Güneşli Hurdacı Bağcılar

Güneşli Hurdacı ve Hurdacı Hizmetleri

Güneşli hurdacı, Hurdacılar Birliği kapsamında faaliyetlerini sürdüren, üstün kalite standartlarında hizmet veren bir tesistir. Bünyesinde yer alan personeller ve iş makineleri ile yıllardan beri birçok alanda istikrarlı bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Bu noktada Güneşli hurda tesisi üzerinden faydalanabileceğiniz hizmetler şunlardır:

 • Hurda materyallerin geri dönüşümü
 • Hurda alımı satımı
 • Hurda karşılığında bina yıkımı
 • Hurda karşılığı çatı, kapı ya da kalorifer peteği sökme

Güneşli Hurdacı, Hurda Geri Dönüşümü

Geri dönüşüm faaliyetleri tüm dünyada öncelikli olarak tercih edilen üretim yöntemleri arasında yerini almaktadır. Bunun temel sebebi her anlamda daha ekonomik olması ve doğayı korumaya yönelik önemli adımlar atılmasına aracı olmasıdır. Teknolojik gelişmelerle koordineli bir şekilde gelişim gösteren hurda geri dönüşümleri, pratik ve kısa işlem adımları ile tamamlanabilecek düzeye gelebilmiştir. Siz de elinizde bulunan hurda niteliğindeki materyalleri çöpe atmak yerine Güneşli hurda tesisine getirerek, değerlendirebilirsiniz.

Güneşli Hurdacı, Hurda Ticareti

Güneşli hurdacı aracılığı ile hurda alım satım işlemlerinizi en güvenli şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Seyyar olarak çalışan personellerimiz ve tesisimizde faaliyet gösteren personellerimiz ile hurda niteliğindeki eşya ve materyallerinizi güncel fiyatlandırmalarla kilogram üzerinden satabilirsiniz. Hurdanızın parasal karşılığını personelimizden nakit olarak doğrudan alabilirsiniz. Elinizde bulunan hurdaların ederi hakkında doğrudan bilgi almak isterseniz, hurdalarınızın görsellerini Whatsapp ya da e-mail üzerinden bizlere göndererek iletişime geçebilirsiniz. Hurdalarınızı gören personellerimiz türlerine ve cinslerine göre sizlere ortalama bir fiyat verecektir.

Hurda piyasası üzerinden oluşturduğumuz güncel hurda fiyatlarını listesini sitemizde yer alan Hurda fiyatları menüsünden sürekli olarak takip edebilirsiniz.

 Güneşli Hurda Karşı Bina Yıkımı

Hurda karşılığı bina yıkım hizmetleri sunan Güneşli hurdacı, usulüne uygun bir şekilde yasalar çerçevesinde bina yıkımı gerçekleştirmektedir. Genelde ihale ile çalışan Güneşli hurdacı, kişisel bina yıkım hizmetlerini de sağlamaktadır. Okul, hastane, müstakil bina ve konut gibi çeşitli yapıların yıkım işlemlerini modern yıkım araçları ile gerçekleştirmektedir.

Yıkım işlemlerinin sonucunda, yıkımda açığa çıkan molozları hurda tesisinde bırakarak ödemeyi yapmış olacaksınız. Bu noktada hurda karşılığı bina yıkımı işlemlerinin çok fazla talep edildiğini söylemekte yarar var.

 Hurda Karşılığı Bina Yıkımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bina yıkımı esnasında dikkat edilmesi gereken pek çok faktör vardır. Bu noktada can güvenliğinin öncelik olarak baz alınması zorunlu olmalıdır. Bina yıkım aşamalarında ihmalkarlık sebebi ile meydana gelen kazalar, can kayıpları ve ciddi yaralanmalara neden olabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için, hizmeti sağlayan hurda tesislerinin tüm güvenlik önlemlerini almış olmaları gerekmektedir. İşinde profesyonel ve deneyimli kişilerin, bakım ve onarımları eksiksiz olarak yapılmış iş makineleri ile bu hizmetleri en iyi şekilde gerçekleştirmesi sağlanmalıdır.

Bina yıkımında dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

 • Yıkım öncesi komşu binaların mevcut durumu değerlendirilmelidir. Bu sayede yıkım esnasında gerçekleşebilmesi olası kazaların ve yıkımların önüne geçilmelidir.
 • Yıkımdan su, elektrik ve doğalgaz tesisatları tamamen kesilmiş olmalıdır. Aksi taktirde yıkım aşamlarında olumsuz durumlarla karşılaşılabilir.
 • Yıkım projelerinde bina adına kullanılması gereken yıkım yöntemi en ince ayrıntısına kadar düşünülmelidir.
 • Yıkım işlemlerinin bitiminde açığa çıkacak geri dönüşüm malzemelerin listeleri oluşturulmalı, oluşan molozların nasıl depolanacağı ve Güneşli hurda tesisine nakliyatının nasıl gerçekleştirileceği planlanmalıdır.
 • Bina yıkım aşamalarında yıkım bölgesi, güvenlik önlemleri altında çevreden izole edilmelidir.

 Güneşli Hurdacı Telefonu

Güneşli hurdacı telefonu hakkında bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Personellerimizle hurda alım satımı, hurda fiyatları ve hurda nakliyatı gibi konular hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Güneşli hurdacıdan hizmet almak için bizlerle doğrudan görüşme sağlayabilirsiniz.

Hurdacı Güneşli

Güneşli hurdacı kurumu olan Hurdacılar Birliği tüm hurda türlerini iyi fiyat ile alır. Bağcılar Güneşli’de dükkan temizliği, hurda alımı ve bina içi malzeme sökümü faaliyetleri yürütürüz. Güneşli Mahallesi alo hurdacı 0539 698 67 83 arayın. Hurda satmayı düşünüyorken bizimle temas kurun ve fiyat bilgisi edinin. Çünkü İstanbul’un çoğu yerinde olduğu gibi bu çevrede da yük konteyneri, jant, plastik granül ve buzdolabı motoru hurdaları için gerçek fiyatını Hurdacılar Birliği vermektedir. Hatta Bağcılar’da hurda alan mesai arkadaşlarımızı derhal deponuza yönlendiriyoruz.

Güneşli Mahallesinde hurdacı acil gerekliyse bizimle iletişime geçin. Hurda yıkım, pvc işleme makinesi, katalog, boru ve çelik satmak için tüm günler bizimle temas kurun. Sınırsız hurdacı Bağcılar mahallelerinden hurda alımı yapmak için gezmektedirler Yalnız içlerinden ofset matbaa kalıpları, alüminyum havalandırma kanalları, inşaat, bidon ve kamyon dorsesi hurdası için her zaman gerçek fiyatını Hurdacılar Birliği vermektedir. Güneşli’de hurda firmaları ve hurda geri dönüşüm firmaları olarak 7/24 açık hurdacıyız. Hurda ticaretinde sahada aktif bir şekilde çalışarak deneyim edinmiş ekip ile tüm alanlarda faaliz. Kazan dairesi kesiminden harika para sağlamak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve bağlantıya geçin.

Güneşli Hurdacı Bağcılar
Güneşli Hurdacı Bağcılar

GÜNEŞLİ’DE HURDACI

Her vakit Güneşli hurdacı mesai arkadaşlarımızın sayesinde dükkan temizliği için tüm alanlarda faaliz. Bu çevrede kalan tüm insanların her çeşit dönüşüm gereksinimi için faaliyetlerimiz sürekli mevcuttur. Mesela 2nci el işçi kabini, kompresör, çelik çatı, şantiye konteyner ve ikinci el raf alım satımını da yapıyoruz. Bu sebeple çöp olarak düşündüğünüz araç gereçler için lütfen acele etmeyin. Belirtmiş olduğumuz Güneşli hurda firması hizmetleriyle farklı kgde hurdaları iyi fiyat ile alırız. Bu yakınlarda her noktadan firmamızda mevcut olan eleme tesisi, yol düzleyiciler, paletli kompakt yükleyiciler ve mobil vinç ile sorunsuz bir biçimde hurda alımı yapıyoruz.

Güneşli hurdacı şirketi olarak bizden teklif istemek hiç zor değildir. Yapacağınız tek işlem hurdanın fotoğrafını çekip hurdacı numaramıza geçirmektir. Hurda ekspertizimiz size hızlıca dönüş yaparak en hakiki fiyatı belirtecektir. Onaylamanız halinde personel ve araçlarımızı konumunuza ulaştırırız. Hurdacılar Birliği olarak Bağcılar’da alüminyum fiyatı, günlük hurda demir fiyatları, hurda fiyatları, asansör kabini ve hurda kağıt fiyatları karşı hep buradayız. Bu arada İstanbul’da bakırın kilosu kaç para, pvc pencere, söküm, yük konteyneri ve hurda kurşun fiyatları hakkında görüşe açığız. Bağcılar’da hurda kurşun fiyatı öğrenmek isterseniz bağlantıya geçin.

Bağcılar Güneşli Hurdacı

Yer altı madenciliği nasıl değerli bir meslek grubu ise yer üstü madenciliğe de hemen hemen aynı değere sahiptir. Bu cümleyi okuduğunuzda yer üstü madenciliği hakkında kafanız karışmış olabilir ancak hemen açıklayalım. Günümüzde artık, hurdacılar için yer üstü madencileri olarak bahsediliyor. Bunun sebebi ise, ömrü sona ermiş ya da eskimiş çoğu eşyayı tıpkı bir maden toplar gibi toplamaları ve bunların içerisindeki malzemelerin ham maddeye dönüşmelerini sağlamalarıdır. Bağcılar Hurdacı firmalarının verdiği hizmetlerden biri de bunlardır.

Eğer Güneşli bölgesinde ikamet ediyor ve elinizde artık işinize yaramayan ya da satmak istediğiniz eşyalar varsa o zaman Güneşli Hurdacı firmalarından biri ile iletişime geçebilirsiniz. Hem elinizdeki eşyadan kurtulmak hem de küçük de olsa bir kazanç elde etmek için Güneşli Hurdacı firmaları sizin için en doğru seçim olacaktır

Hurdacılık Sektöründe Hangi Eşyalar Alınır?

Gerek bireysel çalışan hurdacılar gerekse artık kurumsallaşmış olan hurdacılar hemen hemen tüm eski ve iş görmeyen eşyaları alabilirler. Bu konuda işe yaramayan çok az eşya vardır. Genel olarak bir kategori altında toplayacak olursak hurdacıların;

 • Kalorifer kazanları
 • Sac
 • Kablolar
 • Plastik Paletler
 • Sanayi Hurdaları
 • Ev tipi hurdalar
 • Talaş hurdalar

Gibi eşyaları aldığını söyleyebiliriz.

Hurdacı Firmaları İletişim

Eğer evinizde ya da iş yerinizde artık iş görmeyen eşyalar ya da fabrikanızda sökme- yıkım gibi durumlar varsa o zaman Bağcılar Hurdacı firmalarından birini tercih edebilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz. Sizlere sadece alım satım konusunda değil, yıkma- sökme gibi birçok konuda yardımcı olabilecek bu firmaları arayarak fiyat bilgisi alabilir ya da aklınıza takılan soruları yöneltebilirsiniz. Ayrıca birçok hurdacı firmasının ekspertiz seçeneğini de bulunmaktadır. Bu tip işler için gezici araçları ile sizlere hizmet sağlamaktadırlar.

Güneşli Hurdacı Bağcılar Bölgesi

 Güneşli hurdacı bağcılar firması olarak 25 seneyi aşkın zamandır bu piyasada bulunmaktayız. Sizlere nasıl hizmet veriyoruz? Firmamız bağcılar’da düzenli bir şekilde günlük olarak dolaşmaktadır ve çıkan hurdaları teslim alıp geri dönüşüme göndermektedir. Hurdalarınız olduğu zaman iletişim numaramızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Hurdalarınıza kısa süre içerisinde adresinize gelerek teslim alırız. Hurdalarınızı teslim almadan evvel elektronik kantarlarımız ile tartarız ve sizlere bir fiyat çıkarırız. Peki, hurda fiyatlarımız nelerdir? Hurda fiyatlarımız sürekli olarak değişmektedir. Çünkü borsaya bağlı olarak hurda fiyatları değişir ve aynı zamanda hurdalarınızın cinsine göre de fiyatlarda oynama meydana gelir. Fiyatlar hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşmanız ya da whatsapp yolu ile hurdalarınızın fotoğrafını bize göndermeniz yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde sizlere fiyat hakkında geri dönüş sağlarız

 

Güneşli Hurdacı Bağcılar Firması

 

 Güneşli hurdacı bağcılar firması olarak 7 24 saat hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ve asla yaptığımız işten pişmanlık duymuyoruz. Güvene dayalı oluşan bağlar bizim için çok önemlidir. Bu sebeple de müşterilerimiz ile aramızdaki bağ ın kuvvetli olmasını çok istiyoruz ve bu bağı kuvvetlendirmek için elimizden ne geliyorsa onu yapmaya hazırız. Bizim için her zaman müşteri memnuniyeti ön planda olmakla birlikte öncelikle müşterilerimizin taleplerini dinliyoruz ve daha sonra hareket ediyoruz. Bağcılar’da itina ile bütün hurda çeşitlerinizi almaya hazırız. Sizde geleceğimizin aydınlık olmasını istiyorsanız ve çevre kirliliğini önlemek için uğraşıyorsanız hurdalarınızı çöpe atmak yerine bize teslim edin. Çöpe attığınız her hurda sağlığınızı olumsuz bir şekilde etkileyecek ve ülke ekonomisine düşürecektir. Fakat çöpe atmayıp hurdalarınızı bize vermeyi tercih ettiğinizde kazanç elde edeceksiniz ve ülke ekonomisinin kazanmasına yardımcı olacaksınız.

 

 Güneşli Hurdacı Bağcılar Profesyonel Ve Hızlı Hizmet

 

 Güneşli hurdacı bağcılar profesyonel ve hızlı hizmet imkânı izle sizlere 7/24 saat hizmet sunar. Amacımız profesyonel hizmet sunmanın yanı sıra hızlı bir şekilde hizmet vermek ve müşterilerimizi bekle etmemektir. Çünkü gerçekten müşterilerimize çok kıymet veriyoruz ve onların beklemesine müsaade etmiyoruz. Bize ulaşım sağladık larında 10 dakika içerisinde firmadan çıkış yaparak adreslerine girerek hurdaları tartışıyoruz ve yüksek fiyattan hurdalarını alıyoruz. Peki neden yüksek fiyattan hurdalarınız alıyoruz? Biliyorsunuz ki günümüzde birçok şekilde hurdacı bulunmaktadır ve her biri hurdaları yüksek fiyattan almaz. Fakat hurdacı firmamız sizden aldıkları hurdaların yüzde yüzünü geri dönüşüme kazandırdığı için piyasaya göre daha yüksek fiyat verir ve yüksek fiyattan hurdalarınız alınır. O halde sizde hurdalarınız değerinden satmak istiyorsanız bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 Güneşli Hurdacı Bağcılar Daima Yanınızda

 

 Güneşli hurdacı bağcılar firması olarak sizlerin daima yanınızdayız. Hangi hizmete ihtiyaç duyuyorsanız bu hizmeti sizlere kısa süre içerisinde ve en iyi şekilde sağlarız. Sadece hurda alımı yapmıyoruz ve bina sökümü, yıkma, fabrika yıkım söküm ve depo temizliği gibi hizmetleri de sizlere sağlıyoruz. Kenarda köşede beklettiğiniz hurdalarınız bulunuyor ise bu hizmetleri sizlere ücretsiz bir şekilde sağlıyoruz. Sizde ücretsiz bir şekilde bu hizmetleri bizden almak istiyorsanız iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz ve kısa süre içerisinde bizden hizmet almaya başlayabilirsiniz. Hafta içi sizlere kesintisiz ve sorunsuz hizmet verdiğimiz için hafta sonu da sizlere hizmet sunarız. Sizlere bir telefon kadar uzağız ve bize ulaşarak merak ettiğiniz bütün konuları öğrenebilirsiniz.

 

 Güneşli Hurdacı Bağcılar En Yakın Hurdacı

 

 Güneşli hurdacı bağcılar en yakın hurdacı olarak bilinir. Siz de en yakın hurdacı arıyorsanız bize ulaşın ve hemen size teklif verelim. Sizlere verdiğimiz tekliften memnun kalacaksınız. Çünkü piyasayı araştırabilirsiniz ve piyasaya araştırdığımızda sizlere yüksek fiyat sunduğumuz vereceksiniz. Her zaman yüksek fiyattan hurdalarınızı aldık ve var olduğumuz sürece yüksek fiyattan hurdalarınızı almaya devam edeceğiz. Siz de geleceğim parlak  olmasını istiyorsanız ve katkınız bulunsun diye düşünüyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşın sağlayabilirsiniz ve hurdalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Aynı zamanda yaptığınız bu davranış sonrasında kazanç elde edebilir ve ekonominizi yükseltebilirsiniz. Bize hizmet almak istiyorsanız tek yapmanız gereken iletişim numaramızdan bize ulaşmak olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir