Akyurt hurdacı firmaları

İçerenköy Mahallesi Hurdacı Ataşehir kapsamında, İçerenköy Karalama Defterleri şirketi olan Hurda Satıcıları Derneği, her türlü hurda alımı, bina yıkımı, iç yıkım, çatı yıkımı ve fabrika yıkımı yapmaktadır. İçerenköy hurda bayi ekiplerimizle her tonajda hurda değerinizi ve nakitinizi yerinde alalım. İçerenköy’de hurda alımı yapan firmamız yüksek hurda fiyatları vermektedir. Ayrıca 24 saat açık olan hurda dükkanımızı da arayabilirsiniz. Lütfen 0539 698 67 83 numaralı telefondan hurdacı ile iletişime geçiniz. Bu bölgeden bakır ve demir hurdası başta olmak üzere alüminyum doğrama ve talaş alımı yapmaktayız. Ancak İçerenköy hurda bayisi olarak kg şartı olmadan hizmetinizdeyiz.

İçerenköy hurda, Ataşehir hurda şirketi

İçerenköy’deki hurda bayimiz sizlere pimapen çatı, kapı ve pencere sökme, parçalama ve ihtiyaçlarınıza göre geri dönüşüm hizmeti sunmaktadır. Sahip olduğunuz hurdayı satın alarak ve değerinde kullanmayarak size ödeme yapıyoruz (London Metal Exchange). Bu noktada hurdalarınızı alan firmamız, hurdalarınızı farklı süreçlerde geri dönüşüme hazırlar ve belirli süreçlerden sonra tesislere aktarır.

 hurdacı telefonu
hurdacı telefonu

Geri dönüşüm hizmetleri adı altında yapılan bu işlemler, belediye izinleri dahilinde, tamamen toplum sağlığına olumsuz hiçbir etkisi olmayacak tesislerde gerçekleştirilmektedir. Hurdaları satmanın hem topluma hem de bütçenize katkısı olacaktır.Bu noktada hurda eşyalarınızı çöpe atmak yerine satarak, değerlendirebilirsiniz.

İçerenköy Hurdacı Demir Alan Yerler

İçerenköy bölgesi içerisinde demir alan hurdacılar arasında olan firmamız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sahip olduğunuz hurdaları ederi üzerinden satın almaktadır. Hurda demir materyallerinizi alarak, geri dönüşüme kazandırabileceksiniz. Geri dönüşüm ile birlikte, gündelik hayatta kullanmadığınız ve sağlığınıza olumsuz etki edebilecek (çürüyerek ya da küf tutarak) eşyaları, firmamıza satarak, tekrar insan kullanımına uygun olacak biçimde geri kazandırabilirsiniz. Bu sayede geri dönüşüm işlemleri ile demir hammadde ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

İçerenköy Hurda Demir Fiyatları

İçerenköy bölgesi içerisinde hurdalarınızı satmak ve hurdalarınızın ederini öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdaların sökümü, parçalanması, geri dönüşümü ve nakliye işlemlerini de yapan firmamız, sizlere ayrıca İstanbul’un bütün bölgelerinde hizmet sağlayabilmektedir. Demir hurdalarınızı, yıkılacak binalarınızdan ya da fabrikalardan çıkartarak gereken güvenlik önlemleriyle işlemleri tamamlayabilmekteyiz. Bina yıkım işlemlerini de gereken bütün izin ve belgelerle sürdürebilen firmamız, halk sağlığını riske atmayacak önlemler ile birlikte, bu işlemleri hurdaları karşılığında yapabilmektedir.

İçerenköy Hurdacı Bakır Alan Yerler

İçerenköy hurda bakır alım ve satım yapan firmamız, özellikle kablo artığı olan hurdalarınızı alarak, ederi üzerinden satın almaktadır. Bu sayede hurdalarınızı satabilecek ve bütçenize katkı sağlayabileceksiniz.  Dünya üzerinden en çok tercih edilen bakır metali, üretim faaliyetleri için ihtiyaç duyulmaktadır.Bina ve fabrika yıkım işlerinde ortaya çıkan hafriyat temizliğini de yapabilen firmamız, tüm bu işlemleri İstanbul’un çevre illerinde de yürütebilmektedir. Hurda merkezimiz içerisinde ayrıştırma uygulamamızın ardından, geri dönüşüm tesislerine aktarımını sağlamaktayız.

 İçerenköy Hurda Bakır Fiyatları

İçerenköy hurda bakır fiyatları, ham madde değerine göre değişiklik göstermektedir. Londra Metal Borsası’na göre değişen fiyatlar, hurdaların ederleri hakkında fiyatlandırmayı da doğrudan etkilemektedir. Tercih edeceğiniz hurda işleyişleriyle ilgili bugüne özel fiyatlarla siz de hizmet almak için telefon numaramız ya da WhatsApp adresimiz üzerinden bizden bilgi alabilir ve değerlendirmelere ulaşabilirsiniz. İçerenköy dışında İstanbul’un her ilçesinde de iş ortaklarımız ve alanında uzman ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet sağlayabilmekteyiz.

 İçerenköy Hurdacı Kağıt Alan Yerler

İçerenköy kağıt alan yerler listesinde bulunan işyerimiz, belediye üzerinden gerekli toplama izinlerine sahip olarak, kağıtlarınızın geri dönüşümünü sağlayarak, doğaya ve insana katkı sağlamaktadır. Kağıt çöplerinin ayrıştırmasında olan yapılandırmada, karton ve türevi kağıt merkezli hurdalar birlikte işlem görmektedir. Hurdalarınızı ederi üzerinden satarak, bütçenize değer kazandırmak için, siz de sahip olduğunuz ya da düzenli olarak biriken kağıt çöplerinizi firmamıza satabilir ve kar elde edebilirsiniz.

İçerenköy hurda işlemleri ile birlikte geri dönüşüme katkı sağlayarak, bütçenize ek gelir oluşturmak hiç de zor değil. Firmamız haftanın 7 günü 24 saat sağladığı hizmet ile birlikte oldukça geniş bir hizmet ağı sağlamaktadır. Tercih edeceğiniz hizmet skalası ile birlikte, hurdalarınızın değerlendirme işlemlerini öğrenebilir, fiyat tekliflerimize göre satış işlemlerini yapabilir, opsiyonel olarak nakliye ve söküm dahil olarak işlemler uygulatabilirsiniz.

İçerenköy Mahallesi Hurdacı Ataşehir

İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet veren İçerenköy Mahallesi hurdacı firmamız, her türlü hurdanızı, deneyimli ekipleriyle yerinde tartarak alır ve ücretini hemen ödeyerek hizmet verir.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu hurda toplama işlemlerimizde; aynı günde ve en kısa sürede hurdalarınızı değerinde alıyoruz. Yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli ve profesyonel hizmetlerimiz sayesinde, müşteri memnuniyetini kazandığımız Ataşehir hurdacı firmamız; geri dönüşümü olan hurdaları toplar.

Kolay Ulaşılabilir Güvenli ve Kaliteli Hizmet

Yıpranan, hasar görmüş, onarılması mümkün olmayan her türlü geri dönüştürülebilir maddeleri toplayarak hizmet veren İçerenköy Mahallesi hurdacı firmamızda her türlü hurda alımı değerinde alınarak hizmet verilir.

 • Kurşun, krom, çinko, bakır, demir gibi madenler
 • Pet ambalajlar
 • Makine hurdaları
 • Plastik hurdaları
 • Hurda kablo
 • Alüminyum hurdalar
 • Hurda anakartlar
 • Tamamen bozulmuş bilgisayar, tablet ve laptoplar
 • Telefonlar
 • Şantiyelerden çıkan hurdalar
 • Akü ve motor hurdaları
 • İkinci el jeneratör ya da güç kaynakları
 • Televizyon ve bilgisayar monitörleri
 • Kullanılmayan elektrikli ev aletleri hurdaları

İstanbul Anadolu yakasında kaliteli ve profesyonel hurda toplama hizmeti sunan firmamız; hurda ve atıkların değerlendirilerek, geri dönüşüme kazandırılması için, profesyonel hizmetlerine yıllardır devam ediyor.

Geniş Hizmet Ağı

Ataşehir hurdacı firması olarak, geniş hizmet ağımızla hizmet veriyoruz. Yıllardır sürdürdüğümüz kaliteli hizmetlerimizi; müşteri memnuniyeti üzerine kurarak veriyoruz. Yılların birikimi ve tecrübelerimizi birleştirerek sunduğumuz hizmetlerimizi Anadolu yakasının tamamında sürdürüyoruz.

Geniş hizmet ağımız arasında; Yenisahra, Yenişehir, Kayışdağı, Fetih, Ferhat Paşa, Esat Paşa, Mustafa Kemal, Yeni Çamlıca, Mimar Sinan, Mevlâna, Küçükbakkalköy ve daha fazla ilçe bulunuyor.

Her türlü hurda alımı hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, iletişim numaralarımızdan bize ulaşmaktır. Alanında güvenilir ve kaliteli hizmetleriyle tercih edeceğiniz firmamız, geri dönüştürülebilir hurda atıklarınızı toplayarak, çevrenin de temiz kalmasını sağlarken, ülke ekonomisine de katkıda bulunur.

İçerenköy Mahallesi Hurdacı Ataşehir Firması

İçerenköy Mahallesi hurdacı Ataşehir firması ne zaman kuruldu?  Firmamız 1996 senesinde kurulmuştur. Peki, hangi hurdaları alır?  İşimize yarayan ve geri dönüştürülmesi mümkün olan birçok oda çeşidine alıyoruz. Amacınız sizden aldığımız hurdaları geri dönüşüme kazandırmak ve sizlere yüksek fiyat verip sizleri memnun etmektir.

Hurda fiyatları nedir? diye soracak olursanız şu an için hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi vermemiz mümkün değildir. Çünkü hurda fiyatları hurdanızın cinsine, miktarına ve borsaya göre farklı olmaktadır. Hurda fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşmış sağlayabilir ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

İçerenköy Mahallesi Hurdacı Ataşehir/ Profesyonel Ve Kaliteli Hizmet

İçerenköy Mahallesi hurdacı Ataşehir firması olarak profesyonel ve kaliteli hizmet imkânı sağlamak için son sürat çalışmaya devam ediyoruz. Şu an şimdi firmamızda çalışan 20 personelimiz bulunmaktadır ve her biri işini düzgün bir şekilde gerçekleştiren kişilerdir.

Hurda alım satım hizmetinin yanı sıra aynı zamanda siz değerli müşterilerimize yıkım söküm depo temizliği gibi pek çok hizmet eder size sağlıyoruz. Yıkım söküm gibi hizmetleri vermeden evvel gereken bütün önlemleri alıyoruz ve çevrede bulunan kişilerin ya da çevrenin olumsuz bir şekilde etkilenmesinin engelliyoruz.

İçerenköy Mahallesi Hurdacı Ataşehir/ En Yakın Hurdacı Firması

İçerenköy Mahallesi hurdacı Ataşehir; Ataşehir’de bulunan her bölgeye kısa süre içerisinde ulaşım sağlar. İletişim numaramızdan bize ulaşın sağladığınız daha kısa süre içerisinde Ataşehir’e geliriz ve hurdalarınız değerinden alırız. Sizde hurdalarınızın hayat bulmasını istiyorsanız ve aynı zamanda kazanç elde etme düşüncesinde iseniz bize tercih edebilirsiniz.

Hurdalarınız bizimle hayat bulacak ve tekrardan kullanılabilir duruma gelecektir. Bize ulaşım sağladığınız da 5 dakika içerisinde firmadan çıkarız ve adresinize ulaşım sağlarız. Adresinize ulaştığımızda hurdalarınızı tartarız ve daha sonra sizlere fiyat hakkında bilgi veririz. Sizde en yakın oradaki firması arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz ve en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz.

İçerenköy Mahallesi Hurdacı Ataşehir/ En İyi Hizmet Veren Hurdacı

İçerenköy Mahallesi hurdacı Ataşehir firması olarak her zaman farkımızı gösteririz. Uzun senelerdir bu sektörün içerisindeyiz ve her geçen gün kendinizi geliştirip yenilemeye özen gösteriyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve teknolojiye ayak uydurarak yeni cihazlar getiriyoruz. Hurdalarınızı elektronik kantarlarımız ile tartarız ve asla herhangi bir hileye başvurmalıyız.

Hurdalarınız sizlerin yanında şeffaf bir şekilde tartılır ve daha sonra personellerimiz sizlere detaylı bir şekilde fiyat hakkında bilgilendirir.  Fiyatlarımız da her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarız ve yüksek fiyat veririz.  Peki, ödemelerimiz nasıl olur? Ödemeleriniz nakit bir şekilde adresinize geldiğimizde gerçekleşir ve asla bir sonraki zamana sarkmaz. Sizde En iyi hizmet veren hurdacı arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

 

İçerenköy Mahallesi Hurdacı Ataşehir/ Telefon

İçerenköy Mahallesi hurdacı Ataşehir firması düzenli bir şekilde hurdaları toplayarak geri dönüşüme gönderir. Hurdalarınız geri dönüşümü merkezinde toplanır. Belirli miktara ulaşan hurdalar ise geri dönüşüme gönderilir ve kısa süre içerisinde tekrardan kullanılabilir duruma gelir.

Bu sayede gelecek daha parlak ve tertemiz olur. Siz de geleceğin temiz parlak ve aydınlık olmasını istiyorsanız mutlaka kullanmadığımız hurdalık malzemeleri bize verin. Bize ulaşım sağladığınız da kısa süre içerisinde adresinize geliriz ve hizmetimizi veririz. Telefon numaramızdan bize kısa süre içerisinde ulaşım  sağlayabilirsiniz ve dediğiniz detayı öğrenebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız ve herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmayacaksınız. O halde daha fazla durmayın ve hemen bizimle iletişim kurun.

Diğer içerikler

 

One thought on “İçerenköy Mahallesi Hurdacı Ataşehir”

 1. Geri bildirim: Beypazarı hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir