Hurda Karşılığı Bina Yıkımı Bedava

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı Bedava! İstanbul Hurda Firması olarak İstanbul’da bina yıkım işleri yapmaktayız. Ayrıca enkazdan çıkan hurdalara karşı binayı ücretsiz yıkıyoruz. Tecrübeli yıkım ekibimiz gerekli tüm önlemlerle çalışmaktadır. Ayrıca yıkıma uygun donanımlı iş makinelerimiz de mevcuttur. Yıkmak istediğiniz bina için bizimle ön görüşme yapın, yapı analiz ekibimiz size detaylı bilgi versin. İstanbul’da bina yıkımı yapan firmamızın telefon numarası: 0539 698 67 83

Her Türlü Söküm İşi Yapılır!

Her türlü söküm işi yapılır! Fabrika, bina ve benzeri yapılarda özellikle her türlü söküm işlemi tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Verilen fabrika tesis bina sökümü işleri olmak üzere çatı, yangın merdiveni, kalorifer daha birçok hurdaya çıkacak olan yapı sökülebilmektedir. Kazan dairesi sökümü de özellikle fabrika ve tesis gibi yapılar için gerçekleştirdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır.

Bina Yıkım Hizmetleri

Bu anlamda pek çok farklı türde sökümü yapılan hurdanın alımı da tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Buna verebileceğimiz örnekler arasında yangın merdivenlerinden demir ürünlere ve kazan dairesine kadar pek çok ürün başta olmak üzere, kazan, su borusu ve daha birçok hurdayı almakta olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu noktada elbette söküm işleminin kalitesi oldukça önemlidir. Çünkü söküm işlemi ne kadar hızlı ve aynı zamanda güvenilir şekilde gerçekleştirilirse hurdaların kurtarılabilmesi de o kadar mümkün olacaktır.

İstanbul Bina Yıkımı Dikkat Edilecek Unsurlar

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı Bedava! Hızlı ve güvenilir söküm işlerinde neredeyse eskiyen ve yıkılacak olan yapıdan kurtulabilen tüm hurda sökülmektedir. Bu sökülen hurdaların değerlendirilebilmesi, tamamen söküm işleminin kalitesine bağlıdır. Söküm işlemi sorunsuz ve güvenilir şekilde halledildiği zaman bu sayede yeni yapılacak olan inşaatlar için de daha fazla kaynak ayrımı yapabilmek mümkün olmaktadır. Hurdaların söküm işlemleri ile ilgili şu dipnotları düşebiliriz:

 • Kullanılmayan tüm hurdalar dikkatle değerlendirilir ve hurda türüne göre ayrıştırılır. Bu sayede birçok geri dönüşüm malzemesi de elde edilir ve daha çok hurda satılmış olur.
 • Aynı zamanda kiremit, tuğla ve benzeri tür hurda ve molozlar arasında da değerlendirilecek olanlar ayrıştırılmaktadır.
 • Özellikle fabrika tesis bina sökümü işleri kapsamında plastik ya da ahşap çerçeve, camlar ve daha birçok malzeme itina ile sökülmektedir.
 • Fabrika ve tesislerde ayrıca özel araç ve gereçlerle geri dönüşümü yapılabilecek olan her maddenin söküm işlemi gerçekleştirilir.
 • Çatı, iskelet demiri, alt yapı boruları, elektrik aksamı hızlı ve özenli bir şekilde sökülür.

Uygun fiyatlar ile itina göstererek en hızlı şekilde bina ya da tesis yıkıma hazır hale getirilmekte olup aynı zamanda hurdalar satılarak olanaklar da değerlendirilmiş olur.

Hurda Yıkımı Bina Sökümü Hurdacılar Birliği

İstanbul gibi kompleks yerleşim yapılarına sahip şehirlerde yıkım işleri sanılandan daha tehlikeli olabilmektedir. Deneyimsiz kişilerce yapılan yıkımlar can ve mal kayıplarına yol açabilir. Çevre güvenliği alınmadan başlanan bir yıkım çok kısa sürede bir faciaya dönüşebilir. Bu nedenle güvenilir firmalar ile çalışarak riski en aza indirmeye çalışın. Firmamız çalışanları ilgili eğitimleri alarak iş sahasında yaşanabilecek tüm olumsuz durumlara karşı tecrübelidirler. Ayrıca gerekli risk analizleri yapıldığı için yıkım sorunsuz bir şekilde yapılır. Hurdacılar Birliği olarak size risksiz bina yıkımı sözleşmesi yapamaya davet ediyoruz.

İş makinesi ve kırım aleti kullanan operatörlerimiz sertifikalı uzman kişilerdir. Çevreye zararı engellemek için örtüleme ve perdeleme çalışmaları yapılır. Çelik levhalardan oluşan paneller ile saha çevresi sarılır. Yayalar için gerekli ikaz işaretleri yerleştirilir.

Hurda karşılığı bina yıkımlarında yapılan en büyük hata demirlerin enkazdan çıkarılması için molozların yıkım alanında parçalanmasıdır. Bu işlem çevreye toz yani asbest yayılmasına neden olur. Şirketimiz bina yıkımı işlerinde daima sulama yöntemi ve örtüleme sistemleri ile çevreye zararlı toz ve asbestin yayılmasına engel olur. Ayrıca moloz ve diğer atıklardan hurda ayrıştırma işlemi yıkım sahasında değil yerleşim yeri dışında kendi sahalarımızda yapılır.

Vinçli Bina Yıkımı İstanbul
Vinçli Bina Yıkımı İstanbul

Hurda Karşılığı Bedava Yıkım Maddeleri

 • Binada Var Olan Demir Baş Eşyalar Alınmaması
 • Kapı Pencere Korkuluk Parke Kalması
 • Elektrik Kabloları Varsa Binada Kombi Kalorifer Petekleri Alınmaması
 • Yıkılacak Binada Elektrik Su Doğal Gaz Tamamen Sonlanmalı
 • Hurda Karşılığında Binan En Az 3 Katlı Olmazı 
 • Yıkılacak Binanın Konumu ve KM Mesafesi Dikkate Alınması
 • Yıkılacak Binanın Yıkım Kararı Ve Belediye Onaylı Olması
 • Hurda Karşılığında Bina Yıkımı Sadece Binanın Yıkılması Moloz Taşıma Olmaması 
 • Hurda Karşılığında Bina Yıkımında Sadece Bina Yıkımı Gerçekleştirilir 
 • Enkaz Moloz Taşımı Ayrıca Üçretlendirilir 

Neden Hurda Karşılığı Bina Yıkımı?

Yıkım kararı verilen binanın keşfi, iş makinelerinin çalışması, projede görev alan personelin ücretleri, moloz ve diğer artıkların taşınması ve çevre düzenlemesi bir maliyet oluşturmaktadır. Bu maliyeti karşılamak yerine yıkım alanından çıkacak olan genellikle demir hurdasını satmak yeterli olmaktadır. Hurdacı firmamızca güncel hurda fiyatı üzerinden size bir hesap tutarı özetlenecektir. Hangi durum sizin için daha uygun ise yıkım işlemi o anlaşmaya göre yapılır.

Hurdacılar Birliği olarak yıkım izni alınmamış binalarda çalışma yapmıyoruz. İlgili belediye ve Çevre Şehircilik Bakanlığı’nca uygun görülen yöntemlerle yıkım süreci başlatılır. Bina sahibi veya vekâlet verdiği vasisi tarafından bağlı bulunulan belediyeye müracaatta bulunarak gerekli izin işlemlerini başlatabilir.

Bina Yıkım Firması İstanbul
Bina Yıkım Firması İstanbul

Toplu Konut Yıkımları ve Kentsel Dönüşümlerde Rolümüz

Hurdacılar Birliği olarak İstanbul’da başlatılan Kentsel Dönüşüm Projelerinde aktif görev almaktan gurur duyuyoruz. Bina yıkım masraflarını en aza indirmek için yıkım alanlarından hurda alıyoruz. Toplu konut alanlarında yıkım çalışması yürütüyoruz. Yine bu alanlardan hurda demir satın alıyoruz.

Kentsel Dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen binalarda her tür yıkım ve söküm işini profesyonelce yapıyoruz. Çelik kapı, pvc kapı pencere, mutfak dolapları, parkeler ve diğer malzemeleri zarar görmeden söküp satın alıyoruz. Yine aynı binalardan kalorifer kazanları, ısıtma boruları ile kalorifer peteklerini satın almaktayız.

Bina yıkım Hizmeti yıktığımız molozu taşıyoruz yerine size toprak seviyesinde alan bırakıyoruz

Youtube Kanalımızdan Bina Yıkım Videosu İzleyebilirsiniz İzlemek İçin Tıkla

2 thoughts on “Hurda Karşılığı Bina Yıkımı Bedava”

 1. Geri bildirim: Çorum Hurdacı Firmaları - En Yakın Hurdacı
 2. Geri bildirim: Esenyurt Hurdacı Numarası - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.