habibler-hurdaci

Habibler hurdacı bayisi olarak İstanbul Sultangazi lokasyonunda hurda toplama ve geri dönüşüm hizmetlerini en üst düzeyde sunuyoruz. Şantiyelerden ve ev yenileme projelerinden hurda metaller, kilerinizdeki hurda eşyalar ve daha fazlası için hurda metal toplama hizmetleri sunuyoruz. Geri dönüşüm değeri ve son kullanma tarihi geçmiş eski parçalarınızı bize getirebilir ve değerlendirebilirsiniz. Toplanan hurda parçalar uzman kadromuz ve son teknoloji makinelerimiz tarafından uygulamalı olarak temizlenip türüne göre ayrıştırılmaktadır. Tüm bu yöntemler, atık malzemelerin geri dönüşüm fabrikalarına iletilmesinde büyük kolaylık sağlamaktadır.

habibler-hurdaci
habibler-hurdaci

Habibler Hurdacı Hurda Alım Satım

Habibler hurdacı ile gerçekleştireceğiniz hurda alım satım işlemleri ile hızlı ve verimli şekilde hurda eşyalarınızı nakite çevirebilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemlerimiz ve hurda değerine uygun fiyatlandırmalarımızla büyük oranda maddi kazanım elde edebilirsiniz. Kullanmadığınız hurda eşyaları çöpe atmak yerine, tesisimize getirerek değerlendirin. Bu sayede hem evinizdeki hurda eşya yığınından kurtulabilir ve ekstra yaşam alanları oluşturabilirsiniz hem de metal cevherlerinin ihtiyaçtan fazla kullanımını azaltarak, üretim faaliyetleri için hammadde oluşturulmasına yardımcı olabilirsiniz. Hurda alım satım işlemleri ile doğrudan birçok fayda elde edebilirsiniz. Habibler hurda alım satımı hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim bilgileri üzerinden bizleri arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Habibler Hurda Fiyatları

Habibler hurda fiyatları, İstanbul bünyesinde hurdacılık faaliyetleri sürdüren her firma gibi Londra Metal Borsası’na endeksli bir şekilde fiyatlandırma yapmaktadır. Döviz kurundaki dalgalanmalardan doğrudan etkilenen hurda fiyatları, anlaşılacağı üzere dinamik bir yapıya sahiptir. Bu noktada hurda alım satımı ile ilgileniyorsanız, güncel hurda fiyatlarını doğrudan takip etmeniz önemlidir. Çünkü bugün 1 kilogram çıkma demire biçilen fiyatla, 1 hafta sonra biçilecek fiyat aynı olmayacaktır. Habibler hurda fiyatlarını takip edebilmek için anasayfada yer alan Hurda Fiyatları sekmesine tıklayabilirsiniz. Aldığımız doğru fiyat verileri üzerinden hurda alım satım işlemleriniz hakkında maddi yorumlamalar yapabilirsiniz.

Habibler Hurdacı, Hangi Hurdalar Geri Dönüştürülebilir?

Habibler hurdacı, temel olarak geri dönüşüm değerine sahip olan hurda eşyaları toplamakta ve faaliyete geçirmektedir. Bu noktada metal içerikli eşyalar başta olmak kağıt, plastik gibi materyallerin alımı da sağlanmaktadır. Tahmin edileceği üzere en çok metal hurdalar üzerinden geri dönüşüm işlemleri verimli bir şekilde uygulanmaktadır. Metaller, günümüzde birçok ürünün imalatında yer alıp sayısızca sektör içerisinde kullanılmaktadır. Elektrik elektronik, otomotiv, inşaat, savunma sanayi, endüstri, kimya ve kuyumculuk sektörleri bunlara örnektir.

  • Alüminyum ve kalay gibi hafif metaller: içecek kutuları gibi ambalajlamalarda ve dış cephe kaplamalarında tercih edilir.
  • Bakır, krom ve nikel: elektrik alanında, elektronik ev eşyalarında büyük kullanım aralığına sahiptir.
  • Çelik ve demir: otomobil, kapı ve çeşitli aletlerde kullanılır.

Habibler Hurda Geri Dönüşümü Nasıl Yapılır?

Hemen hemen her hurdanın geri dönüşümünün sağlandığı günümüz teknolojisinde, metal hurdaların ilgili fabrikalarda eritilerek geri dönüşüme kazandırıldığını söyleyebiliriz. Ayrıca metal hurda geri dönüşümünün tekarlanarak birçok kez yapılabildiğinin de altını çizmeliyiz. Çünkü metal hurdalar geri dönüşüm aşamalarında bozulmadan yapısal bütünlüğünü ve özelliklerini koruyabilmektedir. Hurda metal geri dönüşümünde en popüler metaller; alüminyum, dökme demir, çelik, kalay, pirinç (Sarı hurda olarak da bilinir.), bronz ve bakırdır.

Metal içerikli hurda eşyalarınızı yüksek kaliteli standartlarında bir hizmet ile değerlendirmek istiyorsanız. İstanbul hurdacılarını tek bir platform altında topladığımız, Hurdacılar Birliği ile iletişime geçebilir. Hurda alım satımında profesyonel yaklaşım, kaliteli ve dürüst bir çalışma politikası arıyorsanız en doğru adrestesiniz.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.