Esenyurt Hurdacı Numarası

Esenyurt Hurdacı Numarası, kullanılamayan hurdalarınızı alır ve geri dönüştürür. Geri kazanılan ve işlenen bu atıklar, yeniden kullanılabilmeleri için uygun fiyatlarla ilgili firmalara satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda bu hurdaları aldığınızda size ürününüzün hammadde değerine göre ödeme yapıyorlar. Hem hurda ürününüzü satarak kar elde etmek hem de doğayı korumak istiyorsanız Esenyurt hurda bayi numarasını kullanarak Esenyurt’taki hurdacılara ulaşabilirsiniz.

Esenyurt hurdacı numarasını nasıl bulabilirim?

Esenyurt ilçesinde çok sayıda hurdacı bulunmaktadır. Bu hurdacılar arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

Seçtiğiniz hurdacı, satmak istediğiniz ürünün hurdasını kabul etmelidir. Aksi takdirde ticaret yapılamaz.
Sıyırıcının sizin için yaptığı ödeme, ürününüzün hammaddesi için olmalıdır. Ödeme tutarı, hammaddenin ağırlığı ve değeri çarpılarak belirlenmelidir. Aksi takdirde, şirketiniz dürüst olmayan bir fatura düzenleyecektir.

Hurda alım satım şirketinizi seçtikten sonra hurda bayinizin Esenyurt hurda bayi numarasını öğrenmeniz gerekmektedir. Bunun için arama motorunda firma adını aramanız yeterlidir.

Hurdacı Firmalara Nasıl Ulaşılır?

Elinizde bulunan hurdayı satarak gelir elde etmek istiyorsanız hurdanızı hurdacı firmaya ulaştırmanız büyük önem taşımaktadır. Firmaya ulaşmak için ise farklı yöntemleri tercih edebilirsiniz;

  • Eğer seçtiğiniz firmanın bir web sitesi varsa bu site üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz.
  • Firmanın açık adresine doğrudan gidebilirsiniz. Ancak büyük, ağır ya da taşımanızın güç olacağı kadar çok hurdanız varsa bu işlem zor olacaktır. Bu nedenle pek tavsiye edilmemektedir.
  • Esenyurt hurdacı numarası içerisinden hurdacınızın numarasına ulaşabilirsiniz. Yaptığınız telefon araması sonucunda hurdacı firmanızın ekibi adresinize kadar gelecektir.

Hurdalar Nasıl Geri Dönüşüme Kazandırılır?

Hurdaların geri dönüşme kazandırılması için basit birkaç adım izlenmektedir;

  • Öncelikle hurdalarınızı hurdacı firmanıza hurdacı numarası üzerinden bildirmelisiniz.
  • Hurdacı firmanız adresinize kadar gelerek hurdanızı alır ve geri dönüşüm merkezine götürür.
  • Geri dönüşüm merkezinde ürününüzün ham maddesi ayırılır ve tipine özel olarak yeniden kullanılabilir ham maddesi haline getirilir.
  • Bu işlemin ardından geri dönüştürülmüş ham maddeler ilgili kişi ya da firmalara uygun fiyatlara satılır.
  • Firmalar tarafından bu ham madde kullanılarak yeni ürünler oluşturulur.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.