Çatalca Hurdacı Şirketleri

İstanbul’da yeni projelerin adresi olmayı başaran Çatalca’da çok sayıda fabrika bulunmaktadır. Tekstil, ev eşyaları ve boya fabrikaları oldukça yoğundur. Fabrikaların imalat artıklarının tekrar geri dönüşüme gönderilmesi amacıyla kurulan şirketler Çatalca hurdacı olarak hurda  ticaretinin temelini atmıştır. Ayrıca Atatürk Sanayi Sitesi gibi yerler sayesinde makine ve motor hurdası gibi değişik türde hurda çeşitleri de Çatalca’da fazlaca bulunmaktadır.

Şirketimiz Çatalca hurdacı firmaları arasında güvenilir hurda alım satımı yapmasıyla tanınır. Hurdanızı dükkânınızdan zahmetsizce alan ekiplerimiz hurda değerini peşin para ile ödemektedir. Firmamız hurda tartımında müşterimizin aklında hiçbir soru işareti kalmayacak şekilde hassas, elektronik bilgisayarlı kantarlar kullanmaktadır. Müşterimiz dilerse başka bir kantarda da tartım yapılır.

Çatalca'da hurda demir alan firmalar
Çatalca’da hurda demir alan firmalar

FERHATPAŞA’DA HURDA ALIM SATIM YAPAN FİRMA

Çatalca’da her noktaya geri dönüşüm hizmeti veren firmamız Ferhatpaşa Mahallesi’nde hurda almaktadır. Adresten hurda satmak için doğru adrestesiniz.

KALEİÇİ MAHALLESİ HURDACI TELEFONU

Bölgenizde bulunan ekiplerimize kolayca ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızdaki numaradan bize ulaşıp tam adres bildirin. Çatalca Hurdacı olarak Kaleiçi için en güncel hurda fiyatı teklifi yapalım size.

ÇANAKÇA’YA YAKIN HURDACI

Çanakça Mahallesi’nde hurda satmak için size en yakın hurdacı firması arıyorsanız yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Lütfen hurda çeşidini ve tahmini ağırlığını bize iletin.

ÇATALCA ÇAKIL’DA GERİ DÖNÜŞÜM

Geri dönüşüm faaliyetlerine devam ettiğimiz semtlerden biri olan Çakıl Mahallesi’nde her nevi hurdayı yerinde ve değerinde alıyoruz.

KARACAKÖY MERKEZ’DE HURDA DEMİR

Demir hurdası birikimleri için size iyi bir kazanç imkanı sunan firmamız Karacaköy’de sizi zahmete sokmadan nakliye vs. işlemlerini üslenerek hurda demirleri alıyor.

KESTANELİK MAHALLESİ’NDE KABLO HURDASI

Özellikle elektrik elektronik ile uğraşan esnaflar ile yerel hurdacılardan hurda kablo almak için Kestanelik’e geliyoruz. Çatalca hurda açısından zengin bir ilçedir ve bunu Kestanelik gibi yerleşim yerlerine borçludur.

Çatacal'da hurda araiş alımı
Çatacal’da hurda araiş alımı

ÇİFTLİKKÖY’DE ALÜMİNYUM ALANLAR

Hurda alüminyum için kilo miktarı ne kadar olursa olsun fiyat düşürmeden Çiftlikköy’de adresten alıyoruz. Yapmanız gereken sadece tam adresi bize iletmek.

GÖKÇEALİ’DE ŞANTİYE HURDASI

İnşaat sahalarında çalışmanızı olumsuz etkileyen ne kadar gereksiz şantiye malzemesi varsa hepsini almaya talibiz. Çatalca’da şantiye alanlarına konteyner da gönderebiliyoruz.

İHSANİYE MAHALLESİ ARAİŞ HURDASI

Üretim atölyelerinden çıkan metal parça alaşımları arasında değerli hurda türlerini de bulunduran araiş hurdası alımı için İhsaniye’de biz hazırız.

KABAKÇA’DA HURDA SARI ALIMI

Mutfak ve banyo gereçlerinin tamiri ve değiştirilmesi neticesinde sucu ve nalbur esnafımızda biriken sarı veya pirinç için uygun fiyat vermekteyiz. Kabakçı esnafımızdan telefon bekliyoruz.

YALIKÖY MAHALLESİ’NDE KROM PASLANMAZ

Demir ve çeliğe göre daha sağlıklı olduğu ispatlanan krom eğer elinizde atıl durumdaysa geri dönüşüme göndermek için bize hurda olarak satabilirsiniz.

Çatalca hurda alımı
Çatalca hurda alımı

SUBAŞI CİVARI HURDACILIK

Bölgede hurdacılık yapanların sayısı her geçen gün artmaktadır. Bunun en önemli nedeni hurda fiyatlarının yükselmesi ile iyi bir kazanç imkanı olarak görülmesi. Subaşı’nda hurda toplayan hurdacılardan toptan ve perakende hurda alımlarımız vardır.

MURATBEY MERKEZ’DE GÜVENİLİR HURDACI

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışan geri dönüşüm firmasıdır. Ticaret anlayışımız ilk kurulduğumuz günden beri karşılıklı güven üzerine kuruludur. Her zaman müşterilerimize karşı dürüst olduk. Özellikle hurda fiyatlandırması ve tartımı konusunda asla ve katiyen hileye bulaşmadık. Değerli müşterilerimiz de bu tutum ve davranışımızı takdir ettiler ki uzun yıllar birçoğu ile ticaret yapmaktayız.

OKLALI’YA GELEN HURDACILAR

Çatalca hurdacı firması olarak temel ilkemiz hiçbir metalin çöpe gitmemesi. Bunun içinde elimizden geldiğince Çatalca bölgesinde her noktaya gitmeye çalışıyoruz. Bu şekilde hizmet edip hurda alımı için ziyaret ettiğimiz yerlerden biri de Okkalı Mahallesi’dir.

HALLAÇLI’DA HURDA FİYATLARI

İstanbul’da hurda fiyatları sürekli değişmekte olduğu için Çatalca ve Hallaçlı gibi semtlerde sabit bir fiyatlandırma yapmak mümkün olmuyor. Bundan dolayı en doğru bilgiyi anlık olarak telefon ile verebiliyoruz.

OVAYENİCE’DE FABRİKA HURDASI

Artık üretim yapmayan fabrika binalarındaki makine ve sistemleri zarar vermeden sökerek satın almaktayız. Ayrıca Ovayenice’de üretim yapan fabrikalardan tamiri yapılamayan makineleri hurda olarak alıyoruz. Fabrika bina yıkımı, çatı sökümü vs. işleri tarafımızdan titizlikle yapılır.

Çatalca'da fabrika, çatı, bina yıkımı yapan firmalar
Çatalca’da fabrika, çatı, bina yıkımı yapan firmalar

ATATÜRK MAHALLESİ YIKIM HURDASI

Yıkımı yapılan tüm binaların enkaz kaldırma işleri itina ile yapılır. Molozların arasından çıkan demir ve diğer metal hurdalar değerinde alınır. Yıkım öncesi haber ederseniz binadan kullanılabilir durumda olan eşya ve malzemeler düzgünce sökülerek ikinci el fiyatı üzerinden alınır.

AKALAN’DA HURDA BAKIR

Bakır hurdası satmak istiyorsanız Akalan Mahallesi civarında size en iyi hizmeti verecek şirket biziz. Lütfen telefon ile irtibata geçiniz.

GÜMÜŞPINAR’DA ATIK PLASTİK ALIMI

Çatalca hurda çeşitleri arasında yoğun bir yer tutan plastik hurdası alımı için bizi tercih etmenizi önemle tavsiye ederiz. Gümüşpınar Mahallesi gibi semtlerden atık plastik su şişeleri, bidon, varil, naylon vb. hurdaları en iyi fiyattan aşıyoruz.

ÖRENCİK MAHALLESİ’NDE KAĞIT KARTON HURDASI

Atık kağıt toplayıcıları tarafından toplanan koli ve kağıtların neredeyse tamamını toptan almaktayız. Sizler de elinizde, iş yerinizde, okulunuzda, deponuzda bulunan atık kağıt, karton ve kolileri iyi fiyattan satmak isterseniz bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir