Sarı Hurdası Alan Hurdacı

Hurda Sarı Fiyatları Kondesa başta bir parça olarak ele alınır ve pek çok sektörde kullanılır. Motor üzerine etkisi olan bu parça, daha çok denizcilik sektöründe kendini gösterir. Son derece pahalı bir parça olduğu için ikinci el imkanları göz önünde bulundurulur. Özellikle de:

 • Hurdaya çıkan kondesaların toplanmasına özen gösterilir.
 • Hurda olanlar beraberinde yenilenir ve kullanıma uygun hale getirilir.
 • İkinci el pazarında boy gösterenler fiyatları daha makul tutulur.

Hurda kondesa sarısı olan hurdası ile iletişime geçenlerin işi uzun sürmeyecektir. Yani hurda olarak ele alınanlar maliyet açısından daha makul gelir. Gerek alımın avantajlı gerekse satışın daha makul tutulması da vatandaşların talep göstermesine etki etmiştir.

Hurda Sarı Fiyatları
Hurda Sarısı

Sarı Hurdası Alan Yerler

Sarı pervane alan hurdacı ile iletişime geçenlerin işi uzun sürmez. Ağır ve maliyetli olan bu hurda türüne dair ilk etapta fiyatlar göz önünde bulundurulur. Yine bakır ve demir hurdalar gibi önce kg hesaplamalarına göre fiyat çıkartılır ve temin etmek uzun sürmez. Avcılar Sarı Hurdası Alanlar

Gemilerde ve teknelerde kullanılan sarı hurdalar motor suyuna etkilidir. Suyun soğutulmasına yardımcı oldukları için önemli bir yere sahiptir. Bunun üzerine olmazsa olmaz deniz taşıtı parçaları arasında boy gösterir. Ve bu parçayı temin etmek isteyenler hurdacılar ile iletişime geçer.

Gemi Pervane Hurda Sarısı Fiyatları

Gemi pervane sarısı alanlar fiyatları kg üzerinden belirler. Öyle ki teknede ve gemide kullanılan pervaneler farklı niteliklere sahip. Aynı zamanda farklı kg ağırlıkları mevcut durumda. Bunun üzerine:

 • Ortalama 18 – 35 TL aralığında kg hesaplamalarına yer verilir.
 • Sarı hurda ve çubuk talaşı olmaları da fiyatlara etki eder.
 • Hurda radyatör ile vana musluk gibi parçalar üzerine fiyatlar netlik kazanır.
  Sarı gemi pervanesi
  gemi pervanesi hurdası

Bunun üzerine hurda alımı gerçekleşir ve müşterilerin kazanç sağlamaları mümkün hale gelir. Hurda Sarı Fiyatları için 0539 698 67 83 Gemide veya teknede boşa çıkan kondesalara ilişkin bu yönde tercihte bulunmanız avantajlı olmanızı sağlayacaktır. İşlevini yitiren ürünlerin satılması ile beraber kazanç elde edilir.

Hurda Kondesa Taşıma & Yükleme

KG değerlerine bağlı olarak taşıma ve yükleme aşamalarına geçilir. Başta en uygun araçların temin edilmesine dikkat edilir. Araca yükleme titizlikle gerçekleşir ve parçanın zarar görmesi engellenir. Özellikle de:

 • Dış kısmının daha fazla hasar görmemesi sağlanır.
 • İşlevine zarar verecek darbelerden uzak durulur.

Bunun üzerine araca yükleme yapılır ve çevreye zarar vermesi engellenir. Yeniden sektöre kazandırılması uzun sürmez. Yine ihtiyacı olanlar ikinci el olarak temin edebilir ve bunun üzerine tasarruf sağlar.

Hurda Sarı Fiyatları/ Pirinç Sarı Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda sarı alan firmamız 1998 senesinde kurulmuştur ve kurulduğu günden bu yana en iyi hizmeti sağlamak için gece gündüz demeden uğraş vermektedir. Amacımız müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve müşterilerimizin beklentilerine kısa süre içerisinde cevap vermektir. Birçok çeşit hurdayı aldığımız gibi hurda sarı malzemelerinizi de kısa süre içerisinde sizden teslim alırız. Hurda sarı fiyatları nedir diye soracak olursanız aslında bu fiyatlar sürekli olarak değişmektedir. Çünkü borsanın yükselmesine bağlı olarak fiyatlarımız da yükselir ve inmesine bağlı olarak fiyatlarımız da iner. Sizlere fiyat hakkında detaylı bilgi sunmamız için bizlere iletişim yolu ile bağlantı kurabilirsiniz. Pirinç sarı hurdası alan hurdacılar olarak sizlere 7/24 saat hizmet sunarız

 

Hurda Sarı Alan Hurdacı Firması

 

 Elinizde hurda sarı mı mevcut? Hurdalık malzemelerinizi verebileceğiniz en iyi hurdacı arıyorsanız aradığınız yerdesiniz ve hemen bize ulaşmalısınız. Hurda sarı alan hurdacı firması olarak müşterilerimize en iyi fiyatı vermek ve onları memnuniyetini sağlamak bizim görevimizdir. Bizim için her zaman müşteri memnuniyeti ön planda olmuştur ve onları hem hizmetimiz ile hem de vereceğimiz fiyat ile mutlu etmeyi başarmış bulunmaktayız. Siz de elinizde bulunan hurda sarıları bizlere vererek geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz

 

Hurda Sarı Değerinden Hurda Alımı

 

 Hurda sarıların kullanım ömrünü tamamlaması sebebiyle ürün kullanılabilirlik seviyesini yitirir ve atık maddeye dönüşür.  Bu malzemelerin ise mutlaka bir geri dönüşüm ile tekrardan kullanılabilir hale getirilmesi gerekir. Çünkü çevrede birçok alanda saklanan hurda sarılar zamanla çürür ve çevre sağlığını ve insan sağlığını olumsuz bir şekilde etkiler. Firmamız  değerinden hurda alımını sizlere sağlar. Elinizde bulunan hurda sarılar için tek yapmanız gereken iletişim numaramız dan bizlere ulaşım sağlamanızdır. Sizlere bir telefon kadar uzağız ve bizleri ulaşım sağladığınız da personellerimize kısa süre içerisinde adresinize göndeririz. Adresinize gönderdiğimiz personellerimizin her biri işinde profesyonel ve işini iyi bir şekilde gerçekleştiren kişiler olduğu için hiçbir zaman sorun yaşamazsınız.

 

Hurda Sarı Adresten Hurda Alımı

 

 Hurda sarılarınız mevcut ve bizlere nasıl teslim edebilirsiniz? Hemen sizlere bu konudan bahsedelim ve sizlere fikir verelim. Depolarınızda, iş yerlerinize veya evinizin bir köşesinde hurda sarılar mevcut ise bize kısa süre içerisinde ulaştırabilirsiniz. İster kendiniz araç ile firmamıza getirebilirsiniz. Fakat aracınız yoksa veya müsait değilseniz bizlere konum belirttiğiniz takdirde kısa süre içerisinde adresinize geliyoruz ve adresten hurda alımı hizmetini sizlere sağlıyoruz. Müşterilerimizin zahmet etmesine gerek kalmadan işlemimizi kısa süre içerisinde hallediyoruz. Sizde alanında uzman ve profesyonel bir şekilde hizmet sağlayan bir firma ara yışındaysanız aradığınız  firmaya ulaştınız ve hemen bizimle iletişime geçiniz

 

Hurda Sarı En İyi Fiyat Garantisi

 

 Hurda sarı günümüzde çok değerli olan bir hurda çeşididir ve geri dönüşüme gönderilerek kısa süre içerisinde tekrardan kullanılabilir duruma getirilir. Firmamız sizlerin her çeşit hurdasına değer veriyor ve en iyi fiyat garantisi ile sizlere sağlıyor. Sizde hurdalık malzemelerinizi satacaksınız ve en iyi fiyat teklifi sunan bir firma arıyorsanız bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Başka firmalardan da teklif alabilirsiniz. Bu piyasada sizlere en iyi teklif teklifinde bulunacağımıza şüpheniz olmasın. Çünkü kurulduğumuz günden bu yana her zaman en yüksek fiyata müşterilerimize hizmet sunduk ve  sunmaya da devam edeceğiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere dilediğiniz zaman diliminde sizlere hizmet vermeye hazırız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir