Başiskele hurdacı firmaları

Zümrütevler Mahallesi Hurdacı Maltepe kapsamında, Zümrütevler hurda ticaretinde uzman ekibimizle sizinle ilgileniyoruz. Eski malzemeleri kabul eden firmamız çeşitli tasnif işlemlerinden sonra geri dönüşüme göndermektedir. Bizimle hurdalarınızı özel fiyatlarla değerlendirebilir ve kar elde edebilirsiniz.

Hurda operasyonlarının topluma sunduğu çevresel kazanım hem insan sağlığı hem de doğaya katkısı açısından çok önemlidir. Hurda metalin geri dönüştürülmesi, %75’e kadar enerji tasarrufu sağlar ve %40’a kadar daha az tatlı su kullanır. Geri dönüşüm tesisimiz gerekli önlem ve sertifikalar çerçevesinde hazırlanmış olup, insan sağlığı gerekliliklerini karşılayan tüm sertifikalarla çalışmalarına devam etmektedir.

Zümrütevler mahallesi Scrapci Maltepe

Zümrütevler Mahallesi Hurdacı Maltepe kapsamında, Maltepe Zümrütevler Mahallesi’nde hurda ticaret şirketi olan Hurda Satıcıları Derneği, her türlü hurda alımı, bina yıkımı, iç söküm, çatı söküm, fabrika söküm işlerini yapmaktadır. Hurda değerinizi ve nakitinizi yerinde alalım. Zümrütevler’de hurda alımı yapan firmamız yüksek hurda fiyatları vermektedir. Ayrıca 24 saat açık olan hurda dükkanımızı da arayabilirsiniz. Lütfen 0539 698 67 83 numaralı telefondan hurdacı ile iletişime geçiniz. Hurda denilince ağırlıklı olarak sarı, alüminyum, bakır ve demir hurda alımları yapılmaktadır. Ancak Zümrütevler hurda bayisi olarak her kilo ve her türlü hurda için hizmetinizdeyiz.

20 yılı aşkın süredir Zümrütevler bölgesinde hurda metal işlerinizle ilgili çalışmaları yapan firmamız, elinizdeki hurda metalleri cari değerinden satın alarak bütçenize katkı sağlamaktadır. Bugüne özel fiyatlar ile hurda işinizi yanımıza alabilir, bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Demir, bakır, metal, çinko, krom, kağıt ve plastik atıklar değerlendirilir. Hurdalarınızı almak ve geri dönüşüm tesislerine göndermek için 7 gün 24 saat firmamızı arayabilirsiniz.

 Zümrütevler Hurdacı Hizmetleri

Zümrütevler Mahallesi Hurdacı Maltepe ile birlikte siz de hurdalarınızı ederi üzerinden satabilecek ve doğaya geri dönüşüm uygulatarak katkıda bulunabileceksiniz. Hurdacılık sektörü olmazsa, günümüzde kirlendiğine kıyasla hava %86 oranında daha çok kirleneceği gözlemlenmektedir.

 

Bu ayrıca gündelik hayatta kullandığımız materyallerin %90 oranında daha tasarruflu şekilde ulaşabilmemize olanak sağlamasına da sebep olmaktadır. Zümrütevler hurdacı hizmetleri ile birlikte firmamız, sizlerin hurdalarını satın alarak, geri dönüşüme aktarmaktadır. Hurdaların insana yakın olması, insan sağlığı açısından birçok olumsuz etkeni de beraberinde getirmektedir.

Metal ve türevlerinin geri dönüşümlerinde firmamız ilk adım olarak sizden bu malzemeleri toplamaktadır. Toplanan materyaller, kendi hammaddelerine göre ayrılır. Örneğin kablolar, içerisindeki bakırlardan ayrıştırılarak; plastikler bir tarafa, iletkenler de diğer tarafa koyulur. Sonrasında geri dönüşüm merkezlerine geçmeden önce son kontroller yapılır. Ardından bu maddeler sıkıştırılarak alandan tasarruf edilir.

Materyaller bu aşamanın ardından parçalanarak geri dönüşüme ne uyumlu boşta getirilir. Geri dönüşüm sisteminde ise yüksek ısı alanları içerisinde maddeler doğru ısı ile tekrar hammaddeye dönüştürülür ve kullanılacağı alana uygun şekilde satışa hazırlanır. Alüminyum bu aşamada levhaya döndürülürken, çelik ise külçe haline getirilmektedir.

Zümrütevler Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Zümrütevler bölgesi içerisinde hurda karşılığında bina yıkımı yapan firmamız, bina yıkım işlerinde gereken özeni ve hassasiyeti taşıyarak, çevreye ve insan sağlığına uygun olarak bu işlemleri tamamlamaktadır. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız, son teknoloji yıkım aletleriyle birlikte işlemleri tamamlamaktadır. Tercih ettiğiniz bina ya da fabrikanın yıkımından önce hurdalar sökülür ve ardından molozlar ıslatılarak yıkım işlemleri sürdürülür. Tamamlandığında taleplerinize uygun olarak moloz temizliği de yapılabilmektedir. Tercih ettiğiniz bina işlemleri ve fazlasıyla ilgili bugüne özel fiyatlarla siz de faydalanmak için sitemizden bizleri arayabilirsiniz.

 Hurda Karşılığı Bina Yıkımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hurda karşılığı bina yıkımında dikkat edilmesi gereken en önemli konu, güvenlik önlemlerine uygun bir yıkım işlemi sürdürülmesinden geçmektedir. Gerekli inşaat hattı oluşturulup, insan trafiğinin sıfıra indirilmesi gerekmektedir. Bunun ardından da yıkım işlemleri başlatılır ve bu işlemler tamamen çalışma saatleri içerisinde tamamlanır. Ayrıca yıkım süresince belirtilen süre aralığı uygulanarak, müşterilerimizin memnuniyeti odaklı bir anlayışla bu hizmeti sunmaktayız. Hurda işlemleri ve merak ettikleriniz ile ilgili firmamızı arayabilir ya da satmak istediğiniz hurdaların ederini öğrenmek için fotoğraflarını WhatsApp üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Maltepe Zümrütevler Mahallesi Hurdacı 

Uzun yıllar boyunca hurda sektöründe hizmet veren Zümrütevler Mahallesi hurdacı firmamız; dürüstlüğü, güvenilirliği ve profesyonel hizmet sunan çalışanlarıyla, metal maden sektöründe hizmet verir.

Hurda alımlarında tonaj gözetmeden peşin ödeme yaparak, müşterilerinin memnuniyetini kazanan firmamız; kısa sürede yerinde tartım işlemlerini gerçekleştirerek, değerinde hurdalarınızın alımını yapar.

Uzman Ekip Profesyonel Hizmet

Alanında uzman ekiplerle profesyonel hizmet sunan Maltepe hurdacıfirmamız; hurda metalleri toplar ve çeşitli ayrıştırma ve temizleme işlemlerinin ardından, geri dönüşüm hizmetlerini gerçekleştirir.

 • Motor hurdaları
 • Alüminyum hurdaları
 • Bilgisayar, tablet ve telefonlar
 • Laptoplar
 • Kablo hurdaları
 • Sarı hurdaıt hurdaları
 • Plastik ambalaj ve kağ
 • Radyatör hurdaları
 • İnşaat hurdaları
 • Bilgisayar ve tüplü televizyon ekranları
 • Beyaz eşya hurdaları
 • Bakır, sarı hurda, demir, çinko gibi madenler
 • Plastik hurdaları
 • Atık piller
 • Akü ve jeneratör hurdaları
 • Raf hurdaları
 • Ray hurdaları
 • Makine hurdaları
 • Elektronik eşya hurdaları

Zümrütevler Mahallesi hurdacı firmamız içinde hurdalarınız değerlendirilirken, değerinde ücret verilir. Gerçekleştirdiğimiz hurda işlemleri sayesinde hem doğa hem de insan sağlığı korunmuş olur. Hurda metal geri dönüşümü hizmetlerimiz sayesinde enerji tasarrufu da sağlanmaktadır.

Kısa Sürede Hurda Alım Hizmeti

Maltepe hurdacı firması olarak, kısa sürede hurda alım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren, en kısa sürede yerinde tartım işlemleri gerçekleştirerek, değerinde ücret ödediğimiz hurdalarınız, hızlı şekilde temizlenip ayrıştırılarak, geri dönüşüm evresine alınır.

Hurda piyasasında özverili çalışmalarıyla dikkat çeken firmamız; geri dönüştürülebilir tüm metal hurdalarınızı ve diğer hurda çeşitlerini toplar ve malınızın değerinde ücretini ödeyerek hem doğaya hem de insan sağlığına hizmet eder.

Yıllardır sürdürdüğü kaliteli ve profesyonel hizmetleriyle, adından söz ettiren firmamız, Zümrütevler ve Maltepe başta olmak üzere, İstanbul’un hemen her ilçesine hizmet vermektedir. Hizmetlerimizden yararlanmak için; ekibimiz ile iletişime geçebilir, hurdalarınızın değerinde alınmasını sağlayabilirsiniz.

Diğer içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir