Avcılar Hurdacı Firmaları

Avcılar Hurdacı Firmaları Hurdacılar Birliği

Avcılar hurdacı şirketleri arasından size hurda türünüze göre en güzel hurda fiyat teklifini yapacak olanı buluyoruz. Anlaşmalı çalıştığımız firmaların tamamı çok uzun yıllar Avcılar’da hurda alan firmalardır. Avcılar ilçesi İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firmaları tarafından özellikle konumu nedeniyle tercih edilen bir bölgedir. Avcılar sanayi ve diğer üretim atölyeleri açısından zengin olmasından dolayı bölge ekmek kapısı, yatırımcılara da halkına iş sahası olmuştur. Bu bölgede bir çok insan geçimini hurdacılık yaparak sağlamaktadır.

 

Hurdacılar Birliği olarak elinizdeki hurdadan en iyi kazancı sağlamanız için elimizden geleni yapmaktayız. Hurda çeşidi ve tonajı ne olursa olsun bizden anlık hurda fiyatı talep ediniz. Size en net hurda fiyat teklifi sunabilmek için bize hurdaların fotoğrafını çekip WhatSapp veya mail ile gönderin. Dilerseniz ücretsiz hurda fiyatlandırma için ekspertiz de gönderebiliriz.

 

Avcılar’da Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Avcılar’da yerleşim yerleri içerisinde hurda tesisleri bulmak her geçen zorlaşmaktadır. Bunun en önemli nedeni ilçenin sürekli göç alması, aktif şantiye sahalarının hızlanması ve tüm bunlara bağlı olarak hurda dükkânı olarak kullanılan arsaların fiyatlarının artmasıdır. Birliğimiz Avcılar hurdacı şirketleri içinden konum olarak size en yakın hurdacı firmasını tespit edip paylaşacaktır. Lütfen adres bilgisi paylaşmak için bizi arayın.

Avcılar’da hurda alan hurdacı tesislerine kendiniz hurda getirmek isterseniz bizden bölgenizdeki hurdacıların listesini alabilirsiniz. Hurdacılar arasında kıyaslama yapma fırsatı sunmaktayız. Hurda satışınızdan en yüksek parayı kazanmak için bizden mutlaka hurdacı listesi isteyin.

 

Avcılar Hurdacı Kuruluşları Tarafından En Çok Alınan Hurdalar

İstanbul hurdacıları için hep değerli metal hurdaları alımlarda önceliğe sahiptir. Kar marjının oldukça yüksek olduğu bakır, sarı ve alüminyum hurdaları için her noktadan hurda alan firma sayısı oldukça fazladır. Ancak daha az değerli olan hurda demir vs. için hurdacı firmalarının çoğu kendilerine uzak yerlere gelmek istemektedir. Bu gayet normal karşılanabilecek ticari bir durumdur. Lakin hurda biriktirme şansı olmayan yerel hurdacılar ve elindeki atık metalleri biran önce çalışma sahasından çıkarmak isteyen şantiyeler, fabrikalar vs. için ise adresten hurda alımı şarttır. İşte bu noktada İstanbul Hurdacılar Birliği olarak kuruluş amacımıza uygun olarak “en iyi hurdacı en yakın hurdacıdır” mantığı ile size en iyi kazancı sağlayacak olan hurdacı firmasını buluyoruz. Satmak istediğiniz hurda türüne ve tonajına göre sizinle koordineli şekilde ayarladığımız hurdacı firması adresten hurda alımı yapıyor. Avcılar’da hurda alan hurdacı firmalarınca alınan başlıca hurdalar yazının bir sonraki ısmında yer almaktadır.

 

Avcılar’da Hurda Demir Alan Firmalar

Hurda Demir Alanlar Avcılar
Hurda Demir Alanlar Avcılar

Avcılar’da demir hurdası satmak için araştırma yapıyorsanız daha fazla zahmete görmeyin. Bize telefon açın hurda demiri kolayca satın. Hurda dkp ve ekstra ile pik hurdası satmak için bizi mutlaka arayın. Avcılar hurdacıları arasından karışık demir hurdası için en iyi fiyatı veren firmayı anlık olarak izin için araştırıyoruz. Gönderdiğimiz hurdacı firması yerinden hurda alımı, hurda yükleme ve nakliye işleri, işçi ve işçilik ücretlerini karşılamayı kabul etmiştir. Hurda satışını yapınca parayı nakit almak istediğinizi lütfen belirtiniz. Hurda demir alan firma toplam hurda tutarını size elden veya banka aracılığı anında ödeyecektir. Mağdur olmamak için aklınızdaki tüm soruları satış öncesi bizimle paylaşınız.

 

Bakır Hurdası Alım Satımı

Avcılar'da Hurda Bakır Alımı
Avcılar’da Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır yüksek fiyatı nedeniyle tüm hurdacı firmalarının gözdesidir. Elektrik elektronik alanında oldukça fazla kullanılan bakır yine hurda olarak bu iş kolundan oldukça yaygı çıkmaktadır. Hurda bakırınız kıymetini en iyi bilen hurdacı firmasını size yönlendirmek isteriz. Lütfen detaylı bilgi alış verişi için bizimle iletişime geçiniz. Bakır çeşidi olarak Avcılar’dan en çok soyma bakır, kırkambar bakır, antkron kırma ve lama bakır hurdası alınmaktadır.

 

Avcılar Hurda Alüminyum Alımı

Hurda Alüminyum Avcılar Hurdacı
Hurda Alüminyum Avcılar Hurdacı

Ülkemizde kullanım alanı olarak oldukça geniş bir sektör bulan alüminyum hurda piyasasında da iyi bir konuma sahiptir. Deponuzda veya iş yerinizde bulunan alüminyum hurdalarını kolayca paraya dönüştürmek için bizi arayın. Hurda matbaa kalıpları, kap kaşık, jant, içecek kutuları ve profil olarak hurda alüminyum Avcılar’da satışa sunulmaktadır.

 

Avcılar Hurdacı Şirketlerince Kapıdan Alınan Başlıca Hurdalar

Anlaşmalı olduğumuz kuruluşlar araiş, çelik, çinko, fabrika, inşaat, kablo, kağıt, karton, krom, paslanmaz, kurşun, makine, motor, pimapen, sanayi, sarı, pirinç, şantiye, yıkım çıkması hurdaları almaktadır.

 

Avcılar’da Hurdacı Gönderdiğimiz Mahalleler

İstanbul Hurdacılar Birliği olarak Avcılar’da Merkez Mahallesi, Ambarlı, Yeşilkent, Üniversite, Gümüşpala, Mustafa Kemalpaşa, Denizköşkler, Firuzköy, Cihangir ve Tahtakale’ye adresten hurda alımı için hurdacı gönderiyoruz. Sizin de satmayı düşündüğünüz hurda varsa en iyi kazancı el etmek için bizi arayın.

Avcılar Mahalleleri Hurdacı Firmaları
Avcılar Mahalleleri Hurdacı Firmaları

3 thoughts on “Avcılar Hurdacı Firmaları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir