Çatalca Hurdacı

Çatalca Hurdacı

Çatalca Hurdacı İstanbul Çatalca üzerinden bakır, demir, alüminyum ve sarı hurdası alımları yapılarak geri dönüşüm alanına kazandırılmaktadır. Özel presleme araçlarıyla, hurdalar ayıklandıktan sonra ölçümleri yapılacak ve güncel hurda fiyatları üzerinden değerlendirilerek peşin ödemesi yapılacaktır. Doğada 100 yıla aşkın kalabilen ve toprağı zehirleyen işlenmiş maden türleri olarak hem çevreyi korumak hem de ek gelir elde etmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çatalca Hurdacı Firmaları

Çatalca hurdacı firmaları olarak bu sektörde öncü bir firma olarak belirtiliriz ve müşteri memnuniyetini esas alarak faaliyetlerimizi gerçekleştiririz. İnsanlara faydalı olmak ve çevreyi, doğayı korumak çok önemlidir. Kurulduğumuz günden bu yana bu düşünce ile hareket ediyoruz. Adresinizde bulunan hurdalara en iyi fiyat teklifini biz veriyoruz ve adresinizden hurda alımını gerçekleştiriyoruz. Çatalca hurdacı adresten hurda alır. Bunun için bize ulaştığınızda adresiniz vermeniz gerekir. Hemen elemanlarımızı adresinize gönderiyoruz ve işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çalışma politikamızın özü; müşterilerimizin ihtiyacının zamanında karşılanmasıdır. Sizde  başka bir firma ile görüşmeden bize ulaşın ve en iyi fiyatlarımız ile sizlere hizmet verelim.

 

Çatalca Hurdacı, Hurda Alımı Ve Geri Dönüşüm

Firmamız kurulduğumuz yıldan günümüze kadar çevreye doğaya ve ülkenin ekonomisine büyük faydalar sağlamıştır. Hedefimiz geldiğimiz noktayı seneler boyunca korumak ve ülke ekonomisine ve insanlığa daha fazla katkıda bulunmaktır. Bizi tanıyan ve bizden hizmet alan kişiler ayrıcalığımız da kısa süre içerisinde fark ederler ve bir sonraki tercihleri yine biz oluruz. Çünkü bir müşterilerimizin bizden memnun kalmasına önem veririz. Siz de ayrıcalık yaşamak istiyorsanız hurda alımı ve geri dönüşüm yapan firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz ve hurdalarınız da teslim edebilirsiniz

Çatalca Hurdası Firması Olarak Aldığımız Hurdalar

Çatalca en yakın hurdacı firması olarak önceliğimiz; kaliteli profesyonel bilinçli bir şekilde hizmet imkânı vermektir. Geri dönüşümün önemli olduğunu biliyor musunuz? Geri dönüşüm hem ülke açısından hem de çevre açısından çok önemlidir. Bu sebeple de çevrede bulunan veya ev iş yerlerinde bulunan hurdalar ülke ekonomisini düşürerek çevreye zararı olur. Firmamız bütün  hurdaları adresten teslim alır. Çatalca hurdacı firması olarak aldığımız hurdalar aşağıdaki gibidir

 

 • Krom hurdası
 • Kitap hurdası
 • Sarı talaş hurdası
 • Demir hurdası
 • Beyaz eşya hurdası
 • Alüminyum  hurdası
 • Kablo hurdası
 • Matbaa kalıpları hurdası
 • Bakır hurdası
 • Nikel hurdası
 • Sarı pirinç hurdası
 • Alüminyum külçe hurdası
 • Demir hurdası
 • Görüntü alüminyum hurdası
 • Çinko hurdası

 

Çatalca Hurdacı Alım Satım

Çatalca hurdacı olarak ne zaman ihtiyaç duyarsanız hemen adresinizde oluruz. Firma olarak sistematik bir şekilde çalışmaya özen gösteriyoruz.  Firmamızın yüksek seviyelere gelmesinin sebebi işimizi ciddi ve profesyonel bir şekilde yaptığımızın kanıtıdır.  Her türlü hurdanız Çatalca hurdacı alım satım hizmeti kapsamında değerinden alınır. Personellerimizin her biri işini bilir ve sigortalı bir şekilde çalışan kişilerdir. Aynı zamanda hepsinin mesleki eğitim belgeleri bulunur.  Toplamda bünyemizde 8 araç bulunduruyoruz ve her birinin periyodik bakımı ve aynı zamanda muayeneleri düzenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Sizde değerinden alım satım yapmak istiyorsanız bize ulaşın. Fiyat konusunda mutlaka anlaşmaya varırız. Çünkü fiyatlarımız diğer şirketlere bakar isek her zaman yüksek olmuştur. Her zaman değerinden hurda aldık ve almaya da devam edeceğiz.

 

Çatalca Hurdacı Profesyonel Hizmet

Biliyorsunuz ki küresel ısınma özellikle son zamanlarda yüksek seviyelere çıkmıştır. Bu nedenle de çevrede bulunan atık maddeler daha önemli hale gelmiştir. Sizde çevrede bulunan ve kendinizde bulunan kullanmadığınız atıkları bizlere ulaştırabilirsiniz. Çatalca hurdacı olarak profesyonel hizmet sunarız. Her zaman teknolojiyi takip ederiz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve aynı zamanda etkin çözümler buluruz. Firmamız yaptığı hizmet esnasında insanların çevrenin ve diğer canlıların herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmaması için dikkatli bir şekilde çalışır. Hizmete başlamadan evvel gerekli önlem alınır. Sizde geri dönüşüme katkıda bulunmak ve kullanmadığımız eşyalardan para kazanmak mı istiyorsunuz? O halde hemen bizimle iletişim kurun ve sizlere detaylı bilgileri aktaralım.

 

Çatalca Hurda Alım Satım

Çatalca hurda alım satım yapan firmamız, sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hurdalarınızı değerlendirmekte ve satışlarını gerçekleştirebilmektedir. Alanında uzman ekibimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hurdalarınızı alarak, satışlarını gerçekleştirebilmektedir. Hurda malzemelerinizin değerini öğrenmek ve hurdalarınızı değerinden satmak istiyorsanız siz de bugün firmamıza telefon açarak değerlendirmelerinizi yaptırabilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda satışı gerçekleştirebilirsiniz. Çatalca bölgesinde isterseniz kendiniz hurdalarınızı getirebilir isterseniz de nakliye ücreti karşılığında hurdalarınızı doğrudan bizlere aktarabilirsiniz. Hurda işleyişleriniz ile ilgili merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi de yine iletişim hattımızdan bizlere aktarabilirsiniz.

Çatalca Hurda Geri Dönüşümü

Çatalca bölgesinde hurda geri dönüşümü yaptırmak ve hurdalarınızı hem geri dönüştürtmek hem de hurdalarınızdan gelir elde etmek istiyorsanız, firmamızın sağladığı hurda alım ve satım hizmetinden faydalanabilirsiniz. İstanbul içerisinde her bölgede hizmet sağlayan firmamız, gerek kendi ekibi gerekse de iş ortakları ile birlikte sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hurdalarınızı doğru şekilde yönlendirebileceksiniz. Hurda alım ve satımınızı doğrudan geri dönüşüm tesislerimize aktarabilmekte ve hurdalarınızı doğaya karışmalarını beklemeden tekrar gündelik kullanıma uygun hale getirebilmekteyiz. Bu anlamda Çatalca hurda firmaları büyük oranda avantaj sağlamaktadır. Firmamızda hurda alımdan geri dönüşüme kadar geçen sürede profesyonel işlem adımları gerçekleştirilmektedir.

Çatalca Hurda Kablo Alanlar

Çatalca hurda kablo alanlar arasında yer alan firmamız; sizlerin evlerinde, iş yerlerinizde ya da inşaatlarınızdan artan kabloları değerlendirebilmekte ve onları geri dönüşüme alabilmektedir. Böylece doğaya katkı sağlayabilecek hem de sahip olduğunuz kablolardan ek gelir de elde edebileceksiniz. Çatalca ve İstanbul’un her ilçesinde yer alan iş ağımız sayesinde siz de sadece saatler içerisinde hurdalarınızı değerlendirmeye sunabileceksiniz. Bugüne özel fiyatlarla siz de hurdalarınızı değerlendirmek istiyorsanız, firmamıza mail ya da telefon yoluyla ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Çatalca Bakır Hurdası Alanlar

Elektrik ve elektronik alanında kullanılmakta olan bakır hurdası, kablo ve teknolojik cihazlar içerisinde yer almaktadır. Bakırın plastik parçalardan çıkartılarak saf haliyle ölçümünü yapacak olan İstanbul hurdacı, bakırın güncel fiyatı üzerinden alım ve satımını yaparak geri dönüşüme kazandıracaktır.

Özel hurda araçlarıyla adresinize gelinerek yapılacak olan hurda alım ve satım işlemleri ayıklanma ve preslenme işlemleri sırasında size zahmet vermeden kısa sürede toplanabilmektedir.

Çatalca Demir Hurdası Alanlar

Ev eşyalarından, inşaat yıkımlarına kadar etkili bir kullanım alanı bulunan demir madeni, kolay paslanan bir maden olarak kısa zamanda hurda görevi görmektedir. Özellikle dünya üzerinden en çok kullanılan ve toprağa atılan hurda parçası olarak hem değerli hem de geri dönüşüm alanında önemlidir. En yakın hurdacı üzerinden depolarınızda, fabrika ve iş yerlerinizde bulunan demir hurdasının alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Hem çevreye hem de ekonomiye katkı sağlayacak olan bu işlem sayesinde kazanç elde edebileceğiniz gibi toprağı zehirleyen bu işlenmiş metallerin doğaya karışmasına da engel olursunuz. Hurda firmamız üzerinden iletişim kurarak İstanbul’un bütün ilçelerinde yer alan hurda parçalarının toplanmasını sağlayabilir aynı zamanda peşin ödemeyle anında kazanç sağlayabilirsiniz.

Çatalca Sarı Hurdası Alanlar

Sarı hurdası kullanımı özellikle tesisat sistemleri üzerinden oldukça fazladır. Boru sistemleri, su saatleri ve süs eşyaları için kullanılmakta olan sarı pirinç metaller, güncel hurda fiyatları üzerinden alım ve satım işlemi yapılarak geri dönüşüm alanında kullanılacaktır. İstanbul Çatalca sarı hurdası alım ve satım işlemlerinin yanı sıra, demir, bakır ve alüminyum parçalarının ayıklanarak kendi metal değerlerine göre ölçümü yapılacaktır.

Ayıklama, presleme ve geri dönüşüm fabrikasına götürülme aşamasında profesyonel bir çalışma ekibine sahip olan firmamız, kısa zamanda asarı hurdasının alımını yaparak depo, iş yeri ve ev depolarınızın boşaltılmasını sağlayacaktır.

Çatalca Alüminyum Hurdası Alanlar

Bina yıkımları, inşaat parçaları ve diğer kullanım alanlarında olan alüminyum parçaların preslenerek geri dönüşüme kazandırılması için firmamızla iletişime geçebililirsiniz. Profesyonel bir hizmet sunan firma, hurda parçalarının ayıklanması aynı zamanda geri dönüşüm fabrikasına gönderilmek üzere araçlara yüklenmesi için hızlı bir şekilde çalışmaktadır. istanbul alüminyum hurdası alım ve satım işlemleri için bizimle iletişim kurarak, kısa zamanda hurdaların ayıklanarak adresinizden çıkartılmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul üzerinden birçok ilçede hurda alım ve satım işlemleri kısa zamanda adresinize gelinerek yapılmaktadır.

Çatalca Hurda Alan Fabrikalar

İstanbul’da yeni projelerin adresi olmayı başaran Çatalca’da çok sayıda fabrika bulunmaktadır. Tekstil, ev eşyaları ve boya fabrikaları oldukça yoğundur. Fabrikaların imalat artıklarının tekrar geri dönüşüme gönderilmesi amacıyla kurulan şirketler Çatalca hurdacı olarak hurda  ticaretinin temelini atmıştır. Ayrıca Atatürk Sanayi Sitesi gibi yerler sayesinde makine ve motor hurdası gibi değişik türde hurda çeşitleri de Çatalca’da fazlaca bulunmaktadır.

Şirketimiz Çatalca hurdacı firmaları arasında güvenilir hurda alım satımı yapmasıyla tanınır. Hurdanızı dükkânınızdan zahmetsizce alan ekiplerimiz hurda değerini peşin para ile ödemektedir. Firmamız hurda tartımında müşterimizin aklında hiçbir soru işareti kalmayacak şekilde hassas, elektronik bilgisayarlı kantarlar kullanmaktadır. Müşterimiz dilerse başka bir kantarda da tartım yapılır.

Çatalca'da hurda demir alan firmalar
Çatalca’da hurda demir alan firmalar

FERHATPAŞA’DA HURDA ALIM SATIM YAPAN FİRMA

Çatalca’da her noktaya geri dönüşüm hizmeti veren firmamız Ferhatpaşa Mahallesi’nde hurda almaktadır. Adresten hurda satmak için doğru adrestesiniz.

Çatalca Hurda Sektörü

Çatalca hurda sektörü, çok renkli bir Pazar olarak müşterilerine pek çok kapı açıyor. Bir başka deyişle Çatalca bölgesinde oturuyor ve bir hurda kurşun işletme dükkânına ihtiyaç duyuyorsanız ya da başka cins tüm hurdalarınızı elden çıkarmak istiyorsanız, bu bölgede çok fazla sayıda işletme seçeneğiniz olacaktır. Ülkemizde hemen hemen her şehirde ve bu şehirlerin farklı semtlerinde hurdacılık işi, bugün hala çok aktif bir şekilde sürdürülüyor. Bu hurda pazarı için hem satıcısı hem de müşterisi açısından hala hareketli bir piyasa sunduğunu söyleyebiliriz.

Hurda pazarının değişen teknolojik yaşam şartlarına ve değişen globalleşmiş dünya standartlarına rağmen capcanlı duruyor olmasının en büyük nedeni, aslında hurdaların her zaman hayatımızda yer tutuyor olmasından kaynaklanıyor. İnsan yaşadıkça eşya kullanıyor ve bu eşyaların bir kısmı, bir süre sonra atık, hurda ya da çöp sınıfına dahil oluyor. Hurda sınıfına dahil olan eskimiş eşyalar ise hurdacılık sektörünün can damarını oluşturuyor. Eskiyen hurdalar, sahipleri tarafından elden çıkarılmak istendiğinde hurdacılık işletmeleri devreye giriyor. Bu noktada hurdaları toplayanlar da mevcut, eline getirilen hurdaları fabrikalara satmakla işleyiş sürdüren hurda işletmeleri de… İki alan, hurdacılık piyasasının iki ayrı kolu olarak karşımıza çıkıyor ve her ikisinde de temel olan hurdalar, hurda cinsleri ve hurda fiyatları oluyor.

Çatalca Hurda Fiyatları

Çatalca hurda fiyatları, genel ve güncel hurda cinslerinin fiyat tablosu üzerinden değer buluyor. Dolayısıyla tüm hurda sektörü işletmelerinde aynı fiyatlandırma söz konusu oluyor. Ancak tabii ki bir alüminyum hurda fiyatı ile bir bakır hurda fiyatı aynı olmuyor. Yani hurda fiyatları, bölgeye göre değil, hurda cinslerine göre değişiyor. Bu konuda söylenebilecekler ise şunlar…

Ticaretin temel felsefesine göre bir ürünü sattığınızdan daha ucuza almalısınız ki; bu ürün üzerinden para kazanıp kâr elde edebilesiniz… Bir hurdacı da bu noktada önce hurda eşyayı satın alıyor ve sonrasında bu hurdayı satıyor. Bu iki işlem arasındaki doğru fiyat dengesi sayesinde de kâr elde edebiliyor. Çünkü bu noktada fiyatlandırma algoritması devreye giriyor. Bir hurda eşyanın alımı ile satımı arasında geçen bütün süreci tanımlarsanız, girdi-çıktı şeklinde bir analiz yapmanız gerektiğini görürsünüz. Bu durumda en önemli olan nokta, aldığınız hurda malzemeyi ne kadara satabileceğinizdir. Ayrıca sonrasında size ne kadar ek bir masraf çıkaracağı da önemlidir. Bu noktada hurdacı, işçilik, araç gereç, taşıma, yakıt vb. masraflar yüzünden kâr etmeyi planlarken zarar etmemelidir. Özetle hurdacı, müşteriye öyle bir rakamda fiyat vermelidir ki; hem kendi para kazanabilmiş olmalı hem de müşteri bir başka hurda işletmesine yönelmemelidir.

KALEİÇİ MAHALLESİ HURDACI TELEFONU

Bölgenizde bulunan ekiplerimize kolayca ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızdaki numaradan bize ulaşıp tam adres bildirin. Çatalca Hurdacı olarak Kaleiçi için en güncel hurda fiyatı teklifi yapalım size.

ÇANAKÇA’YA YAKIN HURDACI

Çanakça Mahallesi’nde hurda satmak için size en yakın hurdacı firması arıyorsanız yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Lütfen hurda çeşidini ve tahmini ağırlığını bize iletin.

ÇATALCA ÇAKIL’DA GERİ DÖNÜŞÜM

Geri dönüşüm faaliyetlerine devam ettiğimiz semtlerden biri olan Çakıl Mahallesi’nde her nevi hurdayı yerinde ve değerinde alıyoruz.

KARACAKÖY MERKEZ’DE HURDA DEMİR

Demir hurdası birikimleri için size iyi bir kazanç imkanı sunan firmamız Karacaköy’de sizi zahmete sokmadan nakliye vs. işlemlerini üslenerek hurda demirleri alıyor.

KESTANELİK MAHALLESİ’NDE KABLO HURDASI

Özellikle elektrik elektronik ile uğraşan esnaflar ile yerel hurdacılardan hurda kablo almak için Kestanelik’e geliyoruz. Çatalca hurda açısından zengin bir ilçedir ve bunu Kestanelik gibi yerleşim yerlerine borçludur.

Çatacal'da hurda araiş alımı
Çatacal’da hurda araiş alımı

ÇİFTLİKKÖY’DE ALÜMİNYUM ALANLAR

Hurda alüminyum için kilo miktarı ne kadar olursa olsun fiyat düşürmeden Çiftlikköy’de adresten alıyoruz. Yapmanız gereken sadece tam adresi bize iletmek.

GÖKÇEALİ’DE ŞANTİYE HURDASI

İnşaat sahalarında çalışmanızı olumsuz etkileyen ne kadar gereksiz şantiye malzemesi varsa hepsini almaya talibiz. Çatalca’da şantiye alanlarına konteyner da gönderebiliyoruz.

İHSANİYE MAHALLESİ ARAİŞ HURDASI

Üretim atölyelerinden çıkan metal parça alaşımları arasında değerli hurda türlerini de bulunduran araiş hurdası alımı için İhsaniye’de biz hazırız.

KABAKÇA’DA HURDA SARI ALIMI

Mutfak ve banyo gereçlerinin tamiri ve değiştirilmesi neticesinde sucu ve nalbur esnafımızda biriken sarı veya pirinç için uygun fiyat vermekteyiz. Kabakçı esnafımızdan telefon bekliyoruz.

YALIKÖY MAHALLESİ’NDE KROM PASLANMAZ

Demir ve çeliğe göre daha sağlıklı olduğu ispatlanan krom eğer elinizde atıl durumdaysa geri dönüşüme göndermek için bize hurda olarak satabilirsiniz.

