kağıthane hurdacı

Kağıtane Hurdacı Kağıthane Bakır Hurdası Alanlar

Kağıthane Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği İstanbul genelinden her nevi hurda çeşidinin alımını yapan hurdacı firmasıdır. Hurdacılar Birliği olarak verdiğimiz hizmetlerle geri dönüşüm sektöründe öncü firmalar arasına girmiş bir kuruluşuz. Kağıthane Hurdacı Firması olarak hurda bakır, sarı hurdası, hurda kablo ve demir hurdası alımları yapıyoruz. Hurdacılar Birliği olarak tüm hurda alımlarımızda siz değerli müşterilerimize anında nakit ödeme ve yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Hurdacılar Birliği olarak tüm hurda fiyatlarımız İstanbul Hurda Borsasına göre belirlenmektedir. Böylelikle Firma olarak siz değerli müşterilerimize hem en güncel fiyatları hem de piyasanın üzerinde bir fiyat vermekteyiz. Hurdacılar Birliği olarak Kağıthane ve çevre bölgelerdeki şantiyelerden şantiye hurdası alımlarımız da devam etmektedir. Firma olarak şantiye sahalarınıza hurda biriktirme kasaları da bırakıyoruz. Böylelikle şantiye sahalarınızda çıkan hurda demirleri daha kolay ve daha hızlı biriktirebiliyorsunuz. Hurdacılar Birliği olarak kurulduğumuz günden itibaren temel hizmet politikamız güvenilir alış veriş ve müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Firmamızın tüm hizmetlerinde önceliği hep müşteri memnuniyeti sağlayıp ticaretini sürekli hale getirebilmektir.

İstanbul Hurdacılar Birliği
İstanbul Hurdacılar Birliği

Kağıthane Hurdacı Firmaları

Kağıthane Hurdacı Firmaları arasında ilk sıralarda yer alan Hurdacılar Birliği uzman kadrosu ve teknolojik araç gereçleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Hurdacılar Birliği olarak İstanbul genelinde Bina Yıkım Söküm İşleri, Fabrika Sökümü ve Otel Yıkımı da yapmaktayız. Tüm yıkım işlemlerimizi Bina Analiz Ekibi ve uzman yıkım personelimizle birlikte yapmaktayız. Yıkım işlemleri öncesinde Bina Analiz Ekibimiz yıkımı yapılacak binanızı inceler ve gerekli tüm çevre güvenlik önlemlerinin firmamız tarafından alınmasını sağlar. Daha sonrasında yıkım izinleri için gerekli tüm belgeler alındıktan sonra yıkım ekibimiz yıkıma başlar. Yıkım esnasında personelimiz çevreye en ufak bir hasar dahi vermemektedir. Yıkım işlemleri bittikten sonra ortaya çıkan hurda yıkım demiri tartım için hurda nakit araçlarımıza yüklenir. Kağıthane Hurdacı olarak tüm tartım işlemlerimiz şeffaf bir şekilde elektronik hassas araç kantarlarında yapılmaktadır. Tartım işlemleri sonrasında firma personelimiz ödemenizi yapar. Hurdacılar Birliği olarak ayrıca hurda alüminyum, krom hurdası, hurda kurşun ve çinko hurdası alımları da yapmaktayız. Profesyonel Hurdacılık Hizmetleri için sizler de firmamızdan yararlanabilirsiniz.

Kağıthanede Hurdacı

İstanbul’da direkt olarak hurdacılarla iletişime geçmek ve stoklarındaki toplam demir, alüminyum, kurşun gibi malzemelerin ağırlıklarına göre satın alınması sağlanıyor. Tüm parçaların ayrıştırılmasının mümkün olmadığı bazı türler, müşterilerin taleplerini de doğrudan etkileyebiliyor. Örnek olarak çıkma demir taleplerinde farklı ürünlerin ikinci el hurda demirleri temin edilebiliyor. İnşaat ve yıkım çalışmalarının ardından demir temin edildiği durumlarda ise hurda fiyatları değişiklik gösteriyor.

Kağıthane Hurda Çeşitleri

Kağıthane gibi son derece yoğun ikinci el demir ve diğer maddelerin satışının yapıldığı platformu kullanabilirsiniz. İnternet sitesi bulunan, yılın her döneminde iletişime geçmeye uygun durumda olan urumdan tonlarca demir satın alabilirsiniz. Genellikle bu malzemeleri geri dönüştürmek veya işlemek amacıyla, bu alanda çalışan şirketler talep ediyor. Şahıslar da belirli projelerde değerlendirmek için demir, nikel, kurşun gibi maddeleri kullanarak farklı girişimleri hayata geçirebiliyorlar.

Her dönemde değişiklik gösteren fiyatlar, müşterilerin beklentilerine göre değil, İstanbul genelindeki tüm alım satım sürecine göre düzenleniyor. Bakır hurdası alanlar için düzenli alım satım taleplerinin iletilebilmesi amacıyla güvenli platformu kullanmaya devam edebilirsiniz. En yakın hurdacının yanı sıra, lojistik imkanı bulunan kurumlardan faydalanabilirsiniz. Her ay yenilenen hurdaları kilogram hesabı yaparak belirleyebilir, tüm hurda modellerini ağırlıklarına uygun şekilde listeleyebilirsiniz.

Kağıthane Hurda Modelleri

Hurda firmaları herhangi bir şekilde cam veya kağıt malzeme talep etmiyor olmasından ötürü, satışları doğrudan şirketin izin verdiği materyallere göre yapabilirsiniz. İnşaat demirleri ile  çıkma demirler arasında fiyat farkı olduğu unutulmamalıdır. Aynı zamanda bobinlerde yer alan bakır ile direkt olarak kalın elektrik kablolarının bulundurulduğu kabloları da farklı fiyat ortalamalarına göre satabilir veya alabilirsiniz.

Kağıthane genelinde binlerce insanın alüminyum, çelik ve bakır çeşitlerinde farklı türlere uygun şekilde fiyatları belirlemesi, isteklerin karşılanmasını sağlıyor. Hurdacı ile hafta içerisinde veya hafta sonunda iletişime geçebilir, bir sonraki gün tonlarca kilogram ağırlıktaki demir çeşitlerini sipariş edebilirsiniz. Sektörde bu açıdan güvenilirliğiyle binlerce kişinin ilgisini kazanmış olan işletmelerden yararlanabilir, herhangi bir problem yaşamaksızın tüm hurda türlerini satın alabilirsiniz.

Kağıthane Hurdacı

Toprakta yok olma süresi 100 yılı aşan, ağır metaller toprağı zehirler ve aynı zamanda çevreye büyük ölçüde zarar verir. Geri dönüşüm alanında kullanılmakta olan bakır, demir, çelik ve alüminyum gibi özel hurdaların yenilenerek sanayi ve endüstri alanına yeniden kazandırılması mümkündür. İstanbul hurdacı firması olarak hurda çeşitlerini ayrıştırır ve yeniden kullanılması için geri dönüşüm fabrikasına emanet ederiz.

Kağıthane Bakır Hurdası Alanlar

İstanbul Kağıthane üzerinden inşaat yıkımlarında, depo alanlarında ve işyerlerinde bulunan atıl durumdaki bakırların toptan alım ve satım işlemleri yapılmaktadır. Güncel bakır hurda fiyatları üzerinden değerlendirme yapılarak, bakırın ayıklanması ve özel makinelerle preslenerek geri dönüşüm fabrikasına götürülmesi sağlanacaktır.

Evinizde bulunan kablolar, televizyon ve dijital eşyaların içerisinde bulunan bakır malzemelerin aynı zamanda iş yerlerinde kullanılan teknolojik aletlerin içerisinde bulunan diğer maden türlerinin ayıklanarak güncel fiyat üzerinden alımı yapılacak, aynı zamanda ödemesi peşin şekilde sağlanacaktır.

Kağıthane Demir Hurdası Alanlar

Hayatımızın birçok alanıında kullandığımız demir özellikle inşaat yapımlarında kullanılan dayanıklı madenler arasında yer almaktadır. Ancak inşaat yıkımları sonrassı demirin tekrar kullanıma açılmaması durumunda toprağa karışması doğanın tahrip olmasını sağladığı kadar, aynı zamanda  ekonomik olarak da büyük zarar vermektedir. Hem demirin yapım aşamasındaki çabanın boşa gitmesi hem de çevreye bu denli zarar vermesini engellemek için geri dönüşüm alanına kazandırılması için en yakın hurdacı şubemiz üzerinden hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Adresinizde bulunan hurdaların ayıklanarak alınması aynı zamanda güncel fiyatları üzerinden değerlendirilmesi ile anında peşin ödeme yapılacaktır. Demirin daha sonra işlem görmesi için geri dönüşüm fabrikasına götürülmesi ve endüstri sanayi alanına  kullanımı için yenilenmesi gerekmektedir. Hem ekonomik hem de çevreye zarar vermemek için siz de elinizde bulunan hurdaların satışını sağlayabilirsiniz.

Kağıthane Sarı Hurdası Alanlar

Sarı pirinçten üretilmekte olan sarı hurdası, aşınmaya karşı dirençli bir maden olduğu için genel olarak su tesisatında kullanılmaktadır. Boru ve sayaçlar için tasarlanmış olan yeni maden türleri arasında endüstiri ve sanayi de büyük ilgi görmektedir. Kağıthane hurdacı firması olarak, hurdaların alım ve satım işlemlerini gerçekleştirir böylece hem çevreyi hem de ekonomiyi korumuş oluruz.

İnşaat yıkımlarında, depo temizliklerinde ve tesisat yenilemelerinde elinizde olan atıl sarı hurdasını firmamızla paylaşarak, siz de kazanç elde edebilirsiniz. Türkiye ekonomisi için önemli olan geri dönüşüme katkıda bulunara hem çevrenizi korur hem de kazanç sağlarsınız.

Kağıthane Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum doğramalar, çatı malzemeleri ve birçok alanında kullanılan atıl durumdaki alüminyum madeninin alım ve satım işlemleri için firmamız sizlere destek olacaktır. Çevre dostu bir ekiple birlikte çalışmakta olan firmamız, alüminyumun çevreye zararlarını engellemek aynı zamanda ekonomiye katkı sağlamak için gerekli olan toplama, presleme ve geri dönüşüm fabrikasına götürme işlemlerini yerine getirecektir.

 

3 thoughts on “Kağıthane Hurdacı ve Hurda Alımı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir