Bağcılar Hurdacı

Bağcılar Hurdacı | Hurda Alan Yerler Bağcılar geri dönüştürülebilen tüm ürünler için yapılmaktadır, birçok kişi hafife alsa da hurdacılık ülke ekonomisine ve doğasına katkısı açısından önemli bir meslektir.

Avrupa’daki örneklerin aksine bu ülkede hurdacı bu işi profesyonelce yapmıyor ama yine de şehrin çöplerinden hurda çıkarmaya çalışıyor.

Ancak teknolojiye ayak uyduran dünya ülkelerinin ülkemizdeki örnekleri üzerinde düşünmek gerekiyor. İstanbul’da hurdacı sektörü diğer illere göre biraz daha gelişmiş, hurdanın hem toplanmasında hem de işlenmesinde kurumsallaşma eğilimi olmuştur.

Metropolde yaşayanlar hem evlerinde hem de iş yerlerinde eski eşyalarını en yakın hurdacıya giderek veriyorlar. Hurda metal denilince akla kağıt, plastik ve cam eşyalar geliyor ancak hurda sektörü çok geniş, geri dönüştürülebilen ve yeniden kullanılabilen tüm ürünler hurda olarak alınıp satılıyor ve hurda fiyatları arz talep dengesine göre belirleniyor.

Bağcılar Bakır Hurdası Alanlar

Bobin bakır, tombak bakır, soyma bakır, lama bakır hurdası, kalın yanık bakır, teneke bakırı, plaka bakır hurdası, filmaşin bakır, trafo bakırı, levha bakırı hurdası, boru bakır, kalıp bakır, bakır talaşı gibi türleri bulunan bakır geri dönüşüm açısından değerli metaldir ve doğada sık rastlanır.

Elektrik ve elektronik sanayisinde kullanılan bakır metali geri dönüşüm de üretimde ki maliyetinden daha düşük fiyata mal olduğu için hurdası değerlidir. Bu nedenle Bağcılar bakır hurdası alanlar metalin ticaretinde daha dikkatli davranırlar.

Bağcılar Demir Hurdası Alanlar

Dayanıklı ve doğada çok fazla bulunmasından dolayı demir metali hurdası da fazla olan bir üründür. Birçok sektör tarafından kullanılan demir hemen her malzemenin üretim aşamasında karşımıza çıkar.

İnşaatlardaki demir hurdası dışında sanayi de de demir hurdası oldukça fazla yer işgal etmektedir, 1. grup, 2. grup ve talaş olarak çeşitleri olan demir hurdasında fiyatlar demirin cinsine göre belirlenir. Bağcılar demir hurdası alanlar metalin söküm, kesim ve nakliye işini de üstlenmektedir.

Bağcılar Sarı Hurdası Alanlar

Bakır ve çinko hurdalarının karşımı olan sarı hurdası pirinç metalidir, metal geri dönüşüm de ciddi bir potansiyele sahiptir.

Sanayi sektörü tarafından tercih edilen pirinç musluk vana gibi ürünlerin imalatında kullanılmaktadır, altın renginde ve parlak özelliğe sahip olmasından dolayı pirinç metali sarı hurda olarak adlandırılmaktadır. Her sektörde aranan ham madde olmasından dolayı Bağcılar sarı hurdası alanların ilgi gösterdiği metaldir.

Bağcılar Alüminyum Hurdası Alanlar

Profil doğrama atölyeleri, tabela üreten iş yerleri ve bazı mutfak eşyalarında kullanılan alüminyum hafif ama hacmi fazla bir metaldir.

Yumuşak, hafif ve gümüş görünümlü alüminyum geri dönüşümü gerçekleşen metaller arasında ilk sıralarda yer almaktadır bu nedenle Bağcılar alüminyum hurdası alanlar için önemli bir metaldir.

Bağcılar Meydan Hurdacı Firması

Hurdacılık sektörü ülkemizde geri dönüşüm sektörüne bağlı olarak son yıllarda büyük bir rağbet görmeye başladı. Firmamız da hurdacılık alanında büyük adımlar atarak İstanbul’un bütün bölgelerinde hizmet vermeye başladı.

İstanbul’un diğer bölgelerinde olduğu gibi Bağcılar hurdacı kuruluşları ile de ortak çalışma yapan firmamız sizlere Bağcılar’da hurda alan yerleri bulmanızda ve en yüksek fiyatı veren hurdacıyı bulmanız konusunda yardımcı oluyor.

Bağcılar Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi ile Bağcılar’da hurda alımlarına devam etmektedir. Bağcılar bölgesinde her nevi hurdayı adresten alıyoruz. Ayrıca şantiye hurdası ve  fabrika hurdası alımları da yapmaktayız.

Kemalpaşa Mahallesinde Hurda Demir Alanlar

Bağcılar’a bağlı olan Kemalpaşa mahallesinde de hurda demir alan yerleri ve diğer hurda çeşitlerini alan yerleri bulmanız konusunda yardımcı olan firmamız bu bölgede yıllardır hizmet verdiğinden dolayı böyleye yabancı değildir.

Kemalpaşa mahallesinde hurda demir alım satım işlemlerinizi firmamız aracılığı ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kazım Karabekir Hurdacı Firmaları

Kazım Karabekir Mahallesi hurdacılık sektörünün yaygın olduğu mahallerdendir. Mahallede gerek ev hurdası gerekse inşaat ve fabrika hurdası yoğunlukla çıkmaktadır. Kazım Karabekir hurdacı firmaları ile ilgili bilgi almak veya hurda satış işlemlerinizi gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçin, size en yakın hurdacıyı yönlendirelim.

Bağcılar Hürriyet’te Geri Dönüşüm İşleri

Bağcılar ilçesinin Hürriyet mahallesinde son dönemde gerek belediye çalışmaları gerek mahalle halkının duyarlılığı sonucu geri dönüşüm sektöründe adımlar atılmaya başlandı. Geri dönüşüm işleri ile ilgili hizmet veren firmamız da uzun yıllardır mahallede hizmet vermektedir.

Hurda Geri Dönüşüm İstanbul

Göztepe Mahallesi Bakır Hurdası Alım Satımı

Göztepe Mahallesi Bağcılar’ın önde gelen mahallelerindendir. Hurdacılık sektörü alanında da önemli bir yer tutan Göztepe Mahallesinde bakır hurdası alım satım işlemlerinizde ve diğer hurda türlerinin satım işlemlerinde bizlere ulaşın size en yüksek fiyat veren hurdacı firmalarını yönlendirelim.

Çınar Mahallesine En Yakın Hurdacı

Hurdacılık sektöründe müşterilerimizin çoğunlukla yaşadıkları problemler içerisinde yer alan kendilerine en yakın hurdacıyı bulma konusunda firmamız siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyor.

Çınar mahallesine en yakın hurdacıyı bulma konusunda da sizlere yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bağcılar Evren’de Hurdacı Telefon Numarası

Bağcılar bölgesinde hurda piyasasında önemli bir yere sahip evren mahallesinde hurda alım satım işleri yapan alt firmalarımız bulunmaktadır.

Evren’de hurda alanların telefon numaralarına ve en güncel hurda fiyatlarına ulaşmak için internet sitemizin iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bağcılar Hurdacı Telefon Numarası

İnönü Civarında Alüminyum Satın Alımı

Alüminyum ve diğer tüm hurda çeşitlerinin alım satım işlerini gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’un diğer tüm ilçe ve mahallelerinde olduğu gibi İnönü mahallesinde de yerinde ve yüksek fiyata alım işlemlerini yapıyoruz.

Ödemelerimiz nakit olarak yapılmaktadır. İnönü civarında alüminyum satın alımı işlemlerinizi bizim aracılığımız ile güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bağcılar Hurdacı Servislerimiz Fatih Mahallesinde

Hurdacı servislerimiz İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Bağcılar bölgesinde de hizmet veren hurdacı servislerimiz artık Fatih Mahallesinde de hizmet vermeye başladı.

Elinizde satmayı düşündüğünüz hurdalarınız varsa bizimle iletişime geçin size en yakın hurdacı servisimizi yönlendirelim.

Mahmutbey Hurdacılık Sektörü

İstanbul’un önemli mahallelerinden birisi olan Mahmutbey, hurdacılık sektörü içinde önemli bir mahalledir. Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası vb. hurda çeşitlerinin yoğun çıktığı bir mahalledir. Mahmutbey hurdacılık sektörü ve size en yakın hurdacı bilgileri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

İstanbul Hurdacılar Birliği Hurdacılık

Kirazlı’da Krom Hurdası

Bağcılar’ın Kirazlı Mahallesi krom hurdası bakımından yoğunluk yaşanan mahallelerdendir. Son zamanlarda İstanbul’un diğer tüm semtlerinde olduğu gibi Kirazlı’da da hurdacılık sektöründe büyük bir artış yaşandı. Kirazlı’da krom hurdası satım işlemlerinizi firmamız aracılığı ile hem güvenilir hem de hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bağcılar Hurdacı

İstanbul’da hurda denince akla hemen olarak Bağcılar hurda alımı yapan yerler gelir. Birçok kişinin küçümsediği bu iş aslında oldukça önemlidir. Ülke ekonomisine yararı oldukça büyüktür.

Başka ülkelere nazaran bizim ülkemizde hala çöplerden hurda temin eden bir sürü insan var ama aslında böyle olmaması gerekmektedir. Son zamanlarda İstanbul bu durum için biraz daha gelişme gösterdi.

Büyük şehirde yaşayan ve daha modern olan insanlar en yakın hurdacıyı arayıp iletişime geçmektedir. Hurda denilince insanların aklına küçük şeyler ve kısıtlı şeyler gelmektedir fakat hurdanın alanı oldukça geniştir.

Bağcılar Hurda Alımı Yapan Yerler

Bağcılar hurda alımı yapan yerler, Kemalpaşa mahallesi, Kazım Karabekir hurdacı mahallesi, Hürriyet mahallesi, Göztepe mahallesi, Çınar mahallesi, olarak bilinmektedir.

Hurdacılık, eskiden beri günümüzde var olan eşyaları tekrar belli dönüşüm yollarıyla dönüştürülmesidir. Bu işle ilgilenen kişiler hurdaları çöpten veya iş yerlerinden toplarlar bu işleri yapan sorumlu esnafa satarlar ve tekrar yenilenmiş olup bizlerin karşısına çıkar.

Bağcılar Hurda Fiyatları Nelerdir?

Bağcılar hurda fiyatları metal cinsine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin birkaçından bahsetmek gerekirse;  kurşun hepimizin de bildiği üzere çok önemli bir maddedir. Birçok alanda büyük rol oynayan bir metal Kurşunun en önemli kullanım alanlarından ikisi akü ve pildir.

Hurda levha kurşun ve hurda çatı minare kurşun olmak üzere iki çeşit olmaktadır. Fiyatları 11-13 TL arası değişmektedir. Bakırı diğer metallerden ayıran özelliği iletken olmasıdır.

Teknolojinin ve elektronik eşyaların olmazsa olmazıdır. Bakırın işlenmesi de oldukça maliyeti yüksek bir metaldir. Elektrik ve teknolojik alanda oldukça değerli olan bakırın hurdası yapılırken maliyetinden çok daha düşük fiyata gittiği için hurdası çok önemlidir.

Bakırın kg fiyatları 34-38 TL arası cinsine göre değişmektedir. Demir, doğada en dayanıklı metaldir. Hemen hemen her malzeme üretiminde kullanılır oldukça önemlidir. Demirin hurda alım fiyatları ise kg fiyatı 0.02Kr ile 1.78TL  arası değişmektedir.

Yıllar geçtikçe paslanan kullanılmayan çürümüş olan birçok eşyanın bir süre sonra yeri hurdacılardır. Böylelikle sizde kullanılmayan eşyalarınızı hurdacılara verecek ülke ekonomisine katkıda bulunmuş olursunuz.

Bağcılar Hurdacı Firmalarının Geldiği Diğer Semtler

Hurda alanlar Yıldıztepe, Güneşli, Bağlar, Fevzi çakmak, Yenimahalle, Yavuz selim, Sancaktepe, Barbaros, Demirkapı, Yenigün, 100. Yıl ve Merkez Mahallerine hizmet sunmaktadır.

Buralardan krom, çinko, alüminyum, bakır ve demir hurdaları kapıya gelerek alınır. Ücreti hemen peşin olarak ödenir. Detaylı bilgi için 0539 698 67 83 hurdacı telefonu üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki fotoğrafa tıklayarak bize whatsapp üzerinden hurda fotoğrafı gönderebilirsiniz. Size anında hurda fiyatı verilecektir.

Hurdacı Telefonu Whatsapp

 

Bağcılar Hurda Alan Yerler Bağcılar

Bağcılar hurdacı olarak 1989 senesinde ilk çalışmalarımıza başladık. O dönemler mesleğimizin ismi hurdacılık diye adlandırılıyordu. Ancak gelişen teknoloji ile beraber artık hurdacılık yerine geri dönüşüm sektörü olmuştur.

Sizde bağcılar hurda alan yerler arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz.  Hurda alım satım hizmetlerinin yanında birçok hizmette sağlıyoruz.

Bina, fabrika gibi yerlerin yıkımını da gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin memnun kalması bizim için önemlidir. Bu nedenle de onların isteği doğrultusunda hareket ediyoruz. Sizde 7/24 saat bizden kesintisiz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Bağcılar Hurdacı, Müşteri Odaklı Hizmet

Amacımız bağcılar hurdacı olarak müşteri odaklı hizmet vermektir. Firmamız; torna talaşı, teneke hurda, sac hurda, paket hurda, izabelik hurda ve demir çelik hurda çeşitlerini alırız. Sizlerin zahmet etmesine gerek kalmadan adresinizden hurda alımını gerçekleştiriyoruz.

Bir köşede öylece bekleyen hurdalar sağlığa ve çevreye çok zararlıdır. Bu sebeple bu hurdaları bekletmek yerine bize ulaştırabilirsiniz.

Hurdalarınız değerinden alınır ve sizlere nakit bir şekilde ödeme yapılır. İtina ile adresinizden malzemelerinizi alıyoruz ve sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz. Sizde bizden dilediğiniz hizmeti en hızlı şekilde alabilirsiniz.

Bağcılar Hurdacı Olarak Aldığımız Hurdalar

Bağcılar hurdacı; geri dönüşüm sektörüne uzun yıllar öncesinden başlamıştır. Firmamız her türlü atığı toplar ve geri dönüşüme kazandırır.

Kurulduğumuz günden bu yana prensibimiz budur. Uzman çalışanlarımız mevcuttur.  Araç filomuz ise geniştir. Sizlere layığı ile hizmet vermek için bu sektörde profesyonel bir şekilde çalışırız.

Bu sebeple de hızlı bir şekilde büyüyen şirket haline dönüştük.  Peki, Bağcılar hurdacı olarak aldığımız hurdalar nelerdir? işte detaylar

 • Sarı hurda
 • Paslanmaz hurda
 • Alüminyum burada
 • Pirinç hurdası
 • Bakır hurdası
 • Metal hurdası
 • Kızıl tel
 • Kablo
 • Kalay hurda
 • Gümüş hurdası
 • Altın hurdası
 • Maden hurdası
 • Krom hurdası
 • Nikel hurdası
 • Plastik hurdası
 • Naylon hurdası

Yukarıda saydığımız hurdalar adresinizden tartılarak geri alınır. Fiyatlarımız yüksektir ve hurdalarınız yüksek fiyata sizlerden teslim alınır.

Tartma işlemini gerçekleştirmeden hiçbir hurdayı almıyoruz.  Çarpma işlemini ise elektronik kantarlarla ve yanınızda gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple de bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz ve hurdalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.

Bağcılar Hurdacı, Geri Dönüşüm Hizmeti

Çevre bilinci ve sosyal sorumluluk kapsamında hareket sağlayan bağcılar hurdacı firmamız; malzemelerin geri dönüşmesi için büyük çabalar sarf eder. Bağcılarda bulunan bütün semtlere geliyoruz ve hurdaları alıyoruz.

Tesislerimiz vardır ve tesislerimizde hurdalar ayrıştırılır. Daha sonra ise belirli miktara ulaşan hurda çeşitleri geri dönüşüme gönderilerek işlenir.

Her türlü hurdanız adresinizden teslim alınır. Bu konuda yelpazemiz çok geniştir ve müşterilerimize birçok hizmeti sağlarız. Sizlere hafta içi ve hafta sonu olmak üzere 7/24 saat hizmet sağlamak bizim için onur dur.

Bağcılar Hurda Alanlar

Firmamız iş güvenliğini dikkate alarak çalışmalarına başlamaktadır. Söz verdiğimiz tarih ve saatte muhakkak adresinize geliriz ve hurdalarınızı teslim alırız.

Ödeme konusunda herhangi bir tedirginlik duymanıza gerek yoktur. Hurdalarınız çıkartıldıktan sonra ödemeleriniz adresinizde gerçekleşir ve sonra hurdalarınız alınır.

Gelecek nesillerin sağlıklı bir dünyada yaşaması için hurdaların geri dönüşüme gönderilmesi şarttır. Geri dönüşüme ne kadar çok hurda malzeme giderse ülke ekonomisi de o kadar yüksek seviyelere ulaşır.

Sizde ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak isteyenlerdenseniz bağcılar hurda alanlar firmamıza kullanım ömrünü tamamlanmış hurdaları bizlere ulaştırabilirsiniz.

 

3 thoughts on “Bağcılar Hurdacı”

 1. Geri bildirim: Uğur Mumcu Hurdacı Sultangazi - En Yakın Hurdacı
 2. Geri bildirim: Hurdacı Telefonu - En Yakın Hurdacı Numarası 0539 698 67 83
 3. Geri bildirim: Arnavutköy hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.