Avcılar Bina Yıkım Firmaları kentsel dönüşüm kapsamında yıkılacak binalar için yıkım hizmeti veriyor. Bu anlamda İstanbul’da büyük avantaj elde eden Avcılar bina yıkım firması faaliyetlerini tamamen hukuk çerçevesinde yürütmektedir. www.hurdacilarbirligi.com’da sadece Avcılar’da değil, İstanbul’un tüm ilçelerinde yıkım çalışmaları tek çatı altında toplanıyor. Bina yıkım işleri dışında kaliteli ve güvenilir hurda alım satım hizmetlerine aktif olarak devam etmektedir.

Sayfamızdaki iletişim bilgilerine ulaşarak İstanbul ilçe fark etmeksizin bina yıkım işlerinizi sorunsuz ve hasarsız bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Bina yıkım işleri için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Avcılar Bina Yıkım Firmaları 

Bina yıkım firmaları, her türlü eski yapıda ve kentsel dönüşüm projelerinde yer alan binaların yıkımını sağlamaktadır. Profesyonel yıkım ekibi ve üstün nitelikli yıkım araçları ile çevreye zarar vermeden güvenli bir şekilde yıkımı vaat ediyoruz. Yıkımın ardından binalardan çıkan malzemeleri alıp çevrenin temizliğini yapmaktayız. Çıkma malzeme olarak nitelendirilen bu eşyaları kendi bünyemizde saklamakta ve hurda piyasasına dahil etmekteyiz. 

Avcılar bina yıkım firmaları için iletişime geçmek için sitemizin iletişim bilgilerinden bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Avcılarda Bina Yıkım Firmaları Telefonu 

Avcılar bina yıkım firmaları ile ilgili araştırmalarınızı tamamladıysanız, hizmetin yasalar ve güvenlik çerçevesinde üretildiğine de ikna olmuşsunuzdur. Bina yıkımı işlemlerinizi gerçekleştirmek için 0(539) 698 67 83 nolu telefon numarasından bizimle iletişim sağlayabilirsiniz. Avcılar civarında yer alan binanızın yıkım planı hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bina Yıkımı Nasıl Yapılır?

Bina yıkımı nasıl yapılır konusu, evi kentsel dönüşüm kapsamına girmiş kişilerin merak ettiği konulardan biri olmuştur. Bunun temel nedeni elbette ki yıkım faaliyetlerinin yarattığı zorluktur. Bina yıkımını dert eden bina sahipleri çareyi lokasyona en yakın bina yıkım firmalarında aramaktadır. Kimi zaman kişisel olarak iş verilebilmekte kimi zaman ise belediyelerden ihale usulü ile bina yıkım işleri hurda karşılığında verilebilmektedir. Bina yıkımı için bina yıkım firmaları için belli aşamalardan oluşmaktadır. Bunlar;

  1. Yıkılacak binanın bulunduğu bölgeye keşif düzenlenir. Bu keşif kapsamında binanın bulunduğu bölgenin yıkıma elverişli olup olmadığına karar verilir. Eğer elverişli ise bina yıkım ekibi bir planı oluşturur.
  2. Binanın yıkımdan önce su, elektrik, doğalgaz gibi tesisat ve bağlantılarına son verilir. Bunun yapılması temel sebebi yıkım esnasında bir kazaya mahal verilmemesidir. 
  3. Binanın çevresindeki olası tehlikeler göz önünde bulundurularak iş sağlığı ve güvenliği kanunu eksiksiz bir şekilde uygulanır. Ağaç benzeri zarar görecek oluşumlarında mevcut durumu düşünülür.
  4. Güvenlik şeritleri çekilir, ardından son teknoloji yıkım araçları eşliği ile yıkım işlemleri gerçekleştirilir. Yıkım esnasında binaya tankerler ile su sıkılır. Bu sayede yıkım esnasında tozların oluşması durumu minimum seviyeye indirgenir.
  5. Bina yıkım işlemlerinin bitişinin ardından çevre tamamen molozlardan arındırılır ve bina yıkımından çıkan malzemeler depolarımızda muhafaza edilmek üzere nakledilmiştir. 

Bina Yıkımı Fiyatları 

Bina yıkımı fiyatları, bina yıkımı yapacakların en çok araştırdığı konulardan biridir. Yapacakları araştırmalar neticesinde çoğu firmanın hurda karşılığı bina yıkımı işi yaptığını göreceklerdir. Avcılar bina yıkım firmaları da aynı bu prensipte çalışmaktadır. Bina yıkım işlemleri sonunda bir fiyatlandırma yapmamakta, binadan artan hurda parçalarını almaktadır. Bu sayede bina yıkımı için ayrıca bir bütçe oluşturmak durumunda kalmazsınız. Her anlamda avantajlı olan bu hizmet hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Avcılar bina yıkım firmaları ve Avcılar hurdacılık isimli yazımızda bina yıkımının nasıl yapıldığını, firmaların iş prensipleri ve fiyatlandırmaları hakkında kısaca bilgi verdik.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.