kadosan hurdacı

Cihangir Mahallesi Hurdacı Avcılar kapsamında, Avcılar Cihangir Mahallesi’nde hurda ticareti yapan bir firma olan Hurdacılar Derneği, her türlü hurda alımı, bina yıkımı, iç söküm, çatı söküm, fabrika söküm işlerini yapmaktadır. Hurda değerinizi ve nakitinizi yerinde alalım. Cihangir’de hurda alımı yapan firmamız yüksek hurda fiyatları vermektedir.

Ayrıca 24 saat açık olan hurda dükkanımızı da arayabilirsiniz. 0539 698 67 83 numaralı telefondan hurda bayisi ile iletişime geçiniz. Aldığımız hurdaların büyük çoğunluğunu plastik paletler, kazanlar, sac, kablo, krom, sarı, alüminyum, bakır ve demir hurdaları oluşturmaktadır ve Cihangir-Hurda bayileri olarak hizmetinizdeyiz. herhangi bir ağırlık ve hurda türü için. Cihangir Hurdacılar Derneği, Hurdacılar Derneği, anında nakit ödeme yapar.

Cihangir Mahallesi Hurdacı Avcılar

Cihangir semtinde bina yakma hizmeti siz değerli müşterilerimizin talep ettiği seçeneklere göre yıkım hizmeti vermekteyiz. Avcılar ilçesi, Gümüşpala ilçesi ve Deniz Köşkler mahallesinde hurdacılar genellikle el arabalarıyla hareket ediyor. Hurda olarak satmak istediğiniz hurda miktarı az ise sokak hurdacılarına verebilirsiniz.

Cihangir Hurda Firması  Telefonu

cihangir hurdacı telefonu 0539 698 67 83 nolu telefondan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz neden?  7/24 hizmet vermekteyiz mahalle içleri genellikle araç park alanları kısıtlı ve yayaların sürekli; dolaşması halinde sıkıntılı bölgelerde gece işi yapıyoruz bu sayede hem çevre düzeni hemde iş güvenliği sağlamış oluyoruz

Avcılar Cihangir Mahallesi Hurdacı 

Hurda alım satım sürecinin şehrin dört bir yanındaki tesislerde ortaya çıkması, herkesin yararlanabileceği bir hale gelmesi sağlanıyor. Sadece bu alanda ayda yüzlerce kilo tutarında hurda toplayan kişilere değil, birkaç kilo hurdaya sahip olan kişilere de para kazanma fırsatı sunuluyor. 1 kilogram ve üzerinde olmak kaydıyla, hurda malzemelere sahipseniz, Cihangir Mahallesi hurdacı Avcılar tesislerine bu malzemeleri götürebilirsiniz.

Avcılar Hurda Fiyatları

Hurda Yapılacak olan ağırlık hesaplamasının ardından, satışlarınızı sadece o an ve o gün için geçerli olan fiyat ortalamasına göre yapabilirsiniz. Aşağıda yer verilen tüm hurda fiyatları, demir ve paslanmaz çelik gibi çeşitli materyallerin özel hurda türleridir. Onlarca farklı hurda türü olduğu için, sizin götüreceğiniz malzemelerin hangi tipte olduğunu bilmeniz yeterli olacaktır. Her bir malzeme kendine uygun olan ve anlık fiyat ortalamasına uygun bir şekilde incelemeye tabii tutulur. Şu malzeme fiyatları, 2021 yılının ortasında özel olarak döviz kuruna göre belirlenen ortalamalardır;

  • DKP hurda demir 3,0 Türk Lirası
  • Ekstra hurda demir 2,80 Türk Lirası
  • Hurda paslanmaz 316 krom 14,50 Türk Lirası
  • Hurda paslanmaz 310 krom 19,00 Türk Lirası
  • Hurda yer altı enerji kablosu 27,00 Türk Lirası

Hurda Satan Yerler İstanbul

Hurda satışını yaparak para kazanmak gibi bir amaca sahip olan kişiler, kendi mahallelerindeki tesislere yönelik bilgi edinmek istiyorlar. Doğrudan şehrin farklı ilçelerine materyal taşımak yerine, düzenli bir şekilde satış yapabilecekleri yerleri merak eden kişisel satış amacında olan kişiler bulunuyor.

Bina yıkımıyla ilgili çalışmalar gerçekleştiren, yaptığı çalışmaların sonucunda ikinci el hurda ortaya çıkan kurumlar da Cihangir Mahallesi hurdacı Avcılar tesisini kullanabiliyor. Bu sayede binlerce liralık, yüz binlerce liralık hurda alım satım işlemlerinin toptancılar üzerinde çok avantajlı fiyatlarla gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.

Cihangir Mahallesi Hurdacı Avcılar

 Cihangir mahallesi hurdacı avcılar firması alanında uzman ve profesyonel ekibiyle sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet sunar. Yüksek fiyat avantajından istediğiniz her an yararlanabilirsiniz. Hurdalarınızı satarak kar elde edebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Günümüzde birçok oradaki bulunur fakat hurdalık malzemeleri fazla bir fiyat teklifi çıkarmaz. Bu firmaların çoğu sizden aldıkları hurdaları büyük firmalara satarak kendileri kar elde etmektedir. Fakat biz sizin aldığınız hurdaların tamamını geri dönüşüme gönderiyoruz. Bu sebeple de sizin kar elde etmenize sebep oluyoruz. Siz de bize ulaşım sağlayabilir ve hizmetimizden alabilirsiniz

Cihangir Mahallesi Hurdacı Avcılar Firması

 Cihangir mahallesi hurdacı avcılar firması olarak sizlerin kar avantajı sağlamasına katkıda bulunuyoruz. Peki hurdalarınız kim tarafından nasıl alınır? Hurda alım satım hizmetini sizlerin isteği doğrultusunda ister adresinizde ister firmamızda yapabiliriz. Adresimize getirecek aracınız yoksa veya uğraşmak istemiyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşım sağlayabilir ve adresinizi verebilirsiniz. Adresinizi verdikten sonra 10 dakika içerisinde ekip arkadaşlarımızı adresinize göndeririz. Sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet sunmak için elimizden geleni yaparız.

Cihangir Mahallesi Hurdacı Avcılar/ En Yakın Hurdacı Firması

Cihangir mahallesi hurdacı avcılar müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Avcıların  neresinde olursanız olun sizlere istediğiniz hizmeti sağlarız. Size konforlu bir şekilde hizmet sunmak için gece gündüz demeden çalışma sağlarız. Elektronik tartılarımız ile adresinize geliriz ve eşyalarınızı tarttıktan sonra ödemelerinizi nakit bir şekilde gerçekleştiririz.

Her zaman için ödemelerimiz nakit bir şekilde gerçekleştirilir ve asla bir sonraki zamana tartmaz. Peki neden bizi tercih etmelisiniz? Diğer firmalara göre sizlere daha fazla avantaj sağlıyoruz ve sizleri asla mağdur etmiyoruz. Yüksek fiyattan hurdalarınız da alırız ve sizlerin kazanç elde etmesine sebep oluruz. Bu sebeple de bizi tercih edebilir ve gönül rahatlığı ile bizden hizmet alabilirsiniz. En yakın hurdacı teması olarak sizlere 7/24 hizmet sağlayabilme kapasitemiz bulunur

Cihangir Mahallesi Hurdacı Avcılar/ Deneyimli Ekio Kaliteli Hizmet

 Cihangir mahallesi hurdacı avcılar firmamız; paslanmaz hurdası,plastik hurdası, kurşun hurdası ,çinko hurdası, pirinç hurdası, sarı hurdası, gibi pek çok çeşit orada çeşitlerine adresinizden teslim alır. Deneyimli ekip kaliteli hizmet anlayışımız bulunmaktadır ve gönül rahatlığı ile bizden istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Bizden hizmet almak için konu bilgilerinize bizlere göndermeniz gerekir.

Sizin yanınızda hurdalarınızı tartılarımıza yükleriz ve daha sonra beraber tartım işlemini gerçekleştiririz. Hurdalarınız değerinden alınır ve tartıdan sonra çıkan miktar sizlere adresinize teslim edilir. Sizde hurdalarınızı değerinden vermek istiyorsanız bizlere kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz

Cihangir Mahallesi Hurdacı Avcılar/ Adresten Hurda Alımı

Cihangir mahallesi hurdacı avcılar ekonominin kazanması için tehlikeli olan atıkları toplayarak doğal kaynakların korunmasını sağlar ve kısa süre içerisinde geri dönüşüm sayesinde tekrar kullanılabilir duruma getirir. Çevremizde birçok atık malzeme bulunmaktadır ve bunlara hurda ismi verilir. Bu hurda malzemeler birçok işlemden geçerek tekrardan tüketime hazır hale getirilir.

Hurda malzemeler toplanmaz ve doğada bırakılır ise hem canlıları hem çevreyi hem de ülke ekonomisine son derece etkiler. Siz de bu atık malzemelerden etkilenmemek ve ülke ekonomisine düşürmemek için bizlere hurdalarınızı teslim edebilirsiniz. Adresten hurda alımı hizmeti kapsamında sizlerden alınır. Sizlerin herhangi bir çaba sarf etmenize gerek yoktur. Ekip arkadaşlarımız kısa süre içerisinde gelir ve adresinizden hurda alımı hizmetini verir.

Diğer içerikler

 

One thought on “Cihangir Mahallesi Hurdacı Avcılar”

  1. Geri bildirim: Diyarbakır Hurdacı Hurda Fiyatları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.