Çamlıdere hurdacı firmaları

Kayaşehir Hurdacı | Kayaşehir’de Hurda kapsamında, Kayaşehir’de hurda alımı yapan firmamız özellikle inşaat hurdaları için en uygun fiyat teklifini sunmaktadır. Kayaşehir hurda firması olarak yıllardır bölgede hurda işletmeciliği yapmaktayız. Hurda ekiplerimiz Kayaşehir’de gece gündüz hizmet vermektedir. Bölgede Toki çalışmaları başlamadan çok önce hurdacıydık. Ancak Toki için ilk şantiyenin açılmasıyla birlikte iş yükümüz önemli ölçüde arttı. Buradan hurda demir almaya ve hurda yapmaya başladık. Hurdacılar derneği, geri dönüşüm sektöründe güvenilir bir firma olarak ödemelerimi hep nakit olarak yapıyoruz. Siz istemedikçe çek ve senet kullanmayız.

Kayaşehir, hurda metal alımına adadığımız bir ilçedir. Hurdacılık yapan firmalar için Kayaşehir çok önemli bir konuma sahiptir. Çünkü bir yanda sanayi bölgesi olan İkitelli gibi bir semt var. Başakşehir’in geri dönüşüm sektöründeki hızlı yükselişine de büyük katkı sağladı. Özellikle hurda açısından oldukça zengin olan bu alanda size en yakın hurda bayisi olarak hizmetinizdeyiz.

Kayaşehir Hurdacı Telefonu 0539 698 67 83

Kayaşehir hurdacı iletişim numarası: 0533 680 2655 üzerinden bizi arayarak güncel hurda fiyatlarını da öğrenebilirsiniz. Hurda fiyat listemize ise web sitemiz üzerinden 24 saat ulaşabilirsiniz. Bölgede tanınan çalışanlarımız oldukça tecrübeli ve Başakşehir’in kendi insanıdır. Her zaman halden anlayan ve nazik personelle çalışmaktayız. Hurda alımlarımız daha çok demir, krom, nikel, alüminyum, çatı sacı ve kablo üzerine olmaktadır. Ama tüm hurda türleri için de servis göndermekteyiz. Başakşehir’de Kayaşehir de dahil olmak üzere tüm semtlerden her nevi hurda peşin parayla kapıdan alınır. Kayaşehir hurda ticareti bakımından oldukça öneme sahiptir. Kayaşehir geri dönüşüm firmaları olarak bunun değerini biliyoruz. Bunu da mümkün olduğunca Kayaşehir hurda fiyatları ile göstermeye çalışıyoruz.

şantiyeden hurda alan firma
şantiyeden hurda alan firma

KAYAŞEHİR’DE ŞANTİYE HURDASI ALIMI

Avrupa yakasında geri dönüşüm alanında gerçekten kaliteli hizmette lider konumda olan Hurdacılar Birliği Kayaşehir’de hurda alan hurdacılar arasında en çok şantiye anlaşması olan firmadır. Bölgedeki inşaat şantiyelerine bıraktığımız sayısız konteyner aracılığı ile haftanın her günü hurda alımı yapmaktayız. En iyi fiyata yerinde hurda satışı yapmak için bizi hurdacı numarası tuşlayarak aramanız kafidir. Metal ve demir hurdaları için bizden fiyat isteyiniz. Bunu whatsapp aracılığı ile kolayca yapabilirsiniz. Fotoğraf çekip göndermeyi unutmayın. Size anında dönüş yaparız, adres konum bilgileri paylaşırsanız hemen ulaşıp nakit ödeme yaparız. Başakşehir civarında alo hurdacı ve 7/24 açık hurdacı olarak çalışıyoruz.

Kayaşehir Hurdacı Firması

Firmamız aynı zamanda Kayaşehir yıkım hurdacısı olarak da hizmet vermektedir. Her tür bina ve yapının güvenilir bir şekilde yıkılmasını sağlıyoruz. Moloz ve atık nakliye hizmetimiz mevcuttur. Üstelik enkazdan çıkan hurda demir için yüksek ödemeler yapmaktayız. Kayaşehir’de hurda alan yerler içinde Hurdacılar Birliği adı her zaman bir adım daha öndedir. Bunun birçok sebebi vardır ama en önemli nedeni bizde bölge halkına güven vermiş olmamızdır. Şimdiye kadar her işimizi alnımızın akıyla tamamladık. Siz değerli ziyaretçimiz ile tanışmak isteriz. Bize telefon, whatsapp veya mail yoluyla hızlıca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yüz yüze de görüşebiliriz.

Şantiye sahalarına konteyner
Şantiye sahalarına konteyner bırakılır

Kayaşehir Hurdacı

İstanbul, iki yakasında da yer alan hurda toplama tesisleri ve atık toplama tesisleri sayesinde geri dönüşüm için en dikkat çekici şehirlerdendir. Özellikle çöplerdeki alüminyum ve çelik de dahil olmak üzere birçok farklı türde olan hurdaların toplanması, binlerce liralık gelire erişilmesini sağlar. Bu gelirle ilgili olarak herhangi bir kuruma bağlı olmak zorunda değilsiniz. Kayaşehir hurdacı tesislerinde yer alarak, civar semtlerde olduğu gibi, bu semtteki tesislerde de ortalama fiyatlar üzerinden toptan satış yapabilirsiniz.

Kayaşehir Hurda Tesisleri

Hurdaların toptan bir şekilde satışlarının gerçekleştirilmesiyle ilgili son derece avantajlı bir ödeme sürecinden yararlanabilirsiniz. Kayaşehir’de hurda alım satımı için tek bir işletmeyi tercih etmek zorunda değilsiniz. Sürekli olarak farklı tesislere yönelebilir veya abonelik usulüyle bir tesiste toplu satış yapabilirsiniz.

Ödemelerinizi tek seferde almak istediğinizde bunu kabul edecek şirketler olduğu gibi, belirtilen günde gelmeniz de istenebilir. Aşağıda dört farklı materyalin güncel fiyat durumu belirtilmiştir. Siz de bunlar gibi güncel fiyatlara, tesislerin resmi internet sitelerinden ulaşabilirsiniz;

  • Hurda paslanmaz 310 krom 19,00 Türk Lirası
  • Hurda paslanmaz 430, 201, 202 krom 2,90 Türk Lirası
  • Kurşun levha 13,20 Türk Lirası
  • Karışık ve toplama hurda 2,47 Türk Lirası

Hurda Satışı Yapılan Yerler

Kayaşehir’de herkes tarafından demir ve bakır gibi materyallerin toplanması ve bu materyallerin toplu bir şekilde satışının yapılması destekleniyor. Tesislere resmi telefon numaralarını arayarak, belirtilen günlerde ve saatlerde gidebilirsiniz.

Kayaşehir hurdacı işletmeleri, belirlenen özel fiyatlar sayesinde herkes açısından son derece avantajlı bir hurda satış sürecinin yaşanmasını sağlıyor. Kayaşehir’de hurda almak yerine, topladığı hurdaları satmak isteyenlere uygun bir hizmet verilebiliyor. Hurda satışlarına yönelik sadece İstanbul’da değil, Ankara ve Antalya gibi şehirlerde de özel ücretler belirlenerek herkese para kazandırılabiliyor.

Kayaşehir hurdacı/ kayaşehirde hurda

Kayaşehir hurdacı olarak 2000 senesinde bu sektörde var olmuş bulunmaktayız. Kurulduğumuz seneden itibaren her zaman kendimizi geliştirmek ve yenilemek için uğraş verdik. Senelerin sonunda hayal ettiğimiz ve amacımız da olan yere ulaştık. Firmanızda toplamda 20 elemanımız mevcuttur ve bu elemanlarımızın her biri işini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren kişilerdir. Peki kayaşehir hurdacı olarak hangi hurda çeşitlerini alıyoruz? Firmamız aklınıza gelebilecek olan bütün hurda çeşitlerini adresinizden teslim alır. Sizin yapmanız gereken kullanım ömrünü tamamlamış olan eşya ve malzemelerinizi için sadece bizi aramak olacaktır. Biz aradığınızda sizlere detaylı bilgiler veriyoruz ve hizmetimize en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Kayaşehir Hurdacı En Yakın Hurdacı

 

Kayaşehir hurdacı en yakın hurdacı olarak bilinir. Birçok çeşit hurdalar değerinde nakit bir şekilde alınır. Uzun yıllardır müşterilerimize güvenilir, kaliteli ve profesyonel bir alışveriş imkanı sağladığımız için çok mutluyuz ve aynı zamanda onurluyuz. Elinizde bulunan ve kullanım ömrünü tamamlamış olan demir, paslanmaz, nikel, sarı, alüminyum, bakır gibi birçok çeşit hurdayı bize ulaştığınız da hemen kısa zamanda gelip nakit bir şekilde alırız. Firmamızda çalışan personellerimizin bu işte tecrübelidir ve alım satım hizmetini en iyi şekilde sizlere verir. Sizde  kayaşehir’de en yakın hurdacı arıyorsanız hemen bize ulaşın

 

 Kayaşehir Hurdacı Adresten Hurda Teslimi

 

Biliyorsunuz ki zamanla dünyamız daha fazla kirlenmektedir. Bunun için ise her bireyin yapması gereken bu süreçte dünyayı korumak ve elinde bulunan atık maddeleri geri dönüşüme kazandırmaktır. Dünyanın ve  daha güzel bir geleceğinin olmasını istiyorsanız hurdalar mutlaka değerlendirilmelidir. Firmamız sizde bulunan hurdaları kısa süre içerisinde adresinizden teslim alarak geri dönüşüme kazandırır. Bu sayede hem ülke ekonomisine katkıda bulunmuş oluyoruz hem de çevre sağlığını koruyoruz. Günümüzde yüzlerce hurda ayrıştırma işleminden geçmeden doğaya karışıyor ve bu da çevre sağlığını bozarak yaşamı tehdit ediyor. Örnek verecek olur isek çevreye atılan bir plastik şişe ortalama 2000- 3000 yıl içerisinde ortadan kayboluyor. Bu da çevre sağlığını bozuyor ve insan sağlığını da olumsuz bir şekilde etkiliyor. Kayaşehir hurdacı adresten hurda teslimini gerçekleştiriyor ve sizlere en iyi hizmeti sağlamak için çaba gösteriyor. Siz de bize ulaşarak kısa zamanda hurdalarınız da derinden satabilirsiniz

 

 Kayaşehir Hurdacı Profesyonel Ve Hızlı Hizmet

 

Senelerdir Kayaşehir’de bulunan firmamız alanında deneyimli, profesyonel ve bilgili çalışan kadrosu ile 7/24 saat hizmet vermektedir. Geri dönüşüm konusunda her zaman teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve teknolojik aletleri bünyemize katarak faaliyetimizi üst seviyede gerçekleştiriyoruz. Firmamız dünyanın yaşanabilecek bir hale dönüşmesi için her geçen gün çaba gösteriyor. Sizde kenarda köşede beklettiğiniz hurdaları bizlere teslim ederek hem dünyanın hem de çevrenin daha güzel olmasına katkıda bulunabilirsiniz ve aynı zamanda kazanç elde edebilirsiniz. Kayaşehir hurdacı profesyonel ve hızlı hizmet ile sizlere en iyi hizmeti sağlar.

 

 Kayaşehir Hurdacı Şeffaf Hurda Tartımı

 

Kayaşehir hurdacı şeffaf hurda tartımı hizmetini sizlere verir. Yani bu ne demektir diye soracak olursanız hemen sizleri açıklayalım. Adresinize elektronik tartılarımız ile geliriz ve gözünüzün önünde eşyalarınızı tartılaramıza yükleyip tartarız. Bizim için müşterilerimizin bize güvenmesi son derece önemlidir. Asla hileye başvurmayız ve her şeyi gözünüzün önünde gerçekleştiririz.  Hurdalarınız değerinden alınır ve toplandıktan sonra geri dönüşüme gönderilir. Sizde etkin çözümler ve hızlı hizmet istiyorsanız bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Bizlere ulaşım sağladığınız da merak ettiğiniz bütün soruların cevabını ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir