Bahçelievler Hurdacı Firmaları

Bahçelievler Hurdacı | Bahçelievler’de Hurda Alanlar kapsamında, Hurda sektöründe yoğunluğun olduğu bölgelerden biri olan Bahçelievler bölgesi, İstanbul’un en önemli yerlerinden biridir. Son zamanlarda, bölgedeki birçok hurda satıcısı artan hurdayı geri dönüştürmek için çalışıyor. Bahçelievler’deki çoğu hurda bayisi ile çalışan firmamız, tecrübeli kadrosu ve bölgeye hakim olması ile hizmetinizdedir.

Firmamız hurda satış işlemlerinizi gerçekleştirirken size iki şeyi garanti eder. Bunlar yüksek fiyat garantisi ve anında nakit ödemedir. Genellikle şantiyede kendi personelimizle hurda alıp nakit olarak ödüyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile hurda sektöründe adından sıkça söz ettiren firmamıza 0539 698 67 83 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Hurda Alan Yerler

Bahçelievler hurda alan yerler hakkında detaylı bilgi almak için siz de sitemiz üzerinden bildirim oluşturabilir, telefon ile bize ulaşabilir ya da mail atabilirsiniz. Alanında uzman arkadaşlarımız Bahçelievler bölgesinde yer alan hurdalarınızın ederi hakkında size bilgilendirme yapabilir ve ederi üzerinden de alışları gerçekleştirebilmektedir. Siz de bütçenize katkıda bulunmak için demir, aliminyum, bakır ve türevi eşyalarınızı firmamıza satabilir, geri dönüşüme aktarabilir ve satışlarını gerçekleştirebilirsiniz. Böylece hem doğaya hem de bütçenize katkı sağlayabileceksiniz. Bahçelievler bölgesi ile sınırlı olmayan hizmet ağımız, İstanbul’un bütün ilçelerinde uygulanmaktadır. Buna ek olarak bölge illerde olan ihtiyaçlarınız için de arayabilirsiniz.

Bahçelievler Güncel Hurda Fiyatları

Bahçelievler güncel hurda fiyatlarıile ilgili detaylı bilgiye, sitemiz üzerinde olan iletişim numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Ekspertlerimiz hurdalarınız hakkında ücretlendirmeyi kilogram ve materyal kalitesine uygun olarak yaparak, sizlere güncel piyasa şartlarına uygun olarak fiyat sunacaktır. İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet sağlayan firmamız, nakliye dahil ya da hariç olarak çalışabilmektedir. Ürün alışı ve detaylarla ilgili bugün siz de telefon ile bize ulaşabilirsiniz. Firmamızın sağladığı geri dönüşüm işlemleri ve hurda alışverişi ile ilgili alternatif bilgilere sitemizde olan başlıklardan ulaşabilirsiniz.

 Bahçelievler Hurdacı, Hurda Toplama Merkezi

Bahçelievler hurdacı olarak hizmet sağlayan firmamız, İstanbul’un bütün ilçelerinde de hizmet sağlayabilmektedir. Evinizde yer alan ve kullanmadığınız materyalleri değerlendirebileceğiniz hurdacı hizmetlerimizle, İstanbul’a ek olarak marmara Bölgesi içerisinde yer alan bütün il ve ilçelerden de faydalanabilirsiniz.Hurda materyalleri arasında yer alan demir, krom, sarı hurda, kayıt hurda ve plastik gibi alternatif hurdalarınızı bugüne özel fiyatlarla firmamız üzerinden değerlendirebilirsiniz. Kaliteli hizmet ve uzman iş arkadaşlarımız ile birlikte, hurdalarınızı ederi üzerinden değerlendirip, sizlerin bütçelerine katkı sağlamaktayız.Üstelik kullanım alanları tamamen geri dönüşüm atölyeleri olacağı için, doğaya ve topluma da katkı sağlayacaktır.

Bahçelievler Hurdacılık Hizmetleri

Bahçelievler hurdacılık hizmetleri katsayısında, hizmet detaylarımız ve nakliye işlerimiz ile ilgili bugüne özel fiyatlarla firmamızı arayıp bilgi alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bahçelievler bölgesi içerisinde hurda işlerimize ek olarak, hurdalarına karşılık olarak bina yıkım işleri de yürütebilmekteyiz. Tercih ettiğiniz iş katsayısı ve hizmet detaylarımız hakkında bilgileri, sitemiz içerisinde yer alan alternatif başlıklardan da yakalayabilirsiniz.

Bahçelievler bina yıkım alanında da hizmet sağlayan firmamız, gereken bütün sertifikalar, son teknoloji yıkım detayları ve buna ek olarak güvenlik önlemleri ile birlikte yıkım işlemlerimizi tamamlamaktayız. Yıkım işlemleri ve içerisinde yer alan çalışma detaylarımıza bugüne özel fırsatlarla ulaşmak için siz de telefon açıp bilgi alabilirsiniz. Bahçelievler içerisinde ahlaklı ve temiz bir ticaret isteyen müşterilerimiz için gereksinimlerine uygun karşılıklar sunulmuştur.

 Bahçelievler Hurdacı Hurda Alım Satımı

Bahçelievler bölgesi içerisinde hurda alımı ve hurda satımı noktasında geniş bir hizmet ağı sunan firmamız, sizlere bugüne özel fırsatlarla sahip olduğunuz hurdaları en iyi şekilde değerlendirebilme avantajı sağlamaktadır. Bahçelievler bölgesine ek olarak çevre ilçelere de sağlanan hizmet ağımız ile ilgili bilgiyi telefon açabilirsiniz. Bahçelievler bölgesinde bulunan hurdacı hizmetlerimiz sayesinde bugün siz de memnun bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Hurda işlerinde nakliye hariç ya da dahil bir şekilde hizmet sunulabilmektedir. İşinize yaramayan ve gündelik hayatınıza katkı sağlamayan materyalleri geri dönüşüme kazandırarak, topluma dahafa faydalı bir geri dönüşüm kazandırabilirsiniz. Bugün siz de firmamız üzerinden bu konu ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Hurdacı Bina Yıkımı

Bahçelievler hurdacı tesisimiz içerisinde gerçekleştirdiğimiz bir diğer hizmet ise hurda karşılığı bina yıkımı ve sökümü hizmetidir. Okul, hastane, yurt, konut, müstakil ev gibi yapının türü farketmeksizin yıkım işlemlerini kesintisiz bir şekilde sürdürmekteyiz. Yıkım işlemlerinde iş ve işçi güvenliğini ön planda tutmakta, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın talep ettiği tüm yasal belgeleri firmamız tarafından almış bulunmaktayız. Tamamen usulüne ve yasalara uygun gerçekleştirdiğimiz bina yıkımı işlemlerinde, yıkımdan elde edilen hurda değerindeki materyalleri almakta ve geride kalan molozu çevreden arındırmaktayız. Hurda karşılığı bina yıkımı hizmetimiz hakkında bilgi almak için sitemiz içerisinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden bizlere erişim sağlayabilirsiniz.

 Bahçelievler Hurdacı Hurda Geri Dönüşümü

Üretim faaliyetleri ve insan tüketimlerinin koordineli bir şekilde etkileşim halinde olduğu dünyada ağaçlar, madenler ve cevher filizleri gibi doğal kaynakların her geçen gün tükendiği herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Devlet politikaları tüketim ihtiyaçlarının arttığı noktada hammadde arayışının çözümünü geri dönüşüm faaliyetleri üzerinden sağlamaya başlamıştır. Bu akıllı ve çevreci çözüm önerilerinde en büyük iş yükümlülüğü hurdacılık sektöründedir. Bahçelievler hurdacı olarak, geri dönüşüm değerine sahip hurda eşyaların toplanması, ayıklanması ve temizlenmesi işlemlerinin ardından ilgili fabrikalara nakliyatını sağlamaktayız. Bu sayede hurdaların geri dönüşümünün sağlanmasına aracı olmayı en iyi şekilde amaçlamaktayız.

Hürriyet’te Krom Hurdası

Bahçelievler’in genelinde hizmet veren firmamız Hürriyet mahallesinde de hizmet vermektedir. Hürriyet’te krom hurdası ve diğer hurdalarınız için bizimle iletişime geçin. Yerinden ve yüksek fiyat garantisi ile hurdanızı alalım. Hurda krom ve paslanmaz hurdası satmak için bizden fiyat almadan acele etmeyin.

Bahçelievler Mahallesi Hurdacı Numarası

Bahçelievler mahallesinde hangi hurdacı daha yüksek fiyat veriyor, hangisi size daha yakın öğrenmek için doğru adrestesiniz. Sizlere en yakın ve en yüksek fiyat veren hurdacıyı yönlendiriyoruz. Bulunduğunuz bölgedeki hurdacı cep telefonu numarası için bizimle iletişime geçin.

Bahçelievler Hurdacı

Geri dönüşüm alanında kullanılmakta olan hurdaların, hem doğaya zarar vermemesi hem de size kazanç sağlaması için İstanbul’un her yerine hizmet sağlanmaktadır. En yakın hurdacı ihtiyacı için firmamıza başvuru yaparak, teneke, bakır, sarı hurda ve alüminyum hurdalarınızın geri dönüşüme kazandırılmasına destek olabilirsiniz. Güzel bir doğa ve kazanç için hurda firması adresinize gelecektir.

Bahçelievler Bakır Hurdası Alanlar

Yüzyıllardır kullanılmakta olan bakır, metal ailesinden gelen bir materyal olarak ortalama 100 yılda topraktan ayrışabilmektedir. Özellikle kablo içleri, motorlu elektrikli eşyaların içerisinde yer alan bakırlar, yeniden kullanılabilecek malzemelerdir. Çöp olarak atmak hem doğaya zarar verir hem de geri dönüşümden kazanç sağlamanızı engellemektedir. Hurdacı olarak, bakır ürünlerin adresinizden alınarak gelir elde etmenizi sağlar aynı zamanda doğadaki canlıların zarar görmesini engelleriz.

Güzel bir doğa için soyma bakır ve bakırın bulunduğu eski tesisat malzemelerinizi, motor ve elektrik içlerinde bulunan bakırlarınızın ayrıştırılarak geri dönüşüme kazandırılmasını sağlayabilirsiniz. Hurda alanlar olarak, geri dönüşümde fark yaratarak adresinize geliyoruz.

Bahçelievler Demir Hurdası Alanlar

Dünya üzerinde en çok kullanılan malzemelerden biri olan demir, doğada en zor kaybolan materyaller arasında yer almaktadır. Bisiklet, inşaat malzemeleri, mutfak malzemeleri ve alet edavat alanında demir parçalar yer alır. Hayatımızın her alanında kullandığımız ancak işlevini kaybetmiş olan bu metaller için İstanbul hurdacı firmamızı arayarak, kazanç sağlayabilirsiniz. Demirin günlük kilogram fiyatından alınmasını sağlar, size zahmet vermeden ücretinizi kapınızda öderiz.

Bakır, metal, demir ve alimünyum parçaların inşaat yıkımlarından alınması, depo ve fakrikalardan ayrıştırılması için firmamıza güvenebilir, kısa zamanda özel ekip araçlarımızla adresinize gelerek alım yapılacağından emin olabilirsiniz.

Bahçelievler Sarı Hurdası Alanlar

Dayanıklı ve aşınma oranı oldukça düşük olan sar hurdası, birçok sekörde geri dönüşüm yapılarak kullanılabilmektedir. Cıvata, vida ve pim malzemeleri için kullanılmakta olan bu hurda çeşidi süs eşyası üretiminde de oldukça popülerdir. Hurda fiyatları üzerinden alımı yapılacak olan bu dayanıklı malzemler, kilogram değerinde sizlere peşin ücret olarak verilecektir.

Birçok makina, el sanatı eşyaları, tesisat malzemeleri ve kilit ürünlerinde bulabileceğiniz sarı hurdası, geniş bir kullanım alanına sahip olduğu için bulunması da oldukça kolaydır. Ancak doğada kaybolması zor olan  bu materyaller için hem geri dönüşüme kazandırılacak seçeneklerden yararlanabilir hem de bu sayede eski eşyalardan kazanç sağlayabilirsiniz.

Bahçelievler Hurdacı/ Bahçelievlerde Hurda Alanlar

 bahçelievler hurdacı olarak 1998 senesinde kurulduk. Kurulduğumuz günden bu yana her zaman müşteri memnuniyetine özen gösterdik ve seneler geçmesine rağmen hala da bu şekilde devam ediyoruz. Peki sadece hurda alım satım hizmetimi sağlıyoruz? Hizmetlerimizi hangi zaman diliminde sizlere sağlıyoruz? İlk olarak sadece hurda alım satım hizmeti sağlamıyoruz. Bina yıkım söküm, depo temizliği, fabrika yıkım söküm gibi bir pek çok hizmeti sizlere veriyoruz.  Sizlere bahçelievler’de hurda alanlar olarak her zaman hizmet vermeye hazırız. Öncelikle malzemelerin ise kilogram hesabı ile tartışıyoruz ve ödenecek miktarı belirledikten sonra sizlere detaylı bir şekilde bilgiler veriyoruz. Fiyat konusunda anlaşma sağlandığı zaman ise ödemeleriniz nakit bir şekilde gerçekleştiriliyor

 

Bahçelievler Hurdacı/Hurdacılar Birliği

 Bahçelievler hurdacı olarak sizler de bulunan bakır hurdası, demir hurdası, inşaat hurdası, alüminyum hurdası, kızıl hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası, kağıt hurdası, plastik hurdası, cam hurdası gibi pek çeşit hurdalarınızı adresinize gelip teslim alırız. Hurdalarınızın miktarı bizim için önemli değildir. Az veya çok olması halinde adresinize gelip hurdalarınızı teslim alırız. Hurdacılar birliği olarak sizlere istediğiniz zaman istediğiniz süre içerisinde hizmet vermeye hazırız.

 

Bahçelievler Hurdacı- Güncel Hurda Fiyatları 

Bahçelievler hurdacı uzun senelerdir bu sektörde bulunduğu için deneyim kazanmış ve profesyonel birleşmiş bir firmadır. Şimdi sizlere güncel hurda fiyatları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. İşte fiyatlar

 1. Ekstra hurda demir: 3,13 tl
 2. Dkp hurda demir: 3,23 tl
 3. Teneke hurda: 1,95 tl
 4. Toplama hurda: 2,30 tl
 5. Tufal hurdası: 0,12 tl
 6. İnşaat demir çubuğu hurdası: 3,23 tl
 7. İnşaat yıkım hurdası: 2,70 tl
 8. Bakır talaş hurdası: 66,5 00 tl
 9. Lama bakır hurdası: 77, 00 tl
 10. Soyma bakır hurdası 77, 00 tl
 11. Kırma bakır hurdası: 68, 00 tl
 12. Hurda alüminyum bakır petek: 30, 00 tl
 13. Hurda alüminyum radyatör: 9,70 tl
 14. Hurda alüminyum kutu: 9,70 tl
 15. Hurda karton kâğıt: 1,20 tl
 16. Kullanılmış hurda gazete: 1,00 tl
 17. Kullanılmamış hurda gazete: 1,30 tl
 18. Hurda karton bardak: 1,50 tl
 19. Hurda peçete kâğıdı: 0,9 lira
 20. Hurda okul kitabı 0,95 tl
 21. Hurda abs plastik:: 2,10 tl
 22. Hurda levha kurşun: 15,50 tl
 23. Hurda karışık kablo: 20,50 tl
 24. Hurda şablon nikel: 100, 00 tl
 25. Hurda külçe çinko: 18,50 tl
 26. Hurda batarya akü: 7,0 5 tl

Bahçelievler Hurdacı- En Yakın Hurdacı

 Bahçelievler hurdacı en yakın hurdacı olarak bilinir ve kesintisiz bir şekilde hizmet sağlayan tek firmadır. Elinizde bulunan hurdaları değerlendirmek istiyor olabilirsiniz. Fakat hurdalarınızı değerinin altından satmak sizi rahatsız eder. Bunun bilincindeyiz ve hurdalarınızı değerinin üzerinden alıyoruz. Sizde bir de ulaşım sağlayarak gereken detayları öğrenebilirsiniz

