fikirtepe-hurdaci

Fikirtepe Hurda Firmaları ve Hurdacılık Hizmetleri

Fikirtepe hurdacı firmaları, bölge içerisine ihtiyaçlar dahilinde hurda sahibi olan kişilerin hurdalarını ederi üzerinden satın alabilmektedir. Firmamız, sahip olduğu iş ortakları ile birlikte hurdaları ederi üzerinden satın alarak, alanında uzman ekip arkadaşları ile birlikte geri dönüşüme kazandırmaktadır. Bu noktada alternatif birçok hurda materyalini geri dönüşüme kazandırabilmektedir. Firmamızın geri dönüşüme kazandırdığı hurda materyalleri ve detaylarıyla ilgili siz de telefon ile bilgi alabilirsiniz.

fikirtepe-hurdaci
fikirtepe-hurdaci

Fikirtepe Hurdacılık Hizmetleri

Fikirtepe hurdacı hizmetleri kapsamında firmamız, sahip olduğunuz hurda materyallerinin talepler doğrultusunda sökümü, dağıtımı ve nakliyesini yaparak, ederi üzerinden size ücret ödeyebilmektedir. Satmak istediğiniz hurdaların fiyatları ile ilgili detayları öğrenmek ya da hurdalarınızın ederini hesaplatmak için WhatsApp hattımızdan ya da doğrudan iletişim adresimizden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Fikirtepe bölgesi dışında, İstanbul’un bütün ilçelerine ve çevre illerine de hizmetlerimizi sağlayabilmekteyiz. Fikirtepe içerisinde geri dönüşüme dahil edebildiğimiz en sık kullanılan hurda materyalleri:

 • Bakır
 • Metal
 • Demir
 • Krom
 • Sarı Hurda (Pirinç)
 • Gazete
 • Plastik

Hurdaların geri dönüşüme olan müsaitliği, ne kadar işlemden geçeceği de ücretlendirmede oluşturulan standartlardan yalnızca birkaçı. Örneğin bakır kablo hurdaların geri dönüşümünde, iletkenlik özelliğinin diğer alaşımlardan ayrılma sürecine dahil edilmesi gerekmektedir. Bu noktada da tesisimize aldığımız kabloların, soyulma işlemleri yapılır. Soyulan kablolardaki diğer hammaddeler de, materyallerine uygun olarak diğer hammaddelerle birlikte ayrılır. Ardından bakır kısımlarının tamamı ayrıştırılarak, temizlenilir ve geri dönüşüm tesisine götürülmek üzere biriktirilir. Geri dönüşüm tesisinde ise, yüksek ısılı alanlarda bakır hurdalar, çeşitli işlemlerden geçirilerek, tekrar kullanıma hazır hale getirilir.

Fikirtepe Hurda Alım ve Satımı

Fikirtepe hurda alım ve satım yapan işletmemiz, hurdalarınızı çeşitli işlemlerden geçirerek geri dönüşüme dahil etmektedir. Bu alanda inşaat hurdaları da alan firmamız, inşaat içerisinde kullanım artığı olan materyallerinizi tekrar insan kullanımına kazandırmaktadır. Özellikle demir, metal ve bakırın kullanıldığı sektör içerisinde, hurdalarınızın sökümü ve nakliyesi de büyük önem taşımaktadır. Bu alanda sağlanan hizmetlerimizle birlikte;

 • Hurda karşılığında bina yıkım işlemleri,
 • İnşaat hurdası alım ve satım işlemleri,
 • İnşaat hurdası toplama işlemleri,
 • İnşaat hurdası sökümü ve nakliyesi,
 • İnşaat hurdası geri dönüşümü,
 • İnşaat hurdası tekrar değerlendirme

Bu alanda sağladığımız hizmetlerle birlikte, hurdalarınızın ederini arttırabilecek ve alışılagelmiş hurdacı anlayışını, profesyonel geri dönüşüm ekibimizle birlikte tekrar deneyim edeceksiniz.

Fikirtepe Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Fikirtepe bölgesi içerisinde hurda karşılığında bina yıkım işlemleri yapan firmamız, sizlere memnun müşteri vizyonlarıyla hizmet sağlamaktayız. Yıkım işlemlerinde tercih edebileceğiniz bütün yapılar, standartlarına uygun biçimde hazırlanarak, gereken iş sağlığı ve güvenliği hususlarıyla sürdürülmektedir. Alanında uzman ekibimiz yıkım işlemlerini şu şekilde yürütmektedir:

 • Yıkım yapılacak bina ile ilgili belediyeye belgeler sunulur ve yıkım öncesi güvenlik tedbirlerinin tamamı yapılır.
 • Bina alanında şerit çevirmesi oluşturulu, insan trafiği engellenir.
 • Bina içerisinde yer alan hurdalar sökülür, parçalanır ve geri dönüşüm tesislerine nakliye edilir.
 • Son teknoloji ürünü yıkım araçlarıyla bna yıkım işlemleri çalışma saatleri uyarınca tamamlanır.
 • Moloz yığınlarından toz dumanı çevreye ve diğer binalara zarar vermemesi için üzerine su dağıtılır.

Hurdalarınızın ederi hakkında merak ettiklerinizi haftanın 7 günü 24 saat bizlere iletişim hattımızdan iletebilirsiniz. Hurdalarınızın ağırlığı, materyali, nakliyatı, sökümü ve dağıtımı ile ilgili ayrıntıları yine arayarak ya da WhatsApp üzerinden fotoğraflarını göndererek öğrenebilirsiniz. Kaliteli bir işleyiş için bugüne özel fırsatlarla siz de firmamızı arayabilir, hem bütçenize, hem de geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız bu işlemler boyunca Londra Metal Borsasına uygun biçimde ücretlendirme çıkartmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir