Yalova Hurdacı Firması

Yalova hurdacı ticaret şirketi olarak geri dönüşüm fabrikalarına hammadde tedarik etmek için çalışıyoruz. Yalova’da hurda demir, krom, sarı metal, kablo, alüminyum, çinko, kurşun vb. işlenir Hurda alımları yapılır. Ayrıca şehir merkezi ve ilçelerde şantiye temizliği profesyonelce yapılmaktadır. Risk grubundaki her türlü bina ve yapılar yıkılır ve sökülür. Profesyonel icra ile temiz iş yapıyoruz. Yalova, hurda işinde yakın geçmişin en parlak dönemini yaşıyor.

Çünkü hurdacılar derneği olarak tüm saha tecrübemizle geri dönüşüm hizmetleri için bir kalite standardı oluşturduk. Kısacası Yalova hurdacısı olarak çıtayı o kadar yükseğe koyduk ki hurda alan firmaların çoğu sınıfta kaldı. Çünkü yüksek hurda fiyatı veren ve doğru tartan ve bir de üstüne hurda bedelinin tamamını nakit ödeyen ender firmalardan biriyiz. Ayrıca firmamız sadece hurda alımı yapmamaktadır. Ayrıca kullanılmış tüm malzemeleri satın alır.

Yalovada Hurda Alımı
Yalovada Hurda Alımı

Yalova Hurdacı

Yalova hurdacı firmamız yüksek fiyatlar ile hurdalarınızı adresinizden gelip alıyor. İşletmemiz Yalovanın dört bir tarafına geliyor ve adresinizden hurdaları teslim alıyor. Size en yakın hurdacı olarak biliniriz ve kurumsal bir şirket olduğumuz için profesyonel bir hizmet sağlarız.

Amacımız müşterilerimiz ile temiz ticaret yapmaktır ve her zaman karşılıklı olarak kazanmayı amaçlamaktadır.  Hurda olarak tabir edilen malzemeleri artık kullanmıyor olabilirsiniz. O halde depoda   saklamak yerine bizlere verebilir ve ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz. Bizlerden teklif almak ve detaylı bilgiye ulaşmak için her zaman telefon numaramızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Yalova Hurdacı, Hurda Alım Merkezi

 Sizin de hurdacı ihtiyacınız var ise hemen yalova hurdacı ile iletişime geçin.  Yalova’da bulunan bütün semtlere en hızlı şekilde hizmet veriyoruz. Bizim için mesafe hiç önemli değildir. Amacımız kısa süre içerisinde müşterilerimizi memnun etmek ve beklentilerini karşılamaktır. Hiçbir zaman piyasa ile aynı fiyatı sizlere sunmayız.

Her zaman  hurdalarınıza değer verdiğimizi gösteririz ve yüksek fiyatları ile karşınızda oluruz. Aklınıza gelebilecek bütün hurda çeşitlerine talibiz. Peki, hurdalarımızın parasını nasıl alırız diye soracak olursanız hemen sizlere aydınlatalım.  Hurdalarınızın parasını adresinizden nakit bir şekilde alırsınız. Paranızı ödedikten sonra hurdalarınız da sizden teslim alıyoruz. Sizde hurda alım merkezi arayışındaysanız hemen bize ulaşın

 

Yalova Hurdacı Olarak Aldığımız Hurdalar

  Güvenilir ve işini profesyonel bir şekilde yapan hurdacımı arıyorsunuz?  Aradığınız özelliklere uygun hurdacı biziz. Yalova hurdacı firmamıza bütün hurdalarını ı rahatlık ile teslim edebilirsiniz. Faaliyetlerimize her geçen gün hız kesmeden devam ediyoruz ve hurdaları topluyoruz. Siz de geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz ve ülkenin daha fazla kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. O halde gelin elbirliği ile çevreyi koruyup ülkemizi daha fazla kazandıralım. Şimdi sizlere Yalova hurdacı olarak aldığımız hurdalardan bahsedelim.

 

 • Bakır hurdası
 • Demir hurdası
 • Sarı burada
 • Kablo  burada
 • Alüminyum hurda
 • Çinko hurda
 • Krom hurda
 • Plastik hurda
 • Naylon hurda
 • Motor hurdası
 • Katalizör hurdası
 • Beyaz eşya hurdası
 • Akü hurdası
 • Nikel hurdası

Hurda Alım Satım Hizmeti Yalova

  Hurda alım satım hizmeti veren Yalova hurdacı firmamız; Yalova’da en iyi hizmeti sunan tek firmadır. Hiçbir zaman işimizden şikâyetçi olmadık ve yılmadan her gün sokaklardan hurda toplama işlemini gerçekleştirdik. Özenli bir şekilde toplanan hurdalar tarafımızdan geri dönüşüme gönderilir. Geri dönüşüme katkıda bulunmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Bizlerden fiyat teklifi almadan başka bir firma ile görüşmenizi tavsiye etmeyiz. Sizlere hak ettiğiniz değeri veriyoruz. Bizlere hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri içerisinde istediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. En kısa süre içerisinde sizlere hizmet vereceğimizden şüpheniz olmasın

 

Hurda Alım-Satım Güvenilir Hizmet

 Hurda alım satım hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler; Öncelikle güvenilir bir hurdacı firması arayışına girerler. Çünkü günümüzde birçok hurdacı vardır ve işini layığı ile yerine getirmez. Firmamız senelerin vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile sizlere en iyi şekilde hizmet verir. Aynı zamanla müşterilerine güven sağlar. Bizim için güvenilir bir firma olmak çok önemlidir. Güvenilir olduğumuz için mutlu referanslarımız mevcuttur.

Siz.de piyasaya firmamızı sorabilirsiniz ve bizim hakkımızda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Güvenilir olduğumuzu gösteren bir diğer özelliğimiz de yüksek fiyattan almamızdır. Hurdalarınızı başka şirketlere satmıyoruz ve  doğrudan geri dönüşüme gönderiyoruz. Bu sebeple de piyasaya göre daha fazla fiyata sizlerden alıyoruz. Siz de hurda alım satım hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bize ulaşın.

 

Yalova’da Hurda Alımı Yaptığımız Yerler

Altınova Geri Dönüşüm Firması

Firmamız Altınovada hurda metal ve maden satın alımı yapıyor. Adrese 7/24 hurdacı araçlarımızı gönderebiliyoruz. Yalova hurdacıları arasında Altınova’ya en kısa sürede gelip hurdanızı yüksek fiyattan alacak tek firmayız.

Armutlu Hurdacılar İletişim

Armutlu hurdacı ekiplerimiz her türden ve tonajda hurdayı gerçek değeri ile dilediğiniz yerden almaktadır. Armutluda fabrikalara ve inşaatlara konteyner bırakabiliriz.

Çiftlikköyde Hurda Alan Yerler

Yalova hurdacı firması olarak Çitlikköy hurdacılık hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca söküm ve yıkım hurdaları için de bizleri arayabilirsiniz. İnşaat hurdası için güncel hurda fiyatları veriyoruz.

Hurdacı Yalova Hurda Alan Yerler
Hurdacı Yalova Hurda Alan Yerler

Çınarcık Hurdacı Telefonu

Yalova’da hurda firma olarak bugüne kadar hiçbir müşterimizi mağdur etmedik. Aksine güvenilir hurda ticaretine önem vererek iki tarafın da hep kazançlı çıkmasını sağladık. İmalat atığı olan araiş hurdaları için en yüksek fiyat garantisi ile Çınarcık hurdacısı olarak çalışıyoruz.

En Yakın Hurdacı Termal

Yalova Termal’de hurda malzemeleri kolayca nakit paraya dönüştürmek için lütfen bizi arayınız. Firmamız bünyesinde 7/24 hurda fiyatlandırma için exper bulunmaktadır. Keşif gerektirecek durumlarda lütfen belirtiniz. Size göndereceğimiz araç ve personel sayısı hurdanızın cinsine, ağırlığına ve hurdanın sahadaki durumuna bağlı olarak değişecektir.

Diğer yazılar

One thought on “Yalova Hurdacı”

 1. Lalederede aleminyum hurdası var 300 kilo kadar dalgalı panel ve slot magazadan söküm kilo fiyatı ne kadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.