Bahçelievler Hurdacı/ Değerinden Hurda Alımı

Bahçelievler hurdacı değerinden hurda alımı hizmetini sizlere sağlar. Hurdalarınız değerinin altından alıp sizleri asla zarara uğraşmıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için ise hurdalarınız da yüksek fiyat sunuyoruz. Siz de işini düzgün bir şekilde gerçekleştiren bir firma ara yaşındaysanız bizi tercih edebilirsiniz. Bizlere iletişim numaramız dan ya da whatsapp hattınızdan ulaşım sağlayabilir ve detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

Bahçelievler Alüminyum Hurdası Alanlar

Bahçelievler hurda alımı yapan firmalar arasında yer almakta olan firmamız, geniş bir kullanım alanı bulunan alüminyum hurdalarının da alımını adresinizden yapmaktadır. Perçim imalatı, eloksal tesisler ve iletken teller için kullanılmakta olan alimünyum hurdasının günlük kiloluk fiyatı üzerinden satışını gerçekleştirebilirsiniz. Doğada yüz yılı aşkın bir kaybolma süresine sahip olan bu malzemeler korozyona direçli oldukları için geri dönüşüm alanında da oldukça ilgi gören materyallar arasında yer alıyor.

Bahçelievler Kablo Hurda


Eskiyen kullanılmayan bozulmuş olan eşyalarınızı değerlendirmenin tam vakti. Şu an da bulunduğumuz dönem, hammadde ihtiyacının çokça arttığı bir dönemdir. Hammadde demek maliyet demektir. Bunu karşılamak amacıyla hurda alım satımı çok önemlidir. Hurda ile birçok ürünün geri dönüşümü mevcuttur. Bunlardan biri de Bahçelievler kablo hurda ile gerçekleşmekte. Biliyorsunuz ki birçok yerde kablo kullanımı vardır hatta nerdeyse kullanımı yok denecek kadar azdır. Bu hurdaların birçok geri dönüşümü bizlere sıfırdan gelmekte. Büyüme ve gelişmeyi hedef almış olan Bahçelievler hurdacısı olarak,Bahçelievler bölgesinden işi bilen kişilerle beraber ekip kurmuş bireyler olarak teknolojinin ilerlemesi adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen göstermekteyiz. Hem bu işi severek , işi bilerek geçimini sağlayan birçok insan bulunmakta. Asla göz ardı edilip küçümsenmeyecek bir meslektir. Bu işi yaparken ürünler birçok el değiştirmekte ve bizlere tekrardan geri dönüşüm sağlamakta.

Bahçelievler Kablo Hurda Alım Satımı

Elektronik cihazlardan teknolojiye kadar kablo olmazsa olmazımız. Bu kabloların belirli bir ömürleri, süreleri var. Bunlar bittiğinde Bahçelievler kablo hurda devreye girmektedir. Tel sıyırma denilen metot ile bu ürünü geri kazanıyoruz.  Zamanla çürümüş süreleri bitmiş kullanıma uygun olmayan tüm kablolar burada toplanır ve geri dönüşümün yolunu tutar. Kablo fiyatları ise çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Bahçelievler kablo hurdacıları olarak en güncel 2020 kablo fiyatları 6 TL ile 25 TL arası değişiklik göstermektedir.

Bahçelievler Kablo Hurda Nerelerde Bulunur?

Bahçelievler Kablo Hurdabir cep telefonuyla her yerde bulunmakta. Tek yapmanız gereken arayıp ulaşmak veya internetten de ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizi zahmete sokacak hiçbir durum olmamakla beraber sizi yormuyoruz. Sadece aramanızla ekibimiz tarafından hurdalar gelip alınıyor ve anında paranızı almaktasınız. 7 /24 saat hizmetinizde olan ekibimiz. Her zaman doğa için elinden gelenin en iyisini yapma yolunda ilerlemektedir. Bu ilçede tamamen güvenilir ve adil olan kaliteli insanlarla iş yapılmaktadır. Evinizde bulunan çeşitli nedenler yüzünden kullanılmaz duruma gelmişçürüdüğünü gördüğünüz elektronik, teknolojik her ürünü satıp aynı zamanda sizi mağdur etmeden hemen paranızı ödeyen kaliteli ekibimizle,hurdacılarımızla geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz.

