İstanbul Geri Dönüşüm Firmaları

İstanbul Hurdacı Firmaları

Hurdacılar Birliği olarak İstanbul’da hizmet veren geri dönüşüm firmaları ile bir iş ortaklığımız bulunmaktadır. Bu iş ortaklığının en temel amaçlarından bir tanesi İstanbul halkına geri dönüşüm alanında yeterli hizmeti anında verebilmektir. Bünyemizde bulunan tüm hurda geri dönüşüm firmaları alanlarında uzman ekiplerce oluşturulmuştur. Tüm geri dönüşüm firmalarımızın hurdacılık alanında kullanılacak gerekli ekipmanları ve geri dönüşüm sektöründe kullanılacak evrakları mevcuttur. İstanbul geri dönüşüm firmaları ile ilgili uzun yıllardır çalışma yapan Hurdacılar Birliği sonunda hurdacılar arasında bir birlik ve iş ortaklığı sağlamayı başarmıştır.

Hurdacılığın Geri Dönüşüme Katkısı

Bünyemizde bulunan bu geri dönüşüm firmaları İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarının tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermektedir. Tüm firmalarımızın hurda alımı işlemlerinde nakit ödeme garantisi mevcuttur. Bünyemizde bulunan firmalar bina yıkım, bina söküm, çatı söküm, fabrika söküm işlerinde tecrübeye sahiptir. Ayrıca demir hurdası, bakır hurdası, krom hurdası, alüminyum hurdası, sarı(pirinç) hurdası, zamak hurdası, hurda akü, kablo hurdası, kurşun hurdası, çinko hurdası vb. tüm hurda çeşitlerini yüksek fiyat garantisi ile almaktadır.

Geri Dönüşüm Firmaları
Geri Dönüşüm Firmaları

Hurda Geri Dönüşüm Firmaları

İstanbul geri dönüşüm firmaları için Hurdacılar Birliği ile iletişime geçebilirsiniz. Birliğimiz bulunduğunuz bölgeye en yakın ve size en yüksek fiyat veren hurdacı firmasını yönlendiriyor. Böylelikle siz firmalar ile tek tek görüşmekle vakit kaybetmemiş oluyorsunuz. Çünkü bu işlemi Hurdacılar Birliği sizin adınıza yapıyor. Size en yakın geri dönüşüm firmalarını buluyoruz ve size yönlendiriyoruz. Birlik ile iletişime geçtiğinizde müşteri temsilcimize bulunduğunuz bölgeyi ve hurdanızın miktarı ve çeşidini söylemeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcimiz anında firmalar ile iletişime geçip size en yüksek hurda fiyatı veren geri dönüşüm firması için en kısa sürede dönüş yapacaktır. Fiyat konusunda ikna olduğunuz takdirde temsilcimiz size firmayı anında yönlendirecektir.

İstanbul Geri Dönüşüm Firması

Bina yıkım, söküm işlerinde ise firmamız ile iletişime geçtiğinizde firmamız size binanızı incelemesi için uzman ekip yönlendirecektir. Uzman ekibimizin incelemeleri sonucu firma temsilcimiz hurda geri dönüşüm firmalarına gerekli bilgileri aktaracak ve ona göre fiyat alacaktır. Yine tüm bu işlemlerde de en yüksek fiyatı veren firmamız hangisi ise tüm ekip ve ekipmanları ile size yönlendiriyoruz. Bünyemizde bulunan tüm firmalar Hurdacılar Birliği güvencesindedir.  Hurdacılık sektöründeki tüm işlemleriniz için firmamız ile iletişime geçip bizden bilgi ve fiyat teklifi almayı unutmayınız. Bizimle sitemizde bulunan iletişim bölümündeki numaralardan iletişime geçebilirsiniz.

One thought on “Geri Dönüşüm Firmaları”

  1. Geri bildirim: Hurdacı Çekmeköy - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir