hurda-petek

Hurda Döküm Petek Fiyatları  kg bazında hesaplanmaktadır. Isıtma sistemleri zamanla değişir. Hem işlevselliği hem de tekniğin durumunu kötüleştirmeye hizmet eden değişiklikler dahildir. Hurda döküm petek fiyatları için hurda demir fiyatlarını takip etmeniz gerekir. Ardından eski petekler ortaya çıkarılarak satılmasına karar verilir. Petek hurdası alan firmalar bu aşamada müşterilerini yönlendirmektedir. Yani:

Kullanılmayan tarakların çıkarılması sağlanır.
Satın alırken, fiyat tarakların durumuna bağlıdır.
Nakit satın almak peteklerden kurtulacak ve kar elde edecektir.

Bu fırsatlardan yararlanmak artık zor değil. Çünkü profesyonel hurda metal hizmetleri sunan firmalar var. Ve hepsi kesintisiz iletişim için uygundur. Yazılan vatandaşlar taleplerini iletebilirler. Peteğin sökülmesinden yüklenmesine kadar tüm aşamalar daha sonra profesyonel personel tarafından gerçekleştirilir.

Döküm Hurda Petek Fiyatları
Döküm Petek Hurdası

Eski Kalorifer Peteği Hurdası Alan Yerler

Petek hurdası alan firmalar sayıca fazla. Ancak yukarıda belirttiğimiz gibi aralarından en profesyonel olanları seçmeniz faydalı olacaktır. Özellikle de petek sökme ve taşınma alanında uzman olan firmalar sayesinde işiniz uzun sürmez.

Bu sayede ev ya da işyerlerinde bulunan eski tip peteklerden anında kurtulursunuz. Üstelik petek sökme işlemlerinin titizlikle sürdürülmesi etrafın dağılmasını engeller. Olası hasarlar minimum seviyeye çekilir. Yani müşterilerin sökmeden kaynaklı olarak onarım çalışmalarına başvurmalarına gerek kalmaz.

Hurda Döküm Petek Fiyatları ne kadar
Hurda Petek

Eski Petek Hurdası Ücretleri

Hurda Döküm Petek Fiyatları için kullanılan materyaller göz önünde bulundurulur. Petek yapımında temin edilen materyallerin km hesaplamalarına geçilir. Kantar eşliğinde hesaplama gerçekleşir ve net bir teklif almanız sağlanır. Bunun üzerine müşterilere:

 • Daha çok demir hurdası üzerinden fiyatlar sergilenir.
 • Az da alüminyum kalorifer peteklerine de rastlanır.
 • Alüminyum ağırlıkları daha az olsa da nakit alım gerçekleşir.

Genel olarak dökme demir üzerinden petek tasarımı gerçekleşir. Eski tiplerde dökme demirler mevcut olduğu için bunun üzerine ücretlere netlik kazandırılır. Yeni tiplerde ise demir levhalar temin edilir. Geri dönüşüme uygun olan bu tarz materyaller uygun şekilde araca yüklenir ve sektöre kazandırılması sağlanır.

Hurda Petek Çeşitleri Nelerdir?

Sadece kombi – petek olarak ele alınmaz. Haricinde doğalgaz petek alımı da gerçekleşir. Kalorifer tesisatı yine bunlar arasında boy gösterir. Akabinde gelenler:

 • Kalorifer borusu ya da radyatörü için hurdacılar ile iletişime geçilebilir.
 • Banyo kaloriferlerine ilişkin elemanlar çalışma gösterir.
 • Kalorifer paneli hurdası da uzmanlar tarafından ele alınır.

Yani ilk etapta yerine sökme işlemlerine ihtiyaç duyulabilir. Sökme ile beraber kullanılan materyaller dikkate alınır. Belirlenen materyal üzerine hesaplama yapılır. Kg üzerinden hesaplanan hurdalar için nakit alım gerçekleşir. Petek hurdası fiyatları bu hususlara göre netlik kazanır.

Hurda Döküm Petek

 Döküm petekler kullanıldıkça işlevini getirirler ve kullanılmayacak duruma gelirler. Bu sebeple de hurda döküm peteklerini değerlendirebilirsiniz. Peki, hurda döküm petekler nasıl değerlendirilir? Eskiyen ve işlevini kaybetmiş bir peteğiniz bulunuyor ise bunun için öncelikle yapmanız gereken işini iyi şekilde gerçekleştiren ve aldığı hurdayı geri dönüşüme gönderen hurdacı firması bulmaktır. Firmamız sizlere en iyi hizmeti sağlar. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapar gece gündüz demeden çalışırız. Hurda döküm petekleriniz adresinizden değerinin üstünde bir fiyat ile alınır. Sizin de işlevini kaybetmiş hurdalarınız bulunuyor ise bize ulaşınız ve  adresinize geldiğimizde hurdalarınızı bize teslim ediniz.

Hurda Döküm Petek Alan Hurdacı

 Hurda döküm peteklerin fiyatları her zaman kilosuna göre değişiklik gösterir. Kalorifer tesisatlarında kullanılan petekler zamana bağlı olarak aşınır yıpranır ve  değişikliğe uğramaktadır. Bu nedenle de kullanılmaz duruma gelirler ve kullanılsa bile ısı kaybı oluşur. Hurda döküm petek alan hurdacı sayesinde ikinci el petekleriniz değerinden alınır. İlk olarak peteklerin durumuna bakılır ve daha sonra ise sizlere fiyat verilir. Fiyatta anlaşma sağlanır ise nakit bir şekilde ödemeler gerçekleştirilir. Bu hizmeti profesyonel bir şekilde sunan firmalar ile anlaşmak son derece önemlidir. Firmamız profesyonel bir şekilde hizmet sağlar ve 7/24 saat ulaşabilme özelliğine sahiptir. Sizde hurda döküm petek alan hurdacı arıyorsanız hemen bize ulaşın.

Hurda Döküm Petek Hurdası Ücretler

Hurda Döküm Petek Fiyatları öncelikle hurdalar tartıldıktan sonra ortaya çıkar. Yani bu fiyatlar borsaya bağlı olarak değişiklik gösterse de kilogram hesabı ile  alım gerçekleştirir. Hurda döküm peteğini satmak isteyen kişiler bizlere ulaştıklarında adresinize ekip arkadaşlarımızı gönderiyoruz. Daha sonra ekip arkadaşlarımız hurda döküm peteklerinizi inceledikten sonra  kantarlar ile bu hurdaları tartarlar. Ağırlığa göre ise sizlere fiyat verirler. Fakat şunu belirtmek isteriz ki piyasaya göre en yüksek fiyatı biz veriyoruz ve hurdalarınızı değerinin üstünden alıyoruz. Hurda döküm petekler de geri dönüşüme gönderilerek tekrardan kullanılabilir hale  gelirler. Sizde kullanmadığınız hurda döküm peteklerinizin geri dönüşüm ile tekrardan kullanılabilir duruma gelmesini istemez misiniz? Biliyoruz ki bunu herkes ister ve aynı zamanda hem para da kazanmış ve bütçenize katkıda bulunmuş olursunuz. O halde firmamıza iletişim numaramızdan ulaşım sağlayabilirsiniz ve gerekli detayları kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz 

Hurda Petek Çeşitleri Nelerdir?

 Hurda petek çeşitlerinden bahsedecek olur isek sadece petek veya kombi bu kapsama girmez. Şimdi sizlere hurda petek çeşitlerinden bahsetmek istiyoruz

 • Kalorifer paneli
 • Banyo kaloriferi
 • Radyatör
 • Kalorifer borusu

 

 Hurda petek çeşitlerini sökmek için profesyonel niteliğe sahip olan bir elemana ihtiyaç duyduğunuzda da bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda söküm işlemi gerçekleştirecek olan elemanlarımız mevcuttur ve kısa süre içerisinde adresinize gönderilir. Sökme işlemi detay gerektiren ve titizlikle yapılması gerektiren bir iştir. Bu nedenle de bize ulaşarak bizden istediğiniz an hizmet alabilirsiniz 

Petek Hurdası Alan Yerler

 Petek hurdası alan yerler arayışında insanız; tam da aradığınız yerdesiniz. ikinci el ve işlevini kaybetmiş olan petek hurdalarınız bulunuyor ise bizlere iletişim numaramız dan ulaşabilir ve irtibata geçtiğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Petek hurdalarınızı değerinin üst fiyatından alıyoruz ve geri dönüşüme gönderiyoruz. İşlevini kaybetmiş olan petekler hurda olarak tabir edilir. Sizde hurdalarınızı bize vererek bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Bizim için her zaman müşterilerimizin memnun kalması bize  güvenmesi önemli olmuştur. Bu nedenle de sizin için çalışıyoruz ve güveninizi her zaman sağlamak için uğraşıyoruz.

Diğer yazılar

 

2 thoughts on “Hurda Döküm Petek Fiyatları”

 1. Geri bildirim: Şile Hurdacı Firması - En Yakın Hurdacı
 2. Geri bildirim: Kanarya Mahallesi Hurdacı Küçükçekmece - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir