istanbul güncel hurda fiyatı

İstanbul Güncel Hurda Fiyatları son yıllarda önemli ölçüde arttı. Bu nedenle kullanmadığınız veya değiştirdiğiniz eşyaların çöpe atılmadan önce hurdacılar tarafından geri dönüşüme uygun olup olmadığını da kontrol etmelisiniz.

Çelik yapı çatılarından bina yıkımlarından demir ürünlere kadar geri dönüşüm kolayca uygulanabilir. Mevcut hurda fiyatları üzerinden gerekli hesaplamalar yapıldıktan hemen sonra satış aşaması tamamlanır.

Size doğrudan malzeme için para ödeyen şirketlerle çalışmak daha mantıklı olacaktır. Unutulmaması gereken bir diğer nokta da, alış ve satış aşamasının da resmi bir sözleşmede açıklanmasıdır.

İstanbul Büyük Hurdacı Firmaları

İstanbul hurdacı firmamız;  Sizlere bir telefon kadar uzaktır. Yani bizler ile irtibata geçtiğinizde kenarda köşede bekleyen ve işe yaramıyor olarak gördüğünüz bütün hurdalardan anında kurtulabilirsiniz.

Eskiyen eşyaların kenardan beklemekten başka bir işe yaramadığını siz de biliyorsunuz. Peki, bu eşyaları bizlere vererek para kazanmak ve aynı zamanda ekonomiye kazandırmak istemez misiniz? Şunu da belirtelim piyasaya göre en yüksek fiyatı sizlere veriyoruz.

Amacımız müşterilerimizin eşyalarını geri dönüşüme gönderip tekrardan kullanılabilir duruma getirmektir. Bu nedenle de atık diye tabir edilen her şey bizim için çok kıymetlidir.

Sizde yenilenebilecek olan bütün eski ürünleri bizlere verebilirsiniz. Bunun için bizler ile iletişime geçen ve adresini bizde bizlere verin. Kısa süre içerisinde sizlere hizmet vereceğiz

İstanbul Civarında Hurdacı Firması 

İstanbul hurdacı firmamız; İstanbul civarında olan bütün her yere kesintisiz hizmet imkânı tanır. aynı zamanda senelerdir bu sektörde olan firmamız; çelik konstrüksiyon sökümü ve aynı zamanda çelik çatı sökümü hizmetini sizlere sağlarız.

Bu konular hakkında detaylı bilgiye sahip olan uzman personellerimiz her zaman için bulunur. Profesyonel ekibimize güvenebilirsiniz ve bu hizmetleri anında bizden alabilirsiniz. Aynı zamanda kırım, yıkım, tesis sökümü ve fabrika sökümü gibi hizmetleri de sağlıyoruz.

Bütün hizmetlerimizde sizlere dört dörtlük hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bir telefon ile yarım saat içerisinde adresinizdeyiz ve sizlere hizmet sağlıyoruz.

Adresinize geldiğimizde hemen sizde olan hurdaları kantar ile tartışıyoruz ve ne kadar geldiğine bakıyoruz. Çünkü bildiğiniz üzere hurda fiyatları hurdanın miktarı ile doğru orantılıdır.

Hurdanın miktarına göre sizlere bir fiyat çıkarıyoruz. Eğer sizde bu fiyattan memnun kalırsanız ödemeleriniz nakit bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ödemelerin ardından ise hurdalarımızı teslim alıyoruz.

İstanbul Avrupa Yakasında Hurdacı

Avrupa yakasında hurda bakır alan hurdacı ekiplerimize bir telefon ile kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yıkım ve söküm işleri de yapan bir firmayız. Kesim ekiplerimiz sayesinde işinize yaramayan her tür malzemeyi dilediğiniz şekilde keseriz. Bunların parçalarını hurda olarak satın alırız.  

Çatı söküm ve kesim işlerinde Avrupa yakasında gerçekten uzman bir kadro ile hizmet veriyoruz. Size teklif ettiğimiz hurda fiyatları gerçek değerlerdir. Bunlar arasında zamak, akü, çinko, alüminyum, plastik, sarı, bakır ve demir hurdaları bulunmaktadır. 

Legal Hizmet Veren Hurdacılık Firmaları ile İş Birliği Yapın

İstanbul güncel hurda fiyatları hesaplanırken daha hakkaniyetli bir fiyat cetvelinin oluşturulması için özellikle resmi olarak hizmet veren firmalar ile iş birliği yapılmalıdır.

Profesyonel olarak resmi belgeler ışığında kurulmuş olan firmalar ayrıştırmanın yapılmasından hurda karşılığında ödemenin yapılma sürecine kadar sorunsuz şekilde hizmet vermektedir.

Daha öncesinde hurdacılardan hizmet alan ve ödeme alan kişilerin yorumlarına bakmak da bu süreç içerisinde size yol gösterecektir.

Bina Yıkım Hizmetleri 

İstanbul en güncel hurda fiyatları hesaplanırken bazı hizmetler karşılığında ücretsiz olarak da süreç tamamlanabilir.

Örneğin kişilerin binalarının yıkımının talep edilmesinin hemen sonrasında molozlardan çıkacak olan geri dönüştürülebilir malzemelerin fiyat analizi yapılacaktır.

Bu şekilde bina yıkımı için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Bunun yerine molozlardan çıkan demir bakır gibi ürünler hurdacılara verilecektir.

Bina yıkım anlaşmalarında maddelerin açık ve anlaşılır olmasına ayrıca dikkat edilmelidir. Her iki tarafın haklarının korunması için bu resmi prosedür hususları çok önemlidir.

Profesyonel ve Hızlı Hizmet

Dilerseniz internet üzerinden dilerseniz de bizzat keşif hizmeti alarak hurdaların değeri belirlenecektir.

 • Profesyonel hizmet birimlerinden istifade ederek bina yıkımından hurdaların fiyatlandırılmasına kadar yetkin bir süreçten faydalanacaksınız.
 • Firmaların belirttiğiniz adrese olabildiğince hızlı ekip aktarması da büyük önem arz ediyor. Hurdacılık sektöründe çevreciliğin parlayan etkisi ile hızlı hizmet ve yüksek kalite artık daha erişilebilir.

Geri dönüşümün önem kazanması ile beraber son dönemlerde bu materyallerin büyük bir kazanım sunduğu ayrıca dikkat çekiyor.

Avrupa Yakası Hurdacı Telefonu

Hurdacılar Birliği olarak tüm bu süreçlerde kapsayıcı çalışmalar yürütmekteyiz. Firmamız güvenilir bir şekilde yıkım, söküm, kesim ve kırım işleri yapar. Her tür riske karşı gerekli önlemleri alır.

Hatta öncesinde gerekli mevzuat gereği risk analizleri yaptırır. Çevrede bulunan diğer yapıların ve canlıların güvenliği sağlanmadan asla yıkım işine girmeyen Hurdacılar Birliği’ne güvenebilirsiniz. Şirketimiz çıkan tüm hurdaları nakit parayla alma garantisi vermektedir.

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası Hizmetlerimiz

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası firmamız kalitesi ve hızı ile her zaman fark yaratmayı başarmıştır. Firmanızda bulundurduğumuz donanımlı araçlarımız vardır ve aynı zamanda profesyonel niteliğe sahip olan elemanlarımız mevcuttur. Sizde bulunan hurdalarınız değerinden alırız ve nakit bir şekilde ödemelerinizi yaparız.

Biliyorsunuz ki çevrede bulunan hurdalar çevre sağlığını, insan sağlığına ve diğer canlıların sağlığına zararlıdır. Bu sebeple geri dönüştürülmesini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Aynı zamanda sizlere farklı hizmetler de sağlıyoruz.  Sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir

 • depo temizliği
 • fabrika yıkım
 • moloz atımı
 • duvar Kırım’ı
 • bina yıkımı
 • yıkım Kırım
 • çöp alımı
 • kapı pencere sökümü
 • söküm işleri
 • hurda alım satım hizmeti

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası/Değerinde Nakit Alım

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası firması hurdalarınıza çok değer verir ve aynı zamanda değerinde nakit alım hizmetini sizlere her zaman sağlar. Asla değerinin altından hurdalarınızı alıp sizlerin zarara uğramasına müsaade etmeyiz.

Bizden hizmet almasanız bile hurdalarınızı verecek firmayı mutlaka araştırmalısınız. Çünkü birçok hurdacı firması sizden almış olduğu malzemeleri başka firmalara satar.

Fakat biz kurulduğumuz günden bu yana her zaman için sizden almış olduğumuz hurdalık malzemeleri geri dönüşüm depolarımızda biriktiriyoruz ve kısa süre içerisinde tekrardan kullanılabilir duruma getiriyoruz. 

Bizden hizmet almak istiyorsanız iletişim numaramızdan bizlere istediğiniz her an ulaşım sağlayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası/ Verdiğimiz Hizmetler

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası firması olarak yenilikçi bir firmayız ve teknolojiyi yakından takip ederiz. Toplumumuza insanlığa ve ülkemize ne kadar fayda sağlayabilirsek kadar bizim için iyidir.

Bu konuda büyük çabalar sarf ederiz ve gece gündüz demeden çalışırız. Yüksek fiyattan hurdalarınızı adresinize gelerek teslim alırız.

Firmamızda çalışan elemanlarımızın her biri işini düzgün bir şekilde yapan kişilerden oluşur. Bu sebeple bize güvenebilir ve istediğiniz hizmeti bizden alabilirsiniz. Şimdi sizlere verdiğimiz hizmetlerden bahsetmek istiyoruz. işte sizlere verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir.

 • depo temizliği
 • fabrika yıkım
 • moloz atımı
 • duvar Kırım’ı
 • bina yıkımı
 • yıkım Kırım
 • çöp alımı
 • kapı pencere sökümü
 • söküm işleri
 • hurda alım satım hizmeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir