hurdacı en yakın

Adnan Kahveci Mahallesi Hurdacı Beylikdüzü kapsamında, Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi’nde hurda ticareti yapan bir firma olan Hurdacılar Derneği, her türlü hurda alımı, bina yıkımı, iç söküm, çatı söküm, fabrika söküm işlerini yapmaktadır. Hurda değerinizi ve nakitinizi yerinde alalım. Adnan Kahveci’de hurda alımı yapan firmamız yüksek hurda fiyatları vermektedir.

Ayrıca 24 saat açık olan hurda dükkanımızı da arayabilirsiniz. 0539 698 67 83 numaralı telefondan hurdacı ile iletişime geçiniz. Aldığımız hurdaların büyük bir kısmını plastik paletler, kazanlar, saclar, kablolar, krom, sarı, alüminyum, bakır ve demir hurdaları oluşturmaktadır ve Adnan Kahveci hurda bayileri olarak hizmetinizdeyiz. her kilo ve her türlü hurda için.

Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesi hurdacı

Adnan Kahveci Mahallesi Hurda Bayisi olarak hurda pazarında lideriz. Adnan Kahveci Mahallesi ve bölgesinde lider olan firmamız her türlü hurda ve atık malzemeyi nakit olarak satın almaktadır.

Hizmet verdiğimiz branşta yerinde ve katma değerli satın almanın yanı sıra çevre illerden de profesyonel ve kaliteli bir şekilde hurda alımı yapmaktayız. Aynı zamanda tüm geri dönüştürülebilir metal madenlerini topladığımız sektörde tüm hizmetlerimiz insan ve doğa sağlığını korumak adına yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Beylikdüzü hurdacı olarak sunduğumuz profesyonel hizmetleri, müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirirken, Beylikdüzü ve çevresindeki tüm hurda alımlarını, en kısa sürede ve değerinde gerçekleştiriyoruz.

 • Sarı hurda
 • Demir, bakır, çinko gibi madenler
 • Motor hurdaları
 • Beyaz eşya hurdaları
 • Bozuk bilgisayar, tablet ve laptoplar
 • Bilgisayar ana kartları
 • Hurda kağıtlar
 • Plastik hurdaları
 • Alüminyum hurdaları
 • Jeneratör ve akü hurdaları
 • Petek hurdaları
 • Kızıl talaş
 • Hurda su borusu
 • Musluk hurdaları
 • Nikel hurdası
 • Kablo hurdası
 • İnşaat hurdaları
 • Elektronik alet hurdaları

Adnan Kahveci Mahallesi hurdacı firması olarak; hurdacılık sektöründe kalitemiz, güvenilirliğimiz ve hızlı hizmetlerimiz sayesinde adımızı duyurduk. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızda, sektörde belli bir yere gelen hurda firmamız, konusunda uzman ekipleriyle hizmetlerine devam ediyor.

Alanında En İyi Hurda Firması

Hurda piyasasında liderliğini sürdüren ve piyasaya yön veren çalışmalarıyla göz dolduran Beylikdüzü hurdacı firması olarak hizmetlerimizi, profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz.

Beylikdüzü ve çevresinde profesyonel ve deneyimli ekipleriyle müşterilerine hizmet veren firmamız; en yüksek hurda fiyatları ve en iyi hizmetleriyle tanınırken, her türlü hurdalarınız, değerinde ve yerinde nakit ödeme yapılarak alınır.

Yıllardır sürdürdüğümüz profesyonel hizmetlerimizde, müşteri memnuniyeti odaklı çalışırken; insan ve doğa sağlığını da göz önünde bulundurarak, geri dönüşüm hizmetlerimizi, mevzuata uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için, ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Adnan Kahveci Mahallesi Hurdacı Beylikdüzü

 Adnan kahveci mahallesi hurdacı beylikdüzü firması olarak 1998 senesinde kuruluk ve o günden bugüne kadar son sürat hizmetimize devam etmekteyiz. Amacımız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetimize vermektir. Siz de beylikdüzü’nde profesyonel deneyimli en iyi hizmeti veren bir firma arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Çünkü kurulalı uzun senelere olmuştur ve bu sektörde en iyi firma olarak biliniriz. Biliyorsunuz ki her gün onlarca malzeme çöpe gidiyor ve bu da doğaya karışıyor. Bu malzemelerin doğaya karışması hem ülke ekonomisini düşünüyor hem de insan sağlığını olumsuz bir şekilde etkiliyor. Bu konuda insanların bilinçli olması ve kullanım ömrünü tamamlamış olan malzemeleri çöpe atmak yerine hurdacıya teslim etmesi gerekir. Siz de bu konuda bilinçli davrandığınızı düşünüyorsanız ve ülke ekonomisinin kazanç elde etmesini istiyorsanız hurdalık malzemeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Adnan Kahveci Mahallesi Hurdacı Beylikdüzü Firması

 

 Adnan kahveci mahallesi hurdacı beylikdüzü firması olarak 7/24 saat müşterilerimize hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Peki, hizmetimize nasıl devam ediyoruz? Bize ulaşım sağladığınız da kısa süre içerisinde adresinize geliriz ve hayal ettiğiniz hizmeti sizlere sağlarız. Amacımız sizlere en iyi hizmeti sağlamaktır bunun için hafta içi ve hafta sonu kesintisiz bir şekilde çalışırız. Hurdacılık mesleği önemli bir meslektir ve mutlaka düzgün bir şekilde yapılmalıdır. Biz mesleğimizi düzgün bir şekilde yaptığımızı düşünüyoruz ve referanslarımızdan her zaman olumlu yorumlar alıyoruz. Bizim kendimize güvenimiz tamdır ve bu sebeple de sizin de bize güvenmenizi bekliyoruz. Kullanım ömrünü tamamlamış malzemeleriniz mi mevcut? Onlardan kazanç elde etmek istemez misiniz? O halde hemen bize ulaşım sağlayın ve hurdalık malzemeleriniz en kısa süre içerisinde kazanç elde edin.


Adnan Kahveci Mahallesi Hurdacı Beylikdüzü Adres Hurda Alımı

Adnan kahveci mahallesi hurdacı beylikdüzü firmamız; her gün düzenli bir şekilde beylikdüzü’nde bulunan bütün bölgeleri dolaşır. Beylikdüzü’nde bulunan hurdaları aldıktan sonra geri dönüşüm merkezine koyar ve geri dönüşüm merkezinde bu malzemeler toplanır. Biriken malzemeler bir kaç işlemden geçer ve tekrardan kullanılabilir duruma getirilir. Firmamızda çalışan profesyonel ekiplerimiz vardır ve her birinin yeterlik belgesi mevcuttur. Bu sebeple de her biri işlerini düzgün bir şekilde yaparlar.

Bize ulaşım sağladığınız da ne olur? Bize ulaşım sağladığınız da adres bilgilerinizi isteriz ve kısa süre içerisinde ekip arkadaşlarımızı adresinize göndeririz. Adresinize gelen ekip arkadaşlarımız hurdalarınız elektronik tartılar ile tartar ve daha sonra ise nakit bir şekilde ödeme gerçekleştirdikten sonra hurdalarınız araçlara yüklenir. Sizde adresten hurda alımı hizmeti veren bir firma arıyorsanız tam da aradığınız yerdesiniz. Hemen bize ulaşın sağlayabilirsiniz

 

 Adnan Kahveci Mahallesi Hurdacı Beylikdüzü Değerinden Hurda Alımı

  Adnan kahveci mahallesi hurdacı beylikdüzü firması değerinden hurda alımını gerçekleştirir. Hurdalarınız sizin için öneme sahip olmayabilir. Fakat biz sizin hurdalarınıza çok önem veriyoruz ve hurdalarınızı değerinden alıyoruz. Sizde kenarda köşede bekleyen hurdalarınızdan kazanç elde etmek istemez misiniz?  Elbette ki hurdalarınızdan kazanç elde etmek istersiniz.

Fakat günümüzde birçok hurdacı bulunmaktadır ve sizlerin değerli malzemelerini düşük fiyattan alıp yüksek fiyata satıp kazanç elde etmektedir. Sizde hurdalarınızı değerinden satmak istiyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşın sağlayabilirsiniz.

 Adnan Kahveci Mahallesi Hurdacı Beylikdüzü En İyi Fiyat Teklifi

Adnan kahveci mahallesi hurdacı beylikdüzü olarak siz değerli müşterilerimizin her taleplerini de sizlere yardımcı olmaya hazırız. Bizden beklentilerinizi biliyoruz ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana kendimizi geliştirdik yeniledik ve hala da geliştirip yenilemeye devam ediyoruz.

Çünkü sürekli olarak yenilenmeyi bir gelişmeyi seviyoruz. Piyasa ile kıyaslayacak olur isek sizlere en iyi fiyatı veririz. Hurdalarınızı nasıl yüksek fiyattan satın alırız.. Size en iyi fiyat teklif sunan bir hurdacı firması arıyorsanız ve bu hurdacı firmasının profesörler niteliğe sahip olmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçmelisiniz. Çünkü aradığınız ve hayal ettiğiniz hurdacılık hizmetini bizimle bulabilirsiniz.

Bizimle irtibata geçmeden başka firmalar ile anlaşmanızı öneririz. Çünkü fiyatlarımız ve hizmetimiz sizleri memnun edecektir ve başka firma arayışına girmenizi önleyecektir. O halde daha fazla beklemeyin ve bize ulaşın.

Diğer içerikler

 

 

 

One thought on “Adnan Kahveci Mahallesi Hurdacı Beylikdüzü”

 1. Geri bildirim: Edirne Hurdacı Hurda Fiyatları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.