izmit hurdacı firmaları

İnönü Mahallesi Hurdacı Küçükçekmece kapsamında, Küçükçekmece İnönü Mahallesi’nde hurda ticaret şirketi olan Hurdacılar Derneği, her türlü hurda alımı, bina yıkımı, iç işleri, çatı söküm ve fabrika söküm işlerini yapmaktadır. Hurda değerinizi ve nakitinizi yerinde alalım. İnönü’de hurda alımı yapan firmamız yüksek hurda fiyatları vermektedir.

Ayrıca 24 saat açık olan hurda dükkanımızı da arayabilirsiniz. Lütfen 0539 698 67 83 numaralı telefondan hurdacı ile iletişime geçiniz. Aldığımız hurdaların büyük bir kısmını plastik paletler, kazanlar, saclar, kablolar, krom, hurda metaller, alüminyum ve bakır oluşturmaktadır. Ancak geri dönüşüm konusunda büyük fedakarlıklar yapan firmamız her kilo ve cins hurda için İnönü Hurda Bayisi olarak hizmetinizdedir.

Küçükçekmece İnönü Mahallesi Hurda Bayileri

İnönü Mahallesi Hurda Bayisi olarak her türlü hurda alımı yapmaktayız. Deneyimli kadromuzla hizmet verdiğimiz mağazamızda; Hurda geri dönüşümünde kullanılan tüm makinelere sahip olarak profesyonel hizmet vermekteyiz.

Kolay ulaşılabilir, müşterilerle etkin iletişim kurarken ve müşteri memnuniyetini sağlarken; Güvenli taşıma ve profesyonel depolama hizmetlerimizle hem çalışanlarımızın hem de çevrenin sağlığını önemsiyoruz.

Kaliteli ve Profesyonel Hizmet

Küçükçekmece hurdacı hizmetlerimiz kaliteli ve profesyonellik içinde gerçekleştirilir. Geri dönüştürülebilen her türlü hurdanın alımını yapıyoruz. Profesyonel kadromuzla verdiğimiz hizmetler sayesinde, müşteri hurdalarını en iyi fiyata ve değerinde alırken, mevzuata uygun şekilde geri dönüşüm ve hurda toplama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 • Bakır, demir, alüminyum, pirinç gibi madenler
 • Bozulmuş elektronik eşyalar
 • Bozuk ve kullanılmayan bilgisayar ve laptoplar
 • Kullanılmayan telefon ve tablet cihazlar
 • Sovtaj hurdaları
 • Kablo hurdası
 • Şantiye hurdaları
 • Atık piller
 • Tıbbi cihaz hurdaları
 • Tüplü eski tip televizyon hurdaları
 • Bilgisayar ve televizyon monitörleri

Atık ve hurdalarla alakalı her türlü işlemi, kısa sürede tamamlayarak, hurda ve atıklarla ilgilenen İnönü Mahallesi hurdacı firmamız, gereken hurda toplama işlemi, gerçek profesyonellik içinde gerçekleştirir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler arasında Beşyol, Cennet Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Gültepe mahallesi, Fatih Mahallesi, Kanarya Mahallesi ve daha fazlası bulunuyor.

Katı ve Sıvı Atıkların Geri Dönüşümü Bizimle Güvende

Katı ve sıvı tehlikeli atıkların güvenli geri dönüşümünü sağlamak için çalışan İnönü Mahallesi hurdacı firmamız, en hızlı ve profesyonel şekilde, geri dönüşüm işlemlerini gerçekleştirir.

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve profesyonelliği, müşteri memnuniyetine ve kaliteli hizmete dönüştüren firmamız, uzman ve tecrübeli kadrosuyla, profesyonel hizmetlerine devam ediyor. Güvenli şekilde dönüşüm atık ve hurdalarla ilgili her türlü hizmetimizden yararlanabileceğiniz hizmetlerimizi Avrupa bölgesindeki müşterilerimize sunuyoruz. Hurda ve geri dönüşüm işlemleriniz, soru ve talepleriniz için, yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İnönü Mahallesi Hurdacı

 İnönü mahallesi hurdacı küçükçekmece firmamız 1991 senesinde var olan ve var olduğu günden bu yana karşılıklı güvene dayalı olarak hizmet veren bir firmadır. Kaliteli hizmetimizin yanı sıra hızlı ve profesyonel bir hizmet sunmayı da  ilke edindik. Firmamız sizden aldıkları hurdaları nakit bir şekilde öderler ve daha sonra araçlara yerleştirirler. Hurda alım satım hizmetimizin yanısıra ekipman ve tesisatların sökümü işlemini, depo temizliği, kazan dairesi sökümü, fabrika yıkımı gibi pek çok hizmeti de sizlere sağlamaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.  Iletişim numaramızdan bize ulaşın sağlayabilirsiniz ve hak ettiğiniz hizmeti kısa süre içerisinde alabilirsiniz

İnönü Mahallesi Hurdacı Küçükçekmece Aldığımız Hurdalar

İnönü mahallesi hurdacı küçükçekmece firmamız senelerdir burda sektöründe bulunan bir firmadır. İşimizi severek yapıyoruz ve düzenli bir şekilde hareket ediyoruz. Başarılı bir şekilde ilerlememizin mutluluğunu yaşıyoruz. Her zaman planlı ve projeli bir şekilde faaliyetlerimizi gösteriyoruz. Alt yapımız son derece sağlamdır ve müşterilerimize kapsamlı hizmeti verebilecek kapasiteye sahibiz. Şimdi sizlere küçükçekmece’de aldığımız hurdalar hakkında detaylı bilgiler verelim. İşte aldığınız hurdalar aşağıdaki gibidir

 • bakır hurdası
 • alüminyum hurdası
 • demir hurdası
 • kablo hurdası
 • klima hurdası
 • kombi hurdası
 • kağıt hurdası
 • plastik hurdası
 • cam hurdası
 • metal hurdası
 • şantiye hurdası
 • soğutma grubu hurdası
 • kazan hurdası
 • beyaz eşya hurdası
 • motor hurdası
 • petek hurdası
 • paslanmaz hurda

 

İnönü Mahallesi Hurdacı Küçükçekmece/ Adresten Hurda Alımı

İnönü mahallesi hurdacı küçükçekmece firmamız bu sektörde en iyi firmalar arasında yerini alır. Amacımız müşteri memnuniyetini korumak ve onların mutluluğunu sağlamaktır. Kadromuzda eğitimli tecrübeli profesyonel ve yeterlilik belgesi bulunan kişilere bulundurunuz. Vizyonumuz her zaman fark yaratmaktır ve farkımızı kısa süre içerisinde müşterilerimize aktarmaktır. Adresten hurda alımı hizmetini sizlere istediğiniz her an sağlayabiliriz. Sizlere fiyat verebilmemiz için öncelikli olarak eşyalarınızı görmemiz şarttır. Eşyalarını da bize teslim etmeseniz bile fiyat ile ilgili detayları öğrenmek için ekip arkadaşlarımızla adresinize göndeririz.

 

İnönü Mahallesi Hurdacı Küçükçekmece/ Elektronik Tartı İle Hizmet

 İnönü mahallesi hurdacı küçükçekmece firmamız hurda alım satım ticaretini uzun senelerdir yaptığı için son derece profesyonel bir şekilde hareket eder. Amacınız karşılıklı kazanmaktır. Sizlere yüksek fiyattan hurda alım hizmeti sağlıyoruz. Elektronik tartı ile hizmet veriyoruz ve gözünüzün önünde malzemelerinizi tartışıyoruz.

Hizmetimiz esnasında herhangi bir hileye ya da sizi üzecek olumsuz bir davranışa neden olmuyoruz. Son derece güvenilir ve altyapısı sağlam bir firmayız. Sizde bizden teklif almak istiyorsanız ya da bizi tanımak istiyorsanız iletişim numaramız dan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda whatsapp yolu ile hurdalarınızın fotoğrafını gönderdikten sonra fiyat hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İnönü Mahallesi Hurdacı Küçükçekmece/ En Yakın Hurdacı

 İnönü mahallesi hurdacı küçükçekmece firması olarak  küçükçekmece’de bulunan bütün bölgelere hizmet sunma kapasitesine sahibiz. Sanayi hurdası, akü hurdası, inşaat hurdası, moloz hurdası, demir hurdası, kağıt hurdası gibi pek çok hurda çeşidine adresinizden gelip alırız. Bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz ve istediğiniz her an bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız ve istediğiniz hizmeti sizlere 7/24 saat kesintisiz bir şekilde veririz. Sizde en yakın hurdacı arayışında alsanız aradığınız yerdesiniz ve hemen bize ulaşmalısınız. Sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde hizmet sunacağımız garantisini veriyoruz. Hafta içi ve aynı zamanda hafta sonu istediğiniz zaman bizlere ulaşım sağlamanız ve detayları öğrenmeniz mümkündür.

Diğer içerikler

 

One thought on “İnönü Mahallesi Hurdacı Küçükçekmece”

 1. Geri bildirim: Balâ hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir