hurda-petek

Hurda Döküm Petek Alan Hurdacı

Hurda Döküm Petek Fiyatları kg bazından hesaplanır. Kalorifer tesisatları zaman içerisinde değişikliğe uğrar. Gerek işleyişin bozulması gerekse son teknolojiden kaynaklı olarak değişimlere yer verilir. Hurda Döküm Petek Fiyatları için Demir Hurdası Fiyatlarını Takip Etmelisiniz .Bunun üzerine eski petekler açığa çıkar ve satılmasına karar verilir. Petek hurdası alan firmalar tam bu aşamada müşterilere yol gösterir. Şöyle ki:

  • Kullanılmayacak olan peteklerin alınması sağlanır.
  • Alım esnasında peteklerin durumuna göre fiyat verilir.
  • Nakit alım üzerine peteklerden kurtulur ve kazanç sağlarsınız.

Bu imkanlardan faydalanmak artık zor değil. Çünkü profesyonel olarak hurda hizmeti veren firmalar mevcut. Ve hepsi de kesintisiz olarak iletişime uygun. İletişime geçen vatandaşlar taleplerini sunabilir. Akabinde profesyonel elemanlar ile peteklerin sökülmesinden yüklenmesine kadar tüm aşamalar ele alınır.

Döküm Hurda Petek Fiyatları
Döküm Petek Hurdası

Eski Kalorifer Peteği Hurdası Alan Yerler

Petek hurdası alan firmalar sayıca fazla. Ancak yukarıda belirttiğimiz gibi aralarından en profesyonel olanları seçmeniz faydalı olacaktır. Özellikle de petek sökme ve taşınma alanında uzman olan firmalar sayesinde işiniz uzun sürmez.

Bu sayede ev ya da işyerlerinde bulunan eski tip peteklerden anında kurtulursunuz. Üstelik petek sökme işlemlerinin titizlikle sürdürülmesi etrafın dağılmasını engeller. Olası hasarlar minimum seviyeye çekilir. Yani müşterilerin sökmeden kaynaklı olarak onarım çalışmalarına başvurmalarına gerek kalmaz.

Hurda Döküm Petek Fiyatları ne kadar
Hurda Petek

Eski Petek Hurdası Ücretleri

Petek hurdası fiyatları için kullanılan materyaller göz önünde bulundurulur. Petek yapımında temin edilen materyallerin km hesaplamalarına geçilir. Kantar eşliğinde hesaplama gerçekleşir ve net bir teklif almanız sağlanır. Bunun üzerine müşterilere:

  • Daha çok demir hurdası üzerinden fiyatlar sergilenir.
  • Az da alüminyum kalorifer peteklerine de rastlanır.
  • Alüminyum ağırlıkları daha az olsa da nakit alım gerçekleşir.

Genel olarak dökme demir üzerinden petek tasarımı gerçekleşir. Eski tiplerde dökme demirler mevcut olduğu için bunun üzerine ücretlere netlik kazandırılır. Yeni tiplerde ise demir levhalar temin edilir. Geri dönüşüme uygun olan bu tarz materyaller uygun şekilde araca yüklenir ve sektöre kazandırılması sağlanır.

Hurda Petek Çeşitleri Nelerdir?

Sadece kombi – petek olarak ele alınmaz. Haricinde doğalgaz petek alımı da gerçekleşir. Kalorifer tesisatı yine bunlar arasında boy gösterir. Akabinde gelenler:

  • Kalorifer borusu ya da radyatörü için hurdacılar ile iletişime geçilebilir.
  • Banyo kaloriferlerine ilişkin elemanlar çalışma gösterir.
  • Kalorifer paneli hurdası da uzmanlar tarafından ele alınır.

Yani ilk etapta yerine sökme işlemlerine ihtiyaç duyulabilir. Sökme ile beraber kullanılan materyaller dikkate alınır. Belirlenen materyal üzerine hesaplama yapılır. Kg üzerinden hesaplanan hurdalar için nakit alım gerçekleşir. Petek hurdası fiyatları bu hususlara göre netlik kazanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir