Yangın Merdiveni Sökümü Yapılır

Yangın Merdiveni Hurdası

Yangın merdivenleri olası bir yangın durumunda acil çıkış yöntemi olarak tasarlanmış merdivenlerdir. Genellikle demirden yapılmaktadırlar. Bunun en önemli nedeni yangından etkilenmemesi, alev alıp yok olmamasıdır. İstanbul’da yüksek katlı bina ve iş yerlerinde yangın merdiveni bulunması zorunludur. Demir dayanaklı bir metal olmasına rağmen uzun süre sonra paslanmaya ve kırılmaya başlayabilir. Bu durum yangın merdivenleri için güvenilirliği azaltır. Herhangi bir yangın olayında can kayıplarına yol açabilir. Binaların yangın merdivenleri belli sürelerde tamir edilmeli hatta yenilenmelidir. Yenile işlemi yapılacak binalardaki mevcut yangın merdivenini çevreye zarar vermeden sökmekteyiz. Hurda yangın merdiveni için ise size nakit para öderiz.

Yangın Merdiveni (İtfaiye Onaylı)

Atıl durumda bulunan yangın merdivenleri bina çevresinden geçen yayalar için çok tehlikelidir. Bunların acilen kesilmesi veya komple sökülmesi gerekmektedir. Hurdacılar Birliği olarak hurda yangın merdiveni için söküm, kesim, yıkım, yükleme ve nakliye işleri tarafımızca yapılmaktadır. Paranız size iş sonrasında peşin ödenir.  Özellikle yüksek katlı binalar için merdiven söküm işleri risk taşıyan işlerdir. Firmamız kesinlikle işçi ve çevre güvenliği önlemleri alarak çalışmaktadır. Yangın merdiveni alımında tecrübeli ekibimiz kolayca gerekli işlemleri yapacaktır. Ayrıca üzerinde çalışılan binalara zarar gelmemesi için ilgili ve gerekli önlemler tarafımızca alınır.

Hurda Yangın Merdiveni Alınır
Hurda Yangın Merdiveni Alınır

Bina Yıkımı Öncesinde Hurda Yangın Merdiveni Sökümü

Kentsel dönüşüm kapsamında yıkılması planlanmış binalarda yangın merdiveni bulunuyorsa bizi arayın. Çünkü firmamız yıkım öncesinde yangın merdiveni, kapı, pencere, mutfak dolapları vb. malzemeleri çok iyi fiyattan satın almaktadır. Bunları yıkım sonrasında enkazdan ayrıştırmak hem zor hem de fiyatı düşmüş olacaktır. Demir merdivenler elemanlarımızca kolayca kesilir ve satın alınır. Firmamız aynı zamanda bina yıkım işleri de yapmaktadır. Detaylı bilgi talebi için telefon ediniz.

Hurda Yangın Merdiveni Alınan Yerler

İstanbul Avrupa yakasında Başakşehir, Esenyurt, Bahçeşehir ve diğer semtlerden hurda yangın merdiveni kesim, söküm işleri yaparak satın almaktayız.  Size en iyi fiyat teklifini sunacak firmayız. Anadolu yakasında ise Ümraniye ve Ataşehir başta olmak üzere her ilçe mahallesine hurdacı olarak gelmekteyiz. Yangın merdiveni satmak için hurdacı iletişim numarası: 0539 698 67 83

2.El Hurda Yangın Merdiveni 

2.el yangın merdivenlerinde malesef belirli bir ölçü yoktur onun için aldığınız 2.el yangın merdivenini ustanızla beraber gelip almalısınız

Yangın merdiveni, yangın esnasında insanların hızlı bir şekilde ve güvenle tahliye edilebilmesi için hayati öneme sahiptir. Araştırmalar yangın başladıktan sadece 3 dakika içerisinde yangın mahalinin dumanla dolduğu ve 6 dk içindede alevlerle kaplandığını ortaya koymaktadır. Böylesi bir durumda da yangın, genellikle servis merdivenlerini kullanılamaz hale getirir ve binadan çıkışı imkansız hale getirir. Bu durumda alternatif kaçış yolları can kaybının önlenmesinde kilit rol üstelenmektedir.

6 thoughts on “Hurda Yangın Merdiveni | Yangın Merdiveni Hurdası”

  1. Merhabalar,

    Güvensan Tesis Hizmetleri olarak çelik merdiven sökümü ile ilgili Beykoz’ da bir projemizden çelik hurda metal çıkacaktır. Metal hurdalarımızı atık yönetimi kapsamında değerlendirmek istiyoruz, konu ile ilgili sizden bilgi rica edebilir miyim, bize yardımcı olabilir misiniz? Bir de gerekli olan çevre izin belgeleriniz mevcut mudur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir