İstanbul Hurdacı

İstanbul Hurda Firmaları – İstanbul Hurda Alım Satım

İstanbul’un her yerinden, Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelerden hurda alım satım işlemi yapıyoruz. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun size en yakın hurdacıya, Hurdacılar Birliği çatısı altında bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Her türlü demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kâğıt ve karton hurdası, plastik hurda, çelik hurdası, nikel hurdası, çinko hurdası, sarı hurda, imalat artığı hurdalar, talaş hurdası, tel hurda, içecek kutusu hurdası, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdaları, çatı, merdiven, pencere korkuluk hurdaları, elektronik eşya hurdası, inşaat hurdaları, pvc pencere hurdaları ve hurda sınıfına giren diğer her türlü hurda alım satım yapıyoruz.

İstanbul Hurda Alım Satım
İstanbul Hurda Alım Satım

Hurdacılar Birliği olarak İstanbul’da, hurda ticaretinde en geniş hacme sahip firmayız. İstanbul’un Çatalca’dan Tuzla’ya tüm içlerinde, ilçelerin tüm mahallelerinde size en yakın hurdacıya ulaşmak için bizi arayın. Firmamız 7/24 hizmet sunmaktadır. Bize haftanın 7 günü, günün 24 saati ulaşabilirsiniz. İstanbul’da hurda satmak için bize ulaşın. İstanbul hurdacısı Hurdacılar Birliği firmasıdır.

İstanbul’da Hangi Hurda Çeşitleri Alınmaktadır?

Demir Hurdası: Özellikle şantiye sahalarından hurda inşaat demiri almaktayız. Ayrıca yangın merdiveni, kalorifer kazanı ve demir içeren diğer hurda malzemelerin alımını yapıyoruz. Kendi işçi ve olanaklarımızla ile adresten demir hurdası satın alıyoruz.

Hurda Bakır: Atalyölerden ve elektrik işi yapan yerlerden bakır almaktayız. Bakır hurdası yerinde ve değerinde en iyi şekilde işlem görmektedir.

Sarı Hurdası: Mutfak ve banyo malzemeleri başta olmak üzere hurda sarı alınır. Fabrika araiş sarı hurdası en iyi fiyattan alınır.

Krom Hurdası: Kullanıcı sağlığı açısından oldukça hijyenik olan krom birçok sektörde kullanılıyor. Atıl duruma gelen hurda krom için bize telefon edin. Kromun paslanmaz özelliğinden dolayı bir diğer adı paslanmazdır.

Hurda Alüminyum: Profil, doğrama, tas tabak, matbaa kalıpları vs. şeklinde bulunan alüminyum en güncel fiyattan satın alınır. Bize adresi gönderin aynı gün içinde alımı gerçekleştirelim. Paranız iş sonunda hemen verilir.

Plastik Atıklar: Plastik hurdaları satmak için arayış içerisine girdiyseniz kendinizi daha fazla yormayın. Bize telefon açın detayları verin size en iyi hurda fiyat teklifini verelim.

İstanbul'da Hurda Alan Firmalar
İstanbul’da Hurda Alan Firmalar

İstanbul’un en büyük hurdacı firması Hurdacılar Birliği olarak nerede olursanız olun hurdalarınızı adresten alalım. Adres verdiğinizde ya da whatsapptan konum attığınızda hurdanızı kapınızdan alırız. Hurda alım işlemini hassas kantarlar ile şeffaf olarak hurda sahibi ile beraber yapılır.

Hurdacılar Birliği; Avcılar hurdacısı, Esenyurt, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Büyükçekmece, Arnavutköy, Güngören, Esenler hurdacısı, Sultangazi, Zeytinburnu, Bayrampaşa hurdacısı, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Kâğıthane, Beyoğlu, Şişli, Fatih, Beşiktaş, Sarıyer, Çatalca’da hurdacı ve Silivri hurdacısı olarak İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet sunmaktadır.

Hurda Alım Satım Türkiye Geneli

Hurda alım satım işlemleri özellik ile son yıllarda daha önemli bir yere sahip olmaya başladı. Bu yüzden her ne kadar bu alanda hizmet vermeye devam eden İstanbul hurda alan firmalar sayısı artış gösterse bile satım yapacak kişilerin iyi bir araştırma yapması gerekir. Hurdalar her ne kadar farklı metal ya da metal olmayan ürünlerden meydana gelse bile birçok firma tarafından sanki aynıymış gibi algılanmasına ve buna göre ücret ödenmesine neden olur. Fiyatların genel skalası incelenecek olduğu zaman her şeye sabit bir şekilde 3 ila 5 TL arasında kilo başı ödeme yapıldığı bilinir. Fakat hurda alım satım konusunda asla tek bir fiyat olamaz. Hurda alüminyum fiyatı ile hurda bakır arasında belirgin bir fark vardır.

Fakat birçok firma bu şekilde ödeme yapmak yerine sabit ödeme yapmanın daha cazip gelmesinden dolayı müşterileri geri plana atarak alım işlemlerini yaparlar. Bu anlarda Miray metal olarak kimsenin hakkına girmemek, en dürüst alım satım işlemlerini yapmak için müşterilerimiz bize hangi metal satmak istiyorsa onun fiyatlandırması ile alım satım işlemlerini yaparız. İstanbul da yer alan firmamız hurda alım ve satım konusunda gerçekten ön planda yer almaya devam ediyor. Yüksek kapasiteli bir hurda alım imkanlarımızın olması demirden bakıra, alüminyumdan sarı hurdasına, kromdan çinkoya, kağıttan plastiğe kadar akla gelen her hurda için alımlarımızı yapıyoruz.

İstanbul’da Hurda Alan Firmalar

Hurda alım satım konusunda Miray metal olarak işlemlerimize devam ederken bizlerin asıl amacı geri dönüşüme fayda sağlarken hem ülke ekonomisine katkı sunmak hem de doğanın kirliliklerden arınmasına yardımcı olmaktır. Bu yüzden müşterilerimiz için hizmetlerimizi onların çıkarlarını her zaman ön plana alarak sunmaya devam ediyoruz.

Eğer müşterilerimizin hurdalarını getirmek için araçları varsa firmalar üzerinden direk alım işlemleri yapabiliyoruz. Fakat araçları yoksa ya da getirmek için uygun zamanları yoksa bu anlarda bizleri arayarak bilgilendirme yapan müşterilerimizin kapılarına kadar giderek hurda alım işlemlerini yapıyoruz. En güncel hurda fiyatları ile her zaman müşterilerimize kaliteli hizmet sunarak onların yanlarında olmaya devam ediyoruz.

İstanbul Demir Hurdası

İstanbul demir hurdası güncel fiyatları ile alım ve satım işlemlerimiz devam ediyoruz. İsteyenler her hurda da olduğu gibi firmamıza gelerek satım işlemlerini yapabilecekleri gibi isteyenler de bizleri arayarak uygun zamanlar için talimat verebilir, evlerinden ya da kapılarının önünden nakit bir şekilde hurdaların almamızı sağlayabilir.

Ülkemizde en çok bulunan hurdanın demirden olması, artık kullanım için hali kalmayan, özelliklerinin büyük bir kısmını ya da tamamını yitirmiş olan atık metaller olarak bilinir. Böylesi atık olan metalleri de satın alarak sanayi ve ülke ekonomisine kazanç olarak hedefi ile devam ediyoruz. Demir hurdaları tüm dünya üzerinde oluğu gibi il genelinde de büyük bir para sahip olması ile biliniyor. Demir hurdaları alım fiyatları hal böyle olunca daha  büyük bir öneme sahip oluyor. Bölgemize ait olarak yer alan ilçelerde hurda satımı yapacak kişiler iletişim kısmında yer alan numaran anında erişim sağlayarak diledikleri gibi hurda satım işlemlerini yapabilirler. Demirden bakıra alüminyumdan kağıda plastikten kabloya varana kadar birçok hurda alım ve satım işlemleri yapılacak. Müşteri memnuniyeti konusunda gerçekten elimizden gelen her şeyin en iyisini yapmak için isteyenler için direk firma üzerinden alım satım işlemleri yapılırken isteyenlerin de kapılarına kadar giderek alım işlemlerini sunmaya devam ediyoruz.