Hurda sac alımı

Hurda Sac Alan Hurdacı

Hurdacılar Birliği olarak İstanbul’un her yerine sac hurdası alımı için servis gönderiyoruz. Hurda sac alan firmamız size en iyi fiyatı vermektedir. Hurda sac fiyatları için telefon etmeniz yeterlidir. Eğer deponuzda hurda galvaniz sac var ise anında paraya çevirmek için bizi arayın. İstanbul hurdacı telefonu: 0533 680 2655. Firmamız fabrika çatı sökümü ve yıkım işleri de yapmaktadır.

Hurda sac levha şeklinde ise yükleme taşıması daha kolaydır. Bu hurda türleri için fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Geri dönüşüm konusunda deneyimli personelimiz size yardımcı olacaktır. Yıkım alanlarından çok pratik bir şekilde sac hurdası alımı yapıyoruz. Hurda sac satanlar mutlaka bize danışın. Hurdanızın gerçek değerini böylece öğrenmiş olursunuz. Firmamıza ait hurda yükleme araç gereçleri ile 7/24 sahalardayız. Adresten hurda alım imkanımız mevcuttur. Tam donanımlı ve iyi eğitim almış söküm ekiplerimiz sac sökümlerini dikkatlice yapmaktadır. İnce işçilikler de dahil olmak üzere tüm süreci üstleniyoruz. Size sadece güvenilir bir şekilde paranızı saymak kalıyor.

istanbul hurdacı sac hurda
Sac hurdası alan firma

Kimler Hurda Sac Alır

Hurda çatı sacı alan yerler genellikle bizim gibi sahadan hurda toplama işi yapıp aynı zamanda doğrudan fabrikalara hurda malzeme gönderen hurdacı şirketleridir. Bunun dışındaki bireysel hurdacılar çoğunlukla rekabet gücü az oldukları için düşük fiyatlar sunmaktadırlar. Özellikle çatılarda kullanılan sacların çelik kalitesine göre hurda fiyatı netleşmektedir. Birçok durumda sac ikinci el olarak kullanılabilir. Bu durumda da sacınızı alan hurdacı yüksek fiyat vermesi gerekir. Firmamız sacın durumuna göre size en iyi fiyat seçeneğini verecektir. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası hurdacı firmaları arasında güvenilir hurda alım satımı ile bilinen Hurdacılar Birliği kurumsal hareket etmektedir.

hurda sac
Çatı sacı galvaniz sac alınır

Hurdacı olarak fabrikalardan sac artığı hurda alımı yapıyoruz. Hurdanın toplam ağırlığına göre belirlenen tutar size anında nakit olarak ödeniyor. Firma olarak sözde değil özde hurdacılık yapıyoruz. Gerçekten de yılların verdiği saha tecrübesi ile tüm İstanbul halkına evden dahi kolayca hurda satışı imkanı kazandırdık. Bunu yaparken İstanbul geri dönüşüm sektöründe özellikle de hurda metal alanında birçok yeniliğe imza attık.

4 thoughts on “Hurda Sac Alan Hurdacı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir