2.el-yangin-merdivenleri

Hurda Yangın Merdiveni, olası bir yangın durumunda acil çıkış yöntemi olarak tasarlanmış merdivenlerdir. Genellikle demirden yapılırlar. Bunun en önemli nedeni yangından etkilenmemesi ve alev alıp kaybolmamasıdır. İstanbul’da yüksek bina ve işyerlerinde yangın merdiveni zorunludur. Demir dayanıklı bir metal olmasına rağmen uzun bir süre sonra paslanmaya ve çatlamaya başlayabilir.

Bu, yangın merdivenlerinin güvenilirliğini azaltır. Herhangi bir yangın olayı can kaybına neden olabilir. Binaların yangın merdivenlerinin belirli zamanlarda onarılması hatta yenilenmesi gerekmektedir. Yenilenecek binalarda mevcut kaçış merdivenlerini çevreye duyarlı bir şekilde söküyoruz. Hurda yangın merdiveni için sana nakit ödeyeceğiz.

2.el-yangin-merdivenleri
2.el-yangin-merdivenleri

Yangın Merdiveni (İtfaiye Onaylı)

Atıl durumda bulunan yangın merdivenleri bina çevresinden geçen yayalar için çok tehlikelidir. Bunların acilen kesilmesi veya komple sökülmesi gerekmektedir. Hurdacılar Birliği olarak hurda yangın merdiveni için söküm, kesim, yıkım, yükleme ve nakliye işleri tarafımızca yapılmaktadır. Paranız size iş sonrasında peşin ödenir.  Özellikle yüksek katlı binalar için merdiven söküm işleri risk taşıyan işlerdir. Firmamız kesinlikle işçi ve çevre güvenliği önlemleri alarak çalışmaktadır. Yangın merdiveni alımında tecrübeli ekibimiz kolayca gerekli işlemleri yapacaktır. Ayrıca üzerinde çalışılan binalara zarar gelmemesi için ilgili ve gerekli önlemler tarafımızca alınır.

"<yoastmark

Bina Yıkımı Öncesinde Hurda Yangın Merdiveni Sökümü

Kentsel dönüşüm kapsamında yıkılması planlanmış binalarda yangın merdiveni bulunuyorsa bizi arayın. Çünkü firmamız yıkım öncesinde yangın merdiveni, kapı, pencere, mutfak dolapları vb. malzemeleri çok iyi fiyattan satın almaktadır. Bunları yıkım sonrasında enkazdan ayrıştırmak hem zor hem de fiyatı düşmüş olacaktır. Demir merdivenler elemanlarımızca kolayca kesilir ve satın alınır. Firmamız aynı zamanda bina yıkım işleri de yapmaktadır. Detaylı bilgi talebi için telefon ediniz.

Hurda Yangın Merdiveni Alınan Yerler

İstanbul Avrupa yakasında Başakşehir, Esenyurt, Bahçeşehir ve diğer semtlerden hurda yangın merdiveni kesim, söküm işleri yaparak satın almaktayız.  Size en iyi fiyat teklifini sunacak firmayız. Anadolu yakasında ise Ümraniye ve Ataşehir başta olmak üzere her ilçe mahallesine hurdacı olarak gelmekteyiz. Yangın merdiveni satmak için hurdacı iletişim numarası: 0539 698 67 83

2.El Hurda Yangın Merdivenleri 

2.el yangın merdivenlerinde malesef belirli bir ölçü yoktur onun için aldığınız 2.el yangın merdivenini ustanızla beraber gelip almalısınız

Yangın merdiveni, yangın esnasında insanların hızlı bir şekilde ve güvenle tahliye edilebilmesi için hayati öneme sahiptir. Araştırmalar yangın başladıktan sadece 3 dakika içerisinde yangın mahalinin dumanla dolduğu ve 6 dk içindede alevlerle kaplandığını ortaya koymaktadır. Böylesi bir durumda da yangın, genellikle servis merdivenlerini kullanılamaz hale getirir ve binadan çıkışı imkansız hale getirir. Bu durumda alternatif kaçış yolları can kaybının önlenmesinde kilit rol üstelenmektedir.

Hurda Yangın Merdiveni

Yangın merdivenleri, parçalara ayrıldığı ve araçlara yüklendiği takdirde, çöpe atılmak yerine satılabilecek en avantajlı hurdalardan biridir. Hem yüzlerce kiloluk ağırlığa sahip olması hem de her dönemde çok yüksek bir değeri bulunuyor olması yoğun ilgi görüyor. Hurda yangın merdiveni satın alan, bu merdivenleri geri dönüşüm tesislerine satan toptancılar bulunuyor. Size en yakın olan tesisin hangisi olduğunu internetten öğrenebilir, bu tesislerin güncel hurda borsasına göre ne ücret vereceğini inceleyebilirsiniz.

Yangın Merdiveni Hurdası Fiyatları

Demir, paslanmaz çekim, döküm materyallerin değerleri ince ve kalınlıklarına göre değil, kullanılan malzemeye göre farklılık gösterir. Bakır, krom, alüminyum, motor parçaları ve diğer tüm malzemelerin özel fiyat ortalamaları üzerinden incelenmesi mümkün oluyor. Bu incelemelerin direkt olarak tesisin adresine gidilerek yapılmasına izin verildiği gibi, özel bir hizmet verilebiliyor.

Yangın merdiveni hurdası kilogram başına fiyatlandırılan, taşıması en kolay olan hurdalardan biri konumundadır. Toplamış olduğunuz hurdaları tesise götüremediğiniz durumlarda, tesislerden bu konuyla ilgili destek alabilirsiniz. Şu fiyatlar, farklı metal türlerine yönelik güncel fiyat ortalamalarıdır;

 • Hurda zamak imalat 13,80 Türk Lirası
 • Hurda demir kaplama motor 3,00 Türk Lirası
 • Hurda alüminyum kaplama motor 5,20 Türk Lirası
 • Trafo hurdası 4,00 Türk Lirası
 • Paslanmaz talaşı 8,60 Türk Lirası

İstanbul Hurda Tesisleri

İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası için birbirinden çok farklı seviyelerde ücret talep etmeyen şirketlerle karşılaşabilirsiniz. Bu şirketlerin özellikle de hurda alımlarını günün her saatinde yaptıklarını söylemek mümkündür. Hurda yangın merdiveni alabilmek için sadece tek tip hurda olması gerekmez.

Bakır kablolarla birlikte veya alüminyum saclarla bir arada satış yapmak da mümkün olacaktır. Her biri tek bir malzeme gibi hesaplanmayacak ve her bir madde ayrı ayrı göz önünde bulundurulacaktır. Yangın merdiveni hurdası bu açıdan ağırlığı ve değeri nedeniyle binlerce lira kazanmanızı sağlayacaktır.

Yangın Merdiveni Hurdası

Biliyorsunuz ki özellikle de apartmanlarda meydana gelen yangın esnasında ihtiyaç duyulan en önemli kurtarma malzemesi yangın merdivenleri dir. Özellikle de yüksek katlı binalar için olmazsa olmaz bir yapıdır. Bu yapı insanların kendini güvende hissetmesine sebep olur. Firmamızda hurda yangın merdiveni bulunur ve ikinci el olarak alacağınız bu yangın merdivenlerini sizlere uygun fiyata sunarız. Aynı zamanda elinizde ikinci el hurda yangın merdiveni mi bulunmakta? Bu hurda yangın merdivenlerini de sizlerden yüksek fiyata alırız. Eğer kullanılabilecek durumda ve yeni ise bunu başka müşterilerimize satarız fakat eski bir yangın merdiveni ise geri dönüşüm yaparak tekrardan kullanılabilir duruma getiririz. Siz de yangın merdiveni hurdası arıyorsunuz iletişim numaramızdan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz

 

Hurda Yangın Merdiveni Alan En Yakın Hurdacı

 

Hurda  demir yangın merdiveni alan en yakın hurdacı firması mı arıyorsunuz? Tam da aradığınız yerdesiniz. Çünkü firmamız sizlere çok yakındır ve kısa süre içerisinde sizlere hizmet vermektedir. İletişim numaramızdan bize ulaşın sağladığınız da ekip arkadaşlarımızı kısa süre içerisinde adresinize göndeririz. Burada eşyalarınız bulunuyor ise bunları yüksek fiyattan sizlerden temin ederiz. Siz de ikinci el hurda yangın merdiveni arayışındaysanız firmamıza uğrayarak firmamızda bulunan yangın merdivenlerine göz atabilirsiniz.  Firmamızda bulundurduğumuz yangın merdivenleri sert yapıya sahip, sağlam ve dayanıklı olan merdivenler dir. Bu sebeple de gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilir ve bizden alışveriş yapabilirsiniz.

 

Uygun Fiyat Garantisi

 

 Hurda demir  yangın merdiveni için sizlere uygun fiyat garantisi sunuyoruz. Biliyorsunuz ki yangın merdiveninin önemi çok büyüktür ve birçok avantajı bulunmaktadır. Yangın merdiveni sayesinde özellikle yüksek katta bulunan kişiler hızlı bir şekilde kendilerini dışarı atarlar ve canlarını kurtarırlar. Bu nedenle de yangın merdivenine ihtiyaç çok fazladır ve mutlaka her apartmanda bulunması gereken bir yapıdır. Firmamız sizlere uygun fiyat garantisi veriyor ve asla sizlerin zarara uğramasına müsaade etmiyor. Siz de uygun fiyata hurda merdiveni arıyorsanız ulaşım sağlamaya ne dersiniz

Adresten Alım

 

Elinizde kullanmış olduğunuz  ikinci el ve kullanım ömrünü tamamlamış olan hurda yangın merdivenleri mevcut ise bize ulaşım sağladığınız da kısa süre içerisinde adresinize geliriz. Hurda  demir yangın merdiveni adresten alım hizmetini sizlere en iyi şekilde sağlarız. Kapınıza kadar geldikten sonra hurdalık malzemelerinde tartışıyoruz ve daha sonra sizlere bir fiyat veriyoruz. Bu fiyat her zaman için müşterilerimizin memnun edecek seviyede olmaktadır. Fiyat hakkında anlaşma yapıyoruz ve daha sonra ödemeleri gerçekleştirip hurda yangın merdivenine aracımıza yerleştiriyoruz. Sizinde vermek istediğiniz hurda yangın merdiveni mevcut ise bizi tercih edebilirsiniz ve yangın merdivenleri nizi değerinden bizlere teslim edebilirsiniz

 

Yangın Merdiveni Fiyatları

 

Birçok çeşit hurda yangın merdiveni bulunmaktadır .bu sebebe bağlı olarak da yangın merdivenlerinin fiyatı değişiklik göstermektedir. Sadece hurda yangın merdivenlerinin çeşidine göre değil borsanın yükselmesine veya iniş göstermesine bağlı olarak,hurdanın kalitesine ve ağırlığına bağlı olarak da fiyatlarda değişiklik meydana gelmektedir. Sizlere detaylı bir bilgi vermek için öncelikli olarak hurda  çıkan yangın merdiveni görmemiz ve daha sonra fiyatlar hakkında detaylı bilgi vermemiz gerekir. Hurda  demir yangın merdiveni fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Ya da whatsapp hattımızdan hurdanızın fotoğrafını gönderebilir ve fiyatı hakkında daha detaylı bilgiye ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerine 7/24 saat hizmet sunmaya devam etmektedir.

 

5 thoughts on “Hurda Yangın Merdiveni | Yangın Merdiveni Hurdası”

 1. Merhabalar,

  Güvensan Tesis Hizmetleri olarak çelik merdiven sökümü ile ilgili Beykoz’ da bir projemizden çelik hurda metal çıkacaktır. Metal hurdalarımızı atık yönetimi kapsamında değerlendirmek istiyoruz, konu ile ilgili sizden bilgi rica edebilir miyim, bize yardımcı olabilir misiniz? Bir de gerekli olan çevre izin belgeleriniz mevcut mudur?

 2. Geri bildirim: Cihangir Hurdacı Avcılar Cihangir Hurdacı - En Yakın Hurdacı
 3. Geri bildirim: Mardin hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı
 4. Geri bildirim: Hurda Kablo Alan Firmalar - Hurdacı - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir