Yakuplu Hurdacı Beylikdüzü

Yakuplu Hurdacı Beylikdüzü olarak her türlü hurdayı en uygun fiyata satın almaktadır. Beylikdüzü Yakuplu’da çatı sökme, yangın merdiveni kesme ve bodrum temizliği yapmaktayız. Yakuplu Mahallesi, 0539 698 67 83 hurda bayisini arayınız.

Hurda satışı yapmadan önce arayarak hurda fiyat teklifi alınız. Çünkü tüm İstanbul’da olduğu gibi bu bölgede de firma olarak dkb,pirinç,PVC pencere ve alüminyum profil hurda için en uygun fiyatı veriyoruz. Hatta Beylikdüzü’ndeki hurda grubumuzu hiç vakit kaybetmeden evinize gönderiyoruz. Yakuplu ilçesinde hurdacı aramak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Sac, haddehane, çelik tel, asma tavan sıyırma ve yassı bakır imalat hurdaları satmak için tüm gün arayın.

Yakuplu hurda ve geri dönüşüm hizmetleri

Yakuplu Hurda Bayi, Beylikdüzü ilinde hurda ticareti faaliyetlerine devam eden bir kuruluştur. Bu alanda deneyimli kadroya sahip olup, ileri teknolojik makinaları entegre ederek kaliteli hizmet sunmaktadır. Hurda Satıcıları Derneği çatısı altında verilen hizmetler arasında; hurda alım satımı, hurda değerleme, bina yıkımı ve hurda için geri dönüşüm hizmetleri sunmaktadır.

Yakuplu Hurdacı Geri Dönüşüm

Yakuplu hurdacılık sektörü içerisinde sürdürdüğü önemli geri dönüşüm projeleri ile fark yaratmaktadır. Yılların kazandırdığı deneyim ile birlikte firmamız geri dönüşüm alanında hızlı ve pratik iş adımları ve çözümleri üretmektedir. Yakuplu hurda firması geri dönüşüm hizmetleri içerisinde ilk işlem adımı olan tedarik ve toplama işlemlerinin ardından hurda ayıklama ve temizleme işlemlerini sürdürmekte buna ek olarak da geri dönüşüm uygulamalarının yürütüldüğü alanlara hurda nakliyatını sağlamaktadır.

Hangi Hurdalar Geri Dönüştürülebilir?

Yakuplu hurdacı firmamız içerisinde ağırlıklı olarak metal hurdaların alımını yapmakta ve geri dönüşüm işlemlerine hazırlamaktayız. Buradan hareketle; alüminyum başta olmak üzere sarı hurda, demir, bakır, krom, kalay, kurşun, çinko, nikel gibi metallerin yüksek verim oranları ile geri dönüşümü sağlanmaktadır.

 Yakuplu Alüminyum Hurda Geri Dönüşümü

Alüminyum metalinin dünya üzerinde kullanım sıklığı düşünüldüğünde geri dönüşümünün en çok sağlanılması gereken madde olduğu bilinmektedir. Alüminyum hurdalarına her yerde rastlamaktayız.  Özellikle gazoz, meyve suyu, kola gibi içeceklerin tenekelerini çevrede görmekteyiz. Yakuplu hurda tesisine getirilen alüminyum atıklarının ayıklanması ve temizlenmesi işlemlerinin ardından, geri dönüşüm fabrikalarına götürülerek eritilir ve üretim faaliyetlerinde tekrar yer almaya devam eder.

Yakuplu Pirinç Hurda Geri Dönüşümü

Pirinç, metallerin belirli oranlarda karıştırılarak elde edildiği alaşım ürünleridir. Özellikle sıhhı tesisat armatürlerinde sıklıkla pirinç alaşımlarından yararlanılır. Pirinç alaşımlarının kullanım süresinin sona ermesi ile oluşan atık ürünler sarı hurda olarak nitelendirilir. Sarı hurdaların da geri dönüşümü de diğer metaller gibi eritme yöntemi kullanılarak sağlanır.

Yakuplu Demir Hurda Geri Dönüşümü

Yakuplu hurda tesisimiz demir hurdalarını ağırlıklı olarak, bina yıkım işlemlerinin sonucunda oluşan demir atıklarından elde etmektedir. Fakat evsel demir atıklarınızı da hurda piyasasına uygun olarak almakta ve geri dönüşümünü sağlamaktayız.

Yakuplu Bakır Hurda Geri Dönüşümü

Bakır hurdası sıhhi tesisatlarda kullanılan kablolarda ve elektronik eşyaların içerisinde bulunan mekanizmalarda ağırlıklı olarak bulunmaktadır. Tesisimiz içerisinde alımını sağladığımız bakır hurdalarını ayıklayarak geri dönüşüm fabrikalarına iletimini sağlamaktayız. Geri dönüşümü sağlanan bakırlar özelliklerini ve değerlerini kaybetmeden tekrar kullanılabilir. Bu sayede üretime tekrar kazandırılabilmektedir.

 Yakuplu Kalay Hurda Geri Dönüşümü

Kalay metali teneke, tencere, tava ve çeşitli elektronik aletlerde çoğunlukla bulunmaktadır. Yakuplu hurda firmamız içerisinde kalay materyalleri de geri dönüşüm işlemleri için satın almaktayız. Kalay hurdalarınızı çöp konteynerlarına atmadan önce tesislerimize getirerek piyasa fiyatından değerlendirerek geri dönüşümünü sağlayabilirsiniz.

 Yakuplu Kurşun Hurda Geri Dönüşümü

Kurşun pil olmak üzere çeşitli ev eşyalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Yalnızca kullanılan pillerden bile her yıl binlerce kurşun hurdası açığa çıkmaktadır. Kurşun hurdalarının geri dönüşümü kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Yakuplu hurda tesisimize elinizde bulunan kurşun hurdalarını getirerek geri dönüşümüne katkı sağlayabilirsiniz.

Yakuplu Nikel Hurda Geri Dönüşümü

Nikel metali geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kullandığımız kemer aksesuarlarından cep telefonlarında, cep telefonlarından mutfak eşyalarına kadar birçok üründe nikele rastlayabilirsiniz. Yakuplu hurdacısına nikel hurdalarınıza getirerek geri dönüşüm işlemlerine tabi tutulmasını sağlayabilirsiniz.

Yakuplu Hurda Alım Satımı

Yakuplu hurda alım satımını temel olarak hurda niteliğindeki materyaller üzerinden sağladığımız tesisimizde; metal, kağıt ve plastik içerikli geri dönüşüm dostu ürünleri ön planda tutmaktayız. Hizmet ağımız yalnızca Yakuplı bölgesi ile sınırlı olmayıp, İstanbul’da yer alan tüm mahalle ve ilçeleri kapsamaktadır. Buna ek olarak çevre illerde de hizmet vermekteyiz.

 

Fazlaca hurdacı Beylikdüzü şantiyelerinden hurda alımları için gezmektedirler Ama içlerinden araiş sarı, yangın merdiveni söküm, demir parmaklık, hidro motor ve çubuk ucu parça hurdası için tüm satıcılara en sağlam fiyatı firma olarak biz veriyoruz. Yakuplu’da hurdacı firmaları ve büyük hurdacı olarak sizden haber bekliyoruz. Hurda alım satımında mücadeleler vererek tecrübe edinmiş mesai arkadaşı ile çalışıyoruz. Kazan dairesi kesiminden uygun getiri almak istiyorsanız tez hareket edin ve bizimle temas kurun.

Yakuplu Hurdacı Beylikdüzü
Yakuplu Hurdacı Beylikdüzü

YAKUPLU’DA HURDACI TELEFON NUMARASI

Soğuk sıcak demeden Yakuplu hurdacı grubumuzun vasıtasıyla çatı söküm için çalışıyoruz. Bu bölgede ikamet eden her kesimden kimsenin geri kazanım ihtiyacı için faaliyetlerimiz var olmaya devem edecek. Örneğin 2 inci el hurda çatı, çelik konstrüksiyon, teleskobik direk, ikinci el raf ve redüktör alım satımı yapıyoruz. Bunlardan dolayı hurdaya çıkmış olan metal eşyalar için lütfen acele etmeyin. Yapmış olduğumuz Yakuplu hurdacı hizmetleriyle değişik kilolarda hurdaları en iyi fiyattan satın alırız. Burada her adresten bize ait transmikser, vinçli yükleyiciler, polim ve hurda yükleme sistemleri ile sorunsuz bir şekilde hurda alımı yapıyoruz.

Yakuplu hurdacı firması olan bizden fiyat almak hiç zahmetli değildir. Sadece yapmanız gereken hurdanın resmini çekerek hurdacı numaramıza nakletmek. Hurda uzmanımızca size çok kısa sürede dönüş yaparak değerinin üzerini verecektir. Rızanın ile birlikte iş makinelerimizi olduğunuz konuma gönderiyoruz. Hurdacılar Birliği olarak Beylikdüzü’nde atık kağıt fiyatları, hurda geri dönüşüm metal, pvc kapı, bina yıkım risk analizi ve kalorifer kazanı konularında detaylı açıklama yaparız. Başkaca İstanbul’da hurda geri dönüşüm, bakır fiyatları hurda, İstanbul hurda, hurda demir kilosu ve pres hakkında ihtiyaca cevap veririz. Beylikdüzü’de hurda alan yerler arasında pimapen beyaz fiyatları edinmek için bizimle temas kurun.

Yakupluda Hurda Alan Yerler

Hurda olarak geçen ürünlerin; geri dönüşüme kazandırılması, yeniden üretim sürecine katılması ve tüketim aşamasına dâhil edilmesi süreçlerini kapsayan hurda ürünlerin işlemlerini gerçekleştiren Yakuplu Hurdacı Beylikdüzü; bölgede uzun yıllara dayanan tecrübesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Bahsedilen; geri dönüşüm, yeniden üretim ve tüketim döngüsüne katılan hurda ürünler; tekrar kullanım amaçlı değerlendirildiği için; her bakımdan doğaya ve bilinçli tüketim anlayışına yardımcı olmaktadır.

Firmamız; hurdacılığa dair tüm süreçlerde etkin olmakta ve bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir. Beylikdüzü bölgesine en yakın hurdacı olan firmamız; sektördeki deneyimiyle ve özenli iş prensibiyle hareket etmektedir. Devamlı olarak müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlayan; Yakuplu Hurdacı; kişisel olarak kullanılmayan ve deforme olmuş ürünlerin alımını gerçekleştirirken; aynı zamanda toplumsal fayda sağlama noktasında da etkili olmaktadır.

Hurdacılığın Geri Dönüşüme Etkisi

Geri dönüşüm konusu; günümüzde dünya ve canlı yaşamının devamı için önem arz eden bir konu olmaktadır. Her gün tüketime katılan sayısız farklı ürün; geri dönüştürülmediği takdirde dünya üzerinde bir yük oluşturmakla kalmıyor; tüm canlıların yaşam döngüsünü de riske atmış oluyor. Bu nedenle; hurda ürünlerin gerekli şekilde alınması, işlenmesi ve dönüştürülerek kullanıma dâhil edilmesi; her biri çok önemli işlemler olarak karşımıza çıkıyor.

Aynı zamanda bireysel bazda bakıldığında da; artık gerek duyulmayan ve kullanımı olmayan hurdaların; zararı olmadan, aksine fayda sağlayacak şekilde elden çıkarılması ve ihtiyaç dışı malzemelerin kalabalığının önlenmesi ile de; bireysel ve toplumsal bakımdan olumlu bir süreç gerçekleştirilmektedir.

Beylikdüzü Bölgesinde Etkin Hizmet

Beylikdüzü bölgesinde hizmet vermeye devam eden Yakuplu Hurdacı Beylikdüzü; tüm hurdacı işlemleriniz için alanında yetkin olarak çalışmaktadır. Yakuplu Hurdacı olarak sunduğumuz hizmetlerden bir kısmı şu şekildedir:

  • İnşaat alanlarındaki hurda alımının yapılması
  • Hurdaların ölçümüyle değerlerinin sunulması
  • Evden hurda teslim alınması
  • Her türlü hurdacılık hizmetlerinin; alanda uzman kadroyla ve yeterli teknik donanım eşliğinde yapılması
  • Talebe göre farklı ve ihtiyaç olan yerlerden hurda teslim alınması
  • Alınan hurda ürünlerin gereken fiyattan ölçülmesi

Hurdacılık alanında faaliyetlerine devam eden firmamız; her geçen gün alanındaki tecrübesini arttırmaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.