Derince hurdacı firmaları

Turhal Hurdacı Telefon 0539 698 67 83 Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet gösteren firmalardan biri de hurdacılık olmakla birlikte Tokat ilinde de bu alanda faaliyet gösteren firmalar bulunmaktadır. Şu anda Tokat Turhal hurda firmaları çeşitli hurda çeşitleri ile uğraşmakta ve kilogram başına ödeme yapmaktadır.

Başta demir, bakır ve alüminyum olmak üzere birçok farklı türde hurda alıp satmak mümkündür. Tokat Turhal’da faaliyet gösteren bu firmalardan hurda satmak veya kullanılmış hurda atmak için veya yıkım, söküm ve benzeri inşaat işlerinden önce hurda başvurusu yapmak mümkündür. Tokat Turhal’da hurda alım ve satımında cins, kalite ve kilograma göre farklı fiyatlar bulunmaktadır.

Tokat Turhan Hurdacı Fiyatları

Tokat Turhal hurdacı fiyatları, yükte ve değerde farklı olan hurdalar üzerinden değişiklik göstermektedir. Tokat Turhal’da faaliyet gösteren ve hurda alım ve satımı yapılan firmalar tarafından hurdanın kilosu başına birim TL ödenmekte olup her türden hurdayı satmak ve ikinci el olarak almak mümkündür. Bu noktada hurda türüne göre farklı fiyatlar ve Tokat Turhal hurdacı tarafından önerilen tutarlar şu şekilde yer almaktadır.

  • Bakır hurdasından alüminyum hurdasına, demir hurdasından sarı hurdasına, elektronik hurdadan bilgisayar kartına kadar hemen hemen birçok türde hurda için kg başına para ödenmektedir.
  • Tokat genelinde de güncel fiyatlarda bakır, alüminyum, demir ve diğer hurda türlerine farklı ücretler ödenmektedir.
  • Teneke için kg başına 0,60 TL, hurda DKP için 1,70 TL, toplama demir için 1,45 TL, lama bakır için 34 TL ödeme yapılmaktadır.
  • Kırkambar 33 TL, soyma bakır için 33,5 TL, bakırlı petek için 15,50 TL, talaş için 4 TL, paslanmaz krom için 8 TL ödenmektedir.
  • Hurda kablo karışık için 9 TL ile 25 TL arasında ödeme yapılırken, antigron için 7 TL’den başlayan fiyatlar ile ödeme yapılmaktadır.
  • Farklı türde kablolar için de bilgisayar parçaları için de farklı fiyatlandırmalar bulunmaktadır.

Kilogram başına ödeme yapmakta olan Tokat Turhal hurdacı firmalarını ayrıca inşaat öncesinde yıkım ya da söküm işlemleri için de aranabilmekte olup uygun fiyata hurda karşılığında söküm işleri için de satış yapmak mümkündür. Turhal’da hurda alım satımı yapan firmalara ulaşmak için site üzerinde ilgili telefon numaraları ve adres bilgilerini bulmak mümkündür.

Turhal Hurdacı Türleri

Ülkemizde birçok kişi ve firma tarafından yapılan hurda alım satım piyasasında farklı Turhal hurda hurda türleri ve seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar arasında bakır en çok getirisi olan hurda türüdür. Zira ne kadar az bulunuyorsa o kadar değerlidir. Bakır için özellikle piyasada da satılan bakırın değeri oldukça yüksektir. Aynı zamanda az rastlanan bir değer malzemede krom ve paslanmaz krom türü hurdadır. Alüminyum işçiliği zor olan bir madde olarak Tokat Turhal hurdacı tarafından yüksek fiyatla alınmaktadır. Geri dönüşüm açısında da maddelerin türü oldukça önemli olup alüminyum da bu önemli maddeler arasında yer alır.

Yüksek fiyat hacmine sahip bir diğer ham madde ise elektronik aksamlar ile birlikte kablo ve motor, akü gibi diğer malzemelerdir. Demirin rengine göre de fiyat farklılıkları olmakta olup bu noktada sarı renkli olanlar diğerlerine göre daha yüksek ücretle alınmaktadır. Sarı renkli talaş ya da ara iş gibi farklı bakır ve demirlere en az 18 TL’den başlayan fiyatlarla ödeme yapılmaktadır. Aynı kategoride yer alsalar da bakır ve demirin farklı türleri için de farklı ödemeler yapmaktadır. Tüm Tokat Turhal hurdacı firmaları arasından en yüksek ücreti verenler ile hangi hurda türlerini kabul eden firmaları site aracılığı ile bulmak mümkündür.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.