Çobançeşme’de Hurda Demir Alımı

Çobançeşme bölgesi son zamanlarda yeni şantiye sahaları ve yeni metro istasyonları yapımından dolayın hurda demiri yoğunluğu yaşanan bölgelerimizdendir. Çobançeşme’de hurda demir alımı veya satım işlemlerinizde bizimle iletişime geçin, ekibimizle gelelim hurdanızı nakit ödeme karşılığı alalım.

Hurda Demir Alanlar
Hurda Demir Alanlar

Bahçelievler Zafer Mahallesi’nde Alüminyum Hurdası

Firmamız birçok hurda çeşidi alımı yapmaktadır. Alüminyum hurdası da bu hurdalar içerisindedir. Bahçelievler Zafer mahallesinde de alüminyum hurdası ve diğer hurda çeşitlerini almaktayız. Alüminyum hurdalarınızı ve diğer hurda çeşitlerinizi satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yenibosna Merkez Civarı Hurdacılar

Yenibosna bölgesi İstanbul’un merkezi bölgelerindendir. Bölgede bulunan büyük mağazalar ve yapımına devam eden inşaat sahaları olmasından dolayı yoğun hurda çıkmaktadır. Firmamız bu hurdaları geri dönüşüme kazandırmak odaklı çalıştığı için geri dönüşüme kazandırmak istediğiniz hurdalarınızı bize satabilirsiniz. Yenibosna merkez civarı hurdacıları öğrenmek ve en yüksek ücreti öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kocasinan Merkez Yakınlarında Hurda Bakır Ticareti

İstanbul’un diğer tüm bölgelerinde olduğu gibi Kocasinan mahallesinde de hurda ticareti yapmaktayız. Hurdalarınızı yerinde ve yüksek fiyattan alan firmamız alanında uzmanlaşmış ekip ve ekipmanlar ile aracılığı ile çalışmaktadır. Kocasinan merkez yakınlarında hurda bakır ticareti ve diğer hurda ticaretleri hakkında bilgi almak ve hurdalarınızı satmak için firmamızla görüşebilirsiniz. Firmamız size en yakın hurdacıyı anında size yönlendirecektir.

Hurda Bakır Alan Hurdacı
Hurda Bakır Alan Hurdacı

Cumhuriyet Mahallesi Şantiye Hurdaları

İstanbul’un genelindeki inşaat sektöründeki artış Cumhuriyet mahallesinde de gözlemlenmektedir. Bu artışlar neticesinde bu şantiye sahalarında hurda demiri ve diğer hurda çeşitleri birikimi olmaktadır. Bu birikim gerek görüntü gerek de alan olarak yer kapladığından şantiye ortamında çok bekletilmek istenmemektedir. Böylesi durumlarda Cumhuriyet mahallesi şantiye hurdaları  satım işlemleriniz için firmamız ile iletişime geçip alanında uzman ekiplerimizden sizler de yararlanabilirsiniz. Şantiyenize hurda alımı için gelen ekiplerimiz uygun gördükleri takdirde veya sizlerin isteği üzerine şantiye sahanıza hurda konteyneri de bırakmaktadır. Böylelikle hurdalarınızı bir dahaki sefere çok daha hızlı ve zahmetsiz bir şekilde almış oluyoruz.

Bahçelievler Hurdacı Şirketleri Fevzi Çakmak’ta Görevde

İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet verdiği gibi Bahçelievler ilçesinde de uzman kadrosuyla uzun yıllardır hizmet veren firmamız artık Fevzi Çakmak mahallesinde de hizmetinizde. Bahçelievler hurdacı şirketleri arasından size en yakın hurdacıyı sizlere yönlendiriyoruz.

Siyavuşpaşa’ya En Yakın Hurdacı Buluyoruz

İstanbul hurdacı firmaları arasında ön sıralarda yer alan firmamız size en yakın hurdacıyı bulup sizin adınıza ondan fiyat alıp sonrasında size yönlendirme işlemini yapmaktadır. Siyavuşpaşa’da da size en yakın hurdacıyı öğrenmek için sitemizde yer alan telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

En Yakın Hurdacı Telefonu
En Yakın Hurdacı Telefonu

Şirinevler Mahallesi Geri Dönüşüm Firmaları

Geri dönüşüm firmaları arasında saygın bir yere sahip olan firmamızın temel amacı müşteri memnuniyetidir.  Geri dönüşüm sektöründe uzun yıllardır hizmet verdiğimiz için artık kemikleşmiş bir kadromuz var ve bu kadro bütünüyle siz değerli müşterilerimizi memnun etmek odaklı çalışmaktadır. Şirinevler mahallesindeki geri dönüşüm firmalarını ve fiyat tekliflerini öğrenmek için bizi arayın.

Soğanlı’da Kablo Hurdası Alanlar

Kablo hurdası alım satım işlemlerinde öncelikle kabloyu görmemiz gerekmektedir. Whatsapp üzerinden hurda kablonuzun resmini bize ulaştırın size ona göre en yüksek fiyatı veren hurdacıyı yönlendirelim. Soğanlı bölgesinde de kablo hurdası alan hurdacıları da öğrenmek için yine bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Bahçelievler Hurdacı

Hurda toplayan, alüminyum ve demir de dahil olmak üzere onlarca farklı türde materyalin alınıp satıldığı toptancılar bulunuyor. Özellikle de Bahçelievler hurdacı kuruluşlarıyla her zaman için güncel fiyatlar üzerinden anlık nakit ödeme alacak şekilde satış yapabilirsiniz. İstanbul’un her yerinden alüminyum kutular, eski yangın merdivenleri, yıkılan binaların çelik materyalleri de çok uygun fiyatlardan satılabiliyor.

İstanbul’da Hurdacı Şirketleri

İstanbul’da hem Anadolu hem de Avrupa yakasında milyonlarca kişinin atıklarına uygun şekilde çok sayıda insanın hurdacı olarak çalıştığı biliniyor. Bu kişilerin en çok dikkat ettikleri nokta, hangi materyal için ne kadar ücret verildiği ve bu materyallerin bulunabilirlik durumudur.

Herhangi bir illegal satış veya alış söz konusu olmadığı için, hurda almak veya satmak tamamen borsanın güncel durumuna göre gerçekleştirilebiliyor. Bahçelievler’de hurda alanlar için özel olarak belirlenen fiyat ortalaması için güvenilir şirketleri tercih etmeleri öneriliyor. 2021 yılının Mart ayında belirlenen fiyat ortalaması şu şekildedir;

 • sınıf hurda demir 2,85 Türk Lirası
 • Paslanmaz Hurda  304 krom 10,10 Türk Lirası
 • Hurda antigron kablo 15,50 Türk Lirası
 • Hurda tek damar kalın iç tesisat kablosu 34,00 Türk Lirası

Anadolu Yakası Hurdacıları

Anadolu Yakası bölgesinde anlık fiyatlar üzerinden nakit ödeme yapan veya düzenli bir ödeme listesi oluşturan şirketler bulunuyor. Haftalık olarak veya aylık olarak getirilen materyallerin kilosuna ve türüne bağlı olarak kayıt tutuluyor. Bu sayede son derece güvenli şirketlerde herkese Bahçelievler hurdacı adresleri üzerinden para kazanma imkanı tanınıyor.

Bahçelievler’de hurda alanlar sayesinde Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası arasında fiyat farkı yaşamaksızın alım satım gerçekleştirebilirsiniz. Sadece hurdacı olarak sokak sokak gezen kişilerden değil, bir kereliğine toplu veya düşük bir miktarda satış yapmak isteyenlere de hizmet veriliyor.

One thought on “Bahçelievler Hurdacı | Bahçelievler’de Hurda Alanlar”

 1. Geri bildirim: Kartaltepe Hurdacı Bayrampaşa - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.