Bina Söküm İşleri

Bina Söküm İşleri ve Kentsel dönüşüm kapsamında yıkılmakta olan binalardan malzeme çıkarıyoruz. İstanbul’da bina yıkım işi yapan firmamız paranızı nakit olarak ödemektedir. Çelik kapılar, iç kapılar, balkon korkulukları, merdiven korkulukları, PVC kapılar, pencereler vb. Malzemelerin değerini kaybetmemesi için demonte edilir.

Tecrübeli kadromuz ile demontaj alanında hizmet vermekteyiz. Demonte edilen malzeme nakit olarak satın alınır. Binanızdaki asansör sistemleri için bizi arayabilirsiniz. Yine yangın merdiveninin kesilmesi ve sökülmesi konusunda sizlere yardımcı olmak isteriz. Konutlarda demir kapılar, pimapen pencereler, cam balkonlar, korkuluklar, merdivenler, korkuluklar, sac kapı kasaları gibi eşyaların kaldırılması, bunları tutan beton parçaların kırılması, sökülen eşyaların toplanması ve yüklenmesi için gerekli her türlü iş, araç ve gereçler eşyalar bizim tarafımıza aittir.

Fabrika Tesis Bina Sökümü İşleri

Günümüzde en çok talep gören işlerden olan özellikle inşaat sektörünün gelişmesi ile birlikte en çok talep gören hizmetlerden biri de fabrika tesis bina sökümü işleriolmaktadır. Özellikle Türkiye’nin birçok ilinde talep gören bu hizmet sektöründe yıkılmak istenen binalara ve tesislere, işinde uzman deneyimli kişiler giderek gerekli olan, daha sonrasında işe yarayacak, geri dönüşüm türü malzemeleri binalardan sökmektedir. Yıkım öncesinde hem genel bir alan temizliği hem de işe yarar malzemelerin ayıklanması için önemli olan bu hizmette genel olarak:

  • Tavan sökme,
  • Metal su deposu sökme,
  • Kablo, trafo, pano söküm işleri,
  • Tadilat öncesinde söküm ve kırma gibi birçok adımda işlemler gerçekleştirilmektedir.

Fabrikalar için ise fabrikanın türüne göre farklı adımlar uygulanmakta ve profesyonel olarak söküm işlemi hassaslıkla gerçekleştirilmektedir. Kablodan demire, elektronikten diğer tür hurdaya kadar hepsi özenle sökülmekte ve toplanmaktadır.

Özel Fabrika Tesis Bina Söküm İşlemleri Nelerdir?

Özel fabrika tesis bina söküm işlemleri nelerdir?Birçok ilde özel talep gören hizmetlerden olan fabrika tesis bina sökümü işleri tarafımızca profesyonel olarak gerçekleştirilmekte olup sökümü yapılacak olan binaya özel işlemler uygulanır. Hizmetimiz arasında bu işlemleri sırası ile şu şekilde saymak mümkündür.

Öncelikle söküm yapılacak olan bina, tesis ve fabrikada keşif yapılmaktadır. Hangi tür araçlara ve alete ihtiyaç olunacağı saptanır. Daha sonra alanında uzman olan söküm elemanları tarafından sırası ile söküm işlemleri gerçekleştirilir. Asansör başta olmak üzere farklı daha birçok araç ile bu işlemler hızlı ve itina ile yapılır. Bu noktada genel olarak sökümü yapılan hurdalar arasında demir kapı, galvaniz boru olmak üzere çelik ve alüminyum gibi daha birçok hammadde malzemesi toplanır. Müşteriler tarafından fabrika tesis bina sökümü işlerikapsamında nelerin söküleceği konusunda anlaşma sağlanır, fiyat ve farklı anlaşmalar da buna göre belirlenir.

Fiyatın belirlenme aşamasında özellikle fabrikanın türü başta olmak üzere zorluk, malzemenin dayanıklı olup olmadığı, ömrü ve daha birçok unsur dikkate alınmaktadır. Tüm söküm işleminden sonra malzemeler toplanır ve geri dönüşmek üzere tarafımızca ayrıştırılmak üzere ilgili alana getirilerek hizmet tamamlanmış olur.

Bina Sökümü Yapılır
Bina Sökümü Yapılır

Binalarda bulunan ısıtma ve su sistemlerine ait olan tüm teçhizat yapılarını kolayca sökerek satın alıyoruz. Kalorifer kazanı, doğalgaz boruları, su boruları, petek, demir ve alüminyum doğrama parçaları firmamız tarafından satın alınmaktadır. İstanbul’da bina sökümleri kapsamında asansör sökümü de yapıyoruz. Asansör sistemine ait çelik halat, ray demiri, asansör kabini ve diğer donanımları sökerek satın alıyoruz.

Kalorifer Kazanı Sökümü Ve Satın Alınması

Özellikle eski yapılarda yer alan kazan tipi kömürle ısıtmalı merkez yanmalı kazanlardır. Hemen hemen her bölgede doğal bulunması nedeniyle kalorifer kazanlarının sökümü istenmektedir. Şirketimiz binaya herhangi bir zarar vermeden kalorifer kazanı sökümü yapmaktadır. Eski kalorifer kazanını satın alan firmamız yeni kazan için gerekli malzemelere kesinlikle dokunmamaktadır. Yıkımı düşünülen binalardan çıkarılan kalorifer kazanı geri dönüşüme gönderilerek size para kazandırabilir. Hurdacı telefon numarası: 0539 698 67 83

Bina İçi Sökümü
Bina İçi Sökümü

Kalorifer Peteği Sökümleri Ve Satın Alınması

Binalarda bulunan peteklerin demontajı uygun şekilde yapılarak satın alınmaktadır. Peteğin kullanım durumuna göre hurda veya ikinci el değeri üzerinden size nakit para ödemesi yapılır. İstanbul hurdacı firmamız hurda durumda bulunan petekler için en yüksek fiyatı vermektedir. Peteklerin yanı sıra havlupanlar, elbise kurutmalıkları, mutfak ve banyodaki ısıtma boruları gibi malzemelerin söküm ve satın alınma işlerini de yapıyoruz.

Bina Söküm İşleri

Bina söküm işleri kapsamında kurulan firmamızın geçmişi 30 seneye dayanır. Bina söküm hizmetleri; ekonomik işletmelerin ya da fabrikaların ekonomiye tekrardan döndürülmesi işlemine verilen bir isimdir. Bina söküm işlerinin ardından çevrede inanılmaz derecede atık maddeler oluşur. Bu atık maddeler temizlenmez ise çevreye ve doğaya zarar verir ve sağlığı olumsuz bir şekilde etkiler. Firmamız bütün bunların bilincinde olup ve bina söküm işleri sonrasında oluşan atıkları toplar. Sizde bina söküm hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız ulaşım sağlayabilirsiniz ve hizmet alabilirsiniz.

Bina Söküm Ve Yıkım Hizmeti

  Bina söküm ve yıkım hizmeti veren firmamız yetki belgesi bulunur. Oluşabilecek bütün risklere karşı önlemlerimizi önceden alıyoruz. İşini bilen ve profesyonel niteliğe sahip olan ekiplerimiz ile bu hizmeti sizlere sağlıyoruz. Bina söküm ve yıkım sonrasında oluşabilecek bütün atıklar bizim için önemlidir. Bu atıkları bizlere teslim ettiğinizde mutlaka geri dönüşüme gönderiyoruz ve tekrardan kullanılabilir duruma getiriyoruz. Atıkları düzgün bir şekilde temizliyoruz ve hiçbir atık maddesi kalmamasına özen gösteriyoruz. Sizde bina yıkım ve söküm hizmetinizden istediğiniz zaman  yararlanabilirsiniz. Sizlere 7/24 saat hizmet veririz. Fakat randevulu bir şekilde çalıştığımız için öncesinden randevu almanız tavsiye edilir

Yıkım İşi Yapan Hurdacılar

 

Sizde yıkım işi yapan hurdacılar firması arıyorsanız bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız kurşun, altın, bakır, gümüş, alüminyum gibi birçok hurda malzemenin hurda alım satımı işlemini gerçekleştirir ve aynı zamanda yıkım işlerini de yapar. Eğitim almış operatörlerimiz bulunmaktadır. Operatörlerimiz yıkma makinesini kullanarak bina apartman gibi yerlerin yıkımını yapar. İşimizde hızlı ve güvenli bir şekilde yapmak bizim için her zaman ön plandadır. Çıkan hurdaları bize vermeyi kabul ettiğiniz takdirde yıkım işini sizlere ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Siz de ücretsiz  yıkım işi yapan hurdacı arıyorsanız hemen bize ulaşın ve sizlere detaylı bir şekilde bilgilendirelim.

Fabrika Tesis Bina Söküm İşleri

Şirketimiz bina, tesis, fabrika söküm işlerini en iyi şekilde yapar. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimize yangın merdiveni ve asansör gibi yerlerin sökümü ve kesimini de en iyi şekilde yapıyoruz. Firmamızda son teknolojik birçok alet vardır ve bu işlemleri yaparken bu cihazları tercih ediyoruz. Söküm işlerini yaparken dikkatli olmak ve hassas davranmak önemlidir. Firmamızda çalışan ekiplerimiz hassas davranarak yıkım ve söküm işlemini gerçekleştirirler. Bina söküm ve yıkım işlemini yapan kişilerin mutlaka profesyonel olması gerekmektedir. Profesyonel olmayan yanlış kişiler ile bu işlem gerçekleştirildiğinde insanlar çevre ve yıkım makineleri olumsuz bir şekilde etkilenip zarar görebilirler. Siz de işinde profesyonel güvenilir ve titiz bir şekilde hareket eden bir firma arıyorsanız bizimle irtibata geçin

Profesyonel Ve Uygun Fiyatlı Bina Söküm İşleri

Bina söküm işleri uygun fiyata sizlere verilir. Bizim için müşterilerimizin uygun fiyata kaliteli hizmet alması gerçekten önemlidir. Sizlere kaliteli ve üst düzeyde hizmet sunmanın yanı sıra uygun fiyat teklifinde bulunuyoruz. Bütçeniz sarsılmadan bina söküm ve yıkım hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda binalarınızı yıktırmak istiyorsanız ve herhangi bir ücret ödemek istemiyorsanız; çıkan hurda karşılığında sizlere ücretsiz hizmet sunuyoruz.

Firmamızda bünyemizde çalışan bütün ekiplerimiz sizlere profesyonel bina söküm işleri hizmeti sunar. Çevrenin ve sizlerin sağlığı bizim için önemlidir. Planlı bir şekilde hareket ederiz ve öncesinden bütün önlemleri alırız. Sizde uzun senelerdir bu sektörde işini düzgün bir şekilde yapan bir firma arıyorsanız ulaşın ve sizlere uygun fiyat çıkaralım.

İstanbul Bina Söküm İşleri Yapan Hurdacılar Birliği

İstanbul’da yaklaşık 30 yıldır söküm, yıkım, kırım ve moloz atım işi yapmaktayız. Müşterilerimizin bizden istediği işi en ufak detayına kadar yapmak görevimizdir. Ayrıca iş tesliminde verilen zamana kesinlikle uymaktayız. Yılların verdiği deneyimle ile birçok bina için söküm ve kırım işini alnımızın akıyla teslim ettik. Binanızın içini yenilemek veya tadilattan geçirmek istiyorsanız bizi arayın. İstanbul Hurdacılar Birliği her nevi yıkım, söküm, kırım, hafriyat kaldırma ve hurda alım işlerini yapmaktadır.

Kapı Pencere Söküm İşleri
Kapı Pencere Söküm İşleri

Avcılar’da Bina Yıkan Firmalar

Firmamız avcılar bölgesinin Bina yıkım hizmetini sağlamakta binalar nasıl yıkılır yıkım kararı neye göre belirlenir.Avcılar bölgesi istanbulun depreme karşı en riskli olduğu bir bölgedir bu nedenle İBB belediyesi eski yapı çatlamış dökülmüş binalara kolondan sağlamlık kontrolü yaparak test ediyor.çıkan sonuca göre yıkım kararı çıkıyor yıkım kararı elinize ulaştığında sizlere belirli bir süre tanımlanıyor o süreç zarfında binanızı yıktırmanız gerekmektedir. Bina Yıkım Hizmeti veren yıkılacak olan binaların hurdasını almaktayız

4 thoughts on “Bina Söküm İşleri”

  1. Apartmanimiz yikiliyor; sadece kendi dairemden cikacak seyleri satin alir misiniz? Cok guzel, yeni gomme dolaplar, Amerikan kapilar vs her sey mevcut; hepsi guzel. Benimle email ile iletisime gecebilirsiniz. Tesekkurler.

  2. Geri bildirim: Çankırı Hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı
  3. Geri bildirim: En Yakın Hurdacı Beylikdüzü - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir