Gölcük hurdacı firmaları

Esentepe Mahallesi Hurdacı Sultangazi kapsamında, Sultangazi Esentepe Mahallesi’nde hurda ticareti yapan bir firma olan Hurdacılar Derneği, her türlü hurda alımı, bina yıkımı, iç yıkım, çatı yıkımı ve fabrika yıkımı yapmaktadır. Hurda değerinizi ve nakitinizi yerinde alalım.

Esentepe’de hurda metal alımı yapan firmamız yüksek hurda fiyatı vermektedir. Ayrıca 24 saat açık olan hurda dükkanımızı da arayabilirsiniz. 0539 698 67 83 numaralı telefondan hurda bayisi ile iletişime geçiniz. Aldığımız hurdaların çoğunluğunu plastik paletler, kazanlar, sac, kablo, krom, sarı, alüminyum, bakır ve demir hurdaları oluşturmaktadır ve Esentepe-Hurda bayileri olarak hizmetinizdeyiz. herhangi bir ağırlık ve hurda türü için. Esentepe Hurda Bayi ekiplerimizle tüm gün mahalledeyiz.

Sultangazi Esentepe mahallesindeki hurdacılar

Fiyat listesinden, düzenli çalışma ile artıklar sayesinde çok büyük bir gelir elde edilebileceği açıktır. Esentepe Mahallesi Sultangazi semtindeki hurdacıların dizinde gün boyu yüzlerce kilo veya birkaç kilo malzeme satabilirsiniz. Soyulmuş bakır, kablolar, motor parçaları ve krom malzemeler de dahil olmak üzere birçok farklı malzemeyi özel fiyatlarla satma fırsatınız var.

Esentepe’de Hurda Fiyatları

Hurda almak isteyen geri dönüşüm tesisleri tarafından o güne yönelik fiyat ortalamasına göre teklif veriliyor. Aynı durum, toplamış olduğu hurdayı satmak isteyen kişilere yönelik de belirli bir ortalamaya göre gerçekleşiyor. Bugüne kadar binlerce kişinin yararlanabileceği şekilde, İstanbul genelinde onlarca tesis bünyesinde hurda alım satımı yapılmıştır. Şu hurda malzeme türleri, 2021 yıllının ilk üç aylık dönemi itibariyle, kendilerine yönelik şu ücret ortalamasıyla karşılaşmıştır;

  • Hurda paslanmaz 304 krom 10,10 Türk Lirası
  • Hurda paslanmaz 316 krom 14,50 Türk Lirası
  • Hurda paslanmaz 310 krom 19,00 Türk Lirası
  • Soyma bakır hurdası 65,00 Türk Lirası

Hurda Alan İstanbul Tesisleri

Çok sayıda hurdacının bulunduğu, zaman içerisinde çok büyük bir kitleye ulaşılmış olan tesislerde binlerce kişi para kazanabiliyor. Sadece düzenli birkaç yüz insan değil, her isteyenin zaman zaman çok yüksek ücretler kazanabildiğini görmek mümkündür.

Örnek olarak fabrika atıkları, evsel atıklar, binaların yıkılması sonucu ortaya çıkan yüzlerce kiloluk çelik atıkları da göz önünde bulundurulabiliyor. Bu tarz devasa veya ufak atık türlerine yönelik fiyatlar kilogram başına belirleniyor. Hurda toplayan kişiler, Sultangazi Esentepe Mahallesi hurdacısı  adreslerine gitmeli ve hurdaların tartılmasını istemelidir. Hurdanın yapısına uygun bir kategoride tartılmasının ardından, özel olarak belirlenen ücretlendirmeden yararlanılması mümkün olacaktır.

Esentepe Mahallesi Hurdacı Sultangazi

Esentepe mahallesi hurdacı sultangazi olarak bu sektörün öncüleri arasında bulunmaktayız ve müşteri memnuniyetine çok özen göstermekteyiz. Hizmetlerimiz esnasında çevreye, doğaya,  insanlara herhangi bir zarar gelmez. Çünkü işimize başlamadan evvel bütün önlemleri ve tedbirleri alıyoruz ve daha sonra hizmetimize başlıyoruz. Hurda alım satım hizmetinin yanı sıra sizlere fabrika söküm, yıkım ,iş yeri söküm yıkım, depo temizliği gibi hizmetleri de sağlıyoruz. Fiyatlarımız her zaman sizleri memnun edebilecek cinstedir.  Sizin de eliniz de atık diye tabir ettiğiniz malzemeleriniz bulunuyor ise bizlere ulaşım sağlayarak hurdalık malzemelerinizi bize verebilirsiniz

Esenetepe Mahallesi Hurdacı Sultangazi/ Profesyonel Alım Satım Hizmeti

 Esentepe hurdacı sultangazi firması müşteri memnuniyetini esas alır. Çevreye zararı bulunan bütün hurdalık malzemeler bizim için değerlidir. Çünkü onlara aldığımız gibi geri dönüşüme gönderiyoruz ve zararsız hale getiriyoruz. Sizde profesyonel alım satım hizmetimizden en kısa süre içerisinde yararlanabilirsiniz. Bizden hizmet almak istediğinizde iletişim numaramızdan bir de ulaşmanız yeterli olacaktır

 

Esentepe Mahallesi Hurdacı Sultangazi/ Yüksek Fiyattan Hurda Alımı

 Esentepe hurdacı sultangazi olarak senelerdir bulunduğumuz yeri korumak ve hizmetimizin devamlı olmasını sağlamak için gece gündüz demeden uğraş veririz. Bizimle anlaşma sağladığımız da ne kadar farklı bir firma olduğunuzu göreceksiniz. Yüksek fiyattan hurda alımı hizmetini sizlere sağlarız. Şimdi sizlere güncel hurda fiyatlarından bahsetmek istiyoruz.

 

Esentepe Mahallesi Hurdacı Sultangazi/ Adresten Hurda Alımı

Esentepe  hurdacı sultangazi adresten hurda alımı imkânını sizlere sağlar. Firmamıza hurdalık malzeme getiren birçok kişi bulunmaktadır. Fakat bizim amacımız müşterilerimize yormamak ve zahmete sokmamaktır. Eğer aracınız yoksa ve hurdalık malzemelerini de satmak istiyorsanız bize ulaşım sağlayabilirsiniz ve ekip arkadaşlarımızı göndererek hurdalarınız aldırabiliriz.

Esentepe Mahallesi Hurdacı Sultangazi/En İyi Hurdacılık Hizmeti

Esentepe hurdacı sultangazi bu sektörde geniş müşteri kitlesine sahiptir. Her zaman iyi bir hizmet sunduğunuzun farkındayız ve hizmetlerimizde de bu şekilde ilerlemeye devam edeceğiz. Bütün hurdalarınız itina ile değerinden satın alınır. Faaliyetlerimize son sürat devam ediyoruz ve istediğiniz süre içerisinde sizlere ulaşım sağlıyoruz. Siz de en iyi hurdacılık hizmetini almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Diğer içerikler

 

One thought on “Esentepe Mahallesi Hurdacı Sultangazi”

  1. Geri bildirim: Çankırı Hurdacı Hurda Fiyatları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.