hurdacı

Hurdacı Her geçen gün genişleyen hurdacı ailesine katılmayı düşünüyorsanız bu yazıyı iyi okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü tamamı yaşanan hatalardan ders çıkarılarak kaleme alınmıştır.

Ayrıca yöntem olarak tutan, işimizi kolaylaştıran ipuçlarını da sizinle paylaşmak istiyoruz. Sizlerde bu işe adım atmak isterseniz mutlaka bunu makaleyi okumanız gerekli

Hurda geri dönüşümü halen ülkemizde kârlı bir iştir. Çalışma şartları zor ve çok tehlikeli bir iş olsa da dürüst çalıştıktan sonra alnınızın akıyla iyi bir kazanç sağlamış olursunuz.

Bu işe başlamadan önce kendinize bir hedef belirleyin ve bunun için rota çizin. Örneğin; siz hurdacı olarak toplayıcılık mı yapacaksınız yoksa direk hurdacılardan alarak fabrikalara mı satacaksınız.

Bu ikisi arasında dağlar kadar fark var. Çünkü birinde hurdayı bizzat kendiniz temin edip aracı hurdacılara satarken diğerinde siz hurdacılardan alıp fabrikalara satacaksınız.

İstanbul Hurdacılar Sitesi

İstanbul hurdacılar sitesi her türlü hurda alım satımı sağlar. En değerli görülen hurdaların yanı sıra tüm hurdaların alımını yapmaktadır.

Galvaniz, kablo, bakır, demir, krom çelik gibi akla gelebilecek her maddenin alım satımı sağlanır. İstanbul hurdacılar sitesi geri dönüşümün farkındalığı ile politikalarına yön verir.

Kişilere, hurda atıklarını geri dönüştürürken aynı zamanda gelir elde etme fırsatı sağlar. Hem atıklardan kurtulmak hem de çevre kirliliği adına küçük de olsa bir adım atmak isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Geri dönüşüm çalışmalarını yürütürken müşteri memnuniyeti öncelikli tutulur. Yıllar boyunca süregelen enerji verimliliği sağlanarak metallerin atık olarak toplanması amaçlanır.

Hurda alım satımı yaparak ekolojik dengeye katkı sağlamak isteyenler için ideal adrestir.

HEMEN FİYAT AL

İstanbul Hurdacı Firmaları

İstanbul Hurdacı Firmaları hizmetleri geleneksel anlayışın aksine modern ve profesyonel çalışmalar yürütmektedir.

Bu amaçla uzman çalışanları ile sürdürülebilir potansiyeli yüksek hizmetler sunmaktadır.  Geleneksel ıvır zıvırın aksine çağdaş ve modern bir ıvır zıvır anlayışı vardır.  Bu sayede sadece bireye değil, ülke ekonomisine de katkı sağlar.

İstanbul hurdacı her zaman en iyinin peşindedir.  Öte yandan hurda hizmetlerini geri dönüşüm faaliyetlerinden ayırmak mümkün değildir.

Bu nedenle müşterilerden toplanan atıklar üretime alınmak üzere geri dönüşüm merkezlerine götürülmektedir.

Ayrıştırma ve sınıflandırma işleminden sonra modern geri dönüşüm depolarında tekrar kullanılabilir hale getirilir.  Bu sayede doğal kaynaklar korunmuş olur.

Bu durum hem ülke ekonomisine hem de geri dönüşüm için önemli çalışmalara katkı sağlamaktadır.

İstanbul Hurda Servisleri sayesinde değerinde muhafaza edilen hurdalar toplanarak belirlenen lokasyonlara taşınmaktadır.

Bu lokasyonlarda farklı kategorilerde sınıflandırılan ürünler geri dönüşüm merkezlerine gönderilmektedir.  İstanbul Hurdalığı ile gerçekleştirilen bu hizmet ülke ekonomisine katkı sağladığı gibi dışa bağımlılığı da azaltmaktadır.

İstanbul, hurda işine getirdiği yeni soluk, geri dönüşüme verdiği önem ve ülke ekonomisine kattığı faydalar ile hurda sektöründe her zaman bir adım öndedir.

Güvenilirlik, kalite ve profesyonellik her zaman önce gelir.  Bu sayede müşteriler hurdaya çıkarma işlemlerini çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

İstanbul Hurdacı İletişim

İstanbul Hurdacı Firmaları Sahası iletişim numarasından firmaya ulaşarak adreslerini bildirir ve hurdaları teslim eder.

İstanbul Hurdacı müşteri odaklı çalışmakta ve müşterilerinin memnuniyetine büyük önem vermektedir.  Sektördeki tecrübesi ile uzman kadrosu ile 24 saat hizmet sunmaktadır.  Telefon numarasından önemsiz alımlar yapılabilir.

Hurda boyutu, değeri ve cinsine göre analiz edilerek gerçeğe uygun değer üzerinden satın alma işlemi gerçekleşir.

Önemsiz asla küçümsenmez.  Toplanan hurdalar belediyenin belirlediği yerlere götürülerek, buradan ayrıştırılıp tasnif edildikten sonra geri dönüşüm sahalarına gönderilmektedir.

0539 746 04 64 Numarasında bize ulaşabilirsiniz

En Yakın Hurdacı

Hurdayı toplama ve metallerin ayrıştırılması işini yapan çalışanlar, ekolojik dengeye büyük katkılar sağlar.

Bilindiği üzere ekolojik denge, canlı ya da cansız varlıkların doğal yaşamlarına verilen isimdir. Bu doğal yaşam için önemli bir tehdit olan atıklar, hurdacılık sayesinde iyi tarafa doğru evrilebilir.

Bu açıdan önemli bir sektör olan hurdacılık, geri dönüşüm adına kıymetli işlerde rol oynar. Gelinen noktada sektörde güvenilen bir site olan İstanbul hurdacılar sitesi, hurda fiyatlarını anlık olarak takip eder.

Dolayısı ile güncel fiyat aralıkları ile müşterilerini karşılar. Hurda satışının yanı sıra alımı hizmetinden de yararlanmak isteyenler siteyi gönül rahatlığı ile ziyaret edebilir.

Hurda Alımı

İstanbul hurdacılar sitesi profesyonel ve kaliteli hurda alım hizmetlerine devam etmektedir. İstanbul’un pek çok bölgesinde aktif olarak hurda alımı sağlar.

Müşterilerinin tüm hurda alım satım işlemlerini en hızlı ve pratik şekilde halleder. Dolayısı ile kısa zaman içerisinde en çok tercih edilen firmalardan biri olmuştur.

Bilindiği üzere hurda alım satım işleri bir süreci kapsar. Bu süreç içerisinde müşterilerle kurulacak olan doğru iletişimin önemi büyüktür.

Firma, hurdayı almak için yola çıkmadan evvel müşteri ile iletişime geçer. Ve hurdanın fotoğraf ya da kilosu gibi bilgileri aktarmasını rica eder. Devamında verilen fiyat doğrultusunda alım satım işleri daha sağlıklı şekilde gerçekleşmiş olur.

Hurdacı Telefonu

Hurdacı telefonu üzerinden yetkililerle görüşme yapmak isteyenler iletişim bilgilerine site üzerinden ulaşabilmektedir.

Firma, İstanbul’da bulunan ve hurda alım satım işleri yapmak isteyenlere bir telefon uzaklıktadır.

Site, hurdacı numarası arayanların rahat ulaşabileceği bir sistem oluşturmuştur. Dolayısı ile site üzerinden iletişim kurup hurda fiyatları ve alım satımı hakkında bilgi almak oldukça kolaydır.

Anadolu Yakası Hurdacı

İstanbul hurdacılar sitesi Anadolu yakasının tamamında yedi yirmi dört hizmet vermektedir. İstenilen her bölgeden hurdaların alımını değerinden yapan firma, İstanbul’un tümünde faaliyet göstermektedir.

Bilindiği üzere Anadolu yakası kentsel dönüşüm sonrası daha da değer kazanmıştır. Firma, bunun bilinci ile her geçen gün ün kazanarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Avrupa Yakası Hurdacı

Avrupa yakasının tüm ilçelerinde aktif olarak faaliyet gösteren firma, kısa zamanda en çok tercih edilen hurdacılık sitelerinden biri olmuştur. Bu durumun başlıca sebeplerinden biri müşteriler adına günlük hurda fiyatları takibi yapılmasıdır. Bu sayede büyük güven yaratan firmaya ulaşmak için site üzerinden iletişim sağlanabilir.

GÜNCEL HURDA FİYATLARI 2023

Demir Hurda Fiyatları 2022 6 TL
Bakır Hurda Fiyatları 2022138 TL
Sarı Hurda Fiyatları 202275 TL
Alüminyum Hurda Fiyatları 202234 TL
Plastik Hurda Fiyatları 20224 TL
Hurda Kağıt Fiyatları 20221.5 TL

İstanbul hurdacılar sitesi fiyat aralığı, diğer hurda fiyatlarına göre daha uygun tutulmaktadır. Dolar kuruna göre değişkenlik gösteren bir fiyat tablosuna sahiptir.

Dolayısı ile en doğru fiyat bilgisini öğrenmek için site ile iletişime geçmek gerekir. Özellikle müşteri memnuniyetini her zaman için en üst seviyede tutmak hedeflenir. Dolayısı ile fiyat tablosu öncelikle bu hedefe göre yapılandırılır.

İlk olarak alımı ya da satımı yapılacak olan hurda, çeşitlerine ayrılır. Bu bağlamda hurda fiyatlandırması yapılırken belirleyici olan, malzemenin cinsi ve ağırlığıdır.

Diğer yandan hurda piyasasını belirleyen birtakım faktörler de mevcuttur. Bunlardan birkaçı; hurda malzemesinin işçilik maliyeti, geri dönüşüm oranının etkisi, piyasadaki arz talep oranıdır.

Hurdaları Tanıyın

Hurdacılık işinden zarar edip batmamanın en önemli unsurlarından bir hurda çeşitlerini bilmektir. Atasözümüz var ya hani “bilmemek değil öğrenmemek ayıp” diye. Hurda sektörü için çok doğru bir sözdür.

Çünkü binlerce hurda cinsi ve bunların türevi var. Bunların her birinin kendine göre bir değeri ve kullanım alanı var. Size çok değerli görünen bir hurda aslında çöp tabir edilen geri dönüşümü mümkün olmayan bir atık da olabilir.

Bu nedenle özellikle mesleğe başlangıçta hurdaları tanıyamazsanız bile mutlaka bilenlere danışın. 0539 698 67 83

Müşterilerinizden numune istemekten çekinmeyin. Malına güvenen adam zaten örnek vermekten kaygı duymaz. Size verilen numune hurda için ise birkaç farklı bilirkişiden bilgi edinin.

Fiyat ve hurdanın pazar – piyasa durumu oldukça kritik bir öneme sahiptir. Günümüzde temel hurda türleri için birçok hurda tanımlama sensörleri mevcuttur.

2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaata başlayacak olan, tamir ve tadilat için inşaat malzemesi arayalar için bir seçenek de ikinci el ya da bilinen adı ile çıkma malzemeler uygun fiyata bu olanağı sunmakta olup özellikle 2.el inşaat malzemeleriyle tadilat ya da yeni bir inşaatı oldukça uygun fiyata halletmek mümkün olmaktadır.

Çatı kiremitinden pencere kadar birçok inşaat malzemesine ulaşmada ikinci el satan firmalardan erişmek kolay ve daha uygun maliyetlidir.

Söküm işlemi itina ile yapılır; bu sayede inşaat malzemeleri hali hazırda geri dönüşümlü olarak kullanılabilmektedir.

Evini uygun maliyetle yenilemek ya da baştan yapmak isteyenler için en az hasarlı en sağlam çıkma ikinci el inşaat malzemeleri tercih edilebilir. Bu malzemeler ise ikinci el çıkma inşaat malzemesi satan firmalar aracılığı ile alıcılara ulaşmaktadır.

14 thoughts on “Hurdacı”

 1. Helal olsun, hayırlı güzel işler. Yazınız çok açıklayıcıydı biz de genç girişimciler olarak hurdacılık sektörüne girmek istiyoruz, her şeye sıfırdan başlayan bir birey olarak çok yararlı tavsiyeler verdiğinizi düşünüyorum bunun için çok teşekkür ederim.

 2. Benim evimde küçük bir atölyem var. Bu atölyede motorları söküp bakırlarını çıkartıyorum bu benim için sevdiğim hobi. Acaba hurdacılar motorları sökmeleri için benim gibi birilerini ararlar mı? Yani hurdacı motorları bana getirse bende söküp bakırlarını ona versem böyle bir iş imkanı olur mu diye düşünüyorum…Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.
  Ayrıca kendim motor sökümlerini videoya çekip youtube kanalımda da paylaşabilirim. Nihayetinde bakır söküm videoları oldukça fazla izleniyor….

 3. Allah razı olsun çok da güzel yazdınız vallahi gönülde tebrik ederim Allah gönlünüze göre versin inşallah

 4. Çok güzel bir açıklama ben anlamadım diyen beyin nakli yaptirsin emeğine sağlık ama işte girişimcilik varda fabrika ya ulaşamıyoruz

 5. Hurdacı değilim ama yazınızı keyifle okudum.. son derece faydalı ve samimi bir dil ile yazılmış.. Elinize kaleminize sağlık..

 6. Çok net çok güzel anlatmışsınız teşekkürler
  Bide kablo alimiyon çıkarsa gecmiş olsun demişsiniz çok güldüm

 7. Fabrikalar düşük tonajlara tenezzül etmiyor demişsiniz ortalama kaç tondan başlıyor alımları?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir