Fabrika Hurdası

Fabrika Hurdası Alan Yerler

Fabrika hurdası dediğimiz hurdalar üretim yapan fabrikalarda üretimden arta kalan parçalardır. Bu parçalar geri dönüşüme kazandırılmak için fabrikalarda biriktirilir ve belirli bir miktara ulaşınca geri dönüşüme kazandırılmak için hurdacılara belirli ücret karşılığı veya ücret talep etmeden verilir.

Fabrikalara Sistem Kasa Bırakıyoruz

Bizler de Hurdacılar Birliği olarak uzun yıllardır sektörün içerisinde olup fabrikalardan geri dönüşüme kazandırılacak hurdaları almaktayız. Fabrika hurdasında fabrikalar için en büyük problem hurdaları biriktirecek alan bulamamalarıdır. Ancak artık fabrika sahiplerinin bu problemlerine karşı Hurdacılar Birliği olarak sistem kasa bırakıyoruz. Fabrikalarda biriken hurdalar artık bu sistem kasalar içerisinde birikiyor. Böylelikle hem fabrika personeli zaman kaybı yaşamamış oluyor hem de fabrikadan hurda alımı işlemleri daha hızlı ve daha pratik bir şekilde yapılmış oluyor. Hurdacılar Birliği olarak her nevi fabrika hurdası alımı yapmaktayız. Firmamızın tüm geri dönüşüm belgeleri mevcuttur. Ayrıca Birliğin tüm personeli gerekli eğitime ve tecrübeye sahiptir.  Birlik olarak her yıl düzenli olarak personelimizi iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitime tabi tutuyoruz. Böylelikle hurdacılık sektöründe yaşanacak aksaklıkların da önüne geçmiş oluyoruz.

Fabrikadan Hurda Alımı
Fabrikadan Hurda Alımı

Fabrikadan Hurda Alımı

Hurdacılar Birliği olarak fabrikadan hurda alımı için bizimle iletişime geçtiğinizde firma yetkilimiz sizinle öncelikli olarak yüz yüze bir görüşme sağlıyor. İki taraf fabrika hurdası ve fabrikadan hurda alımı konusunda sözlü olarak uzlaşıya vardıklarında gerek görülürse hurda alımı sözleşmesi yapılmaktadır. Daha sonrasında firma yetkilimiz gerekli gördüğü takdirde ve sizin de fabrika olarak ihtiyaç duyduğunuzda fabrika hurdası için sistem kasa bırakılmaktadır.

Hurda Fabrikaları

Bu kasalar hurdalarınız ile dolduğu vakitte firmamıza haber veriyorsunuz. Firmamız anında fabrika hurdası için fabrikanıza geliyor kasayı alıyor ve yerine yeniden boş bir kasa bırakıyor. Sizler de geri dönüşüme katkı sağlamak ve fabrikanızdaki hurdaları satmak için Hurdacılar Birliği ile iletişime geçebilirsiniz. Hurdacılar Birliği tüm hurda alımı işlemlerinde yüksek fiyat ve nakit ödeme garantisi vermektedir. Birliğimiz ile internet sitemizdeki iletişim bölümünde yer alan numaralardan iletişime geçip tüm hizmetlerimizden sizler de yararlanabilirsiniz. Hurdacılar Birliğinin en temel önceliği her daim müşteri memnuniyeti ve temiz bir çevre sağlayabilmektir.

2 thoughts on “Fabrika Hurdası ve Fabrikadan Hurda Alımı”

  1. Geri bildirim: Kağıthane Hurda alanlar 2022 | Kağıthane hurda kağıt
  2. Geri bildirim: Fatih Hurdacılık | İstanbul Fatih hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir