Gölcük hurdacı firmaları

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası kapsamında, Avrupa yakasında hurdacı olarak geri dönüşüm sektörüne renk katmaya devam ediyoruz. Hurda Satıcıları Birliği, her türlü hurda metali satın alır. Her türlü hurda fiyatlarını hurda bayisinin telefon numarasından bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. İlçelerde öncelikle hurdacı olarak tanınırız. İstanbul’un Avrupa yakasındaki semtlerinde, uzun yıllardır geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren hemen hemen her hurdacı, Hurda Satıcıları Derneği’ni duymuştur. Gücümüz, müşterilerimize her zaman anında fiyat vermemizde yatmaktadır. Saha personelimiz ile hurda alımına sürekli hizmet anlayışı sunan bir hurda alım satım firmasıyız.

Avrupa Yakasında Hurdacı

Avrupa yakasında hurda bakır alan hurdacı ekiplerimize bir telefon ile kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yıkım ve söküm işleri de yapan bir firmayız. Kesim ekiplerimiz sayesinde işinize yaramayan her tür malzemeyi dilediğiniz şekilde keseriz. Bunların parçalarını hurda olarak satın alırız.  Çatı söküm ve kesim işlerinde Avrupa yakasında gerçekten uzman bir kadro ile hizmet veriyoruz. Size teklif ettiğimiz hurda fiyatları gerçek değerlerdir. Bunlar arasında zamak, akü, çinko, alüminyum, plastik, sarı, bakır ve demir hurdaları bulunmaktadır.

Avrupa Yakası En Yakın Hurdacı

Avrupa Yakasında Hurdacı Olarak  Yıllardır dürüst hurda tüccarlığını benimsemiş olan birçok hurdacı İstanbul Avrupa yakası genelinde semt hurdacılığı kavramını bizim başlattığımızı bilir. İkitelli hurdacı merkezimiz bu amaçla ilk kurduğumuz geri dönüşüm atık hurda metal toplama merkezimiz olmuştur. Daha sonrasında aynı amaç kapsamında Hadımköy hurdacı merkezimizi de açmış bulunmaktayız. Temel mantığımız en yakın hurdacı olarak hizmet verme maksadıyla ilçe ve mahalle hurdacılığı hizmeti vermektir. Halen de bu amaç doğrultusunda çalışmalar yürütmekteyiz. Örneğin Esenyurt hurdacı servisimiz bu doğrultuda tüm 7/24 açık hurdacı olarak çalışmaktadır. Avcılar’da ise alo hurdacı olarak tüm mahallelere gelmekteyiz.

fabrika sökümü avrupa yakası
fabrika sökümü avrupa yakası

Avrupa Yakasında Fabrika Sökümü

İstanbul halkının tüketimine yetişmek için bin bir zahmetle açılan fabrikalar zamanla ömrünü tamamlıyor. Bir veya daha fazla nedenle kapanan fabrikalarda eski teknolojili makineler genelde hurdaya ayrılıyor. Ya da bu makineler taşınıyor ancak fabrikanın komple yıkımını isteniyor. Bir başka olasılık ise yıkım öncesinde fabrikanın sökümüdür.

Avrupa Yakası Hurdacı Telefonu

Hurdacılar Birliği olarak tüm bu süreçlerde kapsayıcı çalışmalar yürütmekteyiz. Firmamız güvenilir bir şekilde yıkım, söküm, kesim ve kırım işleri yapar. Her tür riske karşı gerekli önlemleri alır. Hatta öncesinde gerekli mevzuat gereği risk analizleri yaptırır. Çevrede bulunan diğer yapıların ve canlıların güvenliği sağlanmadan asla yıkım işine girmeyen Hurdacılar Birliği’ne güvenebilirsiniz. Şirketimiz çıkan tüm hurdaları nakit parayla alma garantisi vermektedir.

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası firmamız; beyaz eşya hurdası, krom hurdası, motor hurdası, kablo hurdası, çinko hurdası, pirinç hurdası, sarı hurdası, alüminyum hurdası, bakır hurdası, demir hurdası, kağıt hurdası, plastik hurdası, cam hurdası gibi pek çok çeşit hurda diye adresinizden teslim alır. Avrupa yakasında bulunan bütün yerlere kısa süre içerisinde ulaşıyoruz ve hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Peki hurdalarınızı hangi ödeme seçeneğiyle alıyoruz? Bu soru pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Her zaman için müşteri memnuniyetini ön planda tutulması için hurdalarınızı nakit ödeme ile alıyoruz ve kapınızda ödemelerinizi gerçekleştiriyoruz. Sizde 7/24 Saat iletişim imkânına sahipsiniz ve bizlere istediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası Hizmetlerimiz

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası firmamız kalitesi ve hızı ile her zaman fark yaratmayı başarmıştır. Firmanızda bulundurduğumuz donanımlı araçlarımız vardır ve aynı zamanda profesyonel niteliğe sahip olan elemanlarımız mevcuttur. Sizde bulunan hurdalarınız değerinden alırız ve nakit bir şekilde ödemelerinizi yaparız. Biliyorsunuz ki çevrede bulunan hurdalar çevre sağlığını, insan sağlığına ve diğer canlıların sağlığına zararlıdır. Bu sebeple geri dönüştürülmesini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Aynı zamanda sizlere farklı hizmetler de sağlıyoruz.  Sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir

 • depo temizliği
 • fabrika yıkım
 • moloz atımı
 • duvar Kırım’ı
 • bina yıkımı
 • yıkım Kırım
 • çöp alımı
 • kapı pencere sökümü
 • söküm işleri
 • hurda alım satım hizmeti

 

 

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası/Değerinde Nakit Alım

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası firması hurdalarınıza çok değer verir ve aynı zamanda değerinde nakit alım hizmetini sizlere her zaman sağlar. Asla değerinin altından hurdalarınızı alıp sizlerin zarara uğramasına müsaade etmeyiz. Bizden hizmet almasanız bile hurdalarınızı verecek firmayı mutlaka araştırmalısınız. Çünkü birçok hurdacı firması sizden almış olduğu malzemeleri başka firmalara satar. Fakat biz kurulduğumuz günden bu yana her zaman için sizden almış olduğumuz hurdalık malzemeleri geri dönüşüm depolarımızda biriktiriyoruz ve kısa süre içerisinde tekrardan kullanılabilir duruma getiriyoruz.  Bizden hizmet almak istiyorsanız iletişim numaramızdan bizlere istediğiniz her an ulaşım sağlayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

 

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası/ En İyi Hurdacı

  Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası firmamız sadece hurda alım satım hizmeti değil birçok hizmeti ve sizlere sağlar. Aklınıza gelebilecek bütün hurdaları adresinizden kısa süre içerisinde alıyoruz. Hizmet sektörünün son derece geniştir ve bu sektörde öncü bir firma olarak bilinmekteyiz. Sizlerin sorunlarına kısa süre içerisinde çözüm olmaya hazırız. Her geçen gün gelişiyor ve büyümeye devam ediyoruz. Bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz ve bizlerden istediğiniz hizmet alabilirsiniz. Hizmetlerimizin aksamaması adına elimizden geleni yapıyoruz ve gece gündüz demeden sizin için çalışıyoruz. Sizlere ne zaman ne söz verdiysek onun arkasındayız. Sizde en iyi   hurdacı firmasından istediğiniz herhangi hizmet alabilirsiniz.

 

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası/ Verdiğimiz Hizmetler

 

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası firması olarak yenilikçi bir firmayız ve teknolojiyi yakından takip ederiz. Toplumumuza insanlığa ve ülkemize ne kadar fayda sağlayabilirsek kadar bizim için iyidir. Bu konuda büyük çabalar sarf ederiz ve gece gündüz demeden çalışırız. Yüksek fiyattan hurdalarınızı adresinize gelerek teslim alırız. Firmamızda çalışan elemanlarımızın her biri işini düzgün bir şekilde yapan kişilerden oluşur. Bu sebeple bize güvenebilir ve istediğiniz hizmeti bizden alabilirsiniz. Şimdi sizlere verdiğimiz hizmetlerden bahsetmek istiyoruz. işte sizlere verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir.

 • depo temizliği
 • fabrika yıkım
 • moloz atımı
 • duvar Kırım’ı
 • bina yıkımı
 • yıkım Kırım
 • çöp alımı
 • kapı pencere sökümü
 • söküm işleri
 • hurda alım satım hizmeti

 

2 thoughts on “Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası”

 1. Geri bildirim: Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası Firması - En Yakın Hurdacı
 2. Geri bildirim: Bahçelievler hurda firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.