Avcılar Hurdacı Firmaları

Avcılar Hurdacı Firmaları arasından hurda tipinize göre sizin için en uygun teklifi bulacağız. Çalıştığımız tüm firmalar Avcılar’da uzun yıllardır hurda alan firmalardır. Avcılar ilçesi özellikle konumu itibari ile İstanbul Avrupa yakasında hurdacıların tercih ettiği bir bölgedir.

Avcılar’ın sanayi ve diğer imalathaneler açısından zengin olması nedeniyle bölge, yatırımcılar ve halkı için geçimini sağlayan bir iş alanı haline gelmiştir. Bu bölgede birçok insan geçimini hurdadan sağlıyor. Avcılar Hurda Bayileri arasında fabrika fiyatına hurda alan tek firmayız.

Hurda Bayileri Derneği olarak hurdalarınızdan en iyi şekilde yararlanmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Hurda cinsi ve tonajı ne olursa olsun bizden hemen hurda fiyatı talep edin. Size mümkün olan en net hurda fiyat teklifini vermek için hurdanın fotoğrafını çekin ve WhatsApp veya e-posta yoluyla bize gönderin. Talep üzerine size ücretsiz hurda fiyat raporu da göndereceğiz.

Avcılar Hurdacı Firmaları

Avcılar hurdacı firmaları geçmişi 25 sene önceye dayanır. İlk olarak hurdacılık sektörü adı altında başladığımız bu işe geri dönüşüm hizmeti kapsamında devam ediyoruz. Çok eski zamanlarda işimizin ismi hurdacılıktı ve birçok kişi tarafından pek bir anlam ifade etmiyordu. Fakat son zamanlarda insanların bilinçlenmesi ile beraber işimizin ne kadar değerli olduğunu görüyoruz. Ülke ekonomisini canlandırmak çevre sağlığını korumak ve geleceğin aydınlık olmasını sağlamak bizim elimizdedir. Bunun  bilincindeyiz ve buna göre hareket ediyoruz. Sizde iyi bir hurdacı firması arıyorsanız avcılar hurdacı firmalarını gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve hizmet alabilirsiniz.

 

Avcılar Hurdacı Firmaları/ Profesynel Hizmet

 Avcılar hurdacı firmaları olarak sizlere beklentinizin üstünde hizmet vermeyi sağlamak bizim için bir görevdir. Müşterilerimizi şaşırtmayı ve onları mutlu etmeyi çok seviyoruz. Fiyatlarımız her zaman müşterilerimizi memnun edecek cinsten olmaktadır. Çünkü sizden aldığımız hurdaların her biri geri dönüşüme gönderilir ve tekrardan hammadde olarak kullanılmaya başlanır. Sizlere profesyonel hizmet kapsamında istediğiniz hizmeti kısa süre içerisinde sağlarız. Bize iletişim numaramız dan ulaştığınızda müşteri temsilcimiz sizlere gerekli olan açıklamalar yapacak ve sizleri bilgilendirecektir. Sizde bu konu hakkında bilgi sahibi olmak veya elinizde bulunan hurdayı değerinden vermek istiyorsanız bize ulaşın

Avcılar Hurdacı Firmaları/ Hızlı Ve Kaliteli Hizmet

Avcılar hurdacı firmaları olarak; müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizim için çok değerlidir. Müşterilerimiz ile sadece bir defa ticaret yapmak değil amacımız sürekli olarak ticaret yapmaktır. Firmamızda çalıştırdığımız profesyonel ekiplerimizin her biri işini bilen uzman tekniklere sahip olan ve güleryüzlü yapısı olan kişilerdir. Müşterilere çok değer verirler. İstediğiniz hizmeti sizlere anında sağlarlar. Hızlı ve kaliteli hizmet imkanından yararlanmak için bize ulaşın ve bizden bir teklif almadan başka firmalar ile görüşmeyin. Çünkü teklifimizi duyunca çok şaşıracaksınız ve asla başka bir firma arayışına girmeyeceksiniz. Kalitemizi ve farkımızı sizleri kısa süre içerisinde gösteririz.Sizde hızlı ve kaliteli hizmet arıyorsanız hemen bize ulaşın.

Avcılar Hurdacı Firmaları Verdiğimiz Hizmetler

Avcılar hurdacı firmaları gece gündüz demeden çalışma sağlayan ve işini düzgün bir şekilde gerçekleştiren öncü bir firmadır. Uzun senelerdir bu sektörde bulunduğumuz için hakkımızda olumlu düşünen birçok referansa rastlamanız mümkündür. Çünkü biz öncelikle karşımızdaki insanın taleplerini dinleriz ve onların talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştiririz. Şimdi sizlere avcılar hurdacı firmaları olarak verdiğimiz hizmetlerden kısaca bahsetmek istiyoruz. O halde yazımızın devamını okumaya ne dersiniz ?

 • Depo temizliği
 • Fabrika yıkım
 • Moloz atımı
 • Duvar kırımı
 • Bina yıkımı
 • Yıkım kırım
 • Çöp alımı
 • Kapı pencere sökümü
 • Söküm işleri
 • Hurda alım satım hizmeti

 

Avcılar Hurdacı Firmaları Aldığımız Hurda Çeşitleri

Avcılar hurdacı firmaları olarak her zaman lider bir konumda bulunduk. Lider konumda bulunmamızın sebebi titiz bir şekilde çalışma göstermeniz den kaynaklanmaktadır. Çünkü hiçbir zaman işimizi gönülsüz bir şekilde yapmadık. Firmamızın üst seviyelere taşınması için ekip halinde çok uğraş verdik ve çaba gösterdik. Hala da firmamızda daha nasıl geliştirebiliriz ve yüksek seviyelere çıkarabiliriz diye düşünmekteyiz. Birçok çeşit hurdayı adresinizden gelip teslim alırız. Şimdi sizlere avcılar hurdacı firmaları olarak aldığımız hurda çeşitlerinden bahsedeceğiz. İşte firmamızın aldığı hurda çeşitleri aşağıdaki gibidir

 • Bakır hurdası
 • Alüminyum hurdası
 • Demir hurdası
 • Kablo hurdası
 • Klima hurdası
 • Kombi hurdası
 • Kağıt hurdası
 • Plastik hurdası
 • Cam hurdası
 • Metal hurdası
 • Şantiye hurdası
 • Soğutma grubu hurdası
 • Kazan hurdası
 • Beyaz eşya hurdası
 • Motor hurdası
 • Petek hurdası
 • Paslanmaz hurda

 

Avcılar’da Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Avcılar’da yerleşim yerleri içerisinde hurda tesisleri bulmak her geçen zorlaşmaktadır. Bunun en önemli nedeni ilçenin sürekli göç alması, aktif şantiye sahalarının hızlanması ve tüm bunlara bağlı olarak hurda dükkânı olarak kullanılan arsaların fiyatlarının artmasıdır.

Birliğimiz Avcılar hurdacı şirketleri içinden konum olarak size en yakın hurdacı firmasını tespit edip paylaşacaktır. Lütfen adres bilgisi paylaşmak için bizi arayın.

Avcılar’da hurda alan hurdacı tesislerine kendiniz hurda getirmek isterseniz bizden bölgenizdeki hurdacıların listesini alabilirsiniz. Hurdacılar arasında kıyaslama yapma fırsatı sunmaktayız. Hurda satışınızdan en yüksek parayı kazanmak için bizden mutlaka hurdacı listesi isteyin. Avcılar Bölgesinin Kentsel Dönüşüm ve Yıkılan Binaların Hurdaları Firmamız tarafından alınmaktadır

Avcılar Hurdacı Kuruluşları Tarafından En Çok Alınan Hurdalar

İstanbul hurdacıları için hep değerli metal hurdaları alımlarda önceliğe sahiptir. Kar marjının oldukça yüksek olduğu bakır, sarı ve alüminyum hurdaları için her noktadan hurda alan firma sayısı oldukça fazladır. Ancak daha az değerli olan hurda demir vs. için hurdacı firmalarının çoğu kendilerine uzak yerlere gelmek istemektedir.

Bu gayet normal karşılanabilecek ticari bir durumdur. Lakin hurda biriktirme şansı olmayan yerel hurdacılar ve elindeki atık metalleri biran önce çalışma sahasından çıkarmak isteyen şantiyeler, fabrikalar vs. için ise adresten hurda alımı şarttır.

İşte bu noktada İstanbul Hurdacılar Birliği olarak kuruluş amacımıza uygun olarak “en iyi hurdacı en yakın hurdacıdır” mantığı ile size en iyi kazancı sağlayacak olan hurdacı firmasını buluyoruz. Satmak istediğiniz hurda türüne ve tonajına göre sizinle koordineli şekilde ayarladığımız hurdacı firması adresten hurda alımı yapıyor. Avcılar’da hurda alan hurdacı firmalarınca alınan başlıca hurdalar yazının bir sonraki ısmında yer almaktadır.

Avcılar’da Hurda Demir Alan Firmalar

Hurda Demir Alanlar Avcılar
Hurda Demir Alanlar Avcılar

Avcılar’da demir hurdası satmak için araştırma yapıyorsanız daha fazla zahmete görmeyin. Bize telefon açın hurda demiri kolayca satın.

Hurda dkp ve ekstra ile pik hurdası satmak için bizi mutlaka arayın. Avcılar hurdacıları arasından karışık demir hurdası için en iyi fiyatı veren firmayı anlık olarak izin için araştırıyoruz. Gönderdiğimiz hurdacı firması yerinden hurda alımı, hurda yükleme ve nakliye işleri, işçi ve işçilik ücretlerini karşılamayı kabul etmiştir.

Hurda satışını yapınca parayı nakit almak istediğinizi lütfen belirtiniz. Hurda demir alan firma toplam hurda tutarını size elden veya banka aracılığı anında ödeyecektir. Mağdur olmamak için aklınızdaki tüm soruları satış öncesi bizimle paylaşınız.

Bakır Hurdası Alım Satımı

Avcılar'da Hurda Bakır Alımı
Avcılar’da Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır yüksek fiyatı nedeniyle tüm hurdacı firmalarının gözdesidir. Elektrik elektronik alanında oldukça fazla kullanılan bakır yine hurda olarak bu iş kolundan oldukça yaygı çıkmaktadır.

Hurda bakırınız kıymetini en iyi bilen hurdacı firmasını size yönlendirmek isteriz. Lütfen detaylı bilgi alış verişi için bizimle iletişime geçiniz. Bakır çeşidi olarak Avcılar’dan en çok soyma bakır, kırkambar bakır, antkron kırma ve lama bakır hurdası alınmaktadır.

Avcılar Hurda Alüminyum Alımı

Hurda Alüminyum Avcılar Hurdacı
Hurda Alüminyum Avcılar Hurdacı

Ülkemizde kullanım alanı olarak oldukça geniş bir sektör bulan alüminyum hurda piyasasında da iyi bir konuma sahiptir. Deponuzda veya iş yerinizde bulunan alüminyum hurdalarını kolayca paraya dönüştürmek için bizi arayın.

Hurda matbaa kalıpları, kap kaşık, jant, içecek kutuları ve profil olarak hurda alüminyum Avcılar’da satışa sunulmaktadır.

Avcılar Hurdacı Şirketlerince Kapıdan Alınan Başlıca Hurdalar

Anlaşmalı olduğumuz kuruluşlar araiş, çelik, çinko, fabrika, inşaat, kablo, kağıt, karton, krom, paslanmaz, kurşun, makine, motor, pimapen, sanayi, sarı, pirinç, şantiye, yıkım çıkması hurdaları almaktadır.

Avcılar Hurdacı Firmaları

Günlük hurda borsasını takip eden kişi ve kurumlar, Avcılar’da bulunan birçok kuruluştan yararlanabilirler. Hurda alım satımıyla ilgili olarak hizmet veren Avcılar hurdacı firmaları ile toptan satış gerçekleştirmek mümkündür. Alım ve satım işlemlerinin bu aracı kurumlar sayesinde gerçekleşmesi, daha sonra ise geri dönüşüm tesislerine gönderimlerin yapılması sağlanıyor.

Avcılar’da İkinci El Hurda Fiyatları

Hurda alım satım işlemleriyle ilgili olarak her zaman için piyasanın en güvenilir şirketlerinin tercih edilmesi öneriliyor. Bu sayede herhangi bir maddi kayıpla karşılaşmaz, her istediğinizde satış yapabilirsiniz. Mobil cihazlardan veya bilgisayardan bu tarz platformların borsada nasıl bir ücret belirlediğini günlük olarak inceleme olanağına sahipsiniz.

Türkiye’de şehirlere göre değil, direkt olarak Dolar kuruna bağlı olarak anlık fiyat değişimleriyle karşılaşılabiliyor. Çeşitli platformlarda ücretsiz bir şekilde değerli metallerin ikinci el borsasıyla ilgili genel durumu öğrenebilirsiniz. 2021 yılının son döneminde şu metallerde kilogram başına şu fiyatlar belirlenmiştir;

 • Soyma bakır hurdası 65,00 Türk Lirası
 • Lama bakır hurdası 63,00 Türk Lirası
 • TTR hurda kablo 22,00 Türk Lirası
 • Hurda levha kurşun 12,50 Türk Lirası
 • Hurda çatı minare söküm kurşun 12,40 Türk Lirası

 Metal Hurda Alan Yerler İstanbul

Anlık olarak takip edebileceğiniz, her bir metalle ilgili detaylara ulaşabileceğiniz birçok site açılmıştır. Bunları sadece diğer ilçelerde değil, resmi alım satım işlemleri gerçekleştiren sayfalarda yapabilirsiniz. Özellikle hurda metallerin satışının yapılabilmesi için, onlarca farklı metal türüne yönelik açıklamalarda bulunulmuştur. Avcılar hurdacı firmaları ile ilgili şehir bazında listeye erişebilir, metallerin kilogram başına fiyatlarına göre satış gerçekleştirebilirsiniz. Alım satımlar arasındaki farklar, toptancıların günlük fiyat listesine bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Avcılar’da Hurdacı Gönderdiğimiz Mahalleler

İstanbul Hurdacılar Birliği olarak Avcılar’da Merkez Mahallesi, Ambarlı, Yeşilkent, Üniversite, Gümüşpala, Mustafa Kemalpaşa, Denizköşkler, Firuzköy, Cihangir ve Tahtakale’ye adresten hurda alımı için hurdacı gönderiyoruz. Sizin de satmayı düşündüğünüz hurda varsa en iyi kazancı el etmek için bizi arayın.

Avcılar Mahalleleri Hurdacı Firmaları
Avcılar Mahalleleri Hurdacı Firmaları

One thought on “Avcılar Hurdacı Firmaları”

 1. Geri bildirim: Atatürk Hurdacı Küçükçekmece - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.