Hurda sac alımı

Hurda Sac Alan Hurdacı kapsamında, Hurda Bayileri Derneği olarak İstanbul’un her yerine hurda sac alım satımı yapan ve alım için hizmet veren bir hurdacı firmayız. Sac hurda alımı yapan firmamız sizlere en uygun fiyatı sunmaktadır. Hurda fiyatlarını aramanız yeterli. Deponuzda galvanizli sac hurdalarınız varsa hemen nakite çevirmek için bizi arayın. Telefon Hurda Bayi İstanbul: 0539 698 67 83 . Firmamız çatı sökme ve yıkım işlerini de yapmaktadır.

Hurda sac kabul eden hurdacı sac şeklinde ise yüklemesi ve nakliyesi daha kolaydır. Bu tür hurdalar için fiyat bilgisi alacaksınız. Deneyimli geri dönüşüm personelimiz bu konuda size yardımcı olacaktır. Yıkım sahalarından pratik olarak sac hurda alıyoruz.

Teneke hurda satışı yapan herkes mutlaka bizimle iletişime geçmelidir. Hurdanızın gerçek değerini bu şekilde öğrenebilirsiniz. Firmamıza ait hurda yükleme ekipmanları ile günün her saati faaliyetteyiz. Adresten hurda alma imkanımız bulunmaktadır. İyi donanımlı ve eğitimli demontaj ekiplerimiz sacları dikkatli bir şekilde sökmektedir. İnce işçilik dahil tüm süreci üstleniyoruz. Tek yapmanız gereken güvenilir bir şekilde paranızı saymak.

istanbul hurdacı sac hurda
Sac hurdası alan firma

Kimler Hurda Sac Alır

Hurda çatı sacı alan yerler genellikle bizim gibi sahadan hurda toplama işi yapıp aynı zamanda doğrudan fabrikalara hurda malzeme gönderen hurdacı şirketleridir. Hurda sac fiyatları Bunun dışındaki bireysel hurdacılar çoğunlukla rekabet gücü az oldukları için düşük fiyatlar sunmaktadırlar. Özellikle çatılarda kullanılan sacların çelik kalitesine göre hurda fiyatı netleşmektedir. Birçok durumda sac ikinci el olarak kullanılabilir. Bu durumda da sacınızı alan hurdacı yüksek fiyat vermesi gerekir. Firmamız sacın durumuna göre size en iyi fiyat seçeneğini verecektir. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası hurdacı firmaları arasında güvenilir hurda alım satımı ile bilinen Hurdacılar Birliği kurumsal hareket etmektedir. çatı sac fiyatları 

hurda sac
Çatı sacı galvaniz sac alınır

Hurdacı olarak fabrikalardan sac artığı hurda alımı yapıyoruz. Hurdanın toplam ağırlığına göre belirlenen tutar size anında nakit olarak ödeniyor. Firma olarak sözde değil özde hurdacılık yapıyoruz. Gerçekten de yılların verdiği saha tecrübesi ile tüm İstanbul halkına evden dahi kolayca hurda satışı imkanı kazandırdık. Bunu yaparken İstanbul geri dönüşüm sektöründe özellikle de hurda metal alanında birçok yeniliğe imza attık.

Çatı Saçı Alan Hurdacı

Hurda alım ve satım işlemleri birçok farklı malzeme için geçerli. Bunların içinde çatılar da var. İşletme, fabrika, ofis ya da tesis çatıları çok değişik hammaddeler kullanılarak imal edilmiştir. Ne kadar iyi ve kaliteli olursa olsun, zamanla aşınması, delinmesi ve zarar görmesi mümkündür. Böyle bir durumda çatının çöpe atılması aynı zamanda sokağa para atmak demektir. Oysa ki trapez saç alan hurdacı ile görüşerek son derece yüksek bir para üzerinden bunun satışını yapmak çok zaman alan bir işlem olmayacaktır.

Çatı Saçı Hurdası Ne Olur?

 • Çatı saçının hurdasının birden çok kullanım alanı söz konusu olduğundan bu ürün her daim çok popülerdir.
 • Özellikle daha düşük bütçeli işletmeler satın alma işleminin yapılmasının ardından bunun kullanımını sağlarlar.
 • Buna ek olarak saçın hurda şeklinde geri dönüşümü de mümkündür.
 • Firmamız bu iki konuda da gerekli olan deneyime sahip.
 • Yani hem satın alıyor hem de bunları uygun bir fiyat üzerinden satıyoruz.

Çatı Saçı Hurdası Fiyatları Nasıl ?

Çatı saçı hurda fiyatları değişir. Bunu iki farklı şekilde değerlendirmek lazım. Saç hurdasını satmak isteyenlerden genellikle düşük olmayan fiyatlar üzerinden bir satın alma yapmaktayız. Elbette belli başlı şeylere dikkat ediyoruz. Çok yıpranmış olması ve ikinci elde pek iş görmemesi önemli kriterlerin içinde yer almakta. Bunun yanı sıra kilo hesabı  da söz konusu oluyor. Genel olarak müşterilerimizi memnun eden bir fiyat politikamız var. Böylelikle hurda saç fiyatları konusunda mağdur olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Çatı Saçı İkinci El Fiyatları

Çatı saç hurda fiyatları, bu ürünü bizden satın almak isteyen kişiler için belirlemiş olduğumuz ücretlerden oluşur. Genellikle çok yüksek olmayan ve TL üzerinden fiyatlar vardır. Bunun yanı sıra ürünlerin kalitesi her daim dikkat çekicidir. Hurda da olsa kullanım konusunda sıkıntısı yoktur

Çatı Saçı Türleri Neler ?

Çatı saç türleri farklılık göstermekte. Demir olanlar son derece fazla olmakla beraber özellikle  trapezlerin öne çıkması gibi bir durum var. Bunun yanı sıra alüminyum kaplama da oldukça fazla. Firma olarak özellikle alım ve satım konusunda hiçbir şekilde sorun çıkarmıyoruz.

Çatı Saçı Hurdası Alanlarla İletişim Kurun

Hemen bizimle  iletişim kurmak çok basit. Özellikle cep telefonuyla arama yapmak çok basit olacak. Her daim yanıt veriyoruz. En kısa zaman dilimi içinde belirtmiş olduğunuz adreste oluyoruz. Yükleme bize ait.

Çatı Saçı Alan Yerler

Birçok farklı mekanın tavan kısmını kapatan çatılar büyük bir öneme sahiptir. Çünkü güneş, yağmur ve benzeri birçok farklı şeyden koruma söz konusudur. Bundan dolayı zaman içinde eskimeleri gibi bir durum ortaya çıkar. Zaten bunların  ömür boyu kullanımı mümkün değildir. Böyle anlarda 2.el çatı saçı satan yerler ile kontak kurmak gerekir. Çünkü bunun kolaylıkla satılması ve daha sonra paraya çevrilmesi mümkündür.

Hangi Saç Türleri Satın Alınır?

 • Birden çok saç türü söz konusudur. Firma olarak bunların tümünü satın almaktayız.
 • Galveniz olanlar için en iyi para ödemesini yapmaktayız.
 • Bunun yanı sıra özellikle kullanım alanı çok geniş olan alüminyum saç alımı da söz konusudur.
 • Bakırdan yapılmış olan ürünlerin satın alımı konusunda bir sıkıntı yoktur.
 • Hurda demir de bunların içinde yer alır.
 • el trapez saç satanlar olarak çok geniş bir skala içinde hizmet vermekteyiz.
 • Bunun için hemen iletişim kurmalısınız.

Çatı Saçı Hurdası Ne Yapılır?

Çatı saçlarının kullanım alanı son derece geniştir. Bunun ikinci el olması ya da artık üstünde delik veya benzeri şeylerin dikkat çekmesi çok da mühim değildir. Çünkü her malın bir alıcısı vardır. İşletme olarak bunların satılması konusunda çok yüksek meblağlar üzerinden hareket etmiyoruz. Özellikle fahiş olmayan rakamlar dikkat çekmekte. Bu sayede 2.el saç çatı fiyatları hiçbir şekilde bütçenizi sarsmayacak. Bu durum sizler için büyük bir avantaj. Bunun yanı sıra çatıların zaman zaman geri dönüşüme gitmesi gibi bir alternatif de var.

Hemen Bize Ulaşmanız Mümkün

Bize erişim sağlamanız çok kolay yapacağınız şey hemen aramak. Cep ya da sabit hat üstünden bunu gerçekleştirmeniz mümkün. Üstelik bizim için gün ya da zaman sınırlaması gibi bir durum yok. Hafta içi ya da  hafta sonu fark etmeden çalışıyoruz. Aradıktan sonra adresi doğru bir şekilde vermeniz yeterli olacak.

Her Yerde Hizmet Veriyoruz

 1. el trapez saç fiyatları konusunda her daim beklentileri sonuna kadar karşılayan bir politikamız var. Bizimle iş yapmak sizin için harika bir deneyim olacak. Özellikle ücret konusunda üzülmeyeceğinizi bilmeniz lazım. Sadece adresi vermeniz yeterli olacak. Böylelikle en kısa zaman dilimi içerisinde olacağız. Çatıların sökülme işlemi de dahil olmak her şeyi biz yapıyoruz. Sizi çok büyük bir yükten ve aynı zamanda masraftan da kurtarmış olacağız.

Hurda Sac Alan Hurdacı

Günlük hurda fiyatlarındaki değişiklikler, gün içerisindeki ani kur değişimleri nedeniyle net bir şekilde açıklanmasını gerektiriyor. Aylık veya yıllık net bir fiyat konulması yerine, normal borsadaki gibi özel olarak hurda borsası oluşmuştur. Hurda sac alan hurdacı tesislerine götüreceğiniz sacların kaç kg olduğuna bağlı olarak, alacağınız ücret de değişecektir.

Hurda Sac ve Demir Fiyatları

Kablolar, karbür malzemeler, trafolar, motor parçaları da dahil olmak üzere, değeri olan ve geri dönüştürülebilecek her şey satılabilir. Bunları satın alan tesisler tarafından ne seviyede ücret ödeneceğini, bulunduğunuz gün içerisinde duyurulmuş olan tesislerin İstanbul hurda borsasına göre öğrenebilirsiniz. Hurdalarla ilgili yapılan resmi açıklamalara göre 2021 yılında genel olarak şu fiyat ortalamalarıyla, aşağıdaki malzemelerin satın alındığı belirtiliyor;

 • TTR hurda kablo 22,00 Türk Lirası
 • Hurda levha kurşun 12,50 Türk Lirası
 • Hurda karbür 131,00 Türk Lirası
 • Trafo hurdası 4,00 Türk Lirası

Hurda Sac Satın Alan Şirketler

Sürekli olarak daha fazla insana hitap edilen, her geçen gün atık sayısı arttığı bilinen şehirlerden biri de İstanbul’dur. Bu şehrin iki yakasında da onlarca adet ikinci el atık malzemelerin toplandığı ve satıldığı tesis bulunuyor. Bunların her biri farklı fiyatlar belirlemek yerine, hurda borsası adı verilen borsa üzerinden satın alma işlemlerini gerçekleştiriyorlar.

Size hangi hurdacının daha yakın olduğuna bağlı olarak, hurda sac alan hurdacı tesislerine satış yapabilirsiniz. Sac alan hurdacı şirketleri, sacların ağırlığına ve imal edildikleri materyallere yönelik özel fiyat belirleyebiliyor. 10 kg sac getiren bir vatandaş ile 1000 kg sac getiren bir vatandaşa aynı fiyat belirtilmez. Toptan satışların yüklü miktarlarda yapılacak olması halinde, kilogram başına yapılacak özemeler bir miktar daha yüksek olabiliyor.

Hurda Saç Alan Hurdacı

Hurdacı firmamız 1998 senesinde kurulmuştur ve kurulduğu günden bu yana müşterilerine layık olduğu hizmeti vermiştir. Amacımız kendimizi sürekli olarak geliştirmek ve belirli bir konuma yükselmektir. Kısa süre içerisinde hayal ettiğimiz yere  ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Birçok çeşit hurdalarınızı aldığımız gibi hurda saclarınızı da sizlerden teslim alırız.  Bizim için her zaman müşteri memnuniyeti ön planda olmuştur ve müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizde hurda saç alan hurdacı arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hurda Saç Alan Hurdacı

Hurda sac alan hurdacı olarak her yere kısa süre içerisinde servis gönderiyoruz ve malzemelerinizi aldırıyoruz. Sizlere çok iyi fiyat vereceğimizden şüpheniz olmasın. Fiyat hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız telefon etmeniz yeterli olacaktır. Boş alanlarınızda veya depolarımızda hurda saclarınız bulunuyor ise kısa süre içerisinde hurda saclarınızı paraya çevirebilirsiniz. Bizler ile iletişim anladığınızda firmamızda çalışan deneyimli personellerimiz sizlere bu konuda yardımcı olup sizleri detaylı bir şekilde bilgi verecektir. Sizlere hizmetimizi hızlı ve pratik bir şekilde veriyoruz. Sizde hurda saclarınızı satmadan bizimle iletişime geçin ve bizden detaylı bilgi isteyin.

Hurda Saç Alan En Yakın Hurdacı

Hurda saç alan en yakın hurdacı olarak bu sektörde biliniriz ve bu konuda birçok referansımıza rastlamanız mümkündür. Hurda sacların taşıması son derece basittir ve kısa süre içerisinde saclarınızı sizden alabiliriz. Eğer bina yıkımı, fabrika yıkamı gibi bir hizmet istiyorsanız  bu hizmetlerimizi sizlere ücretsiz sağlayabiliriz. Peki, nasıl mı? Fabrika ve bina yıkımı gibi hizmetten sonra ortaya çıkacak sac hurdalarını bizlere teslim ederseniz bu hizmetlerimizden herhangi bir ücret talep etmeyiniz. Sizde hurdalarınızın gerçek fiyatını merak ediyorsanız ve gerçek değerinden satışa sunmak istiyorsanız firmamıza 7/24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamızda bulundurduğunuz deneyimli ekiplerimiz sac sökümlerini titizlik ile gerçekleştirir. Firmanızda her zaman profesyonel kişiler barındırmayı tercih ediyoruz ve sizlere en iyi hizmeti bu sayede sunuyoruz

Hurda Saç Alan Profesyonel Hurdacı Firması

Gün içerisinde birçok hurda çeşidini alıyoruz ve geri dönüşümüne gönderiyoruz. Genel olarak hurdacılar hurda sac fiyatlarına çok az bir fiyat sunarlar. Bunun sebebi bu hurda türünün rekabet gücünün az olmasından kaynaklanmasıdır. Firmamız bu firmaların tam tersine sac hurdaya yüksek fiyat teklifi sunar ve sizleri hiçbir şekilde mağdur etmez. Güvenilir bir firmayız ve senelerdir bu sektörde bulunmaktayız. Hurda saclarınız var ise bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımızı adresinize göndeririz ve hurdalarınızı tarttıktan sonra ödemelerinizi gerçekleştiririz ve hurdalarınızı daha sonra araçlarımıza yükleriz. Her zaman ilklere imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlere güvenebilirsiniz ve istediğiniz zaman bizden hizmet alabilirsiniz. Sizde hurda sac alan profesyonel hurdacı firması arıyorsanız sizlere bir telefon kadar uzağız.

Değerinden Hurda Saç Alan Hurdacı Firması

Birçok yerden hurda sacı çıkabilmektedir. Bu hurda saçlar kullanılmış, kullanım ömrünü tamamlamış ve zamanla kullanıma bağlı olarak aşınmış olabilmektedir. Genel olarak böyle durumlarda çöpe atmak tercih edilmektedir. Fakat hurdalarınızı çöpe attığınızda siz zarar edersiniz. Bu sebeple de hurdalarınızı çöpe atmak yerine güvenilir bir firmaya teslim ederek geri dönüşümünü sağlayabilirsiniz. Firmamız son derece popüler ve bu sektörde çok fazla bilinmektedir. Siz de değerinden hurda saç alan hurdacı firması arıyorsanız tam da aradığınız yerdesiniz. Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz ve istediğiniz hizmeti kısa süre içerisinde bizden alabilirsiniz. Fiyatlarımızda anlaşmaya varırız ve sizlere asla kırmayız.

Hurda Saç Satın almak için stok sorunuz

 

3 thoughts on “Hurda Sac Alan Hurdacı”

 1. Geri bildirim: Esentepe Mahallesi Hurdacı Sultangazi - En Yakın Hurdacı
 2. Geri bildirim: Malatya hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı
 3. Geri bildirim: Kıraç Hurdacı - Esenyurt Kıraç Hurdacı - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir