Anadolu Yakasında Hurda Alan Yerler konusundan bahsetmişken: Hurda bayii arayanlar bu alanda profesyonel hizmet veren firmaları tercih etmelidir. İşbirliği yapılacak firmanın daha önceki müşterilerinin yorumları dikkate alınmalıdır. Hurda fiyatlarının hem adil olması hem de ödemenin nakit olarak yapılması çok önemlidir. Ayrıca kargo ücretinin sorulmaması da tercih nedenlerinden biridir. Resmi nüfusu 16 milyona yaklaşan İstanbul’da hurdacı ihtiyacı her geçen gün artıyor. Geri dönüşümün yeniden gündeme gelmesiyle birlikte hurdacı işinde büyük bir hareketlenme yaşandı.

Anadolu yakasında hurda alan yerler

 

Bina Yıkımı Karşılığında Demir Hurdası Temini

Anadolu Yakası hurda alan yerler ayrıca bina yıkım sorumluluğunu da üstlenebilmektedir. Bina yıkımı için herhangi bir ücret ödemeden sadece binadan çıkacak olan demirlerin hurdacılara verilmesi üzerine bir anlaşma yapabilirsiniz. Oldukça sık kullanılan ve sınırlı kaynak olan demirin bu şekilde geri dönüştürülmesi çevre için çok önemlidir. Sadece demir değil aynı zamanda apartmanlarda kullanılan bakır ve çinko gibi malzemelerin de tespit edilerek nakde dönüştürülmesi mümkün kılınmaktadır. Maddi bakımdan ve çevresel etkiler göz önünde bulundurulduğu zaman hurdacıların üstlendiği rolün ne derece kritik olduğu daha net anlaşılıyor.

Kabloların İçindeki Bakırın Ayrıştırılması

Anadolu Yakası hurda alan yerler kapsamında bakırın ayrı9ştırılması konusunda da büyük önem atfedilmektedir. Bakırın ayrıştırılması demire göre bir kademe daha zordur. Genel olarak kabloların içerisinde iletken unsur olarak kullanıldığı görülmektedir. Bu iletken unsurun ayrıştırılması için hurdacılar işçilik ücreti talep edilebilmektedir. Ayrıştırmanın sonrasında tartım gerçekleşir ve deme yapılır. Bakırın değer bakımından demire göre daha ön planda olduğu da görülüyor. Birçok kişinin dikkatini çekmeyerek atmış olduğu eski bakır kabloların geri dönüşümü yüksek bir maddi kaynak sunabilir!

Seçkin Hizmet Ağı ve Hızlı Ödeme  | Anadolu Yakasında Hurda Alan Yerler

Anadolu Yakası hurda alan yerler kapsamında hizmet nakliye ağının hızlı olması ayrıca memnun etmektedir. Ödeme adımının nakit ve anlık yapılması da dikkate değer hususlardandır.

 • Bakırın tartım adımının sonrasında gerekli olan değerlemenin yapılması büyük önem arz ediyor.
 • Hakkaniyetli bir fiyat cetveli belirlemiş olan firmalar ile iş birliği yapılmalıdır.

Bu kriterlere dikkat ederek seçim adımının tamamlanması büyük önem arz ediyor.

Anadolu Yakası Hurdacı- 0539 698 67 83

Sizde Anadolu Yakası en yakın hurdacı arayışında mısınız?  O halde doğru yerdesiniz. Firmamız 2000 senesinde faaliyetlerine başlayan ve müşteri memnuniyetini esas alarak hizmetlerini tamamlayan bir firmadır. Hedefimiz ülkemizde ve aynı zamanda uluslararası kapsamda sıfır atık projelerinde en iyi hizmeti vermektir. Dünyada atık birçok madde bulunur. Bu da geleceğin aydınlık olmadığını gösterir. Geri dönüşüm ile atık olan maddeler tekrardan kullanılabilir hale dönüşür. Siz de elinizde bulunan atık maddelerin geri dönüşmesini sağlayabilirsiniz ve aynı zamanda para kazanabilirsiniz.

Avrupa Yakası Hurdacı Sitesi | Anadolu Yakasında Hurda Alan Yerler

 Avrupa Yakası Hurdacı olarak;  Güvenilir kaliteli profesyonel ve nakit ödeme seçenekleri ile hizmetinizdeyiz. Kapınıza kadar gelip birçok hurda çeşidine adresinizden teslim alırız. Tartılarımız ile geliyoruz ve adresinizde bütün hurda eşyalarınızı tarttıktan sonra ödememizi gerçekleştiriyoruz. Fiyatlarımız sürekli olarak değiştiği için detaylı bilgiyi adresinize geldiğimiz zaman vermemiz daha doğru olacaktır. Çünkü fiyatlarımız tamamen borsa ile alakalıdır. Aldığımız hurda çeşitleri ise aşağıdaki gibidir.

 • Hurda PVC türleri
 • Hurda Paslanmaz
 • Hurda pirinç
 • Hurda kurşun
 • Hurda kablo
 • Hurda akü
 • Hurda çinko
 • Hurda Alüminyum
 • Hurda bakır
 • Hurda demir

Avrupa Yakası, Uzman Hurdacı Kadrosu | Anadolu Yakasında Hurda Alan Yerler

 Avrupa yakası hurdacı; uzman hurdacı kadrosu ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sağlar. Amacımız hizmette ve fiyatta yüksek seviyelere ulaşmaktır. Bu nedenle de kadromuzda bulunan elemanlarımızın her biri bu konuda profesyoneldir. Ve aynı zamanda piyasada bulunan hurdacılardan daha yüksek fiyatlar vererek hurdalarınızı alırız. Sektörde belirli bir yer edindik ve amacımız bu yeri uzun seneler korumaktır. Çevreye ve ülkeye fayda sağlamak bizim asıl amacımızdır.

Sizlerde daha iyi gelecek için evinizde ve işyerinizde bulundurduğunuz hurdaları bizlere teslim edebilirsiniz. Hurdalarınız adresinizden teslim alınır ve daha sonra ayrıştırıldıktan sonra geri dönüşüme gönderilir. Değerinin altından hurdalarınızı almıyoruz. Hurdalarınızın değeri neyse biz daha yüksek fiyat sunarak sizlerden hurdalarını teslim alıyoruz.  Avrupa yakası uzman hurdacı kadrosuna hurdalarınızı verebilirsiniz.

Avrupa Yakası Hurdacı %100 Müşteri Memnuniyeti

 Kurulduğumuz günden bu yana hurda sektöründe öncü ve lider bir firma olmayı başardık. Profesyonel hizmetimiz ve değerinden aldığımız hurdalar ile her zaman öncü bir firma olmaya devam edeceğiz. Aldığımız ürün yelpazesi çok geniştir. Aynı zamanda firmamız müşteri memnuniyetine önem veriyor, %100 müşteri memnuniyeti sağlıyor.  Biliyorsunuz ki hurdacılık sektörü karşılıklı güvene dayalı olan bir meslektir.

Biz ve çalışanlarımız bizlere sonuna kadar güvenmeniz için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Hurdalarınızı her zaman gözünüzün önünde tartıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sağlamak için gece gündüz ayırt etmeden çalışıyoruz. Siz de bizlere yardımcı olmak istemez misiniz?  Hemen bizi arayıp geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz.

Avrupa Yakası Hurdacı, Yüksek Hurda Fiyatı

Anadolu Yakasında Hurda Alan Yerler kapsamında yenilikçi bir yapımız olduğu için her zaman kendimizi yeni demeye özen gösteriyoruz. Ömrünü tamamlayan hurda malzemeleri alıyoruz ve biriktirdikten sonra geri dönüşüm fabrikalarına yolluyoruz. Bu sektör için kullandığımız birçok araçlarımız mevcuttur. Adresinize gelerek araçlarımız ile hurdalarınızı alıyoruz. 

Yüksek hurda fiyatları ile sizlerin hurdalarına ne kadar değer verdiğimizi gösteriyoruz.  Hurdalar kullanılmayan ve değersiz gibi görülen malzemeler olarak bilinebilir. Ancak kısa süre içerisinde tekrardan kullanılabilir duruma geliyor. Bu sayede hem ülke ekonomisi kazanıyor hem de çevre kirliliği azalıyor.  Sizinde evinizde ve işyerinde  kullanmadığınız ve ömrünü tamamlayan hurda eşyalarınız mevcutsa bizimle iletişim numaramızdan irtibata geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir