KAYAŞEHİR'DE HURDA ALIMI

Kayaşehir Hurdacı Firması Hurdacılar Birliği

Kayaşehir’de hurda alan firmamız özellikle şantiye hurdası için en iyi fiyat teklifini sunmaktadır. Kayaşehir hurdacı firması olarak bölgede yıllardır hurdacılık yapmaktayız. Hurda demir alan ekiplerimiz gece gündüz demeden Kayaşehir’de hizmet vermektedir. Bölgede toki çalışmalarının başlamasından çok önce hurdacı olarak hizmet vermekteydik. Ancak toki için ilk şantiyenin açılması ile beraber iş yoğunluğumuz oldukça arttı. Buradan çıkan hurda demir, inşaat hurdalarını satın almaya başladık. Geri dönüşüm sektöründe güvenilir bir firma olan Hurdacılar Birliği olarak ödemelerimi sürekli olarak nakit parayla yapmaktayız. Sizden talep gelmedikçe çek ve senet kullanmıyoruz.

 

Kayaşehir hurda alımı konusunda gerçekten özveri ile çalıştığımız bir semttir. Kayaşehir hurdacılık yapan firmalar için oldukça önemli bir konuma sahiptir. Çünkü bir tarafında İkitelli gibi sanayi bölgesi olan bir semt vardır. Başakşehir’in geri dönüşüm sektöründe hızlı yükselmesine de büyük katkısı olmuştur bölgenin. Özellikle hurda metal bakımından yoğun olan bu civarda en yakın hurdacı olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Kayaşehir hurdacı iletişim numarası: 0533 680 2655 üzerinden bizi arayarak güncel hurda fiyatlarını da öğrenebilirsiniz. Hurda fiyat listemize ise web sitemiz üzerinden 24 saat ulaşabilirsiniz. Bölgede tanınan çalışanlarımız oldukça tecrübeli ve Başakşehir’in kendi insanıdır. Her zaman halden anlayan ve nazik personelle çalışmaktayız. Hurda alımlarımız daha çok demir, krom, nikel, alüminyum, çatı sacı ve kablo üzerine olmaktadır. Ama tüm hurda türleri için de servis göndermekteyiz. Başakşehir’de Kayaşehir de dahil olmak üzere tüm semtlerden her nevi hurda peşin parayla kapıdan alınır. Kayaşehir hurda ticareti bakımından oldukça öneme sahiptir. Kayaşehir geri dönüşüm firmaları olarak bunun değerini biliyoruz. Bunu da mümkün olduğunca Kayaşehir hurda fiyatları ile göstermeye çalışıyoruz.

şantiyeden hurda alan firma
şantiyeden hurda alan firma

KAYAŞEHİR’DE ŞANTİYE HURDASI ALIMI

Avrupa yakasında geri dönüşüm alanında gerçekten kaliteli hizmette lider konumda olan Hurdacılar Birliği Kayaşehir’de hurda alan hurdacılar arasında en çok şantiye anlaşması olan firmadır. Bölgedeki inşaat şantiyelerine bıraktığımız sayısız konteyner aracılığı ile haftanın her günü hurda alımı yapmaktayız. En iyi fiyata yerinde hurda satışı yapmak için bizi hurdacı numarası tuşlayarak aramanız kafidir. Metal ve demir hurdaları için bizden fiyat isteyiniz. Bunu whatsapp aracılığı ile kolayca yapabilirsiniz. Fotoğraf çekip göndermeyi unutmayın. Size anında dönüş yaparız, adres konum bilgileri paylaşırsanız hemen ulaşıp nakit ödeme yaparız. Başakşehir civarında alo hurdacı ve 7/24 açık hurdacı olarak çalışıyoruz. Firmamız aynı zamanda Kayaşehir yıkım hurdacısı olarak da hizmet vermektedir. Her tür bina ve yapının güvenilir bir şekilde yıkılmasını sağlıyoruz. Moloz ve atık nakliye hizmetimiz mevcuttur. Üstelik enkazdan çıkan hurda demir için yüksek ödemeler yapmaktayız. Kayaşehir’de hurda alan yerler içinde Hurdacılar Birliği adı her zaman bir adım daha öndedir. Bunun birçok sebebi vardır ama en önemli nedeni bizde bölge halkına güven vermiş olmamızdır. Şimdiye kadar her işimizi alnımızın akıyla tamamladık. Siz değerli ziyaretçimiz ile tanışmak isteriz. Bize telefon, whatsapp veya mail yoluyla hızlıca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yüz yüze de görüşebiliriz.

 

Şantiye sahalarına konteyner
Şantiye sahalarına konteyner bırakılır

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir