Sarı Hurdası Alan Hurdacı

Hurda Sarı Fiyatları Kondesa başta bir parça olarak ele alınır ve pek çok sektörde kullanılır. Motor üzerine etkisi olan bu parça, daha çok denizcilik sektöründe kendini gösterir. Son derece pahalı bir parça olduğu için ikinci el imkanları göz önünde bulundurulur. Özellikle de:

 • Hurdaya çıkan kondesaların toplanmasına özen gösterilir.
 • Hurda olanlar beraberinde yenilenir ve kullanıma uygun hale getirilir.
 • İkinci el pazarında boy gösterenler fiyatları daha makul tutulur.

Hurda kondesa sarısı olan hurdası ile iletişime geçenlerin işi uzun sürmeyecektir. Yani hurda olarak ele alınanlar maliyet açısından daha makul gelir. Gerek alımın avantajlı gerekse satışın daha makul tutulması da vatandaşların talep göstermesine etki etmiştir.

Hurda Sarı Fiyatları
Hurda Sarısı

Sarı Hurdası Alan Yerler

Sarı pervane alan hurdacı ile iletişime geçenlerin işi uzun sürmez. Ağır ve maliyetli olan bu hurda türüne dair ilk etapta fiyatlar göz önünde bulundurulur. Yine bakır ve demir hurdalar gibi önce kg hesaplamalarına göre fiyat çıkartılır ve temin etmek uzun sürmez. Avcılar Sarı Hurdası Alanlar

Gemilerde ve teknelerde kullanılan sarı hurdalar motor suyuna etkilidir. Suyun soğutulmasına yardımcı oldukları için önemli bir yere sahiptir. Bunun üzerine olmazsa olmaz deniz taşıtı parçaları arasında boy gösterir. Ve bu parçayı temin etmek isteyenler hurdacılar ile iletişime geçer.

Gemi Pervane Hurda Sarısı Fiyatları

Gemi pervane sarısı alanlar fiyatları kg üzerinden belirler. Öyle ki teknede ve gemide kullanılan pervaneler farklı niteliklere sahip. Aynı zamanda farklı kg ağırlıkları mevcut durumda. Bunun üzerine:

 • Ortalama 18 – 35 TL aralığında kg hesaplamalarına yer verilir.
 • Sarı hurda ve çubuk talaşı olmaları da fiyatlara etki eder.
 • Hurda radyatör ile vana musluk gibi parçalar üzerine fiyatlar netlik kazanır.
  Sarı gemi pervanesi
  gemi pervanesi hurdası

Bunun üzerine hurda alımı gerçekleşir ve müşterilerin kazanç sağlamaları mümkün hale gelir. Hurda Sarı Fiyatları için 0539 698 67 83 Gemide veya teknede boşa çıkan kondesalara ilişkin bu yönde tercihte bulunmanız avantajlı olmanızı sağlayacaktır. İşlevini yitiren ürünlerin satılması ile beraber kazanç elde edilir.

Hurda Kondesa Taşıma & Yükleme

KG değerlerine bağlı olarak taşıma ve yükleme aşamalarına geçilir. Başta en uygun araçların temin edilmesine dikkat edilir. Araca yükleme titizlikle gerçekleşir ve parçanın zarar görmesi engellenir. Özellikle de:

 • Dış kısmının daha fazla hasar görmemesi sağlanır.
 • İşlevine zarar verecek darbelerden uzak durulur.

Bunun üzerine araca yükleme yapılır ve çevreye zarar vermesi engellenir. Yeniden sektöre kazandırılması uzun sürmez. Yine ihtiyacı olanlar ikinci el olarak temin edebilir ve bunun üzerine tasarruf sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir