hurda plastik alımı

Hurda Plastik Palet Fiyatları

Hurda plastik palet fiyatları için hemen 0539 698 67 83 nolu telefonla teklif alablir fiyat bilğisi sorabilirsiniz. İstanbul ve civarında hurda plastik palet alımı yapıyoruz. Özellikle toptancılık yapan şirketlerin depolarında birikmekte olan plastik paletler için hurdacı ekibimizi gönderiyoruz. Hurda fiyatlandırma konusunda her zaman siz değerli müşterimizin kâr etmesini istiyoruz. Plastik palet hurdası için en gerçekçi değeri size sunuyoruz. Sitemizdeki hurdacı telefon numarası üzerine tıklayarak rehberinize Hurdacılar Birliği olarak kaydedin. Daha sonra whatsapp programı ile bize fotoğraf gönderin. Hem anında fiyat teklifi verelim hem de size en yakın hurdacı ekibimizi yönlendirelim.

plastik palet hurda
plastik palet hurda

Her renk ve cinsten plastik palet hurda alan firmamız paranızı anında nakit öder. Moblen veya elteks plastik yapıya sahip paletler için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Deponuzda daha fazla yer işgal etmeyin beyaz, sarı, siyah tüm renklerde palet hurda satımı için bizimle iletişim kurun. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasının yanı sıra Tekirdağ bölgesinden de plastik palet hurdası alıyoruz. Her ebat ve ölçüde hurda plastik palet satışı için bizleri arayınız. Ayrıca firmamız gıda paketleme yapan kuruluşlardan ikinci el plastik palet alımı yapmaktadır. Hurdanızı hassas elektronik tartı ile şeffaf olarak tartarız. Ödeme tutarının tamamını tek parti halinde satış sonrası hemen veririz. Hurdanızı Hurdacılar Birliği’ne yüksek fiyattan satmak için geç kalmayın.

İstanbul’da daha çok büyük lojistik firmaları ve gıda depolama üzerine hizmet veren firmalardan talep almaktayız. Ayrıca fırınlar,  fabrikalar ve tekstil atölyeleri de hurda plastik palet alımı yaptığımız önemli yerlerdir. Buralardan alım yaparken kesinlikle iş alanında engel olmuyoruz. Belirtilen gün ve saatte gelen personelimiz kendine tanınan süre zarfında palet yüklemesini yapar. Yerinde hassas tartım yaparak size belirtilen fiyat üzerinden bir ödeme tutarı sunar.

hurda plastik palet alan hurdacı
hurda plastik palet alan hurdacı

Peki Hurda Palet Nasıl Meydana Geliyor?

Plastik paletler üstündeki malzemelerin yıkılmadan düzgünce taşınabilmesi için dizayn edilmişlerdir. Tahta ve metal paletlere göre oldukça kullanışlıdırlar. Çünkü hem ağırlık olarak hafif hem de malzeme olarak daha dayanıklıdırlar.  Özellikle üretim tesislerinde büyük işler gören plastik paletler üzerlerindeki ürünlerin gönderildikleri yerlerde boşa çıkmaktadır. Bu durumda iş geri dönüşüm sektörünün bel kemiği olan hurdacılara düşmektedir. Hurdacılar Birliği gibi firmalar atıl duruma gelmiş olan hurda plastik paletleri satın alarak geri dönüşüme göndermektedir. Böylece bu malzemeler tekrar kullanılabilir hale gelmektedirler.  Hurda plastik paletlerin bir kısmı taşıma sırasında veya sonrasında kırılmış olabilir. Geri dönüşüm sürecinde bunların hiçbir önemi yoktur. Firmamız deponuzda bulunan tüm hurda plastik paletleri tartım yaparak satın alma garantisi vermektedir.

2 thoughts on “Hurda Plastik Palet Alımı -Plastik Hurda Fiyatları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir