Soyulmuş Bakır Fiyatları

Soyulmuş Bakır Fiyatları kapsamında soyulmuş bakır olarak tabir edilen hurda türleri, hurda sektöründe yaygın olarak görülmektedir. Peeling bakır hurdası, Lama bakır hurdası, Kırkambar bakır hurdası, külçe bakır, bakır (Kızıl) talaşları, Antigron kırma, TTR kırma, bakır kablo hurdası gibi birçok türevi bulunan soyulmuş bakır, kimya alanında gösterilen Cu sembolüdür. . Bakırın atom numarası 29 olmasına rağmen ağırlığının yaklaşık 63.53 olduğu bilinmektedir. 1000 C üzerinde eriyebilen ve iletkenlik konusunda oldukça başarılı olan bu element birçok alanda kullanıma uygundur.

Soyulmuş Bakır Hurdaları web sitemizde güncel liste ile listelenmekte ve hizmete açılmaktadır. Günlük ve ani değişimlere konu olabilen soyulmuş bakır hurdaları için sitemizden güncel bakır fiyat listesine bakabilir veya iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Soyulmuş Bakır Fiyatları Nasıldır?

İletkenliği oldukça kuvvetli olan bu element, soyulmuş bakır hali ile satışa sunulmakta ve birçok alanda kullanılmaktadır. Özellikle hurda sektöründe sıkça kullanılan bu soyulmuş bakır fiyatı için, sitemizi ziyaret edebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Günlük olarak değişen güncel fiyat listemiz ile birlikte, hurda bakır fiyatlarına göz atıp bakır çeşitleri olan Lama Bakır, Kırkambar49, Kızıl Talaşı, Soyma Bakır, Kırma Antkron, Kırma TTR, Yanık Bakır, Bakır Talaşı gibi türlerinin fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Soyulmuş bakır, kablosundan ayrılmış, temiz ve lekesiz halini korumayı başarabilen bir hurda bakır çeşididir. Temiz ve lekesiz olan soyulmuş bakır ücreti, bakırın kalitesine ve temizliğine göre değişmektedir. Yüksek fiyata satılan soyulmuş bakırlar, kablolarından yakılmadan ayrılmayı başarmış kullanıma uygun ve kaliteli bakırlar olmaktadır.

Soyulmuş Bakırlar Nerde Satılır? 

Bakır elementinden oluşan kablolar, diğer kablolara oranla daha yüksek fiyatta seyir etmektedir. En yüksek hurda fiyatına sahip olan soyulmuş bakır kablonuzun yanmamış olması, fiyatını yükseltmeye yararken; lekeli ve kablosundan yakılarak ayrılmış soyulmuş bakır kabloları daha az fiyata satılmaktadır.

Temiz bakır olarak da adlandırılan soyulmuş bakır hurdaları, hurda satışlarınızın için oldukça temiz ve yanmamış olmalıdır. Aynı zamanda bakırın kalitesi de önemlidir. Bakırı kablosunun ayırma işleminde oldukça dikkatli olmalı ve bakırın yanmamasına özen göstermelisin. Bu işlem için çoğunlukla kullanılan bakır soyma makineleri işinizi görebilmektedir. En iyi soyulmamış ve hazır olan soyulmuş bakır fiyatı için sitemizi ziyaret ederek bilgi edinebilir veya iletişim numarasından bize ulaşarak güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Soyulmuş Bakır Kablo ve Kauçunun Üzerinden ayrılmasına denir.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir