hurdaların yeniden kullanılır hale getirilmesi sağlanacak, bu işlem sayesinde hem ekonomiye hem de çevreye fayda sağlanacaktır.

Fatih Bakır Hurdası Alanlar

Bakır hurdası, kablo iç kısımlarında, elektronik cihazlarda ve mutfak eşyalarında bulunabilmektedir. Atıl durumda olan hurdaların ayıklanarak alınması aynı zamanda özel presleme aletleriyle geri dönüşüm fabrikasına gönderilmesi sağlanmaktadır. Bakırın yeni kullanım alanına kazandırılması ve çevreye zarar vermemesi için en yakın hurdacı firmamız üzerinden irtibat kurarak, depolarınızda, evinizde ve iş yerlerinizde bulunan hurdaların ayıklanarak alınmasını yardımcı olabilirsiniz.

Fatih Demir Hurdası Alanlar

Otomotiv, beyaz eşya ve birçok tekolojik cihaz üzerinde kullanılmakta olan demir, atıl durumda olduğu zaman yıpranma gösterebilir. Ancak bu geri dönüştürülemeyeceği anlamına gelmemektedir. Demirin paslanma ve benzeri durumlarına karşı özel bir işlemden geçmesiyle yeniden kullanım imkanı sağlanabilmektedir Dünyada en çok tüketilen madenlerden biri olan demir, süs eşyalarından, bina yapımlarına ve bina yapımlarından otombillere kadar birçok alanda kullanılır. Demir hurdasının güncel hurda fiyatları üzerinden değerlendirilerek alınması için firmamızla iletişime geçerek, kısa zamanda çevreye ve ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz. Adresinize aynı gün içerisinde gelecek olan çevre dostu ekibimiz, hurdaların ayıklanmasını ve aynı zamanda preslenerek araçlara yüklenmesini sağlayacaktır.

Ev eşyalarınızda, ulaşım araçlarınızda ve iş yeri malzemelerinizde bulunan atıl durumdaki demir parçaların değerlendirilmesini istiyorsanız, firma aracılığıyla alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Aynı gün içerisinde size zahmet vermeden anında işlem yapılara, ayıklama işleminden sonra araçlara yüklenecek ve adresinizden çıkartılacaktır.

Fatih Sarı Hurdası Alanlar

Sarı pirinç madeninden elde edilen sarı hurdası, tesisat alanında işlevselliğiyle bilinmektedir. Kolay kolay yıpranma göstermeyen bu madenler, hurda kullanım alanında değeri hiçbir zaman düşmeyen ve geri dönüşüme kazandırılan madenler arasında yerini almıştır. Sarı hurdası su sayaçlarında, tesisat borularında ve alet edavat gibi malzemelerde kullanılmaktadır. Sanayi ve endüstri alanına geri kazandırılabilecek değerli hurdalar olarak, hurdacı firmamız tarafından toptan alım ve satım işlemleri yapılarak geri dönüşüme kazandırılacaktır. Hurda çeşitleri metal olduğu müddetçe firmamızla iletişim kurarak, adresinizden alınmasını sağlayabilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Alüminyum Hurda Alanlar

Çatı ve doğramalarda kullanılmakta olan alüminyum parçalar, özellikle deniz yolu ve hava yolu taşıtlarında işlevsel bir kullanım alanına sahiptir. Hafif bir metal türü olarak kullanım alanı yaygın olan bu malzemenin geri dönüşüm alanına kazandırılması için birkaç işlemden geçmesi yeterli olmaktadır. Alüminyum hurda alımları için İstanbul üzerindeki birçok ilçeye yolculuk eden çevre dostu ekibimiz, kısa zamanda adresinize gelerek hurdaların ayıklanarak alımının yapılmasını sağlamaktadır.

Fatih Hurdacı/ Fatihte Hurda Alımı

 Fatih hurdacı 1993”in başından beri hurdacılık sektöründe bulunan deneyim sahibi bir firmadır. Uzun senelerdir bu sektörde bulunduğumuz için çok fazla tecrübe kazandık ve Fatih’te bulunan bütün bölgelere hizmet vermeye başladık. Kurulduğumuz günden günümüze kadar bakıldığında çizgimiz gün geçtikçe yükselmiştir. Her müşterimize özel hizmet sunarız ve memnuniyetlerini %100 sağlarız. Kullanmadığınız ve atık diye tabir ettiğiniz eskimiş eşyalarınızı itina ile alırız. Aldığımız ürünleri belirli bir miktar olana kadar cinsine ayırdıktan sonra bekletiriz. Belirli bir miktara ulaşan eskimiş eşyalar  toz haline getirilir.

 Toz haline getirilen eşyalar daha sonra tekrardan işlevini görecek konuma sokulur. 28 senedir kendimizi sürekli geliştirdik ve her zaman bir adım ileriye taşımak için çabaladık. Çinko, nikel, sarı, hurda, alüminyum, çelik, krom, demir, bakır gibi bütün hurdaları değerinden alıyoruz. Biliyorsunuz ki geri dönüşüm noktasında hurdacılık çok önemli bir yerdedir. Bu sebeple de herkes geri dönüşüme katkıda bulunmalıdır. İşimizi severek yapıyoruz ve kullanılmış malzemelerin tekrardan kullanılmasını sağladığımız için kendimiz ile gurur duyuyoruz.

Fatih Adresten Hurda Alımı

Adresinize kadar gelerek eşyalarınızı tartışıyoruz ve ödemelerinizi nakit bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sizde Fatih’te hurda alan yerler arıyorsanız bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda güncel hurda fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için de bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. İletişim numaramızdan bizlere ulaşacağınız gibi WhatsApp hattımızdan da ulaşım sağlayabilirsiniz ve hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderebilirsiniz. Hurdalarını ın fotoğrafını inceledikten sonra sizlere detaylı bir şekilde açıklamalarda bulunacağız

 

Fatih’te bulunan bütün bölgelerden her çeşit hurdayı alıyoruz. Hurdalarınız şirketimiz tarafından her zaman yüksek fiyat tarifesinden alınır. Ödemeler ise asla bir sonraki güne sarkmadan nakit bir şekilde gerçekleştirilir. Hiç kimsenin hurda alımı talebine karşılıksız kalmayız ve yarım saat içerisinde adrese gelerek hurda alım hizmetini sizlere sağlarız. Hurda alımı hizmetinin yanı sıra bina yıkma-kırma gibi hizmetlerini de sizlere sağlarız. Siz de her türlü hurdanızı bizlere teslim edebilirsiniz ve karşılığında para kazanıp ekonomiye can verebilirsiniz.

 

 Fatih Hurdacı Alım Satımı

Fatih hurdacı firmamız; Demir, kablo, pirinç, bakır, alüminyum, ambalaj kağıt ve aklınıza gelebilecek her türlü atıklarımızı kısa süre içerisinden adresinize gelerek adresinizden teslim alır. Bu hurdalar sizin için değerli olmayabilir. Bu hurdaları çöpe atmak ya da bir kenarda bekletmek yerine bizlere teslim edebilir ve tekrardan kullanılabilir duruma getirebilirsiniz. Hurdalarınızı teslim aldıktan sonra geri dönüşüm merkezimizde bir süre bekletiyoruz ve daha sonra işleyerek hammadde yapıyoruz.

Her türlü ihtiyacınıza kısa süre içerisinde cevap vermek bizim görevimizdir. Sizlere tam kapsamlı hizmet sağlamak için gece gündüz demeden ekip olarak çalışıyoruz. Fatih’te kaliteli güvenilir bir firma arıyorsanız mutlaka bizi tercih edin. Çünkü Fatih’te güvenebilir firma olarak ilk akla gelen bizim firmamızdır. Bir telefon kadar yakınınızdayız ve İstediğiniz zaman bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda duyarlı insanların sayısı arttı ve bu sebeple de eskiyen malzemeler tekrardan hammadde durumuna dönüştürülüyor. Herkesin duyarlı olmasını umuyoruz ve kullanmadığı eşyaları geri dönüşüme kazandırmalarını bekliyoruz.

Hafta sonu ya da hafta içi istediğiniz süre içerisinde numaramızdan bizlere ulaşın sağlayın ve hemen sizlere yardımcı olalım. Ekip arkadaşlarımızı 10 dakika içerisinde adresinize göndeririz. Tartı ile hurdalarınız tartılır ve daha sonra ise ödemeniz nakit bir şekilde gerçekleştirir. Bunun yanı sıra sizlere ödemelerinizin karşılığında makbuz veriyoruz. Siz de bizlere güvenebilir ve istediğiniz hizmeti bizden alabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.