Çatalca hurda alımı
Çatalca hurda alımı

SUBAŞI CİVARI HURDACILIK

Bölgede hurdacılık yapanların sayısı her geçen gün artmaktadır. Bunun en önemli nedeni hurda fiyatlarının yükselmesi ile iyi bir kazanç imkanı olarak görülmesi. Subaşı’nda hurda toplayan hurdacılardan toptan ve perakende hurda alımlarımız vardır.

MURATBEY MERKEZ’DE GÜVENİLİR HURDACI

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışan geri dönüşüm firmasıdır. Ticaret anlayışımız ilk kurulduğumuz günden beri karşılıklı güven üzerine kuruludur. Her zaman müşterilerimize karşı dürüst olduk. Özellikle hurda fiyatlandırması ve tartımı konusunda asla ve katiyen hileye bulaşmadık. Değerli müşterilerimiz de bu tutum ve davranışımızı takdir ettiler ki uzun yıllar birçoğu ile ticaret yapmaktayız.

OKLALI’YA GELEN HURDACILAR

Çatalca hurdacı firması olarak temel ilkemiz hiçbir metalin çöpe gitmemesi. Bunun içinde elimizden geldiğince Çatalca bölgesinde her noktaya gitmeye çalışıyoruz. Bu şekilde hizmet edip hurda alımı için ziyaret ettiğimiz yerlerden biri de Okkalı Mahallesi’dir.

HALLAÇLI’DA HURDA FİYATLARI

İstanbul’da hurda fiyatları sürekli değişmekte olduğu için Çatalca ve Hallaçlı gibi semtlerde sabit bir fiyatlandırma yapmak mümkün olmuyor. Bundan dolayı en doğru bilgiyi anlık olarak telefon ile verebiliyoruz.

OVAYENİCE’DE FABRİKA HURDASI

Artık üretim yapmayan fabrika binalarındaki makine ve sistemleri zarar vermeden sökerek satın almaktayız. Ayrıca Ovayenice’de üretim yapan fabrikalardan tamiri yapılamayan makineleri hurda olarak alıyoruz. Fabrika bina yıkımı, çatı sökümü vs. işleri tarafımızdan titizlikle yapılır.

Çatalca'da fabrika, çatı, bina yıkımı yapan firmalar
Çatalca’da fabrika, çatı, bina yıkımı yapan firmalar

ATATÜRK MAHALLESİ YIKIM HURDASI

Yıkımı yapılan tüm binaların enkaz kaldırma işleri itina ile yapılır. Molozların arasından çıkan demir ve diğer metal hurdalar değerinde alınır. Yıkım öncesi haber ederseniz binadan kullanılabilir durumda olan eşya ve malzemeler düzgünce sökülerek ikinci el fiyatı üzerinden alınır.

AKALAN’DA HURDA BAKIR

Bakır hurdası satmak istiyorsanız Akalan Mahallesi civarında size en iyi hizmeti verecek şirket biziz. Lütfen telefon ile irtibata geçiniz.

GÜMÜŞPINAR’DA ATIK PLASTİK ALIMI

Çatalca hurda çeşitleri arasında yoğun bir yer tutan plastik hurdası alımı için bizi tercih etmenizi önemle tavsiye ederiz. Gümüşpınar Mahallesi gibi semtlerden atık plastik su şişeleri, bidon, varil, naylon vb. hurdaları en iyi fiyattan aşıyoruz.

ÖRENCİK MAHALLESİ’NDE KAĞIT KARTON HURDASI

Atık kağıt toplayıcıları tarafından toplanan koli ve kağıtların neredeyse tamamını toptan almaktayız. Sizler de elinizde, iş yerinizde, okulunuzda, deponuzda bulunan atık kağıt, karton ve kolileri iyi fiyattan satmak isterseniz bize ulaşın.

One thought on “Çatalca Hurdacı Firmaları”

 1. Geri bildirim: Çatalca En Yakın Hurdacı - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir