hurdacı istanbul avrupa yakası

Avrupa Yakası Hurdacı

Avrupa yakasında hurda alan hurdacı olarak geri dönüşüm endüstrisini renklendirmeye devam ediyoruz. Hurdacılar Birliği her nevi hurda metal alımını yapmaktadır. Bize hurdacı telefon numarası aracılığı ile ulaşarak tüm hurda türlerinin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Çoğunlukla ilçelerde demir hurdacısı olarak bilinmekteyiz. Geri dönüşüm sektöründe uzun yıllar hizmet veren hemen hemen her hurdacı İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinde Hurdacılar Birliği adını duymuştur. Gücümüz müşterilerimize daima anlık fiyat vermekten gelmektedir. Hurda alımında sahada çalışanları ile sürekli hizmet anlayışı ile hizmet veren bir hurdacı şirketiyiz.

Avrupa Yakası Hurdacı

Avrupa yakasında hurda bakır alan hurdacı ekiplerimize bir telefon ile kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yıkım ve söküm işleri de yapan bir firmayız. Kesim ekiplerimiz sayesinde işinize yaramayan her tür malzemeyi dilediğiniz şekilde keseriz. Bunların parçalarını hurda olarak satın alırız.  Çatı söküm ve kesim işlerinde Avrupa yakasında gerçekten uzman bir kadro ile hizmet veriyoruz. Size teklif ettiğimiz hurda fiyatları gerçek değerlerdir. Bunlar arasında zamak, akü, çinko, alüminyum, plastik, sarı, bakır ve demir hurdaları bulunmaktadır.

Avrupa Yakası En Yakın Hurdacı

Avrupa Yakasında Hurdacı Olarak  Yıllardır dürüst hurda tüccarlığını benimsemiş olan birçok hurdacı İstanbul Avrupa yakası genelinde semt hurdacılığı kavramını bizim başlattığımızı bilir. İkitelli hurdacı merkezimiz bu amaçla ilk kurduğumuz geri dönüşüm atık hurda metal toplama merkezimiz olmuştur. Daha sonrasında aynı amaç kapsamında Hadımköy hurdacı merkezimizi de açmış bulunmaktayız. Temel mantığımız en yakın hurdacı olarak hizmet verme maksadıyla ilçe ve mahalle hurdacılığı hizmeti vermektir. Halen de bu amaç doğrultusunda çalışmalar yürütmekteyiz. Örneğin Esenyurt hurdacı servisimiz bu doğrultuda tüm 7/24 açık hurdacı olarak çalışmaktadır. Avcılar’da ise alo hurdacı olarak tüm mahallelere gelmekteyiz.

fabrika sökümü avrupa yakası
fabrika sökümü avrupa yakası

Avrupa Yakasında Fabrika Sökümü

İstanbul halkının tüketimine yetişmek için bin bir zahmetle açılan fabrikalar zamanla ömrünü tamamlıyor. Bir veya daha fazla nedenle kapanan fabrikalarda eski teknolojili makineler genelde hurdaya ayrılıyor. Ya da bu makineler taşınıyor ancak fabrikanın komple yıkımını isteniyor. Bir başka olasılık ise yıkım öncesinde fabrikanın sökümüdür.

Avrupa Yakası Hurdacı Telefonu

Hurdacılar Birliği olarak tüm bu süreçlerde kapsayıcı çalışmalar yürütmekteyiz. Firmamız güvenilir bir şekilde yıkım, söküm, kesim ve kırım işleri yapar. Her tür riske karşı gerekli önlemleri alır. Hatta öncesinde gerekli mevzuat gereği risk analizleri yaptırır. Çevrede bulunan diğer yapıların ve canlıların güvenliği sağlanmadan asla yıkım işine girmeyen Hurdacılar Birliği’ne güvenebilirsiniz. Şirketimiz çıkan tüm hurdaları nakit parayla alma garantisi vermektedir.

One thought on “Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası”

  1. Geri bildirim: Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası Firması - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir