Balâ Hurdacı firmaları

Bahçelievler hurda firmaları Hurda Bayileri Derneği, Bahçelievler Mahallesi Bahçelievler’de, Bahçelievler Mahallesi Hurda çatısı altında hurda ticareti yapan bir firma olup, her türlü hurda alımı, bina yıkımı, iç işleri, çatı sökümü ve fabrika söküm işlerini yapmaktadır.

Hurdanızı değerin de ve gerekli fiyatında yerinde alalım.  Bahçelievler’de hurda alımı yapan firmamız yüksek hurda fiyatları vermektedir.  Ayrıca 24 saat açık olan hurda dükkanımızı da arayabilirsiniz.

Hurda bayisi ile 0539 698 67 83 numaralı telefondan iletişime geçiniz. Aldığımız hurdaların büyük bir kısmını plastik paletler, kazanlar, saclar, kablolar, krom, sarı, alüminyum, bakır ve demir hurdaları oluşturmaktadır ve Bahçelievler Hurda bayileri olarak hizmetinizdeyiz.  Her ağırlık ve hurda türü için.

Bahçelievler semtindeki hurdacılar

Bahçelievler hurda firmaları Hurda toplayan, binasının yıkılmasını isteyen, hurda için hizmet alan insanlar var.  Bahçelievler Mahallesi’ndeki hurdalıkların adreslerini öğrenerek tesislere giderek topladığınız tüm hurdaları satabilirsiniz.  Resmi bilgilere göre günlük ortalama özel fiyatlar kullanılmaktadır.

İkinci el hurda demir fiyatları

Bahçelievler hurda firmaları ile Demir, kurşun, alüminyum gibi farklı malzemelerden oluşan her bir atığı tek tek alma imkanınız var.  Özellikle bulunduğunuz şehrin hurda fiyatlarını ve hangi tesisin en yakın olduğunu araştırmanız mümkündür.  Topladığınız hurdaları günlük veya sadece belirli aralıklarla satabilirsiniz.  Bu alanda uzun vadeli çalışabileceğiniz için güncel fiyatlardan da satış yapabilirsiniz.  Toptancılar, önemli miktarda atık malzemeyi geri dönüşüm tesislerine tedarik etmektedir.  Aşağıdaki malzemeler için kilogram başına ortalama fiyat aşağıdaki gibidir:

 

 • Hurda motor kaplama 3.00 Türk Lirası
 • Hurda Alüminyum Kaplı Motor 5.20 Türk Lirası
 • Hurda kurşun 12,50 Türk lirası
 • Hurda çatı minare söküm kurşunu 12,40 Türk Lirası

Bahçelievler Hurda Alım Yapan Yerler

Bahçelievler İstanbul genelinde oluşan atıkları demir, alüminyum, çelik gibi birçok farklı malzeme için geri dönüştürdüğü bilinen birçok kişi var.  Bu insanların büyük bir kısmı, özel olarak ayrılmış minerallerin nasıl işlenip geri dönüştürüleceğini bilmiyor.

1 kilogram ve üzeri olduğu sürece herhangi bir malzeme için özel ücret talep edebileceğini öğrenen kişiler düzenli satış yapmak isteyebilirler.  Hurda almak veya özel fiyatlarla satmak isteyenler için haftanın her günü tesise giriş için uygun bir servis hizmeti verilmektedir.  Satmak istediğiniz malzemeleri Bahçelievler semtindeki hurdacıların Bahçelievler adreslerini tek tek araştırarak bu kurumlardan herhangi birine getirebilirsiniz.

 

Bahçelievler / Hurdacı firmaları

Kazıyıcı ne yapıyor?  Hurda malzemeler nelerdir?  Hurda satıcısı, işyerinde ve evde kullanım ömrünün sonuna gelmiş ürünleri düzenli olarak toplar ve geri dönüştürür.  Öte yandan, hurda çok kapsamlıdır.  Kısaca, kullanım ömrünün sonuna gelmiş ve artık kullanılmayan tüm malzemelere hurda denir.

Hurda firmaları biriken malzemeleri teslim eder ve daha sonra bazı işlemlerden geçerek tekrar tüketiciye sunar.  Bahçelievler Mahallesi Hurda Bahçelievler sayesinde hurdalarınız değerinden alınacak ve hiçbir şikayetiniz olmayacak.  Güvenilir ve işini hakkıyla yapan bir firma arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bahçelievler hurda firmaları / Sunduğumuz Hizmetler

Bahçelievler mahallesindeki hurda bayimiz hafta içi ve hafta sonu kesintisiz ve sorunsuz hizmet vermektedir.  Müşterilerimizin memnuniyetine ve mutlu vedalarına büyük önem veriyoruz.  Bu sebeple müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sağlamaktayız.  Öncelikle taleplerini dinliyor ve taleplerine göre hareket ediyoruz.  Şimdi size sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi vereceğiz.  O halde yazımızın devamını okumaya ne dersiniz?

 •  depo temizliği
 •  fabrikanın yıkılması
 •  enkaz bertarafı
 •  duvarı kırmak
 •  binanın yıkılması
 •  yıkım katliamı
 •  çöp toplama
 •  Kapı penceresini kaldır
 •  söküm işleri
 •  hurda ticareti

Diğer yazılar

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir