kadıköy hurdacı firması

Kadıköy Hurdacı ve Hurda Alan Yerler kapsamında,  Hurda Bayileri Derneği, Anadolu yakasının tüm ilçelerinde hurda alımı yapan bir hurda ticaret şirketidir. Kadıköy Hurda olarak Kadıköy’ün tüm semtlerindeki adresten yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi ile hurda alımı yapmaktayız. Hurdacılar derneği olarak demir hurdası, alüminyum hurdası, krom hurdası ve kablo hurdası alıyoruz. Hurdacılar Birliği olarak tüm hurda fiyatlarımız İstanbul Hurda Borsası’na göre belirlenmektedir. Siz değerli müşterilerimize her zaman en güncel hurda fiyatlarını sunuyoruz.

Kadıköy Hurdacı Ve Hurda Alan Yerler

Kadıköy hurdacı firmamız; işlevini yitirmiş olan eşyaları tekrardan kullanılabilir duruma getirir. Kullanım ömrünü tamamlayan eşyaların her biri hurdadır. Peki, hurda fiyatlarımız nedir? Hurda fiyatlarımız hurdaların cinsine göre değişiklik gösterir. Hurdaların cinsine ve yoğunluğuna bakarak fiyat teklifinde bulunuyoruz. Ancak; piyasada en yüksek fiyatı biz veriyoruz. Hurda alan yerler hakkında güvenilir bir firma bulmak istiyorsanız hemen bize ulaşın. Birçok hurda çeşitlerini adresinizden gelip alıyoruz. Amacımız hurdaları alıp geri dönüşüme göndermek ve ülkemizin ekonomisine katkı sağlamaktır. Sizde güvenilir hurda alan yerler arıyorsanız hemen bize ulaşın ve yardımcı olalım.

Kadıköy Hurdacı, Adreste Peşin Ödeme

Kadıköy hurdacı adreste peşin ödeme gerçekleştirilir.  Hurdacılık sektöründe lider ve öncü bir firma olarak biliniriz ve profesyonel hizmetimizi müşterilerimize sunuyoruz. Hurdacılık işini seviyoruz ve başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Eskiyen eşyalarınızı geri dönüşüme gönderiyoruz. Sanayimizde bu eşyalar işlenir ve tekrardan kullanılır. Birçok hurda çeşitlerinizi adresinizden alırız. Kadıköy ün neresinde olursanız olun; bu bizim için hiçbir sorun teşkil etmez.  Hemen gelip sizlerden hurdalarınızı alırız. Teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için; son teknolojik kantarlarımız ile sizlerin eşyasını tartıyoruz.

Kadıköy Hurdacı Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Kadıköy hurdacı olarak verdiğimiz hizmetler geniştir.  Her gün düzenli bir şekilde kadı köyde bulunan bütün semtleri dolaşıp hurdalık malzemeleri topluyoruz. Geri dönüşüm çok önemlidir. Bu sebeple de geri dönüşüme katkıda bulunmak bizim görevimizdir. Görevimizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Şimdi sizlere Kadıköy hurdacı olarak verdiğimiz hizmetler konusundan bahsedeceğiz. İşte detaylar

  • Bina yıkım ve söküm hizmeti
  • Kablo hurda alımı
  • Krom hurda alımı
  • Kurşun hurda alımı
  • Çinko hurda alımı
  • Sarı hurda alımı
  • Demir hurda alımı
  • Bakır hurda alımı
  • Alüminyum hurda alımı 

 

Kadıköy Hurdacı, Uzman Kadro

Evinizde, iş yerinizde kullanım ömrünü tamamlayan eşya veya malzemeler mi mevcut? Bütün hurda çeşitlerinize talibiz. Kadıköy hurdacı, uzman kadro ile sizlerin her zaman hizmetindedir. Taşınma alanında filomuz son derece geniştir. Toplamda 5 tane kamyonumuz ve 3 adette ufak aracımız mevcuttur.  Prensibimiz;  faaliyetlerimizi en iyi şekilde gerçekleştirmektir. Müşterilerimize dürüst oluruz ve asla güvenlerini sarsacak harekette bulunmayız.

Ülkemizin sanayisine hurdalık malzemeleri kazandırmak bizim için onur ve gururdur. Bizi tercih ederseniz avantajlarımızdan kısa zaman içerisinde yararlanabilirsiniz. Geleceğimizin daha iyi olması ve çocuklarımıza daha iyi bir dünya bırakmak için hurdalarınızı geri dönüşme kazandırıyoruz. Uzun senelerdir bu hizmeti müşterilerimize verdiğimiz için profesyonel bir konuma geldik. Bilinçli bir şekilde hareket ediyoruz ve sizlerin taleplerine cevap veriyoruz. Sizinde hurdalarınız bulunuyor ve değerinden satışını gerçekleştiriyorsanız güvenilir Kadıköy hurdacı firmasına teslim edebilirsiniz.

 

Kadıköy Hurdacı, En Yakın Hurda Alan Yerler

Kadıköy’de en yakın hurdacı arayışındaysanız tamda aradığınız yerdesiniz. Kadıköy hurdacı sizlere hafta içi ve hafta sonu kusursuz hizmet sağlar. Fiyatlarımız piyasaya göre çok yüksektir. Birçok hurdacı sizden aldıkları hurdaları tekrardan başka firmalara satarlar. Bunun ardından siz zarara uğramış onlarda kar elde etmiş olurlar. Biz sizin eşyanızın değerini sizlere veriyoruz. Çünkü biz başka firmalara satmak yerine eşyalarınızı geri dönüşüme gönderiyoruz.  Aynı zamanda yıkım söküm hizmetlerini de sizle hurda karşılığında sağlayabiliriz. Hurda karşılığında yaptığımız için herhangi ek ücret talep etmeyiz. Bizlere güvenebilirsiniz ve istediğiniz zaman bizden hizmet alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde hemen adresinize ekip arkadaşlarımızı gönderiyoruz. Sizde profesyonel ve yüksek fiyattan hurda alan hurdacı firması arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Hurda Alan Yerler

Elinizde yüklü miktarda hurda eşya varsa ve Kadıköy’de kendinize en yakın hurdacıyı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kadıköy hurda alan yerler hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede size en yakın hurdacının bilgilerini bizim aracılığımızla alabilirsiniz. İletişim bilgileri ile firmalarımıza hurdalarınızın görsellerini gönderebilir, uzman çalışanların değerlendirmesi ile ortalama bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bu da size yeterli gelmeyecekse sitemiz üzerinde yer alan hurda fiyatları sekmesinden güncel hurda fiyatlarının yer aldığı listeyi inceleyebilirsiniz. İstanbul Borsası’na endeksli olarak belirlenmiş fiyatlarla güvenilir şekilde en hızlı işlemleri firmamız ile sağlayabilirsiniz. 

 Kadıköy Hurda Fiyatları

Hurdalar ile ilgili standart bir fiyatlandırma söz konusu değildir. Hurda fiyatları, borsaya göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple hurdalarınızı satmadan önce güncel fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmanız sizin yararınıza olacaktır. Sitemize girip listeye baktığınızda türlerine ayrılmış hurdaların kilogram başına fiyatlarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bakır, alüminyum, sarı hurda, demir hurda fiyatlarına güncel olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Hurda Alımı

Kadıköy hurda alım işlemlerini gerçekleştirmek için kendinize işinin ehli güvenilir bir firma bulmanız gerekir. Lokasyonunuza en yakın, güvenilir bir hurda firması bulmanız için oluşturduğumuz sitemiz, büyük avantajlar elde etmenize yardımcı olacaktır. 7/24 faaliyet gösteren Kadıköy hurda firması sizin için hurda alım işlemlerini en üst düzeyde gerçekleştirecek, hurdalarınızın değeri olan ücreti tarafınıza sorunsuz bir şekilde iletecektir.

Kadıköy hurda firması hurdalarınızı alır, biriktirir, temizler, ayrıştırır ve geri dönüşüm sağlanacak ilgili birimlere nakliye eder. Bu süreçleri yasalara uygun bir şekilde ilerletir. Tesisin genel donanımı, personelleri vb. konularda herhangi bir sorun yaşanmanız söz konusu dahi olmayacaktır. Kadıköy’de ikamet ediyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kadıköy En Yakın Hurdacı Firması

Hurdacı Kadıköy Firması olarak her zaman önceliğimiz kaliteli ve güvenilir hizmet ile müşteri memnuniyeti sağlamak olmuştur. Hurdacılar Birliği olarak Kadıköy bölesindeki şantiye sahalarından şantiye hurdası alımlarımız da halen devam etmektedir.

Hurdacılar Birliği olarak şantiye sahalarınıza hurda biriktirmek için kasa bırakma hizmetimiz de mevcuttur.  Kadıköy Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği uzman kadrosu ve profesyonel araç gereçleri ile hurdacılık hizmeti vermektedir. Hurdacılar Birliği olarak tüm hurdacılık hizmetleri için gerekli tüm belgelerimiz mevcuttur. Hurdacılar Birliği olarak yaptığımız hizmetlerle geri dönüşüm sektörünün öncü firmaları arasına girmiş köklü bir firmayız.

Kadıköy Hurdacı
Kadıköy Hurdacı

Kadıköy Bakır Hurdası Alanlar

Kadıköy Hurdacısı olarak  Firmaları arasında ilk sıralarda yer alan Hurdacılar Birliği güler yüzlü personeli ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Hurdacılar Birliği olarak bakır hurdası, hurda sarı, kurşun hurdası, hurda çinko, alkopan hurdası vb. tüm hurda çeşitlerinin nakit ödeme karşılığı ile adresten alımını yapmaktayız.

Kadıöy’de Bina Yıkımı Yapan Hurdacı

Kadıköy Hurdacılar Birliği Firması olarak ayrıca Kadıköy bölgesinde Bina Yıkım Söküm İşleri, Fabrika Sökümü ve Otel Yıkım Söküm İşleri de yapmaktayız. Hurdacılar Birliği olarak tüm yıkım işlemlerimizi Bina Analiz Ekibimiz ve profesyonel yıkım ekimiz aracılığı ile yapmaktayız. Bina Analiz Ekibimiz yıkım gerçekleşecek binalarınızın önceden analizini yapar ve alınması gereken tüm güvenlik önlemlerinin firmamız tarafından alınmasını sağlar. Daha sonra tüm yıkım izinleri çıkar ve yıkım ekibimiz yıkım işlemlerine başlar.

Yıkım işlemlerinin sonrasında ortaya çıkan yıkım hurdası tartıma gitmek için hurda nakil araçlarımıza yüklenmektedir. Hurdacılar Birliği olarak tüm tartım işlemlerimiz şeffaf bir şekilde yapılmaktadır. Tartım işlemleri de bittikten sonra firma yetkilimiz ödemenizi nakit olarak anında gerçekleştirir. Sizler de hurda satmak veya yıkım söküm işleriniz için Hurdacılar Birliğinden profesyonel yardım alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarından bizi aramaktır.

Kadıköy Hurdacı Firması

Kadıköy, farklı firmalar tarafından çeşitli malzemelere yönelik hurda alım satımı yapılan ilçelerden bir tanesidir. Burada yer alan tüm toplama depolarında, açık tesislere götürülmek üzere tonlarca metalin alındığı bir çalışma süreci bulunuyor. Sadece şahıs olarak yapılan toplama ve satışlar değil, direkt olarak malzemelerin satın alınmasıyla ilgili kurumsal talepler de karşılanabiliyor. Herhangi bir mağduriyet oluşmaması, en hızlı şekilde ödeme yapılarak Kadıköy’ün tüm mahallelerinden toplanan hurdaların satışının gerçekleştirilmesi isteniyor. Ödemelerin günler sonraya sarkması gibi sorunlu bir durum olmadığı için her isteyen müşteri, an itibariyle kullanımda olan fiyatlarla birlikte hurdacı ile görüşerek satışı yapabiliyor.

Hurdayı Nakit Alan Yerler

Kadıköy başta olmak üzere en popüler hurda toplama semtlerinde hem kutu alüminyum metallerin hem de diğer türdeki hurdaların alım satımı, bu alanda kendini ispatlamış kurumlarca yapılabiliyor. Demir hurdası alanlar ile ilgili merak edilen en önemli husus, hangi miktarda demire ne kadar ödeme yapıldığıdır. Yıl içerisinde tüm aylarda eşit ücret belirlenmediği için, her ay değişen ve sektörde tüm şehirlerde birbirine çok yakın olan tutarlarla hurdacılara satış yapabilirsiniz. Almak istediğiniz malzemeleri de hızlıca bu tesislere iletebilirsiniz.

One thought on “Kadıköy Hurdacı ve Hurda Alan Yerler”

  1. Geri bildirim: Erzurum Hurdacı Firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.