Pursaklar hurdacı firmaları

Siyavuşpaşa Mahallesi Hurdacı Bahçelievler kapsamında, Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi’nde hurda ticaret şirketi olan Hurdacılar Derneği, her türlü hurda alımı, bina yıkımı, iç söküm, çatı söküm ve fabrika söküm işlerini yapmaktadır. Hurda değerinizi ve nakitinizi yerinde alalım. Siyavuşpaşa’da hurda alımı yapan firmamız yüksek hurda fiyatları vermektedir.

Ayrıca 24 saat açık olan hurda dükkanımızı da arayabilirsiniz. Lütfen Junker 0539 698 67 83 nolu telefondan iletişime geçiniz. Aldığımız hurdaların çoğunluğunu plastik paletler, kazanlar, saclar, kablolar, krom, sarı, alüminyum, bakır ve demir hurdaları oluşturmaktadır ve Siyavuşpaşa -Hurda bayileri olarak hizmetinizdeyiz. her türlü hurda.

Siyavuşpaşa Hurdalığı Bahçelievler

Temsili bir hurda ticareti çalışmasının yürütüldüğü bilinen yerlerde bulunabilirler. Bu tesisler sayesinde sadece bir malzeme için değil, satış işlemleri için de onlarca başka malzemeye uygun şekilde hizmet verilebilmektedir. Siyavuşpaşa Mahallesi Hurda Bayisi, Bahçelievler Mahallesi’nin başka bir ücret ödemeden her şekilde para kazanmasını sağlar.

 

Siyavuşpaşa Hurda Fiyatları

Günlük ödemeler yapılabilen, çok kısa süre içerisinde satış işlemlerini tamamlayabileceğiniz kuruluşlar bulunuyor. Bunların bünyesinde resmi bir şekilde yapılan paylaşımlar sayesinde, siz de yüzlerce kiloluk atık hurda satışı yapabilirsiniz. Yıkımı yapılmasını istediğiniz bir bina için yıkım ekibine para ödemek zorunda değilsiniz. Siyavuşpaşa ve civarında bulabileceğiniz ve her zaman kolayca toplayabileceğiniz hurdalar için özel ücretler belirleniyor. An itibariyle piyasada 4 farklı hurdayla ilgili şu seviyelerde fiyat belirlenmiştir;

 • Hurda paslanmaz 316 krom 14,50 Türk Lirası
 • Hurda paslanmaz 310 krom 19,00 Türk Lirası
 • Hurda çatı minare söküm kurşun 12,40 Türk Lirası
 • Hurda zamak imalat 13,80 Türk Lirası

İstanbul Avrupa Yakası Hurdacıları

Farklı semtlerde ve farklı şehirlerde çok ciddi hurda fiyat farkıyla karşılaşılmasını önlemek için özel çalışmalar gerçekleştiriliyor. Hurda borsası adı altında, tüm ülkede tamamen o gün için geçerli olan hurda fiyatları duyuruluyor. Buna uygun bir şekilde siz de her zaman için bu piyasadaki en yüksek getiriye sahip olan materyalleri elde etmeye ve satmaya çalışabilirsiniz. Siyavuşpaşa Mahallesi hurdacı Bahçelievler genelinde toplanan içecek kutuları, motor parçaları, yıkılan binalardaki özel çelik parçaları ile ilgili satışlar yapmak mümkün oluyor. Bu tarz malzemeler, kaç kiloluk satış yapılacağına bağlı olarak anında ödeme almanız için uygundur.

Siyavuşpaşa Mahallesi Hurdacı Bahçelievler

Siyavuşpaşa mahallesi hurdacı bahçelievler şirketi olarak 1999 senesinde kurulduk ve kurulduğumuz günden bu yana her zaman teknolojiyi yakından takip ettik de kendimizi yeterince geliştirdik. Firmamızı tercih ettiğinizde avantajlarınız neler olacaktır? Hemen bu konuda sizlere aydınlatalım ve gereken cevabı sizleri aktaralım. Firmamız köklü bir firmadır ve kurumsal bir firma ile anlaşma sağladığınız da asla sizi yarı yolda bırakmaz. Müşterilerimizin her zaman memnuniyetini sağlarız ve müşterilerimize yüksek fiyattan teklifler sunarız. Herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmamak için ise çok çaba sarf ederiz. Bu sebeple bizi tercih ettiğinizde avantajlı olursunuz ve gereken hizmeti bizden layığı ile alırsınız. Sizde istediğiniz zaman bizi tercih ederek farkımızı görebilirsiniz.

 

Siyavuşpaşa Mahallesi Hurdacı Bahçelievler/ Profesyonel Hizmet

Siyavuşpaşa mahallesi hurdacı bahçelievler; yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyim ile profesyonel bir şekilde çalışma sağlar. Firmamız alüminyum hurdası, bakır hurdası, kablo hurdası, demir hurdası, klima hurdası, kombi hurdası, kağıt hurdası, plastik hurdası, cam hurdası, metal hurdası, paslanmaz hurda, petek hurdası, motor hurdası, beyaz eşya hurdası, kağıt hurdası gibi pek çok çeşit odaları adresinizden gelip teslim alır. Bizim için hurdanızın cinsi asla önemli değildir. Çünkü sizin aldığınız malzemelerin tamamını geri dönüşüme kazandırdığımız için her türlü hurda çeşidini alıyoruz. Her türlü hurda çeşidini de sizlerden yüksek fiyata alacağımızın garantisini sizlere sağlıyoruz. Siz de profesyonel hizmet imkânımızdan faydalanmak istiyorsanız iletişim numaramızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz

Siyavuşpaşa Mahallesi Hurdacı Bahçelievler/ En İyi Hurdacı

Siyavuşpaşa mahallesi hurdacı bahçelievler olarak 7/24 saat kesintisiz bir şekilde hizmet sunmayı kendimize görev bildik. Bu işe başladığımız ilk zamanlar sadece hafta içi olarak hizmet veriyorduk. Fakat gelişen yapımız ile beraber hafta sonları da 7/24 saat sizlere hizmet vermeye başladık. Amacımız bizden beklentilerinizi kısa süre içerisinde karşılamak ve sizleri mağdur etmemektir. Siz de en iyi hurdacı firması arıyorsanız sivayuşpaşa mahallesi hurdacıbahçeli evleri tercih edebilirsiniz.

Siyavuşpaşada Mahallesi Hurdacı Bahçelievler/ Verdiğimiz Hizmetler

Sivayuşpaşa mahallesi hurdacı bahçelievler olarak beklentileri her zaman karşılaşacağınıza inanabilirsiniz. Hurdalarınızı sizlerin göz önünde tartıyoruz. Bunu yapmamızın amacı bizlere güvenmeniz ve karşılıklı güven oluşmasıdır. Çünkü hurdacılık hizmetinde karşılıklı güvene çok önem veriyoruz ve müşterilerimiz ile aranızdaki bağın kuvvetli olmasını istiyoruz. Şimdi sizlere verdiğimiz hizmetlerden kısaca bahsetmek istiyoruz ve sizlere bu konuda aydınlatacağız.

 • Depo temizliği
 • Fabrika yıkım
 • Moloz atımı
 • Duvar kırımı
 • Bina yıkımı
 • Yıkım kırım
 • Çöp alımı
 • Kapı pencere sökümü
 • Söküm işleri
 • Hurda alım satım hizmeti

 

Siyavuşpaşada Mahallesi Hurdacı Bahçelievler/ Hızlı Hizmet

Siyavuşpaşada mahallesi hurdacı bahçelievler olarak kesintisiz hizmetimizin yanı sıra sizlere hızlı hizmet imkânı da tanıyoruz. Sizlere söz verdiğimiz zaman asla sizleri bekletmiyoruz ve söz verdiğimiz süre içerisinde adresinize geliyoruz. Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman müşteri temsilcimiz sizlerin müsait olduğu bir zaman ayarlayacak ekip arkadaşlarımızı o süre içerisinde adresinize gönderilecektir.

Konumunuza gelen personellerimiz malzemelerinizi detaylı bir şekilde inceledikten sonra da tartacaktır. Tartma işleminin ardından sizlere fiyat hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirme yapılacaktır. Fiyatlarımız her zaman yüksektir ve sizleri memnun edecek cinsidir. Sizde firmanızın hızlı hizmetinden ve profesyonel hizmetinden faydalanmak istiyor musunuz? Eğer bu sorunun cevabı evet ise iletişim numaramızdan kısa süre içerisinde bizimle iletişim kurabilirsiniz ve layık olduğunuz hizmeti  bizde  bulabilirsiniz.

Diğer içerikler

 

One thought on “Siyavuşpaşa Mahallesi Hurdacı Bahçelievler”

 1. Geri bildirim: Bursa Hurdacı Hurdacı Firması - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.