Mecidiyeköy Hurdacı

Atakent Hurdacı kapsamında, Hurda bayisi Küçükçekmece Atakent Mahallesi olarak hurda alımı yapmaktayız. Sunduğumuz yüksek fiyatlar ile Atakent hurda firmaları arasında lider konumdayız. Bize fiyatını sorarak hurda satmaya karar verdiğinizden emin olun. Atakent’teki Hurdacılar Derneği telefonunu arayınız. Küçükçekmece hurda bayimiz her gün açıktır.

Atakent Hurdacılık Hizmetleri

Yıllardır sürdürdüğü kaliteli ve güvenilir hizmetler ile sektörde adından söz ettiren bir Atakent hurda ticaret şirketi olarak; Anadolu yakasında kaliteli ve profesyonel hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Başta Atakent ve çevresi olmak üzere İstanbul’un hemen hemen tüm semtlerinde sunduğumuz hurda alım hizmetlerimizle işin en iyisi olma yolunda ilerlerken; %100 müşteri memnuniyeti sunarak en güvenilir referansları oluşturuyoruz.

Hizmet Kalitesi ve Güven

Eskiden sadece küçük arabalarla toplanan hurdalar, günümüzde büyük bir sektör olmaya başladı. İşimiz sadece hurda toplamak değil; aynı zamanda toplanan hurdaların temizlenmesi ve özelliklerine göre ayrılmasının ardından, geri dönüşüme göndererek hem çevre sağlığını hem de insan sağlığını korumaktır.

 • Bakır, demir, çinko, sarı pirinç gibi madenler
 • Motor hurdaları
 • Sarı hurda
 • Pimapen hurdaları
 • Alüminyum hurdaları
 • Jeneratör ve akü hurdaları
 • Kullanılmayan beyaz eşya hurdaları
 • Bozuk elektronik eşya hurdaları
 • İnşaat sonrası hurdalar
 • Kablo hurdaları
 • Petek hurdaları
 • Kâğıt ve karton hurdaları
 • Plastik hurdaları
 • Bozuk telefon, bilgisayar, tablet hurdaları
 • Kullanılmayan bilgisayar ve televizyon monitörleri
 • Musluk ve su borusu hurdaları
 • Ray hurdaları

Bugün tamamıyla bir sanayi haline gelen hurdacılık sektörü sadece hiçbir işleme sokulmadan, direkt fabrikalara gönderiliyorken; günümüzde artık toplamak ve nakil işlemlerinin yanında özelliklerine göre ayrıştırılarak, geri dönüşüme sokularak, ülke ekonomisine de katkıda bulunulmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmetler

Hurdacılık sektöründe yaptığı kaliteli ve profesyonel hizmetlerle adını duyuran Atakent hurdacı firması olarak, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunuyoruz. En iyi fiyat garantisinin ve güvenilir hizmetin sunulduğu firmamızda; adresten teslim alınan hurdalarınız, ücretsiz nakliye ve ücretsiz tartım işlemleri gerçekleştirilerek yapılır.

Anında yerinde ve yüksek fiyat garantisiyle nakit olarak ödeme yapılırken, en hızlı hizmet ve en kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Siz de hurdalarınızın geri dönüşüme sokulmasını, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı istiyorsanız, ekibimizi arayarak, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Atakent Hurdacılar Bölgesi

Atakent hurdacı firmamızın geçmişi 30 sene öncesine dayanmaktadır. Kurulduğumuz günden bu zamana kadar epey yol kat ettik. Çünkü şimdi geri dönüşüm sektörü inanılmaz gelişti. Firmamız birçok çeşit hurdayı adresinizden gelip teslim almaktadır. Kenarda köşede beklettiğiniz hurdaları bize teslim ederek geri dönüşüme gönderebilirsiniz. Geri dönüşüm de sizden aldığımız hurdalara ne oluyor? Sizden aldığımız hurdaları geri dönüşüme göndererek tekrardan kullanılabilir duruma getiriyoruz.

İşimizi severek yapıyoruz ve sizlere asla mağdur etmiyoruz. Siz de geri dönüşüme katkıda bulunmak istiyorsanız bize ulaşım sağlayabilir ve kullanmadığınız eskileri bize verebilirsiniz. Peki, kullanmadığınız ve kullanım ömrünü tamamlamış eşyalarınızı bize nasıl ulaştırabilirsiniz? İsteğe bağlı olarak kendiniz firmamıza getirebilirsiniz fakat biz müşterilerimize önem verdiğimiz için gelip adresinizden kendimizde alıyoruz. Yapmanız gereken iletişim numaramızdan bize ulaşmak ve bizimle irtibata geçmek olacaktır

 

Atakent Hurdacı En Yakın Hurdacı

 

Kullanım ömrünü tamamlamış bir köşede bekleyen hurdalarınızdan kazanç elde etmek istemez misiniz? Hurdalarınız da bize teslim ederek hem kazanç elde edebilirsiniz hem de ülke ekonomisini canlandırabilirsiniz. Bize ulaşım sağladığınız da Atakent hurdacı adresinize kadar gelerek hurdalarınızı tartar. Daha sonra ise sizlere ödeme gerçekleştirerek hurdaları araca yerleştirir. Ödemelerimiz her zaman peşin yapılmaktadır. Bu konuda herhangi bir şüpheniz olmasın ve bize güvenin. Sizde en yakın hurdacı arıyorsanız Atakent hurdacıyı tercih edebilirsiniz ve kalitemizin farkına  şahit olabilirsiniz

 

 Atakent Hurdacı Hızlı Ve Profesyonel Hizmet

 

Atakent’te hurda alan yerler mi arıyorsunuz? O halde aradığınız yerdesiniz. Bize ulaşım sağlayın ve hemen yarım saat içerisinde adresinize gelelim. Adresinize ulaşım sağladığımız da hurdalarınızı hep beraber tartalım ve daha sonra ise sizlere yüksek fiyat vererek ödemeleri gerçekleştirelim. Sizde hurdalarınızın kalabalığından ve gereksiz yer işgalinden bıktıysanız bize ulaşın.

Bu sektörde sizlere en iyi fiyatı bir sunarız. Hurdalarınızın fiyatı cinsine ve borsaya göre değişiklik göstermektedir. Fiyat hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız en güncel fiyatlar için bizi arayın ve detayları öğrenin. Fiyatlarımız değişiklik gösterse de bu sektöre bağlı olarak her zaman yüksek fiyattan sizden hurda alırız. Çünkü bizim için önemli olan her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Müşterilerimizi memnun etmek için ise elimizden gelenin daha fazlasını yaparız. O halde siz de Atakent hurdacıya ulaşım sağlayarak hızlı ve profesyonel hizmetimizden faydalanabilirsiniz

 

 Atakent Hurdacı/ Aradığınız Hurdacı Firması

 

Atakent hurdacı bünyesinde her zaman profesyonel güler yüzlü dinamik genç ilgili ve uzman tekniğe sahip olan kişiler barındırır. Firmamızdan hizmet almak istediğinizde asla vasıfsız kişiler sizlere hizmet vermez. Çünkü vermiş olduğumuz hizmet bizim için çok önemlidir ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı isteriz. Personellerimize düzenli aralıklar ile eğitim veririz. Aynı zamanda bina söküm yıkım fabrika söküm -yıkım gibi hizmetleri de sizlere sağlarız.

Bu hizmetleri sizlere vermeden önce gereken bütün önlemleri alırız. Çünkü herhangi bir kimsenin sağlığına zarar vermek ve aynı zamanda çevreyi olumsuz bir şekilde etkilemek istemeyiz. Bütün önlemleri aldıktan sonra hizmetimize sizlere  veririz. Bize ulaşım sağladığınız da 10 dakika içerisinde firmadan çıkarız ve adresinize ulaşırız. Bir hurdacı firmasından beklentileriniz profesyonel bir hizmet sunmak ve aynı zamanda yüksek fiyattan hurda alımı hizmeti vermesidir.  Aradığınız hurdacı firmasıyız. Bu sebeple hayal ettiğiniz bütün hizmetleri bizden kısa süre içerisinde alabilirsiniz. Bizden hizmet aldığınızda farkımızı sizde fark edeceksiniz ve bundan sonraki ihtiyaçlarınızda da bizi tercih edeceksiniz

 

 Atakent Hurdacı/ En İyi Hurdacı

 

Atakent hurdacı uzun yıllardır bu sektörde yer aldığı için öncü bir firma olarak bilinmektedir. Senelerdir bu sektörde bulunmamızın avantajları çoktur. En büyük avantajı ise referansımız ın fazla olmasıdır. Referanslarımız ise müşterilerimizin mutluluğudur. Bizden ayrılan bütün müşterilerimize mutlu etmeyi başardık. Her zaman hizmetimizi müşterilerimizin taleplerine göre vermeye gayret ettik.

En iyi fiyatı sizlere biz sağlarız ve hurdalarınız değerinden alırız. Siz de en iyi hurdacı arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Çünkü daha önce karşılaştığınız hurdacılara benzemeyiz ve farkımızı kısa süre içerisinde sizlere gösteririz. Sizlere en iyi fiyatları sunarak sizleri şaşırırız. Bizden detaylı bilgi almadan başka firmalar ile asla görüşmenizi tavsiye etmeyiz. Sizde en iyi hurdacı arıyorsanız o zaman hemen bizi arayın ve merak ettiğiniz bütün detayları öğrenin.

Diğer içerikler

 

 

One thought on “Atakent Hurdacı”

 1. Geri bildirim: Tuzla hurdacılık firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir