Şirinevler Mahallesi Hurdacı Bahçelievler

Hurda alımı için Şirinevler Mahallesi hurdacı firması olan Hurdacılar Birliği göreve hazırdır. Ayrıca Bahçelievler hurdacısı olarak bina yıkımı, bina içi söküm, çatı sökümü, fabrika sökümü yapmaktadır. Hurdalarınızı değerinde ve yerinde nakit alalım. Şirinevler’de hurda alan firmamız yüksek hurda fiyatı veriyor. Üstelik 7/24 açık hurdacı dükkânımızı arayabilirsiniz. Hurdacı telefon numarası  iletişim kurunuz. Aldığımız hurdalar arasında plastik palet, kalorifer kazanı, sac, kablo, krom, sarı, alüminyum, bakır ve demir hurdası çoğunlukta olup her kilo ve türde hurda için Şirinevler hurdacısı olarak hizmetinizdeyiz.

Bahçelievler Şirinevler Mahallesi Hurdacı 

Hurdacılık bir yerüstü madenciliğidir. Ülkenin ekonomisine katkıda bulunan en önemli sektörlerden biridir. Bu yüzden Şirinevler Mahallesi Hurdacı geri dönüşüm konusunda işini bilen ve ham maddeleri toplayarak geri dönüşüme kazandırabilen bir kuruluştur.

Aynı zamanda Bahçelievler Mahallesi Hurdacı olarak da bilinen markamız, hurdalarınızı piyasadaki en yüksek fiyatlar ile satın alıyor ve böylece kazancınıza katkıda bulunuyor.

Verdiğimiz Hizmetler

Şirinevler Mahallesi Hurdacı markası olarak hurda sektörünün önde gelen ve aranan isimlerinden biridir. Bu alanda hemen hemen her konuda hizmet vermekteyiz.

 • Bina yıkımı
 • Bina içinin sökülmesi
 • Fabrika sökümü
 • Çatıların söküm işlemleri

Gibi daha pek çok konuda hizmet vermekte ve bu hizmetlerin her birini uygun fiyat garantisi ile sağlamaktayız. Detaylı bilgi için bize iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hangi Hurdaları Alıyoruz?

Bahçelievler Mahallesi Hurdacı olarak, ger, dönüşüme fayda sağlayacak olan tüm hurdalarınızı alıyor ve size bu konuda piyasada bulunan en yüksek fiyatları veriyoruz. Aldığımız hurdalar;

 • Kalorifer kazanları
 • Sac
 • Kablolar
 • Plastik Paletler
 • Sanayi Hurdaları
 • Ev tipi hurdalar
 • Talaş hurdalar

Gibi sektörde kabul gören her türlü kurda malzemesinin alımını yapmaktayız. Ayrıca toptan fabrika hurdaları için de sizlere uygun kampanyalarımız ve hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sokak hurdacılığının artık yaygın olmadığı ülkemizde, bu sektörde deneyim ve tecrübe kazanmış hurdacı kuruluşlarından biriyiz. Sizlere her daim en uygun hizmeti verebilmek adına gerek hurda alım, gerek satım gerekse diğer hizmetlerimizi geliştiriyoruz.

Eğer fabrikanızda, evinizde geri dönüşüme kazandırmak istediğiniz hurda malzemeleri varsa bizleri arayabilirsiniz. Ayrıca belirli bir miktar üzerindeki hurda satışlarınıza fiyat almak için sizlere gezici araçlarımız ile ekspertiz hizmeti sağlamaktayız. Artık işe yaramadığınızı düşündüğünüz malzemelerden en yüksek kazançlar elde etmek için bizleri arayın.

One thought on “Şirinevler Mahallesi Hurdacı Bahçelievler”

 1. Geri bildirim: Amasya Hurdacı Hurda Fiyatları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.